Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.21. 14:31

Ők segítik Rossi munkáját.

Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal


Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya hivatalosan is munkába áll. Az olasz szakember csütörtök estig még az Európa Ligában szereplő DAC vezetőedzői feladatait látta el, de emellett természetesen a magyar nemzeti együttessel kapcsolatos információkat is elkezdte gyűjteni. A megalakult szakmai stáb tagjai szombaton már a helyszínen tekintik meg az OTP Bank Liga mérkőzéseit – részletesen bemutatjuk a Marco Rossi vezette stáb tagjait, és az utánpótlás-válogatottak edzőit is.


 


 


Marco Rossi, szövetségi kapitány


Az olasz szakember 1964. szeptember 9-én született Druentóban. Játékosként legnagyobb sikerét a Sampdoriával érte el, mellyel 1994-ben Olasz Kupa-győztes lett. Edzői karrierje kezdetén három olasz klubnál is dolgozott, majd 2012-ben érkezett Magyarországra a Budapest Honvédhoz, mellyel 2013-ban bronzérmet, majd egy tízhónapos kihagyást követően, a klubhoz visszatérve 2017-ben bajnoki címet szerzett.


 


Ebben a szezonban az Év edzője címet is megnyerte – az elismerésben minden bizonnyal szerepet játszott az is, hogy a végül bajnokságot nyert Honvéd játékoskerete messze nem tartozott a legerősebbek közé az OTP Bank Ligában.


 


A bajnoki cím megszerzését követően a dunaszerdahelyi DAC vezetőedzője lett, mellyel a szlovák bajnokság 3. helyén fejezte be a júniusban véget ért szezont, és ezzel jogot szerzett a klub az Európa Ligában való indulásra is. Az olasz szakember a DAC sikeres Európa Liga-selejtezőjét követően, a mai napon veszi át hivatalosan is a magyar férfi A-válogatott irányítását.


 


– Nagyon büszke vagyok erre a lehetőségre és izgatottan várom, hogy együtt legyünk a játékosokkal, és elkezdjük a felkészülést az első két meccsre, ami előttünk áll a Nemzetek Ligájában. Nagyon sokat kell majd beszélnünk egymással, miközben azon dolgoznunk, hogy minél hamarabb arcot, identitást adjunk a csapatnak. Szeretném a játékosokon ugyanazt az önbizalmat, ugyanazt a testbeszédet látni, amit a 2016-os Eb-n és utána láttam rajtuk. A legfontosabb, hogy ezt az önbizalmat visszaadjuk nekik. Bár a hivatalos rangsor alapján a Nemzetek Ligája-csoportunkban mi vagyunk a legerősebbek, ugyanakkor a mai fociban már semmi sem könnyű. Profinak kell lennünk, mindenre fel kell készülnünk! Minden részletre oda kell figyelnünk, mert a mai labdarúgásban minden a részleteken múlik. Úgy vélem, hogy a magyar labdarúgás és én magam sem engedhetjük meg magunknak, hogy bárkit alábecsüljünk. Nagyon alázatosnak kell lennünk, rengeteget kell dolgoznunk, és a pályán majd eldől, hogy mi vagyunk-e a legjobbak. Ha így lesz, mi leszünk a legboldogabbak!


 


Cosimo Inguscio, másodedző


Az 1963.04.30-án Aradeóban született tréner még 2012-ben kezdte meg a közös munkát Marco Rossival a Honvédnál. Cosimo a klasszikus másodedzői feladatokért felel majd az edzői stábon belül. A szintén olasz szakember 1984.10.03-án született Messinában. A magyar szurkolók számára ő is ismerős lehet, hiszen a 2016–2017-es szezonban már a Honvédnál is segítette Marco Rossi munkáját, majd a DAC-nál is folytatták sikeres együttműködésüket. Az ő feladata a mérkőzések és az ellenfelek elemzése, a pozitívumok és a javítandó hibák kiemelése. Emellett az edzéseken a játékosok képességeit javító gyakorlatokat is ő készíti elő.


