Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:57

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:raul7 = 7Ural, csak hogy tudd... (ezen dolgoztam egész éjjel, hogy ezt kiötöljem, szóval csak óvatosan a fikával.)
Kép

Rá nem gyöttem vóna.

Mi a pálya? Merre jártál? Nagyon laza az a gyatya!
Jól breakeltél tegnap este a színpadon!
Beállsz? Ja már be vagy!?
Angi van itt az igazi nyíregyi amazon.
Pesten este House of Pain, Bodycount elött AMD,
Pantera meg Run DMC, bepiszkít a Ministry,
péntek esti vonatozás, gyerünk most már Egerbe,Más,
hajnalba majd strand bemászás.
Reggelig ívás,szívás,baszás,
visszafele Ukrajna,határ állomás.
Záhonyi zuhany,túl mentünk már megint?
Mindig ez van,bealszok meg elhagyom a dzsekim.

Nem rossz névsor, reggel tudtam volna aludni, most megyek is lassan.

Run DMC, a legnagyobb adidas-fogás.

https://www.youtube.com/watch?v=4B_UYYPb-Gk

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.22. 08:57

Reginald McFreez írta:
Szarka írta:
BSTH írta:Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.

Az egy speciális helyzet volt, szóval... a szociblokkban meg kurvára versenyképes volt, ami azt illeti.

ez is tarolni fog a V4-ben és az ex-szovjet blokkban, sajnos a jugó brigád már nem lesz rá vevő csak a Lőrke birodalom csapatai a többi hamisít magának Adios-t
a bolgárok és a románok még valami használhatatlan szarért cserébe bejátszhatnak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35089
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.07.22. 10:11

BSTH írta:
Szarka írta:
BSTH írta:Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.

Akkoriban nem igazán volt a KGSt-n kívüli lehetőség.

Akkor mondjak egy Zastavát?

A lényeg hogy politikai akarat hozza létre és tartja fenn, így valódi versenyhelyzet nélkül nem kell minőségi igényeknek megfelelni, a siker alapja a kormányzati hűség. Ahogy a cégek becsődöltek a rendszerváltáskor, úgy megy ez a cég is a levesbe Orbánék nélkül.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.07.22. 12:35

Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Magyar termék :D Ami külföldön, nem magyar anyagból készül.

Másrészt Mészáros a közpénzekből felpumpált idióta létrehoz egy márkát, amit kb kötelezően ajánlva használni is kezdenek a NER klubok.

És ebbe kár belevonni a politikát? :DDD

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 12:41

Libritor írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Magyar termék :D Ami külföldön, nem magyar anyagból készül.

Másrészt Mészáros a közpénzekből felpumpált idióta létrehoz egy márkát, amit kb kötelezően ajánlva használni is kezdenek a NER klubok.

És ebbe kár belevonni a politikát? :DDD

"Ha Sztalin elvtárs tudna róla, biztos nem engedné" :D

Avatar
Fernandosensei
Aranylabdás
Hozzászólások: 46207
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:54
Tartózkodási hely: Szombathely-Bicske

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Fernandosensei » 2018.07.22. 14:56

Nagyot csalódtam magunkban,hogy már nyíltan vállaljuk,hogy eladtuk a lelkünket mi is az ördögnek.
Gyanítom egy büdös petákot nem kapunk a gyártótól.
1.Szombathelyi HALADÁS
2.Man.Utd.,Juventus,OM
3.Fulham,Udinese,Reggina,Ajax,Leverkusen,Toulouse,Lens

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 15:00

Fernandosensei írta:Nagyot csalódtam magunkban,hogy már nyíltan vállaljuk,hogy eladtuk a lelkünket mi is az ördögnek.
Gyanítom egy büdös petákot nem kapunk a gyártótól.

Nem kell mezre és cipőre költeni.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 15:12

BSTH írta:
Fernandosensei írta:Nagyot csalódtam magunkban,hogy már nyíltan vállaljuk,hogy eladtuk a lelkünket mi is az ördögnek.
Gyanítom egy büdös petákot nem kapunk a gyártótól.

Nem kell mezre és cipőre költeni.

Tényleg a cipők is turulosak?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 15:16

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Fernandosensei írta:Nagyot csalódtam magunkban,hogy már nyíltan vállaljuk,hogy eladtuk a lelkünket mi is az ördögnek.
Gyanítom egy büdös petákot nem kapunk a gyártótól.

