Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.20. 11:02

Boldogan értékelt a mester!

Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül


 



Nebojsa Vignjevics, az Újpest mestere értékelt csapata fantasztikus sikere (4-0 a Neftci Baku ellen az EL-ben) után:





"„Fantasztikus győzelem! Mit is mondhatnék, úgy gondolom, mindent elmondtak a fiúk a pályán. Fantasztikus játék, fantasztikus teljesítmény. Az összecsapáson jó időben lőttük a gólokat, és jól védekeztünk. Talán az emberek úgy gondolják, hogy ezt a 4-0-ás eredményt könnyű volt elérni, de mi tudjuk, hogy milyen kemény és nehéz is volt ez. A Neftci megmutatta, hogy 60 perc után is veszélyesek lehetnek, azonban mi nagyon fegyelmezetten játszottunk, így nem tudtak eredményesek lenni. Látszott a vendégeken, hogy a harmadik találatunk után elvesztették az önbizalmukat, mi ezt kihasználtuk. Remélem, azok az emberek, akik negatív kritikával illették a csapatot az első meccs után, most bocsánatot kérnek majd. Örülök, hogy a labdarúgóim megmutatták, hogy mit tudnak és mire képesek. Köszönöm a szurkolóknak, mert nagyon fontos szerepet játszottak a visszavágón, nagyszerűen bíztatták a csapatot. Hatalmas élmény, hogy sikerült eredményesnek lennünk, és óriási dolog, hogy egy Sevilla ellen pályára léphetünk majd. Jó lehetőség az együttesnek és a stábnak is, hogy tanuljunk egy ilyen kaliberű csapattól. Tudom, hogy mindent megteszünk majd azért, hogy élvezhető futballt nyújtsunk, és szoros eredmény alakuljon ki.”


Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.20. 11:45

Vignjevic: Remélem, azok az emberek, akik negatív kritikával illették a csapatot az első meccs után, most bocsánatot kérnek majd.

Mi ez a faszság? bakker, akkor faszok voltatok, jogos a kritika és most, hogy tovább mentünk jár a gratuláció. Fura is lenne, ha a gyerek a hazahozott 1-es után, hoz egy 5-öst és én kérjek bocsánatot, mert az 1-es miatt lebasztam!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

BSTH

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 11:50

50% esély. Vagy sikerül, vagy nem.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.20. 11:51

adrenalin69 írta:Vignjevic: Remélem, azok az emberek, akik negatív kritikával illették a csapatot az első meccs után, most bocsánatot kérnek majd.

Mi ez a faszság? bakker, akkor faszok voltatok, jogos a kritika és most, hogy tovább mentünk jár a gratuláció. Fura is lenne, ha a gyerek a hazahozott 1-es után, hoz egy 5-öst és én kérjek bocsánatot, mert az 1-es miatt lebasztam!
Megelőztél valami ilyesmit akartam én is írni,nehogy már a szart ne lehessen kritizálni illetve egy jó teljesítmény után még bocsánatot is kelljen kérni az előző kritika miatt. Nevetséges.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.20. 11:52

BSTH írta:50% esély. Vagy sikerül, vagy nem.
Azért az a nem több mint 50%
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 12:04

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:50% esély. Vagy sikerül, vagy nem.
Azért az a nem több mint 50%

Sajnos igen. Van némi különbség. A Sevilla 210.000.000 €, a Újpest 6.500.000 €.
Ott azért van pár ismert arc, Jesús Navas, Kjaer, Pareja, Mercado, Nzonzi, Banega, Sarabia, Ben Yedder, Muriel...

korxi
Serdülõ
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2012.04.29. 14:56

Re: Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

HozzászólásSzerző: korxi » 2018.07.20. 12:42

Jó oké most kiesik az Újpest, dehát a Sevilla lesz az ellenfél. Szerintem ez nem peches sorsolás. Azokn ak a magyar csapatoknak akiknek "szerencséje van" a sorsolással, a 3-4. selejtezőkörben szoktak kiszenvedni egy európai alsóközépcsapattól.
Annak nincs szerencséje akinek mondjuk a csoporttovábbjutás a minimumcél, erre a selejtezőben kap egy végső győzelemre is esélyes nagyágyút.

Az Újpestnél most nem azért nincs elvárás mert elve szarok vagyunk, hanem mert egy ötszörös EL győztessel játszik. Tökmindegy hányadik kör van.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 276 vendég