 



null



null




Gera Zoltán, másodedző


Szintén csatlakozik a stábhoz Gera Zoltán. A 97-szeres válogatott labdarúgó júniusban jelentette be, hogy befejezi pályafutását, mely bővelkedett sikerekben: háromszoros magyar bajnok, ötszörös Magyar Kupa-győztes, fontos tagja volt a Bernd Storck vezette Eb-csoportgyőztes válogatottnak – ő szerezte a torna legszebb gólját is. Nemzetközi porondon elért eredményei közül kiemelkedik a 2010-es Európa Liga-döntőbe jutása a Fulham csapatával, illetve a Championshipben elért bajnoki címe a West Bromwich Albion színeiben. A 39 esztendős Gera Zoltán sérüléssel bajlódott az elmúlt időszakban, de mind Szélesi Zoltán, mind pedig Georges Leekens meghívta a keretbe, hiszen nyugalma, tapasztalata és alázata nagy segítséget jelentett a mindenkori szövetségi kapitány számára. Lényegében ezt az utat folytatja Marco Rossi is, amikor számít a Pécsi MFC és a Ferencváros legendás Gerzsonjára – immár a szakmai stáb tagjaként.


 


– Számomra ez egy megszokott közeg, viszont mégis teljesen más lesz edzőként visszajönni, mint játékosként. Bár a Fradinál már elkezdtem a munkát, de ez mégis a magyar válogatott, úgyhogy biztos kell majd idő, hogy megszokjam, de nagyon örülök a lehetőségnek, nagyon várom már a munkát. Köszönöm a Ferencvárosnak is, hogy ezt lehetővé tette számomra, és persze Marco Rossinak és az MLSZ-nek a bizalmat.  A játékosok talán eddig is odafigyeltek arra, amit mondtam a pályán vagy a pályán kívül, úgyhogy ebből a szempontból szeretnék minél nagyobb hasznára lenni a stábnak és a csapatnak.


 


Enrico Limone, kapusedző


Marco Rossi 2010 óta áll szorosabb kapcsolatban a szakemberrel, már a Serie C-ben is együtt dolgoztak. Az új szövetségi kapitány szakmailag és emberileg is nagyra tartja Limonét, akit természetesen a kapusok megfigyelésére és felkészítésére kért fel a férfi A-válogatottnál is.


 


Luigi Febbrari, erőnléti edző


A nemzeti együttes új erőnléti edzője 1951.07.04-én született Castenedolóban. Pályafutása során olyan neves kluboknál dolgozott, mint az Atalanta, az AS Roma vagy a Hajduk Split.


 


Feladata a játékosok erőnlétének fejlesztése, illetve a regenerációs munka segítése lesz.


 


És akik folytatják:


 


Továbbra is négy fizioterapeuta gondoskodik a rehabilitációs munka irányításáról, a sérülések kezeléséről, és az elfáradt izmok felfrissítéséről.


 


Vezetőjük Halmai Tamás, aki a Magyar Labdarúgó Szövetségben a sportfizioterapeuták munkájának irányításáért, valamint a Felnőttképzési intézetben a fizióterapeuta-gyógytornász képzési programért felel. Ő még az Egervári Sándor vezette vb-bronzérmes U20-as válogatottnál dolgozott először a szövetségnél, majd később onnan került a felnőtt csapathoz.


 


A korábbi soproni labdarúgó, Fehér József az 1860 München U19-es csapatánál szerezte tapasztalatait fizioterapeutaként, majd Dárdai Pál idején került a férfi A-válogatotthoz. Végh Barnabás 1999-ben kezdett dolgozni a Győri ETO együttesénél, mellyel 2013-ban bajnoki címet is nyert, majd egy évvel később Pintér Attila felkérésére csatlakozott a felnőtt nemzeti csapat stábjához, és azóta szolgálja a szövetségi kapitányokat. A német Reinhard Mörz az új-zélandi U20-as világbajnokságon kezdett, majd a franciaországi kontinenstorna óta az A-válogatott sportfizioterapeutája. Korábban a német bajnokságban dolgozott a Hertha Berlinnél, Spanyolországban a Real Valladolid és a Rayo Vallecano játékosainak felkészítéséért, rehabilitációjáért felelt, de segítette a CSZKA Moszkva munkáját is.