Nem kell mezre és cipőre költeni.

Tényleg a cipők is turulosak?

Nem tudom, hogy konkrétan ott mi a helyzet, de azt is gyártanak.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 15:19

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Nem kell mezre és cipőre költeni.

Tényleg a cipők is turulosak?

Nem tudom, hogy konkrétan ott mi a helyzet, de azt is gyártanak.

Azt láttam, de egy szabadidőcipő még csak-csak... viszont egy stoplis... konkrét kibaszás lenne a játékosokkal egy teszteletlen sportcip kötelező viseltetése éles helyzetben. megyeegyben tán még el is menne (ha fizetnek érte, tesztjelleggel), de az élvonalban hozzávetőlegesen vicc kategória lenne.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 15:20

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Tényleg a cipők is turulosak?

Nem tudom, hogy konkrétan ott mi a helyzet, de azt is gyártanak.

Azt láttam, de egy szabadidőcipő még csak-csak... viszont egy stoplis... konkrét kibaszás lenne a játékosokkal egy teszteletlen sportcip kötelező viseltetése éles helyzetben. megyeegyben tán még el is menne (ha fizetnek érte, tesztjelleggel), de az élvonalban hozzávetőlegesen vicc kategória lenne.

Erre nem is gondoltam, jogos amit írtál.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 15:22

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Nem tudom, hogy konkrétan ott mi a helyzet, de azt is gyártanak.

Azt láttam, de egy szabadidőcipő még csak-csak... viszont egy stoplis... konkrét kibaszás lenne a játékosokkal egy teszteletlen sportcip kötelező viseltetése éles helyzetben. megyeegyben tán még el is menne (ha fizetnek érte, tesztjelleggel), de az élvonalban hozzávetőlegesen vicc kategória lenne.

Erre nem is gondoltam, jogos amit írtál.

Bár gondolom, ha elég pénzt fizetnek, legyártják a kínaiak ugyanazt, mint a nájkinak vagy az adidasnak tavaly(előtt), oszt rányomják a hungaromisztikcsirkét.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40733
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.22. 15:30

Kicsit kilógok a mainstreamból, de nálam nem veri ki Dárdai oly mértékben a biztosítékot, mint másoknál. Egyrészt a magyar futball és bajnokság annyira centralizálódott, h nem oszt nem szoroz egy ilyen ügy, másrészt Szélesi a nagy haverja, sztem az ő hívásának tett eleget. Nem hallottam sokat beszélni Dárdait arról, h mi a véleménye a futballunk átpolitizálódásáról, egyedül az EB után szajkózta azt, h engedjék be ingyen a nézőket. Az én szememben semmit nem változott, bár hozzátartozik a sztorihoz, h nekem eddig is egy volt a többi magyarból aki a futballban él, persze elismerve azt, h jelenleg ő a legsikeresebb a fronton. Kevés nemzet éli meg ekkora emócióval a politikát, mint a magyar.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 15:31

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Azt láttam, de egy szabadidőcipő még csak-csak... viszont egy stoplis... konkrét kibaszás lenne a játékosokkal egy teszteletlen sportcip kötelező viseltetése éles helyzetben. megyeegyben tán még el is menne (ha fizetnek érte, tesztjelleggel), de az élvonalban hozzávetőlegesen vicc kategória lenne.

Erre nem is gondoltam, jogos amit írtál.

Bár gondolom, ha elég pénzt fizetnek, legyártják a kínaiak ugyanazt, mint a nájkinak vagy az adidasnak tavaly(előtt), oszt rányomják a hungaromisztikcsirkét.

Sima ügy. Gyerekek fogják gyártani, óránként 20 Centért.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 15:59

SuperDepor írta:Kicsit kilógok a mainstreamból, de nálam nem veri ki Dárdai oly mértékben a biztosítékot, mint másoknál. Egyrészt a magyar futball és bajnokság annyira centralizálódott, h nem oszt nem szoroz egy ilyen ügy, másrészt Szélesi a nagy haverja, sztem az ő hívásának tett eleget. Nem hallottam sokat beszélni Dárdait arról, h mi a véleménye a futballunk átpolitizálódásáról, egyedül az EB után szajkózta azt, h engedjék be ingyen a nézőket. Az én szememben semmit nem változott, bár hozzátartozik a sztorihoz, h nekem eddig is egy volt a többi magyarból aki a futballban él, persze elismerve azt, h jelenleg ő a legsikeresebb a fronton. Kevés nemzet éli meg ekkora emócióval a politikát, mint a magyar.

