Bemutatta az MTK a mezeit

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.19. 12:24

A Fradi ellen külön szerelés lesz.

Bemutatta az MTK a mezeit


„Csapatunk bemutatta a 2018/19-es bajnoki szezon hivatalos mezeit. Ezúttal is három féle mezzel vágunk neki az idénynek: a hazai felsőnk, a fehér alapon kék csíkos mez eddig is nagyon népszerű volt a drukkerek körében, de kék színű felsője – némi fehér díszítéssel is lesz a csapatnak – ezt idegenben viseljük majd. Az Örökrangadóra ezúttal is egyedi mez készült, ebben játszunk majd a 2. fordulóban a Ferencváros ellen.” – jelezte az MTK.


 



null



null




Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.07.19. 12:39

A sok bérelt munkaerőből meggazdagodott a Prohuman itthon. Van már lóvé erre is.

1912_2012
Ifista
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2012.02.16. 11:00

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: 1912_2012 » 2018.07.19. 13:59

beroka írta:A sok bérelt munkaerőből meggazdagodott a Prohuman itthon. Van már lóvé erre is.

Összenő, ami összetartozik.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.19. 14:44

a Mezeyt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 15:05

Az éretlen perui nem rossz.

Avatar
Paszmosz
Toborzórajáró
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.03.16. 22:46
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: Paszmosz » 2018.07.19. 16:10

Arra sem voltak képesek, hogy rendesen felöltözzenek a teljes szerelésbe..

BSTH

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 16:13

Paszmosz írta:Arra sem voltak képesek, hogy rendesen felöltözzenek a teljes szerelésbe..

Magyarország. Tán két vagy három éve pont a Haladás kapcsán fejeztem ki a rossz hallásomat. Farmer bmeg...

Kép

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.19. 17:41

BSTH írta:
Paszmosz írta:Arra sem voltak képesek, hogy rendesen felöltözzenek a teljes szerelésbe..

Magyarország. Tán két vagy három éve pont a Haladás kapcsán fejeztem ki a rossz hallásomat. Farmer bmeg...

Kép

Én nem a nadrágokat néztem elsőnek ezen a képen :)
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BSTH

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 17:46

Savaria1919 írta:
BSTH írta:
Paszmosz írta:Arra sem voltak képesek, hogy rendesen felöltözzenek a teljes szerelésbe..

Magyarország. Tán két vagy három éve pont a Haladás kapcsán fejeztem ki a rossz hallásomat. Farmer bmeg...

Kép

Én nem a nadrágokat néztem elsőnek ezen a képen :)

Persze, biztosan szépek, de én már nem utazok ilyesmiben. De talán emlékszel is: odabaszott tatyó, csajok, fari, semmitmondó egy lófasz volt az egész. Nem tudják megadni a módját. Ahogy a ZTE bajnoki címét is úgy ünnepeltük, hogy az MTV nem volt képes úgy közvetíteni az éremátadást: ne a kibasz markolók látsszanak a háttérben, hanem mondjuk ez egyik lelátó.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.19. 18:28

BSTH írta:
Savaria1919 írta:
BSTH írta:Magyarország. Tán két vagy három éve pont a Haladás kapcsán fejeztem ki a rossz hallásomat. Farmer bmeg...

[img]https://www.vaol.hu/wp-content/uploads/2017/09/halimez05szp.jpg?mwfmv=1505134094[img]

Én nem a nadrágokat néztem elsőnek ezen a képen :)

Persze, biztosan szépek, de én már nem utazok ilyesmiben. De talán emlékszel is: odabaszott tatyó, csajok, fari, semmitmondó egy lófasz volt az egész. Nem tudják megadni a módját. Ahogy a ZTE bajnoki címét is úgy ünnepeltük, hogy az MTV nem volt képes úgy közvetíteni az éremátadást: ne a kibasz markolók látsszanak a háttérben, hanem mondjuk ez egyik lelátó.

Beszéltük. Igényesség, persze. Na az (is) hiányzik időnként nálunk. Pedig csak egy kis odafigyelést igényelne.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BSTH

Re: Bemutatta az MTK a mezeit

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 19:05

Savaria1919 írta:
BSTH írta:
Savaria1919 írta:Én nem a nadrágokat néztem elsőnek ezen a képen :)

Persze, biztosan szépek, de én már nem utazok ilyesmiben. De talán emlékszel is: odabaszott tatyó, csajok, fari, semmitmondó egy lófasz volt az egész. Nem tudják megadni a módját. Ahogy a ZTE bajnoki címét is úgy ünnepeltük, hogy az MTV nem volt képes úgy közvetíteni az éremátadást: ne a kibasz markolók látsszanak a háttérben, hanem mondjuk ez egyik lelátó.

Beszéltük. Igényesség, persze. Na az (is) hiányzik időnként nálunk. Pedig csak egy kis odafigyelést igényelne.

Valahogy olyan a magyar csapatok performansza, mint egy elbaszott úttörő rajgyűlés. És ez nem jó. Mert nem kerülne olyan nagyon sokba.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 109 vendég