 


A fizioterapeuták munkája szorosan összekapcsolódik a csapatorvoséval. Ezt a felelőségteljes feladatot továbbra is dr. Szilas Ádám látja el, aki korábban a Honvédnál már dolgozott együtt Marco Rossival. Szilas doktor 2007-ben érkezett az U17-es válogatott mellé, majd az U19-es és az U20-as együttesnél és a női válogatottnál is dolgozott. Az új-zélandi világbajnokságon szereplő válogatott csapatorvosa is ő volt, majd a 2016-os kontinenstornát követően került az A-válogatotthoz.


 


A csapat felszereléséért változatlanul Hegyesi László felelős. A játékosként a Békéscsabai ELC színeiben az NB I-ben is játszó Hegyesi 1998 óta áll az MLSZ alkalmazásában, 2010-től pedig főállásban felel a csapat felszerelésének összeállításáért, szállításáért, tisztán tartásáért. Munkáját Szabó László segíti a 2016-os Eb óta.


 


A csapatmenedzser továbbra is Tömő Attila, míg a válogatott sajtófőnöke Szabó Gergő.


 


Kisebb változások az utánpótlásban is


 


Múlt héten elkezdte munkáját a Róth Antal utánpótlás szakágvezető által irányított szakmai stáb is, amelyben szintén történtek személyi változások.


 


A szövetségi edzőkhöz csatlakozik Bene Ferenc, aki ebben az évben az U18-as válogatott csapatának munkáját irányítja. A 40 éves, UEFA pro-licences, és TF okleveles labdarúgó szakedző korábban már dolgozott a szövetség kötelékében 2009 és 2011 között – akkor az U17-es és U18-as korosztályú válogatottak felkészítéséért felelt.


 


A szakmai stáb másik új tagja Milinte Árpád, aki kapusedzőként ebben az évben az U15-ös és az U16-os csapat felkészülését segíti.  A 42 éves szakember korábban a Videoton kapusedzőjeként dolgozott.


 


Bővült az erőnléti szakemberek köre is. Schuth Gábor mellett mostantól Sáfár Sándor és Szigeti György tartják majd az erőnléti edzéseket, és végzik el a fizikai méréseket, elemzéseket.


 


Nem teljesen új stábtag Szekeres Adrián, volt labdarúgó, aki január óta dolgozik a szövetségben videoelemzőként.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.07.21. 14:37

Jónak tűnik,hajrá!
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.21. 14:40

"Cosimo Inguscio, másodedző
Az 1963.04.30-án Aradeóban született tréner még 2012-ben kezdte meg a közös munkát Marco Rossival a Honvédnál. Cosimo a klasszikus másodedzői feladatokért felel majd az edzői stábon belül. A szintén olasz szakember 1984.10.03-án született Messinában."

Értem, köszi.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.21. 14:44

Cselszky írta:"Cosimo Inguscio, másodedző
Az 1963.04.30-án Aradeóban született tréner még 2012-ben kezdte meg a közös munkát Marco Rossival a Honvédnál. Cosimo a klasszikus másodedzői feladatokért felel majd az edzői stábon belül. A szintén olasz szakember 1984.10.03-án született Messinában."

Értem, köszi.

Nem kell it günyolódni a szóforgató szakembereken. Elég egyértelmű, hogy valami ilyesmiről van szó:

Kép
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

rossonero71
Serdülõ
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2005.10.17. 16:31
Tartózkodási hely: Kispest

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: rossonero71 » 2018.07.21. 17:01

nála nincs előjog, privilégium, csak a teljesítmény (fájni is fog néhánynak az érkezése)...sok sikert Maestro!

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 19:40

Nem ő szerezte az EB legszebb gólját, hanem Shaqiri, viszont szavazni mi tudunk a legjobban.

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 19:41

rossonero71 írta:nála nincs előjog, privilégium, csak a teljesítmény (fájni is fog néhánynak az érkezése)...sok sikert Maestro!

Félek is, hogy kikezdik.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 19:45

BSTH írta:
rossonero71 írta:nála nincs előjog, privilégium, csak a teljesítmény (fájni is fog néhánynak az érkezése)...sok sikert Maestro!

Félek is, hogy kikezdik.

nagyon remélem, hogy nem fogja behívni Dzsudzsákot, Szalait és társait

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 19:57

velasco írta:
BSTH írta:
rossonero71 írta:nála nincs előjog, privilégium, csak a teljesítmény (fájni is fog néhánynak az érkezése)...sok sikert Maestro!

