Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.20. 10:34

De elismerte, hogy jobb volt a Maccabi.

Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak


 



 



Thomas Doll szerint a Makkabi Tel-Aviv megérdemelten ejtette ki a Ferencvárost az Európa Liga selejtezőjének első fordulójában, miután hazai pályán 1–0-ra győzött és összesítésben 2–1-re megnyerte a párharcot.





„Gratulálunk a Makkabinak” – kezdte a fradi.hu-nak adott értékelését Doll. „Az első félidőben a védekezésünk kompakt volt, az ellenfelünknek nem volt sok esélye a gólszerzése, csak úgy, mint az első meccsen. Jó esélye volt Finnbogasonnak, valamint Lanzafaménak is szabadrúgásból. A szünet előtt elkövettünk egy hibát, sajnos szép gólt szerzett a Makkabi. A második félidőben próbáltunk nyitottabban játszani, sok lehetőségünk volt. Talán valamivel keményebbnek és bátrabbnak kellett volna lennünk, akkor jobb eredményt érhettünk volna el. Ellenfelünk megérdemelte, hogy továbbjutott.”


raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.20. 10:45

"A második félidőben próbáltunk nyitottabban játszani, sok lehetőségünk volt."

talán csak részeg volt és nem tudta melyik a csapata...

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2018.07.20. 10:46

raab írta:"A második félidőben próbáltunk nyitottabban játszani, sok lehetőségünk volt."

talán csak részeg volt és nem tudta melyik a csapata...


Én 70 perc után kinyomtam, addig csak a makkabi mutatott focira emlékeztetőt. Ők se sokat az igaz.

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.20. 10:51

Kooliver írta:
raab írta:"A második félidőben próbáltunk nyitottabban játszani, sok lehetőségünk volt."

talán csak részeg volt és nem tudta melyik a csapata...


Én 70 perc után kinyomtam, addig csak a makkabi mutatott focira emlékeztetőt. Ők se sokat az igaz.


volt két Maccabi kapufa meg kisebb nagyobb helyzetek a Fradinak egyetlen egy lehetősége volt a hosszabbítás elején kb 8-10 méterről viszonylag üresen lőhetett az egyik de vagy 4 méterrel fölé rúgta

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.07.20. 11:07

raab írta:
Kooliver írta:
raab írta:"A második félidőben próbáltunk nyitottabban játszani, sok lehetőségünk volt."

talán csak részeg volt és nem tudta melyik a csapata...


Én 70 perc után kinyomtam, addig csak a makkabi mutatott focira emlékeztetőt. Ők se sokat az igaz.


volt két Maccabi kapufa meg kisebb nagyobb helyzetek a Fradinak egyetlen egy lehetősége volt a hosszabbítás elején kb 8-10 méterről viszonylag üresen lőhetett az egyik de vagy 4 méterrel fölé rúgta

Field goal-ra mentünk mert az többet ér.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.07.20. 11:18

Teljesen hiteltelenné váltál már egy-másfél éve.
Totál érdektelen, hogy miket hordasz össze-vissza.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2018.07.20. 11:22

Nem tudom melyik ember van jobban eltévedve:
- Doll, aki helyzeteket hallucinált Netanyán, vagy
- Vignjevic, aki bocsánatkérésre szólította fel a szurkolókat, akik kiakadtak a bakui teljesítmény miatt.
Azért néha magukba nézhetnének, hogy miket nyilatkozgatnak le.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.07.20. 12:19

Diusznak volt sok lehetősége, hogy védjen. Gratula a Maccabinak! Hétvégétől lehet arcoskodni azenbéegyben. :D

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.20. 12:49

erdekes volt ez a ket parharc. az elso meccsen kb pont annyival voltunk jobbak, mint most a midok. az akkor dontetlen lett, itt meg nyertek. a kapufak ellenre igazabol kijatszott ziccer nelkul jutottak tovabb, a mido gyerek ketszer csukott szemmel belebotlott a labdaba, ez volt a "minosegi" kulonbseg a ket csapat kozott. a mi hazai golunkban is volt szerencsefaktor, de amiket ok lottek, na mindegy. ezt az eredmeny a sorsolaskor alairtam volna, igy a ket meccs utan azert van keseruseg bennem, verheto csapat volt ez. tobb kellett volna.

par dolog a jatekosokkal kapcsolatban.
- dibusz, hozta amit kell, csodat nem tett, nem rajta mult.

- lovre mondjon le. basszus egesz meccsen csak kergette a lasztit, csapattarshoz passzolni nem tudott, az egyetlen beivelese oldalrol a kapu moge szallt. ilyen indiszponaltan ne jelentkezzen jatekra. basszus elkepzelni nem tudom botka milyen formaban lehet, ha lovret nala jobbnak latta doll.
- frimpong. iden az o igazolasa tunik a telitalalatnak. az nb1-be eleg lesz, meg sok is. otigba kezdhet vakarozni.
- blazic. szepen hozta, amit szokott. az utso helyzetnel kibaszta a stadionbol a labdat, mondjuk 10-bol 10* ezt kell csinalni a kapunk elott. nem a mozdulat volt szokatlan, hanem az, hogy az ellenfel 16-osanal volt akcioban. kar, hogy nem talalta el a kaput.
- heisler. nehez rola 1 meccs alapjan nyilatkozni, talan annyit jegyeznek meg, hogy a labda nelkuli mozgasban jonak tunik, tobbszor is olyan helyekre mozgott, ahova egy focista szokott. szerintem jo lesz o is.

a vedelmunk kb rendben van lovret elkuldhetjuk nyaralni, hatha segit rajta, ebben az allapotban legalabb 1 honapig semmi hasznat nem latjuk. kb ugy jatszik, mint amikor hozzank kerult egy hosszu serules utan. botkaval meg otigbaval keegeszulve eleg jo vedelmunk lesz az nb1re. szerintem sok kapott gol nelkuli idenyre keszulhetunk. esetleg a variacios lehetosegunk is megno, talan a 3 vedos rendszert is ki lehetne probalni.

