A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.20. 20:57

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:
Gumigerincű jellemtelen fickó.

Ilyen jelzőket bárki tud dobálni. Mindenki könnyen tudja a Margitszigeti Kristályvizet prédikálni, csak aztán mindig azoknál van ez egri cuvéeből, aki a legtisztább vizet várja másoktól.

Pontosan tudja mihez adta a nevét és azt is mit jelent a magyar focidrukkereknek. Ezért a kommentem nem dobálás a levegőbe.

Nem tudom, mennyire tájékozott Dárdai a magyar belpolitikával kapcsolatban. Én azért nem nevezném őt gumigerincű jellemtelennek. Elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy a válogatott kijutott az EB-re.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:00

derfel írta:Azért tetszik ez a topic, mert megnyugtató számomra, hogy még vannak igazi jellembajnokok. Hogy van hova tartoznom nekem is. De tényleg, mert én is ilyen jellemes vagyok, mindig is meg voltam is. Faternak mondogattam is sokszor, hogy ez a pali szerintem nem jellembajnok. Sajnos sosem válaszolt semmit rá, mert süket volt születése óta. De jelentőségteljesen bólogatott hozzá, úgyhogy sztem ő is azt gondolta paliról, hogy ő egy nem jellembajnok. Sajnos. Szerintem egyébként nem is volt egy nagy spíler sem, mert emlékeim szerint nem nagyon rúgdosta a gólokat a hertában, csak alibizett mindig, mint egy igazi jellemtelen focista. Aztán meg szerintem hazafiatlan is, mert a fia nem haza. Mármint nem jött haza a fia focizni. Ide. A márkáról viszont nem szívesen nyilatkoznék, mert olyanhoz nem szólok hozzá, amihez nem értek. Ez a második vezérelvem.

Eredeti humorérzék, frappáns gondolatok. Gratula!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:02

Savaria1919 írta:
velasco írta:
ManBat írta:Ilyen jelzőket bárki tud dobálni. Mindenki könnyen tudja a Margitszigeti Kristályvizet prédikálni, csak aztán mindig azoknál van ez egri cuvéeből, aki a legtisztább vizet várja másoktól.

Pontosan tudja mihez adta a nevét és azt is mit jelent a magyar focidrukkereknek. Ezért a kommentem nem dobálás a levegőbe.

Nem tudom, mennyire tájékozott Dárdai a magyar belpolitikával kapcsolatban. Én azért nem nevezném őt gumigerincű jellemtelennek. Elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy a válogatott kijutott az EB-re.

Kizárt dolog, hogy nincs fogalma mi folyik itt.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.20. 21:08

velasco írta:
Savaria1919 írta:
velasco írta:Pontosan tudja mihez adta a nevét és azt is mit jelent a magyar focidrukkereknek. Ezért a kommentem nem dobálás a levegőbe.

Nem tudom, mennyire tájékozott Dárdai a magyar belpolitikával kapcsolatban. Én azért nem nevezném őt gumigerincű jellemtelennek. Elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy a válogatott kijutott az EB-re.

Kizárt dolog, hogy nincs fogalma mi folyik itt.

Szerintem meg nem minden nap azt figyeli, hogy éppen hogy állnak Mészáros cégei a tőzsdén, vagy melyik balatoni szállodát vette meg.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 21:12

velasco írta:
derfel írta:Azért tetszik ez a topic, mert megnyugtató számomra, hogy még vannak igazi jellembajnokok. Hogy van hova tartoznom nekem is. De tényleg, mert én is ilyen jellemes vagyok, mindig is meg voltam is. Faternak mondogattam is sokszor, hogy ez a pali szerintem nem jellembajnok. Sajnos sosem válaszolt semmit rá, mert süket volt születése óta. De jelentőségteljesen bólogatott hozzá, úgyhogy sztem ő is azt gondolta paliról, hogy ő egy nem jellembajnok. Sajnos. Szerintem egyébként nem is volt egy nagy spíler sem, mert emlékeim szerint nem nagyon rúgdosta a gólokat a hertában, csak alibizett mindig, mint egy igazi jellemtelen focista. Aztán meg szerintem hazafiatlan is, mert a fia nem haza. Mármint nem jött haza a fia focizni. Ide. A márkáról viszont nem szívesen nyilatkoznék, mert olyanhoz nem szólok hozzá, amihez nem értek. Ez a második vezérelvem.

Eredeti humorérzék, frappáns gondolatok. Gratula!

Igaz, a hurutos fos (üzenő)falra fröcsögése sokkal többet tesz hozzá kicsiny közösségünkhöz.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:19

Savaria1919 írta:
velasco írta:
Savaria1919 írta:Nem tudom, mennyire tájékozott Dárdai a magyar belpolitikával kapcsolatban. Én azért nem nevezném őt gumigerincű jellemtelennek. Elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy a válogatott kijutott az EB-re.

Kizárt dolog, hogy nincs fogalma mi folyik itt.

Szerintem meg nem minden nap azt figyeli, hogy éppen hogy állnak Mészáros cégei a tőzsdén, vagy melyik balatoni szállodát vette meg.

te is tudod, hogy nem erre gondoltam

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.20. 21:19

nyúl írta:
ManBat írta:
velasco írta:
Gumigerincű jellemtelen fickó.

Ilyen jelzőket bárki tud dobálni. Mindenki könnyen tudja a Margitszigeti Kristályvizet prédikálni, csak aztán mindig azoknál van ez egri cuvéeből, aki a legtisztább vizet várja másoktól.
Ez az ügy politikailag szagos. Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy olyan embernek, aki egy egész ország példaképévé tudott válni, mert karriert csinált kilábolva egy mélységes és mocskos lápból, helytállva külföldön, érdemes távol tartania magát ettől. Pláne mert nem is szorul rá, ugyanakkor bírálatot, indulatot von magára, emberileg besározódik, politikailag becsicskul.
Hiba. Azt nem tudom, jellemhiba-e. Kihasználják a nevét. De ennek ára van. Persze az is lehet, hogy csak a maga módján letette a garast Mészárosék mellett. Ehhez joga van. Csak hát emberi számítás szerint Mészáros egy elnyújtott, de idővel elmúló lázálom lesz, a múlt dögkútjának rothadt húspacnija, amikor Dárdai neve még mindig jelentene valamit. Ő döntött másként. Kérünk engedélyt értetlenkedni.

Szerintem annyira nem sok minden értetlenkednivaló van rajta. Egy fajta kognitív torzításról - egészen pontosan a feltételezett oksági kapcsolatból, mint hozzáférhetőségi és elérhetőségi heurisztikából fakadó torzításról - van szó, mely szerint jelen esetben mivel valaki tett valami társadalmilag is hasznosként megélhető dolgot, ebből már mindjárt következik az is, hogy kiemelkedően jellemes ember.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Reginald McFreez 2018.07.20. 21:21-kor.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.20. 21:20

velasco írta:
Savaria1919 írta:
velasco írta:Kizárt dolog, hogy nincs fogalma mi folyik itt.

Szerintem meg nem minden nap azt figyeli, hogy éppen hogy állnak Mészáros cégei a tőzsdén, vagy melyik balatoni szállodát vette meg.

te is tudod, hogy nem erre gondoltam

Miért, mi az igazság szerinted?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.20. 21:21

Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:22

Reginald McFreez írta:
nyúl írta:
ManBat írta:Ilyen jelzőket bárki tud dobálni. Mindenki könnyen tudja a Margitszigeti Kristályvizet prédikálni, csak aztán mindig azoknál van ez egri cuvéeből, aki a legtisztább vizet várja másoktól.
Ez az ügy politikailag szagos. Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy olyan embernek, aki egy egész ország példaképévé tudott válni, mert karriert csinált kilábolva egy mélységes és mocskos lápból, helytállva külföldön, érdemes távol tartania magát ettől. Pláne mert nem is szorul rá, ugyanakkor bírálatot, indulatot von magára, emberileg besározódik, politikailag becsicskul.
Hiba. Azt nem tudom, jellemhiba-e. Kihasználják a nevét. De ennek ára van. Persze az is lehet, hogy csak a maga módján letette a garast Mészárosék mellett. Ehhez joga van. Csak hát emberi számítás szerint Mészáros egy elnyújtott, de idővel elmúló lázálom lesz, a múlt dögkútjának rothadt húspacnija, amikor Dárdai neve még mindig jelentene valamit. Ő döntött másként. Kérünk engedélyt értetlenkedni.