Az utolsó mondat nagyon téves.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 16:06

velasco írta:
SuperDepor írta:Kicsit kilógok a mainstreamból, de nálam nem veri ki Dárdai oly mértékben a biztosítékot, mint másoknál. Egyrészt a magyar futball és bajnokság annyira centralizálódott, h nem oszt nem szoroz egy ilyen ügy, másrészt Szélesi a nagy haverja, sztem az ő hívásának tett eleget. Nem hallottam sokat beszélni Dárdait arról, h mi a véleménye a futballunk átpolitizálódásáról, egyedül az EB után szajkózta azt, h engedjék be ingyen a nézőket. Az én szememben semmit nem változott, bár hozzátartozik a sztorihoz, h nekem eddig is egy volt a többi magyarból aki a futballban él, persze elismerve azt, h jelenleg ő a legsikeresebb a fronton. Kevés nemzet éli meg ekkora emócióval a politikát, mint a magyar.

Az utolsó mondat nagyon téves.

Szerintem is. Elvileg a fél ország ki van borulva, diktátorként emlegeti, az ország kirablásával vádolja a jelenlegi miniszterelnököt, mindezt teszi a fotelből, a számítógép elől, esetleg a kocsmában dünnyögve egy sör meg egy kis várda mellett, vagy a buszmegállóban, elütve az időt a rendszeresen késő tömegközlekedési eszközre várva. Máshol lemondatnak elnököt hasonló vádak mellett.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40733
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.22. 16:30

Reginald McFreez írta:
velasco írta:
SuperDepor írta:Kicsit kilógok a mainstreamból, de nálam nem veri ki Dárdai oly mértékben a biztosítékot, mint másoknál. Egyrészt a magyar futball és bajnokság annyira centralizálódott, h nem oszt nem szoroz egy ilyen ügy, másrészt Szélesi a nagy haverja, sztem az ő hívásának tett eleget. Nem hallottam sokat beszélni Dárdait arról, h mi a véleménye a futballunk átpolitizálódásáról, egyedül az EB után szajkózta azt, h engedjék be ingyen a nézőket. Az én szememben semmit nem változott, bár hozzátartozik a sztorihoz, h nekem eddig is egy volt a többi magyarból aki a futballban él, persze elismerve azt, h jelenleg ő a legsikeresebb a fronton. Kevés nemzet éli meg ekkora emócióval a politikát, mint a magyar.

Az utolsó mondat nagyon téves.

,, Szerintem is. Elvileg a fél ország ki van borulva, diktátorként emlegeti, az ország kirablásával vádolja a jelenlegi miniszterelnököt, mindezt teszi a fotelből, a számítógép elől, esetleg a kocsmában dünnyögve egy sör meg egy kis várda mellett, vagy a buszmegállóban, elütve az időt a rendszeresen késő tömegközlekedési eszközre várva. Máshol lemondatnak elnököt hasonló vádak mellett.

Szerintem az nem érzelmi kérdés, hogy valaki otthonról pofazik vagy kimegy az utcára forradalmat csinálni. Európában alulról epitkezve nem könnyű egy hatalmat levaltani. Arra gondoltam, h számtalan ismerősöm van otthon aki simán 5 kiló felett keres, gyerekei jó iskolaba járnak, de ha összefutok vele ömlik a szájából a mocsok. Nekem ez nagyon furcsa.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 16:33

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:
velasco írta:Az utolsó mondat nagyon téves.

,, Szerintem is. Elvileg a fél ország ki van borulva, diktátorként emlegeti, az ország kirablásával vádolja a jelenlegi miniszterelnököt, mindezt teszi a fotelből, a számítógép elől, esetleg a kocsmában dünnyögve egy sör meg egy kis várda mellett, vagy a buszmegállóban, elütve az időt a rendszeresen késő tömegközlekedési eszközre várva. Máshol lemondatnak elnököt hasonló vádak mellett.