- ivan nemtomki. o lenne a sztarigazolas, sok nem latszott belole. az latszik, hogy fejlettebb footballkulturabol jott, tobbszor nem ertette, hogy miert nem kapta az utempasszt. szoknia kene meg a magyar focit. jo, ez vicc volt, a csapat van lemaradva mogotte. remelem valahogy sikerul kihasznalni amit tud, erosites lesz szamunkra az biztos.
- spiro. jol tette a dolgat, ahogy szokta, szeretem a jatekat.
- gorriaran. most halvanyabb volt, mint az elozo meccsen, akkor zakatolt. most sok hibaval jatszott, de talan egyedul benne volt meg az a tuz, ami kellett volna a gyozelemhez.
- bole. hat ketarcu a faszi. az elso meccsen 80 percig nem csinalt semmit. utana volt 5 jo megmozdulasa, meg 5 horror. most egesz meccsen pont ugyanezt csinalta. amikor az ellenfel 16-osanal van, akkor eles, amikor a mi 16-osunknal, akkor eletveszely. nem tudom, hogy egy 60 kilos gyereket, aki nem tud vedekezni miert rakunk a csapatba, plane nemzetkozi meccsen. nem is lesz mar jobb, szerintem el kene engedni, bar o magyarnak szamit, szemben moutarival.

igazabol a kozeppalyank sem rossz. van meg egy vargank, aki serult volt a meccs elott, lovret is fel kene tamasztani, ok adtak tavaly a jobboldali szelso jatekunkat, mostmeg gyakorlatilag megoltek azt az oldalt, hasznalhato tamadas nem is ment azon az oldalon, cserebe egy oriasi lyuk volt a vedekezes. erthetetlen, hogy mitol felejtettek el focizni. ettol fuggetlenul nb1-ben jok leszunk, ha rendezzuk a sorokat.

- lanza. az elso meccsen nagyon elt, hihetetlenul nagy lokes a tamadojatekunknak. a mostani meccsen mar halvanyabb volt, labdat se nagyon kapott, a midok felkeszultek a fradibol, kivettek a jatekbol. jo lesz, regota kuzdottunk csatar problemakkal, o biztos es kiprobalt megoldas.
- finnbogasson. 2 meccs alapjan sem tudok rola mit mondani. erocsatar, mint dani, de idosebb nala, es a transfermart szerint is a felet eri. sok labdat nem kapott, meg barmi is lehet belole, na ilyenkor szokott kiderulni, hogy megy a padra, mint a korabbi talentek. fogalmam sincs miert igazoltuk, varhatoan nem o fog kirantani minket a golinsegbol.

a cserekrol nincs mit irni, alig jatszottak. bar koran elkezdtunk igazolni, igy is a fele csapat kicserelodott. nem ertem a koncepciot, miert cserelunk komplett csapatot a selejtezok elott minden evben? a masik, hogy 2 magyar mezonyjatekos volt a palyan, en mindkettot azonnal lecsereltem volna, ok voltak a leggyengebb lancszemek. mi a fasz van? varhatoan megint az aranyert fogunk menni, de az eredmeny csak takargatja, hogy nincs utanpotlasunk, nincsenek magyar jatekosaink, nincs magyar foci, nem adunk senkit a magyar valogatottba. idehivunk 11 jatekost a vilag minden tajarol, hogy a magyar nb1-ben focizzanak egy magyar csapatban? az a cel, hogy idengenlegiosokkal megverjuk a szinmagyar paksot? az igazol valamit? az er valamit? nem tetszik ez az ut, amin eppen haladunk...
kubatov takarodj!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.20. 14:47

nem tudom, hogy azon az idióta német nyelven hogyan mondják "a kurva anyád te alkesz pöcs"-öt, de most neked azt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.20. 16:29

Adamek írta:nem tudom, hogy azon az idióta német nyelven hogyan mondják "a kurva anyád te alkesz pöcs"-öt, de most neked azt

Mindenkinek aki részt vett komplett kubatov-érában.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 18:00

Adamek írta:nem tudom, hogy azon az idióta német nyelven hogyan mondják "a kurva anyád te alkesz pöcs"-öt, de most neked azt

Honnan tudjátok, hogy alkesz?

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.07.20. 18:10

Kép

A 16-os szektor üzenete..
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29061
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: banok » 2018.07.20. 18:14

sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..


Azért ez a kép nem kicsit durva dehát miért is várnék értelmet az ultráktól...?!

BSTH

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 18:28

banok írta:
sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..


Azért ez a kép nem kicsit durva dehát miért is várnék értelmet az ultráktól...?!

Ezt azért nem kellene. Ezt a kötelet Kövér Laci levédette.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 18:32

sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..

küldjenek már Frau Busainak is egyet, ő úgyis az ő kutyájuk kölyke
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.20. 19:37

banok írta:
sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..


Azért ez a kép nem kicsit durva dehát miért is várnék értelmet az ultráktól...?!

plusseins
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96359
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.20. 20:40

Pofátlanul hazudik. Hulladék.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: extex » 2018.07.20. 20:51

banok írta:
sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..


Azért ez a kép nem kicsit durva dehát miért is várnék értelmet az ultráktól...?!

*Huligánoktól

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.20. 22:29

sznot írta:Kép

A 16-os szektor üzenete..

Ritka visszataszító.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Scithya valamint 143 vendég