Félek is, hogy kikezdik.

nagyon remélem, hogy nem fogja behívni Dzsudzsákot, Szalait és társait

Azt mondta, sokat nem fog változtatni.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 19:58

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Félek is, hogy kikezdik.

nagyon remélem, hogy nem fogja behívni Dzsudzsákot, Szalait és társait

Azt mondta, sokat nem fog változtatni.

Tudom...ezért is mondanám már, hogy Rossi takarodj! :D

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 20:01

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:nagyon remélem, hogy nem fogja behívni Dzsudzsákot, Szalait és társait

Azt mondta, sokat nem fog változtatni.

Tudom...ezért is mondanám már, hogy Rossi takarodj! :D

Szóval olyan nagy lehetősége nincsen pecázni. :-)

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 20:06

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Azt mondta, sokat nem fog változtatni.

Tudom...ezért is mondanám már, hogy Rossi takarodj! :D

Szóval olyan nagy lehetősége nincsen pecázni. :-)

Hát azért azt pár 25 év alatti is eljátssza, mint a 30 pluszosok. Kicsit több perspektívát látnék benne, mint hogy azt kelljen nézni hogy játszik Lovrencsics jobb bekket, vagy Szalai hogy botlik meg a labdában.

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 20:19

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Tudom...ezért is mondanám már, hogy Rossi takarodj! :D

Szóval olyan nagy lehetősége nincsen pecázni. :-)

Hát azért azt pár 25 év alatti is eljátssza, mint a 30 pluszosok. Kicsit több perspektívát látnék benne, mint hogy azt kelljen nézni hogy játszik Lovrencsics jobb bekket, vagy Szalai hogy botlik meg a labdában.

Igen, ebben van valami. Szíved szerint hogyan állítanád össze a kezdő tizenegyünket?

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 20:29

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Szóval olyan nagy lehetősége nincsen pecázni. :-)

Hát azért azt pár 25 év alatti is eljátssza, mint a 30 pluszosok. Kicsit több perspektívát látnék benne, mint hogy azt kelljen nézni hogy játszik Lovrencsics jobb bekket, vagy Szalai hogy botlik meg a labdában.

Igen, ebben van valami. Szíved szerint hogyan állítanád össze a kezdő tizenegyünket?

Gulácsi - Bese, Korcsmár, Kádár, Tamás K. - Nagy Á. - Szántó, Vécsei - Vida K., Novothny (Futács), Sallai (Zsótér)

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 20:34

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Hát azért azt pár 25 év alatti is eljátssza, mint a 30 pluszosok. Kicsit több perspektívát látnék benne, mint hogy azt kelljen nézni hogy játszik Lovrencsics jobb bekket, vagy Szalai hogy botlik meg a labdában.

Igen, ebben van valami. Szíved szerint hogyan állítanád össze a kezdő tizenegyünket?

Gulácsi - Bese, Korcsmár, Kádár, Tamás K. - Nagy Á. - Szántó, Vécsei - Vida K., Novothny (Futács), Sallai (Zsótér)


Hidi, Berecz, Szoboszlai, talán Sallói még

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 20:34

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Hát azért azt pár 25 év alatti is eljátssza, mint a 30 pluszosok. Kicsit több perspektívát látnék benne, mint hogy azt kelljen nézni hogy játszik Lovrencsics jobb bekket, vagy Szalai hogy botlik meg a labdában.

Igen, ebben van valami. Szíved szerint hogyan állítanád össze a kezdő tizenegyünket?

Gulácsi - Bese, Korcsmár, Kádár, Tamás K. - Nagy Á. - Szántó, Vécsei - Vida K., Novothny (Futács), Sallai (Zsótér)

Ezt a kezdőt szívesen megnézném. Jobb oldali védőként viszont nálam Fiola lenne a nyerő.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 20:51

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Igen, ebben van valami. Szíved szerint hogyan állítanád össze a kezdő tizenegyünket?

Gulácsi - Bese, Korcsmár, Kádár, Tamás K. - Nagy Á. - Szántó, Vécsei - Vida K., Novothny (Futács), Sallai (Zsótér)

Ezt a kezdőt szívesen megnézném. Jobb oldali védőként viszont nálam Fiola lenne a nyerő.