Szerintem annyira nem sok minden értetlenkednivaló van rajta. Egy fajta kognitív torzításról - egészen pontosan a feltételezett oksági kapcsolatból, mint hozzáférhetőségi és elérhetőségi heurisztikából fakadó torzításról - van szó, mely szerint jelen esetben mivel valaki tett valami társadalmilag is hasznosként megélhető dolgot, ebből már mindjárt következik az is, hogy kiemelkedően jellemes ember.

erről van szó

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:24

Savaria1919 írta:
velasco írta:
Savaria1919 írta:Szerintem meg nem minden nap azt figyeli, hogy éppen hogy állnak Mészáros cégei a tőzsdén, vagy melyik balatoni szállodát vette meg.

te is tudod, hogy nem erre gondoltam

Miért, mi az igazság szerinted?

Vannak itthon barátai, rokonai. Velük beszélget. Időnként felmegy a magyar internetre. Azért 2010 óta zajlik ez, nem valami új jelenségről beszélünk.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 21:26

nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Engem is elszomorít, csalódottá tesz. Örülök, hogy nem vagyok itt ezzel egyedül.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.20. 21:30

nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Még mindig torzítasz. Egy focistáról beszélsz, a modern kor legjobban fizetett prostituált gladiátoranak (vagy talán a zsoldos jobb kifejezés) egyikéről. Magasról tesznek ezek a politikára, 99,99%-uk megtesz bármit, csak fizess nekik eleget. Ha ez neked mentegetés...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.20. 21:38

Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Még mindig torzítasz. Egy focistáról beszélsz, a modern kor legjobban fizetett prostituált gladiátoranak (vagy talán a zsoldos jobb kifejezés) egyikéről. Magasról tesznek ezek a politikára, 99,99%-uk megtesz bármit, csak fizess nekik eleget. Ha ez neked mentegetés...
Az egyik "érv" a sikeres Eb volt, a másik az, hogy aki szóvá teszi vizet prédikál. Miért veszi valaki a bátorságot, hogy ismeretlenül azonosítson a szarral, annak védelmében?
Ez nincs rendben. Én ugyanis teszek Dárdaira. Féltehetségű zongoracipelőnek tartottam, soha nem jelentett nekem semmit. De ha már az átlag magyar trágya fölé került, mármint edzőként, akár ott is maradhatott volna egy kevés méltósággal, meg értelemmel. Ennyiben vagyok csalódott. Újabb luftballon pukkadt ki. A szociálpszichológiai levezetésed egyébként alapos. Tényleg hajlamos vagyok bizonyos teljesítmény mögé magasabb emberi minőséget képzelni.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.20. 21:41

nyúl írta:
Reginald McFreez írta:
nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Még mindig torzítasz. Egy focistáról beszélsz, a modern kor legjobban fizetett prostituált gladiátoranak (vagy talán a zsoldos jobb kifejezés) egyikéről. Magasról tesznek ezek a politikára, 99,99%-uk megtesz bármit, csak fizess nekik eleget. Ha ez neked mentegetés...
Az egyik "érv" a sikeres Eb volt, a másik az, hogy aki szóvá teszi vizet prédikál. Miért veszi valaki a bátorságot, hogy ismeretlenül azonosítson a szarral, annak védelmében?
Ez nincs rendben. Én ugyanis teszek Dárdaira. Féltehetségű zongoracipelőnek tartottam, soha nem jelentett nekem semmit. De ha már az átlag magyar trágya fölé került, mármint edzőként, akár ott is maradhatott volna egy kevés méltósággal, meg értelemmel. Ennyiben vagyok csalódott. Újabb luftballon pukkadt ki. A szociálpszichológiai levezetésed egyébként alapos. Tényleg hajlamos vagyok bizonyos teljesítmény mögé magasabb emberi minőséget képzelni.

Első blikkre én is csalódott voltam, én sem működök másként másoknál. Csak ragadt rám valami az egyedemen. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
derfel
Ifista
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2007.07.22. 18:01
Tartózkodási hely: Dumnonia

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: derfel » 2018.07.20. 22:24

velasco írta:
derfel írta:Azért tetszik ez a topic, mert megnyugtató számomra, hogy még vannak igazi jellembajnokok. Hogy van hova tartoznom nekem is. De tényleg, mert én is ilyen jellemes vagyok, mindig is meg voltam is. Faternak mondogattam is sokszor, hogy ez a pali szerintem nem jellembajnok. Sajnos sosem válaszolt semmit rá, mert süket volt születése óta. De jelentőségteljesen bólogatott hozzá, úgyhogy sztem ő is azt gondolta paliról, hogy ő egy nem jellembajnok. Sajnos. Szerintem egyébként nem is volt egy nagy spíler sem, mert emlékeim szerint nem nagyon rúgdosta a gólokat a hertában, csak alibizett mindig, mint egy igazi jellemtelen focista. Aztán meg szerintem hazafiatlan is, mert a fia nem haza. Mármint nem jött haza a fia focizni. Ide. A márkáról viszont nem szívesen nyilatkoznék, mert olyanhoz nem szólok hozzá, amihez nem értek. Ez a második vezérelvem.

Eredeti humorérzék, frappáns gondolatok. Gratula!

Ugyan már, kérlek! Ez egy adottság, nem dolgoztam meg igazán érte. Éppen ezért túlzónak is érzem a dicséretet, mégha van is valóságalapja.
"Ami az állatszelídítõ a fenevadak ketrecében, ami a hindu kígyóbûvölõ a csúszómászói között, ami a lóidomár a fék nem szokta szilaj ménnel szemben: – az a „lélekidomár” a lelkes állatok világában."
KISPEST

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.20. 23:16

SuperDepor írta:Remélem, hogy a Mészáros Lörinc féle mez mellé állandó NB1es tagság is jár.

Végre valaki érti, hogy mire megy ki a játék.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.21. 04:46

Reginald McFreez írta:
velasco írta:
Reginald McFreez írta:Pedig egyszerű, még ha eleinte ódzkodott is, esetleg kinevette az összeget, gyorsan megtoldották egy-két nullával, oszt annyi. Sokat nem lehet várni egy focistától, tisztelet a kivételnek. Nem mindenki ilyen erkölcsi nagyúr képmutató díszbuzi, mint mi itt.

A cégnek nem nagyon volt opciója, tekintve nemzetközi szinten a fociban egész egyszerűen nincsen egyetlen egy olyan személy sem, aki valamit is nyom a latban. kivéve Dárdai.Kapott egy-két-öt évenyi fizetést (van miből finanszírozni, a nyereségesség meg kábé a sarki kutyát nem érdekli a kirakatban), oszt annyi.


Gumigerincű jellemtelen fickó.

Csak ember, semmi több.

Akkor ő most tökös, mert nem néz ki elhízott alkoholoistának?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.21. 04:51

nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Abban vagy. Látod még a fórum tökös pszic, akarom mondani provoká, akarom mondani prédikátora szerint is ilyen az ember, meg van az elhízott alkoholista, akinek a legjobb. Na ezért is lehetnek itt oligarchák.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

BSTH

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.21. 05:51

adrenalin69 írta:
nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Abban vagy. Látod még a fórum tökös pszic, akarom mondani provoká, akarom mondani prédikátora szerint is ilyen az ember, meg van az elhízott alkoholista, akinek a legjobb. Na ezért is lehetnek itt oligarchák.

Meg miattad, faszikám. Akinek agya sincs. Ökör.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 80 vendég