Szerintem az nem érzelmi kérdés, hogy valaki otthonról pofazik vagy kimegy az utcára forradalmat csinálni. Európában alulról epitkezve nem könnyű egy hatalmat levaltani. Arra gondoltam, h számtalan ismerősöm van otthon aki simán 5 kiló felett keres, gyerekei jó iskolaba járnak, de ha összefutok vele ömlik a szájából a mocsok. Nekem ez nagyon furcsa.

Szerintem meg aki kimegy tüntetni, az nem átgondoltan, objektív szempontokat értékelve teszi, hanem az érzelmeinek engedelmeskedve.

Ja, ömlik a mocsok, mert jó téma, de tenni nem tesz semmit, mert annyira nem érinti meg a helyzet.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 17:08

Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:,, Szerintem is. Elvileg a fél ország ki van borulva, diktátorként emlegeti, az ország kirablásával vádolja a jelenlegi miniszterelnököt, mindezt teszi a fotelből, a számítógép elől, esetleg a kocsmában dünnyögve egy sör meg egy kis várda mellett, vagy a buszmegállóban, elütve az időt a rendszeresen késő tömegközlekedési eszközre várva. Máshol lemondatnak elnököt hasonló vádak mellett.

Szerintem az nem érzelmi kérdés, hogy valaki otthonról pofazik vagy kimegy az utcára forradalmat csinálni. Európában alulról epitkezve nem könnyű egy hatalmat levaltani. Arra gondoltam, h számtalan ismerősöm van otthon aki simán 5 kiló felett keres, gyerekei jó iskolaba járnak, de ha összefutok vele ömlik a szájából a mocsok. Nekem ez nagyon furcsa.

Szerintem meg aki kimegy tüntetni, az nem átgondoltan, objektív szempontokat értékelve teszi, hanem az érzelmeinek engedelmeskedve.

Ja, ömlik a mocsok, mert jó téma, de tenni nem tesz semmit, mert annyira nem érinti meg a helyzet.


Minden népnek megvan ez a fajta rétege, itt most felháborítóbb a helyzet, ezért többen vannak. Ha bekapcsolod a híradót, a világ minden pontján vannak tüntetések. Csak ők ki is mennek, ha hozzánk hasonlóra fordul a helyzet, emlékezettek Brazíliában a korrupt VB Olimpia rendezések idején. Ott tömegbe is lövettek, ha jól emlékszem. Francia forradalmakról nem is beszélve. Nálunk is volt a múlt század közepén. Hogy azóta ezzel a néppel mi lett, talány. 40 év szovjet rendszer oké, de már lassan 30 éve elmúlt. Szerintem elbutultunk, önállótlanodtunk, várjuk, hogy mások vezessenek, mi meg passzivitásban vérig kritizálunk minden aktivitást. Jelentős többségünk sikertelen, névtelen, dicstelen életet él. Netkapcsolat, 250 ft alatti sör, és a fórumokon lehet adni az érzésnek.

Avatar
Fernandosensei
Aranylabdás
Hozzászólások: 46207
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:54
Tartózkodási hely: Szombathely-Bicske

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Fernandosensei » 2018.07.22. 17:11

SuperDepor írta:Kicsit kilógok a mainstreamból, de nálam nem veri ki Dárdai oly mértékben a biztosítékot, mint másoknál. Egyrészt a magyar futball és bajnokság annyira centralizálódott, h nem oszt nem szoroz egy ilyen ügy, másrészt Szélesi a nagy haverja, sztem az ő hívásának tett eleget. Nem hallottam sokat beszélni Dárdait arról, h mi a véleménye a futballunk átpolitizálódásáról, egyedül az EB után szajkózta azt, h engedjék be ingyen a nézőket. Az én szememben semmit nem változott, bár hozzátartozik a sztorihoz, h nekem eddig is egy volt a többi magyarból aki a futballban él, persze elismerve azt, h jelenleg ő a legsikeresebb a fronton. Kevés nemzet éli meg ekkora emócióval a politikát, mint a magyar.

Szerintem pedig kevés ilyen birka nép van,mint a magyar,amelyiknek a szeme előtt bármit meg lehet tenni,és csak tűri,tűri.

Az ismerősöd a pont a jó példa erre.Észleli azt,hogy mi van körülötte,és még sem tesz semmit,leszámítva,hogy baráti vagy ismerősi körben panaszkodik.
1.Szombathelyi HALADÁS
2.Man.Utd.,Juventus,OM
3.Fulham,Udinese,Reggina,Ajax,Leverkusen,Toulouse,Lens


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég