A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.22. 10:49

Szarka írta:
adrenalin69 írta:
nyúl írta:Tényleg hányinger ez a topik.
Sikerember multimilliomos eladja magát egy tál lencséért egy oligarcha erőszakos piaci térfoglalásához az arcát adva, mire éppen fiatalemberek mentegetik. Akiknek emlékeim szerint még legkevésbé számítana a pénz és talán jelent valamit a hitelesség. Mekkora zsákutcában vagyok ezzel, lássuk be...

Abban vagy. Látod még a fórum tökös pszic, akarom mondani provoká, akarom mondani prédikátora szerint is ilyen az ember, meg van az elhízott alkoholista, akinek a legjobb. Na ezért is lehetnek itt oligarchák.

Nálam már repültél volna egy hétre személyeskedésért.
Kicsinyes zrikázás ez, és te rendre ezt tolod egy ideje. Bezzeg ha apád szóbekerül, már zavar a személyeskedés... Szóval érezd már hogy mennyire átléped a határt.

Egyirányú rendcsinálásod, kicsit sem izgat!
De tudod mit? Egy hétig nem írok, hogy jól aludjál, mert sikerült megint megmutatnod, hogy a csordaszellem az működik! Nem kell reagálj vagy várd meg a köv. vasárnapot.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.22. 10:56

hányinger! ilyen mezem sosem lesz az tuti!

Dárdai szégyelld magad!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.22. 11:28

Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Ebben a topikban összegyűltek a lényeglátók, meg a valóságtorzítók áldozatai.
Kérdés, hogy melyik csoportba rosszabb tartozni.

De megérkezett végre a felülről mindent jobban látók egy tagja is, és tutira mondom, hogy az ő csoportjukba a legjobb tartozni. :)

Tekintve, hogy nem vonódtam be a beszélgetésbe, és mert örök kívülálló vagyok, ezért tettem ezt a megállapítást. Felsőbbrendűség nincs bennem, én is tartoztam már a politikai megvezetettek közé. A jelenséggel mindenesetre érdemes foglalkozni.

Itt egyesek nem mernek a valósággal szembenézni. Ez "csak egy mezbemutató", "nem kell mindenütt politikát látni", meg "miért baj, ha egy magyar márka megjelenik".

Nagy Imrét egy szokványosnak mondható bírósági tárgyaláson bűnösnek találták, utána mégis sokan felháborodtak. Sajnálatos, hogy előfordulhatnak olyan repülőbalesetek, mint amilyen szeptember 11-én is történt. Sztálin egy grúz papnövendék volt.
Ez pedig egy mezbemutató volt.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 11:32

A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Ebben a topikban összegyűltek a lényeglátók, meg a valóságtorzítók áldozatai.
Kérdés, hogy melyik csoportba rosszabb tartozni.

De megérkezett végre a felülről mindent jobban látók egy tagja is, és tutira mondom, hogy az ő csoportjukba a legjobb tartozni. :)

Tekintve, hogy nem vonódtam be a beszélgetésbe, és mert örök kívülálló vagyok, ezért tettem ezt a megállapítást. Felsőbbrendűség nincs bennem, én is tartoztam már a politikai megvezetettek közé. A jelenséggel mindenesetre érdemes foglalkozni.

Itt egyesek nem mernek a valósággal szembenézni. Ez "csak egy mezbemutató", "nem kell mindenütt politikát látni", meg "miért baj, ha egy magyar márka megjelenik".

Nagy Imrét egy szokványosnak mondható bírósági tárgyaláson bűnösnek találták, utána mégis sokan felháborodtak. Sajnálatos, hogy előfordulhatnak olyan repülőbalesetek, mint amilyen szeptember 11-én is történt. Sztálin egy grúz papnövendék volt.
Ez pedig egy mezbemutató volt.

Én is kívülről - jó értelemben vett felülről, nem felsőbbrendűségből - igyekszem el szemlélni a dolgokat, de aztán mindig bevonódok, mert úgy sokkal szórakosgatóbb. Egymás interakcionális simogatása - még ha néha smirglivel is csináljuk - kielégítendő szükséglete az embernek, mint társas lénynek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.22. 11:41

velasco írta:
Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Ebben a topikban összegyűltek a lényeglátók, meg a valóságtorzítók áldozatai.
Kérdés, hogy melyik csoportba rosszabb tartozni.

De megérkezett végre a felülről mindent jobban látók egy tagja is, és tutira mondom, hogy az ő csoportjukba a legjobb tartozni. :)

biztos van erre valami pszischomókus kifejezés hogyan hívják ezt a típusú öngólt :D

A troll-örömködést megszakítva megjegyezném, hogy ebben a topikban te osztogattál személyre szabott dehonesztáló, direkt jelzőket, másokra nézve. (A Révai nagy lexikonjában ezt Tokody-féle öngólnak hívják.)

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 11:44

A Vaskezű írta:
velasco írta:
Reginald McFreez írta:De megérkezett végre a felülről mindent jobban látók egy tagja is, és tutira mondom, hogy az ő csoportjukba a legjobb tartozni. :)

biztos van erre valami pszischomókus kifejezés hogyan hívják ezt a típusú öngólt :D

A troll-örömködést megszakítva megjegyezném, hogy ebben a topikban te osztogattál személyre szabott dehonesztáló, direkt jelzőket, másokra nézve. (A Révai nagy lexikonjában ezt Tokody-féle öngólnak hívják.)

Nem hiszem, hogy alaptalanok lettek volna a kijelentéseim.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.22. 11:55

Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:De megérkezett végre a felülről mindent jobban látók egy tagja is, és tutira mondom, hogy az ő csoportjukba a legjobb tartozni. :)

Tekintve, hogy nem vonódtam be a beszélgetésbe, és mert örök kívülálló vagyok, ezért tettem ezt a megállapítást. Felsőbbrendűség nincs bennem, én is tartoztam már a politikai megvezetettek közé. A jelenséggel mindenesetre érdemes foglalkozni.

Itt egyesek nem mernek a valósággal szembenézni. Ez "csak egy mezbemutató", "nem kell mindenütt politikát látni", meg "miért baj, ha egy magyar márka megjelenik".

Nagy Imrét egy szokványosnak mondható bírósági tárgyaláson bűnösnek találták, utána mégis sokan felháborodtak. Sajnálatos, hogy előfordulhatnak olyan repülőbalesetek, mint amilyen szeptember 11-én is történt. Sztálin egy grúz papnövendék volt.
Ez pedig egy mezbemutató volt.

Én is kívülről - jó értelemben vett felülről, nem felsőbbrendűségből - igyekszem el szemlélni a dolgokat, de aztán mindig bevonódok, mert úgy sokkal szórakosgatóbb. Egymás interakcionális simogatása - még ha néha smirglivel is csináljuk - kielégítendő szükséglete az embernek, mint társas lénynek.

Igen, értelek – és most én is bevonódtam.

Építő jelleggel írom, hogy sokszor megöli a beszélgetések dinamikáját, ha rögtön számon van kérve valakin, hogy milyen morális alapot szolgáltat a véleménye megírására. Talán kevesebb konfliktusod is lenne itt, ilyenek miatt.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.22. 12:24

A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Tekintve, hogy nem vonódtam be a beszélgetésbe, és mert örök kívülálló vagyok, ezért tettem ezt a megállapítást. Felsőbbrendűség nincs bennem, én is tartoztam már a politikai megvezetettek közé. A jelenséggel mindenesetre érdemes foglalkozni.

Itt egyesek nem mernek a valósággal szembenézni. Ez "csak egy mezbemutató", "nem kell mindenütt politikát látni", meg "miért baj, ha egy magyar márka megjelenik".

Nagy Imrét egy szokványosnak mondható bírósági tárgyaláson bűnösnek találták, utána mégis sokan felháborodtak. Sajnálatos, hogy előfordulhatnak olyan repülőbalesetek, mint amilyen szeptember 11-én is történt. Sztálin egy grúz papnövendék volt.
Ez pedig egy mezbemutató volt.

Én is kívülről - jó értelemben vett felülről, nem felsőbbrendűségből - igyekszem el szemlélni a dolgokat, de aztán mindig bevonódok, mert úgy sokkal szórakosgatóbb. Egymás interakcionális simogatása - még ha néha smirglivel is csináljuk - kielégítendő szükséglete az embernek, mint társas lénynek.

Igen, értelek – és most én is bevonódtam.

Építő jelleggel írom, hogy sokszor megöli a beszélgetések dinamikáját, ha rögtön számon van kérve valakin, hogy milyen morális alapot szolgáltat a véleménye megírására. Talán kevesebb konfliktusod is lenne itt, ilyenek miatt.

Nem nagyképűségből, de itt nagyjából annyi konfliktusom van, amennyit én akarok. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.22. 12:36

Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:Én is kívülről - jó értelemben vett felülről, nem felsőbbrendűségből - igyekszem el szemlélni a dolgokat, de aztán mindig bevonódok, mert úgy sokkal szórakosgatóbb. Egymás interakcionális simogatása - még ha néha smirglivel is csináljuk - kielégítendő szükséglete az embernek, mint társas lénynek.

Igen, értelek – és most én is bevonódtam.

Építő jelleggel írom, hogy sokszor megöli a beszélgetések dinamikáját, ha rögtön számon van kérve valakin, hogy milyen morális alapot szolgáltat a véleménye megírására. Talán kevesebb konfliktusod is lenne itt, ilyenek miatt.

Nem nagyképűségből, de itt nagyjából annyi konfliktusom van, amennyit én akarok. :)

Nem biztos, hogy mások is ilyen könnyen kezelik ezt. :)
Az a kérdés, hogy szerinted ez miben segít Téged, mit tudsz vele elérni. Vagy mi az, amit általa el tudsz kerülni. Könnyen lehet, hogy nincs is már rá szükséged, és az előnyeit más forrásból tudod biztosítani.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég