Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

BSTH

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 17:35

gw írta:
BSTH írta:
gw írta:
hat jo.
te vagy a fonok... :)


Adrenalinnal vitáznak, és én nagyon nem bírom az újpesti torokra ugró és sokszor elég buta provokációit.


mer' lila vagy :)

Az a köd az agyamon, vagy mimen.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.19. 20:09

Ha a szurkolók a Videoton névvel érzik magukénak a történetet (ahogy itt is említődött, jórészt a hozzá kötődő évek és sikerek miatt), akkor miért kell megpróbálni kívülről elmagyarázni nekik, hogy nincs igazuk?
Ez az ő dolguk és szerintem is érthető ha nekik így felel meg.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: dingo » 2018.07.19. 20:13

BSTH írta:
gw írta:
BSTH írta:Azt hiszem írtam korábban itt, hogy 1985-ben megkérdezte egy fogadáson valamelyik ellenfél elnöke, hogy hol is van az a Videoton? :D


nem olvastam... de jo sztori... errol beszelek :)


Azért az elnök úr is gondolkodhatott volna. A video és a ton (tone) szavak. Bár ugye anno mindent lehetett a komcsi világban. Azon csodálkozom, hogy nem volt olyan városunk, ami kapcsán a hol laksz kérdésre ez a válasz jöhetett volna:

-Patyolatban.
-Gelkában.
-Csatosbambiban.


Azért van ,volt pl Dunaferr, DVTK, kismillió vasautascsapat, honvédcsapat, Ikarusz, stb, aminek a nevében "cégnév" szerepel.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

BSTH

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 20:18

dingo írta:
BSTH írta:
gw írta:
nem olvastam... de jo sztori... errol beszelek :)


Azért az elnök úr is gondolkodhatott volna. A video és a ton (tone) szavak. Bár ugye anno mindent lehetett a komcsi világban. Azon csodálkozom, hogy nem volt olyan városunk, ami kapcsán a hol laksz kérdésre ez a válasz jöhetett volna:

-Patyolatban.
-Gelkában.
-Csatosbambiban.


Azért van ,volt pl Dunaferr, DVTK, kismillió vasautascsapat, honvédcsapat, Ikarusz, stb, aminek a nevében "cégnév" szerepel.

Meglehet. Gondolkodok rajta.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.07.19. 21:15

Ez a nevük, hivatalosan, hogy "MOL Vidi"? Na erről is lemaradtam. Olvastam, hogy Vidi, de nem tudtam, hogy ez lesz a hivatalos. Ennek m iértelme? Mi is legyünk csak "Hali" és legyen hivatalos a "Fradi" is?
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.07.19. 21:23

gw írta:
BSTH írta:
gw írta:
szerintem a klub es a labdarugo szakosztaly neve is kepviselje azt, ahonnan ered s akikert/amiert palyara lep eredendoen. kotve hiszem, hogy ma barkinek is eszebe jut a color star, mint piedesztara emelendo fundamentum. de legalabb valami lokacio legyen mar fellelheto benne na... hogy egyaltalan ezek kik es honnan?...
legnagyobb sikerek apropojan csak keves klub allna meg a sarat amugy is perpill :)
berogzult a Videoton mindenkiben, de szerintem helyenvalobb volna egy, a varosra, tajegysegre, stb utalo nev.

Azt hiszem írtam korábban itt, hogy 1985-ben megkérdezte egy fogadáson valamelyik ellenfél elnöke, hogy hol is van az a Videoton? :D


nem olvastam... de jo sztori... errol beszelek :)


Rögtön Internazionale mellett :)
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 21:49

ManBat írta:
inreallife írta:nem ertem, hogy egy oskommunista ceg nevehez minek ennyire ragaszkodni. a neokommunista utod sem jobb.
a mol fehervar boven megfelelo lenne, ez a vidis-videotonos bohockodas, egy rossz vicc, szornyu meg latni is. a fehervar meg a mol, mint szponzor miert bassza ki a biztositekot? ha kicsit korbeneztek szinte mindenhol ez a minta...

Neked, aki nem érintett, persze hogy megfelelne.

Abban pedig igaza van, hogy a MOL FC Fehérvár vállalhatóbb név lett volna (ha már), mint ezzel a becézgetéssel bohóckodás...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 21:52

Tehát a végén leírjátok, hogy 2018-ban feltaláltátok a kereket. Édesfaszom...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.19. 23:03

Reginald McFreez írta:
ManBat írta:
inreallife írta:nem ertem, hogy egy oskommunista ceg nevehez minek ennyire ragaszkodni. a neokommunista utod sem jobb.
a mol fehervar boven megfelelo lenne, ez a vidis-videotonos bohockodas, egy rossz vicc, szornyu meg latni is. a fehervar meg a mol, mint szponzor miert bassza ki a biztositekot? ha kicsit korbeneztek szinte mindenhol ez a minta...

Neked, aki nem érintett, persze hogy megfelelne.

Abban pedig igaza van, hogy a MOL FC Fehérvár vállalhatóbb név lett volna (ha már), mint ezzel a becézgetéssel bohóckodás...

MOL Videoton FC, Hernádi Zsoca meg feldughatja a dupla szponzorját a nemesebbik testrészébe
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.07.19. 23:56

A Lipcse is más címert és nevet használ az UEFA rendezvényeken. Elég szomorú ha ez nálunk bárkit is váratlanul ért.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.20. 10:53

SAW írta:Ha a szurkolók a Videoton névvel érzik magukénak a történetet (ahogy itt is említődött, jórészt a hozzá kötődő évek és sikerek miatt), akkor miért kell megpróbálni kívülről elmagyarázni nekik, hogy nincs igazuk?
Ez az ő dolguk és szerintem is érthető ha nekik így felel meg.

azert, mert szar. attol, hogy nem vagyok szurkolo, attol meg latom az nb1-es kiirast, hogy milyen csapatok vesznek benne reszt, es ez a mol vidis bohozatbol alakul nev a legszanalmasabb, pedig falusi reszvevok is indultak ebben a kategoriaban. ahogy egy tarsashaznal is megszolnak, ha szivarvanyszinure fested a kerites a lakasod elott. hiaba tetszik neked, meg hiaba a te tulajdonod, de azert ordenare ne legyel mar. ez a mol vidis okorkodes is ordenare, vegyek mar eszre magukat.

a masik, hogy most menetelnek a videoton miatt, bezzeg, amikor parmalat lettek es azt hittek dolni fog az olasz love, akkor csont nelkuklk eldobtak a tradiciotol kezdve mindent. hol voltak akkor az orszagalmanal a most felszolalok? akkor nem kellett felgyujtani a szekhazat? pedig az idoben boven kozelebb volt a mar regmult homolyaba veszo '85-os meneteleshez.

egyreszt birka a tulajdonos, hogy egy ilyen faszsagot kitalalt. mint naltok a wc deszka.
masreszt birkak a fehervari szurkolok, hogy egy baromsagba kapaszkodnak. ellenben a lilakat megertem.
harmadreszt, ha mar mindenki hulye, akkor a szurkoloknak kene valami kompromisszumos megoldassal eloallni. mint nalunk a sassal. nem lett tokeletes, de megnyugvast hozott...
kubatov takarodj!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.20. 11:49

BSTH írta:
gw írta:
BSTH írta:
Adrenalinnal vitáznak, és én nagyon nem bírom az újpesti torokra ugró és sokszor elég buta provokációit.


mer' lila vagy :)

Az a köd az agyamon, vagy mimen.

Azért a sálat a falról levetted?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.07.20. 12:15

Gunners írta:
moti77 írta:kizárni a selejtezőből, és az nb1-ből (min. megye 1-ig), és jól megbüntetni pénzben

Megye 1-ben Balmazújvárosnak van a helye nem a Vidinek. ;)

aha jól van, remélem lesz sírás majd a részetekről, amit az uefa maffia tesz ;)

BSTH

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 12:19

SAW írta:Ha a szurkolók a Videoton névvel érzik magukénak a történetet (ahogy itt is említődött, jórészt a hozzá kötődő évek és sikerek miatt), akkor miért kell megpróbálni kívülről elmagyarázni nekik, hogy nincs igazuk?
Ez az ő dolguk és szerintem is érthető ha nekik így felel meg.

Így lenne helyes, ahogyan írod.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.20. 15:11

moti77 írta:
Gunners írta:
moti77 írta:kizárni a selejtezőből, és az nb1-ből (min. megye 1-ig), és jól megbüntetni pénzben

Megye 1-ben Balmazújvárosnak van a helye nem a Vidinek. ;)

aha jól van, remélem lesz sírás majd a részetekről, amit az uefa maffia tesz ;)

Látom nehezen emészted ha valaki netán szól is ha baromságot írsz.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.07.20. 16:25

Gunners írta:
moti77 írta:
Gunners írta:Megye 1-ben Balmazújvárosnak van a helye nem a Vidinek. ;)

aha jól van, remélem lesz sírás majd a részetekről, amit az uefa maffia tesz ;)

Látom nehezen emészted ha valaki netán szól is ha baromságot írsz.

Miért írtam volna baromsáhot? Az uefa bármit kitalálhat ilyen szempontbol, akár még olyat is, amit írtam. De akkor te nem fogod megemészteni amit majd kaptok.

BSTH

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 18:11

Az UEFA-nak mi köze van egy klub nevéhez? Vagy átnevezéséhez?
És ha azt mondom, hogy holnaptól a majd jövőre induló Fradi neve nem Ferencvárosi Torna Club lesz, hanem Nyugdíjasokat Hintáztató Befektetés, akkor mi van?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.20. 19:36

BSTH írta:Az UEFA-nak mi köze van egy klub nevéhez? Vagy átnevezéséhez?
És ha azt mondom, hogy holnaptól a majd jövőre induló Fradi neve nem Ferencvárosi Torna Club lesz, hanem Nyugdíjasokat Hintáztató Befektetés, akkor mi van?

Egyébként azon gondolkodtam, hogy a PSV az csak SV, a Bayer meg csak Leverkusen a nemzetközi porondon?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.21. 09:56

gw írta:
BSTH írta:
gw írta:
csak marginalisan, s csak felve jegyzem meg... mert lehet meg maskent... hogy a Ferencvaros neve meg sosem volt elado :)
de ezt Kubi is mondta par eve... hogy azert ez tul hard lenne... nem meri bevallalni... egyelore...

Tudom, sose volt mögötte szponzori név. Az Újpestnél sem, ha jól tudom, de tán az MTK és a Kispest is megúszta ezeket a dolgokat. Nem vagy teljesen biztos benne, de talán igazam van. Nem? De!


oo na... UTE-Novabau... meg valami kaarcher talan utana... a kispestieket meg hagyjuk is, onszantukbol is volt millio cimer, nev, akarmi... de ezek nem annyira gazok, itt meg mindig a molvidi a tema :)
A kaarcher nem mi voltunk.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Címer és név: nem „hagyta jóvá” az UEFA a Vidi változtatásait sem

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.07.21. 10:41

BSTH írta:Az UEFA-nak mi köze van egy klub nevéhez? Vagy átnevezéséhez?
És ha azt mondom, hogy holnaptól a majd jövőre induló Fradi neve nem Ferencvárosi Torna Club lesz, hanem Nyugdíjasokat Hintáztató Befektetés, akkor mi van?

gondolom, Videotonként nevezett


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 236 vendég