Ő is szóba jöhet igen. Bár itt van 28 évesen és értelmes bajnokságban még nem játszott. Az, hogy lettek meg feröer ellen hozza magát az nem egy nagy kunszt. Nem tudom ki látta már játszani, de mintha Bényeitől (DVSC) láttam volna egy két jó megmozdulást azon a poszton. Meg Polgár Kristóf aki most klub nélküli, Haliban volt. Mezőkövesden van egy Szalai Attila nevű ballábas belső védő, vagy Haris aki most ment el a Lokiba, Kiss Tamás is jó lehet még, sőt ha Tajti jól teljesít őt is simán hívnám. Forgács nevű balhátvéd aki Atalanta up-ban volt, bár róla nem volt jó véleménnyel egy diósgyőr fan. Azon a poszton nagyon vékonyak vagyunk. Korhut ha játszani fog most, de ő is már 30 éves, pár évig még lehet alternatíva. Windecker nevű fickót elvileg most leigazolják Belgiumba. Banó-Szabó 19 éves csákó letolt egy teljes szezont kezdőként a Honvédba, U21-ben már játszik is. Dobos Áron 18 évesen
NB3-ból most holland első osztály. Jobb lábas belső védő Lenzsér Pakson, ő is U21 válogatott, bár soha nem láttam még. Kecskéstől láttam pár megmozdulást, nem igen volt a második klubjában kezdő Lengyelországban, nekem vérszegénynek tűnt azon a szinten, szóval lehet látták ezt ott is. Kálnoki Kis sztem nem rossz védő még. Gazdag se rossz játékos, de ennyi idősen ennyit játszva se gól se gólpassz tőle. Fentebb is írtam még pluszba pár nevet. Ezeknek a playereknek a zömét nem nagyon láttam játszani ,csak foszlányokat, szóval ne savazzatok, inkább jöhetnek az infók.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára velasco 2018.07.21. 20:59-kor.

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 20:57

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Gulácsi - Bese, Korcsmár, Kádár, Tamás K. - Nagy Á. - Szántó, Vécsei - Vida K., Novothny (Futács), Sallai (Zsótér)

Ezt a kezdőt szívesen megnézném. Jobb oldali védőként viszont nálam Fiola lenne a nyerő.

Ő is szóba jöhet igen. Bár itt van 28 évesen és értelmes bajnokságban még nem játszott. Az, hogy lettek meg feröer ellen hozza magát az nem egy nagy kunszt. Nem tudom ki látta már játszani, de mintha Bényeitől (DVSC) láttam volna egy két jó megmozdulást azon a poszton. Meg Polgár Kristóf aki most klub nélküli, Haliban volt. Mezőkövesden van egy Szalai Attila nevű ballábas belső védő, vagy Haris aki most ment el a Lokiba, Kiss Tamás is jó lehet még, sőt ha Tajti jól teljesít őt is simán hívnám. Forgács nevű balhátvéd aki Atalanta up-ban volt, bár róla nem volt jó véleménnyel egy diósgyőr fan. Azon a poszton nagyon vékonyak vagyunk. Korhut ha játszani fog most, de ő is már 30 éves, pár évig még lehet alternatíva. Windecker nevű fickót elvileg most leigazolják Belgiumba. Banó-Szabó 19 éves csákó letolt egy teljes szezont kezdőként a Honvédba, U21-ben már játszik is. Dobos Áron 18 évesen
most holland első osztály. Jobb lábas belső védő Lenzsér Pakson, ő is U21 válogatott, bár soha nem láttam még. Kecskéstől láttam pár megmozdulást, nem igen volt a második klubjában kezdő Lengyelországban, nekem vérszegénynek tűnt azon a szinten, szóval lehet látták ezt ott is. Kálnoki Kis sztem nem rossz védő még. Gazdag se rossz játékos, de ennyi idősen ennyit játszva se gól se gólpassz tőle. Fentebb is írtam még pluszba pár nevet. Ezeknek a playereknek a zömét nem nagyon láttam játszani ,csak foszlányokat, szóval ne savazzatok, inkább jöhetnek az infók.

Felének a nevét se hallottam. :-D

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 21:00

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Ezt a kezdőt szívesen megnézném. Jobb oldali védőként viszont nálam Fiola lenne a nyerő.

Ő is szóba jöhet igen. Bár itt van 28 évesen és értelmes bajnokságban még nem játszott. Az, hogy lettek meg feröer ellen hozza magát az nem egy nagy kunszt. Nem tudom ki látta már játszani, de mintha Bényeitől (DVSC) láttam volna egy két jó megmozdulást azon a poszton. Meg Polgár Kristóf aki most klub nélküli, Haliban volt. Mezőkövesden van egy Szalai Attila nevű ballábas belső védő, vagy Haris aki most ment el a Lokiba, Kiss Tamás is jó lehet még, sőt ha Tajti jól teljesít őt is simán hívnám. Forgács nevű balhátvéd aki Atalanta up-ban volt, bár róla nem volt jó véleménnyel egy diósgyőr fan. Azon a poszton nagyon vékonyak vagyunk. Korhut ha játszani fog most, de ő is már 30 éves, pár évig még lehet alternatíva. Windecker nevű fickót elvileg most leigazolják Belgiumba. Banó-Szabó 19 éves csákó letolt egy teljes szezont kezdőként a Honvédba, U21-ben már játszik is. Dobos Áron 18 évesen
most holland első osztály. Jobb lábas belső védő Lenzsér Pakson, ő is U21 válogatott, bár soha nem láttam még. Kecskéstől láttam pár megmozdulást, nem igen volt a második klubjában kezdő Lengyelországban, nekem vérszegénynek tűnt azon a szinten, szóval lehet látták ezt ott is. Kálnoki Kis sztem nem rossz védő még. Gazdag se rossz játékos, de ennyi idősen ennyit játszva se gól se gólpassz tőle. Fentebb is írtam még pluszba pár nevet. Ezeknek a playereknek a zömét nem nagyon láttam játszani ,csak foszlányokat, szóval ne savazzatok, inkább jöhetnek az infók.

Felének a nevét se hallottam. :-D


hehe :D mert nem akarod szívből a magyar futball előremenetelét, ezáltal nem figyeled a fickókat :D

BSTH

Re: Összeállt a válogatott stábja, Gera Zoltánnal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 21:03

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Ő is szóba jöhet igen. Bár itt van 28 évesen és értelmes bajnokságban még nem játszott. Az, hogy lettek meg feröer ellen hozza magát az nem egy nagy kunszt. Nem tudom ki látta már játszani, de mintha Bényeitől (DVSC) láttam volna egy két jó megmozdulást azon a poszton. Meg Polgár Kristóf aki most klub nélküli, Haliban volt. Mezőkövesden van egy Szalai Attila nevű ballábas belső védő, vagy Haris aki most ment el a Lokiba, Kiss Tamás is jó lehet még, sőt ha Tajti jól teljesít őt is simán hívnám. Forgács nevű balhátvéd aki Atalanta up-ban volt, bár róla nem volt jó véleménnyel egy diósgyőr fan. Azon a poszton nagyon vékonyak vagyunk. Korhut ha játszani fog most, de ő is már 30 éves, pár évig még lehet alternatíva. Windecker nevű fickót elvileg most leigazolják Belgiumba. Banó-Szabó 19 éves csákó letolt egy teljes szezont kezdőként a Honvédba, U21-ben már játszik is. Dobos Áron 18 évesen
most holland első osztály. Jobb lábas belső védő Lenzsér Pakson, ő is U21 válogatott, bár soha nem láttam még. Kecskéstől láttam pár megmozdulást, nem igen volt a második klubjában kezdő Lengyelországban, nekem vérszegénynek tűnt azon a szinten, szóval lehet látták ezt ott is. Kálnoki Kis sztem nem rossz védő még. Gazdag se rossz játékos, de ennyi idősen ennyit játszva se gól se gólpassz tőle. Fentebb is írtam még pluszba pár nevet. Ezeknek a playereknek a zömét nem nagyon láttam játszani ,csak foszlányokat, szóval ne savazzatok, inkább jöhetnek az infók.

Felének a nevét se hallottam. :-D


hehe :D mert nem akarod szívből a magyar futball előremenetelét, ezáltal nem figyeled a fickókat :D

Inkább a csalódottságból fakadó leszarom. :-)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 99 vendég