Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

Avatar
Banane
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2008.10.04. 20:32

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Banane » 2018.07.21. 15:30

Savaria1919 írta:"a 2Rule pénteken összehívott egy sajtótájékoztatót - amire a Népszavát se hívták, ahogy minket és az Indexet sem. Ezen Kővári beismerte, hogy termékeiket külföldi alapanyagból, 80 százalékban külföldön gyártják..."
https://444.hu/2018/07/21/cegere-nincs- ... zercegenek

S hogy miért jó a 2Rule? Például ezért:

A minőség tekintetében versenyképes a legismertebb márkákkal

A 2Rule tervezői készen álltak arra, hogy a „kinézettel” kapcsolatos elvárásainkat teljesítsék és emellett maguk is előálltak kreatív elképzelésekkel

Magyar tervezők, magyar designerek, és részben magyar gyártók állítják elő a termékeket.

Klubunk elkötelezett a magyar sport – ezen belül a magyar futball – általános fejlődése mellett. Meggyőződésünk, hogy a magyar sport bármely szereplőjének sikere visszahat a többiekre is: a siker sikert szül.

Ezért örömmel vettük, hogy immár a sportfelszerelések, a sport ruházati márkák piacán is jelen van egy magyar gyártó, egy magyar brand. Ha ezen a téren sikert ér el egy vállalkozás, az sikert fog hozni a magyar sportnak, a magyar futballnak is.

Ez meg a mezbemutatónk a hivatalos oldalon: http://haladas.hu/hirek/1434/2rule-ban-a-haladas

Amúgy ha annyira hazai, meg magyar terméket akartak, simán megrendelhették volna a felszereléseket Király Gábor sportszergyártó cégétől...


Érdekes, hogy a tulajdonosi kör ahol lehet ott nyal be a kormánynak, de egy normális csapatot már nem képesek kilobbyzni még ebbe a szar NB1-be sem. Mondjuk ők biztos nagyon jól eléldegélnek vele. Nekünk meg marad egy szar csapat ami mellé még undorító is a fityesz miatt.

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Király György » 2018.07.21. 15:45

Sajnálom ,hogy Dárdai neve is bele lett keverve ebbe a fosba !Ez megint csak azért lett kitalálva ,hogy az oligarhák megint kaszáljanak .
ÚJPESTI BARBÁR !

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Király György » 2018.07.21. 16:00

velasco írta:
SuperDepor írta:Pali kiáll egy nemzeti ügy mellett. Ne legyen már magyar a magyarnak farkasa. Mutassuk meg, h együtt milyen erősek vagyunk.

atyaég...
Remélem ezt csak viccnek szántad,hogy "nemzeti ügy mellett "?Ennek semmi köze ahhoz ,hogy együtt milyen erősek vagyunk.
ÚJPESTI BARBÁR !

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.21. 16:53

Király György írta:
velasco írta:
SuperDepor írta:Pali kiáll egy nemzeti ügy mellett. Ne legyen már magyar a magyarnak farkasa. Mutassuk meg, h együtt milyen erősek vagyunk.

atyaég...
Remélem ezt csak viccnek szántad,hogy "nemzeti ügy mellett "?Ennek semmi köze ahhoz ,hogy együtt milyen erősek vagyunk.

ironizált csak, szerencsére

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Király György » 2018.07.21. 18:01

Akkor jó.
ÚJPESTI BARBÁR !

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 18:04

velasco írta:
Király György írta:
velasco írta:atyaég...
Remélem ezt csak viccnek szántad,hogy "nemzeti ügy mellett "?Ennek semmi köze ahhoz ,hogy együtt milyen erősek vagyunk.

ironizált csak, szerencsére

Pisti jó kölyök. Aki ismeri, tudja mire gondol.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.07.22. 00:40

Nem értem Dárdai miért vállalta. Nyilván nem ingyen, de ennyire nem lehet szüksége a pénzre. Lehet, hogy nincs teljesen tisztában az itthoni dolgokkal, ezen is csodálkoznék. Ami még eszembe jutott, hogy a Herthánál ezt megengedik, mármint, hogy a csapatnak a Nike-val van szerződése, és éppen az egyik legfontosabb személy, aki legtöbbet nyilatkozik, szerepel, egy másik márkának legyen az arca?
########################
HAJRÁ HALI!

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7854
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2018.07.22. 06:59

nick2005 írta:Nem értem Dárdai miért vállalta. Nyilván nem ingyen, de ennyire nem lehet szüksége a pénzre. Lehet, hogy nincs teljesen tisztában az itthoni dolgokkal, ezen is csodálkoznék. Ami még eszembe jutott, hogy a Herthánál ezt megengedik, mármint, hogy a csapatnak a Nike-val van szerződése, és éppen az egyik legfontosabb személy, aki legtöbbet nyilatkozik, szerepel, egy másik márkának legyen az arca?

Messi (adidas) es Barcelona (Nike) valamint Ronaldo (Nike) es Real Madrid, Juventus (adidas) a legjobb pelda, hogy igen.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35063
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.07.22. 08:36

Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:38

Szarka írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.22. 08:39

RAUL7 írta:
nick2005 írta:Nem értem Dárdai miért vállalta. Nyilván nem ingyen, de ennyire nem lehet szüksége a pénzre. Lehet, hogy nincs teljesen tisztában az itthoni dolgokkal, ezen is csodálkoznék. Ami még eszembe jutott, hogy a Herthánál ezt megengedik, mármint, hogy a csapatnak a Nike-val van szerződése, és éppen az egyik legfontosabb személy, aki legtöbbet nyilatkozik, szerepel, egy másik márkának legyen az arca?

Messi (adidas) es Barcelona (Nike) valamint Ronaldo (Nike) es Real Madrid, Juventus (adidas) a legjobb pelda, hogy igen.

Raul7 Sanyi (Zetor) Csongrádi Virág Árpád Termelőszövetkezet (John Deere)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.22. 08:43

BSTH írta:
Szarka írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

egy speciális és meglehetősen beteg piacon "ezt kapsz vagy anyád picsáját" marketinggel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35063
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.07.22. 08:45

BSTH írta:
Szarka írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nincs azzal gond,hogy egy újabb magyar termék kerül a piacra,jelesül egy sportmárka. Kár,hogy ebbe is bele kell vonni a politikát.
De most komolyan valakinek volt ellenérzése régen pl. a Tisza cipővel kapcsolatban? Nem, mert baromira nem voltál képben,hogy ott akkor ki is a tulaj/ vezető és miért... Az mondjuk kicsit furcsa lesz ha 50 év után nem Adidasban lesznek a magyarok az olimpián.

Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:46

Adamek írta:
BSTH írta:
Szarka írta:Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

egy speciális és meglehetősen beteg piacon "ezt kapsz vagy anyád picsáját" marketinggel

Így van.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 08:47

Adamek írta:
RAUL7 írta:
nick2005 írta:Nem értem Dárdai miért vállalta. Nyilván nem ingyen, de ennyire nem lehet szüksége a pénzre. Lehet, hogy nincs teljesen tisztában az itthoni dolgokkal, ezen is csodálkoznék. Ami még eszembe jutott, hogy a Herthánál ezt megengedik, mármint, hogy a csapatnak a Nike-val van szerződése, és éppen az egyik legfontosabb személy, aki legtöbbet nyilatkozik, szerepel, egy másik márkának legyen az arca?

Messi (adidas) es Barcelona (Nike) valamint Ronaldo (Nike) es Real Madrid, Juventus (adidas) a legjobb pelda, hogy igen.

Raul7 Sanyi (Zetor) Csongrádi Virág Árpád Termelőszövetkezet (John Deere)

raul7 = 7Ural, csak hogy tudd... (ezen dolgoztam egész éjjel, hogy ezt kiötöljem, szóval csak óvatosan a fikával.)
Kép
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:47

Szarka írta:
BSTH írta:
Szarka írta:Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.

Akkoriban nem igazán volt a KGSt-n kívüli lehetőség.

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:49

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
RAUL7 írta:Messi (adidas) es Barcelona (Nike) valamint Ronaldo (Nike) es Real Madrid, Juventus (adidas) a legjobb pelda, hogy igen.

Raul7 Sanyi (Zetor) Csongrádi Virág Árpád Termelőszövetkezet (John Deere)

raul7 = 7Ural, csak hogy tudd... (ezen dolgoztam egész éjjel, hogy ezt kiötöljem, szóval csak óvatosan a fikával.)
Kép

Rá nem gyöttem vóna.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 08:50

Szarka írta:
BSTH írta:
Szarka írta:Mesterséges piac, verseny és valós igénynek megfelelés nélkül. Annyira bízok a versenyképességében, mint egy Wartburgében.

Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.

Az egy speciális helyzet volt, szóval... a szociblokkban meg kurvára versenyképes volt, ami azt illeti.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.22. 08:53

Reginald McFreez írta:
Szarka írta:
BSTH írta:Az a kocsi versenyképes volt, mint családi autó.

Hát nem a nyugatiakkal.

Az egy speciális helyzet volt, szóval... a szociblokkban meg kurvára versenyképes volt, ami azt illeti.

1ÉrtLMű

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 08:54

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:Raul7 Sanyi (Zetor) Csongrádi Virág Árpád Termelőszövetkezet (John Deere)

raul7 = 7Ural, csak hogy tudd... (ezen dolgoztam egész éjjel, hogy ezt kiötöljem, szóval csak óvatosan a fikával.)
Kép

Rá nem gyöttem vóna.

Mi a pálya? Merre jártál? Nagyon laza az a gyatya!
Jól breakeltél tegnap este a színpadon!
Beállsz? Ja már be vagy!?
Angi van itt az igazi nyíregyi amazon.
Pesten este House of Pain, Bodycount elött AMD,
Pantera meg Run DMC, bepiszkít a Ministry,
péntek esti vonatozás, gyerünk most már Egerbe,Más,
hajnalba majd strand bemászás.
Reggelig ívás,szívás,baszás,
visszafele Ukrajna,határ állomás.
Záhonyi zuhany,túl mentünk már megint?
Mindig ez van,bealszok meg elhagyom a dzsekim.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég