Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.19. 16:06

Eppel mesterhármas :cool:

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.07.19. 16:09

Maradonapoli írta:Eppel mesterhármas :cool:

Egy félidő alatt.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.19. 16:28

HattoriHanzo írta:
Maradonapoli írta:Eppel mesterhármas :cool:

Egy félidő alatt.

egy köcsög miatt nem klasszikus :(

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 16:32

Maradonapoli írta:
HattoriHanzo írta:
Maradonapoli írta:Eppel mesterhármas :cool:

Egy félidő alatt.

egy köcsög miatt nem klasszikus :(

Nem volt egy félidő, csak negyven perc. Így is szép.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 16:48

Ferencváros // Man Utd írta:
Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelezte őt arra, hogy tulajdonos legyen. Ergo el lehet sétálni. A hazugságokkal, a pitiáner húzásokkal együtt! Megint azt érzem, hogy pont te teszed magadévá a kibic attitűdöt és igyekszel nem kicsit dehonesztáló, lesajnáló megjegyzéseket tenni. Ha már te is adtál jó tanácsot, adok én is egyet, szerényebben, tájékozottabban biztos nem is lennél ennyire irritáló!

Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelez téged arra, hogy szurkoló legyen. Ergo el lehet sétálni.

Hát persze, ez így működik :D
Rohadjon meg a politika, amiért garat mélységig belekontárkodott a fociba, de ezzel együtt a szurkoló csak simán fordítson hátat és sétáljon el, meg szarja le az egészet, ez lesz a megoldás :)

Nem a, hanem egy megoldás. Én csak segítek, ahol tudok, felesleges gúnyolódni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.07.19. 16:49

inreallife írta:
kristof98.haladas írta:Tudhatod, hogy én tisztelem a Fradit. Többet érdemel a szurkolótábora. Viszont a gyalázatos nemzetközi szereplés mellett nem lehet szó nélkül elmenni.

ertem, tehat az idei az gyalazatos? mert amikor tenyleg szar volt, akkor en is beszalltam a csapat ostorozasaba. jelenleg ilyen problemat nem latok, ezert is ertetlenkedek, hogy a mostani szereplesben mi a gyalazatos? a joval magasabbra taksalt csapat a hosszabbitas alatt tudott egyenliteni, mikozben a palyan is alarendelt szerepben jatszott? tobb, mint vallahato volt az a meccs, de omlik a szarfostragya komment a fradira, dollra igazabol mindenkire. a vegen meg azt latjuk, hogy kis szerencsevel mindegyik csapatunk allva maradt, az is amelyiknek a papirformat kellett hoznia, az is amelyiknek csodara volt szuksege. nem tudom mi nem tetszett a mult heti meccsunkben neked, de komolyan megfekudte a gyomrodat, azt latom.

sot inkabb azt latom, hogy a fradistak meg vannak elegedve a mult heti teljesitmennyel, a nem fradistak viszont nem. ez akkor irigyseg, utalat, szanalom? mindegy is, remelem ugy jatszanak, ahogy nekem megfelel, nem ugy, ahogy te elvarod toluk, hogy utana kopkodhes rajuk, ha nem jott 5,25*-os odds...

Van egy tendencia.A másik ami felhúzott egy kicsit,a cím:csodára készül a Fradi.Milyen csodára?Az első meccsen szerintem is jól nyomtátok,de a végét akkor is elszúrtátok.1:0-ról már "csak" ki kéne védekeznetek,így nehezebb lesz,de korántsem lehetetlen kategória.A Maccabi nem éri el a Bordeaux szintjét,akit tavaly a Vidi kiejtett.Nagyon bízom benne,hogy este gratulálhatok és nem kell "köpködnöm" rátok.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 16:54

adrenalin69 írta:
Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelezte őt arra, hogy tulajdonos legyen. Ergo el lehet sétálni. A hazugságokkal, a pitiáner húzásokkal együtt! Megint azt érzem, hogy pont te teszed magadévá a kibic attitűdöt és igyekszel nem kicsit dehonesztáló, lesajnáló megjegyzéseket tenni. Ha már te is adtál jó tanácsot, adok én is egyet, szerényebben, tájékozottabban biztos nem is lennél ennyire irritáló!

Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelez téged arra, hogy szurkoló legyen. Ergo el lehet sétálni.

Ezt nagyon odatetted. Akkor már értem, hogy állsz a dolgokhoz. Ha nem tetszik a regnáló hatalom, tessék elsétálni, ha nem tetszik az egészségügy tessék elsétálni, ha nem tetszik a szomszéd tessék elsétálni... Te nagy behúzott farokjal elsétáló fazon lehetsz!

Hát ezt aztán levezetted. Ráadásul nálam kritikaként fogalmazod meg azt, amit mással kapcsolatban kívánatos elvárásként értékelsz. Hogy vagy te bekötve? Nem ráz meg az áram a vécén ülve?

Duchalat, vagy ki a faszom egy hozzám hasonlóan tökös gyerek (sőt, még nálam is tökösebb, mert azért fenyegetésre én pl. rendszerint meghunyászkodok), aki nem húzódik félre, csak azért, mert holmi örök elégedetlen, infantilis drukkerhad nyögdécsel az elnyert Magya Kupa árnyékában, a nemzetközi porondon.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 16:55

Reginald McFreez írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Reginald McFreez írta:Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelez téged arra, hogy szurkoló legyen. Ergo el lehet sétálni.

Hát persze, ez így működik :D
Rohadjon meg a politika, amiért garat mélységig belekontárkodott a fociba, de ezzel együtt a szurkoló csak simán fordítson hátat és sétáljon el, meg szarja le az egészet, ez lesz a megoldás :)

Nem a, hanem egy megoldás. Én csak segítek, ahol tudok, felesleges gúnyolódni.

Te egy kötözködő farok vagy, de én pl. értem mire gondolsz. :)Az el lehet sétálni finom kétértelműsége pedig lenyűgözött. Le a kalappal! :-)

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 17:00

Walek írta:
Reginald McFreez írta:
HattoriHanzo írta:Azért ezt próbált meg összefüggésében látni. A belga szempontjából a piaci alap kb abban merül ki, hogy neki személy szerint frankó legyen, és minden mást ennek rendel alá. Hemi dettó, csak ő ráadásul mindezt még talán látványosabban csinálja mint az újpesti tulaj. Pont tesznek arra, hogy ütőképesebb csapatot rakjanak össze. A büszkeségen kívül ez vajon mennyivel jobb, mint az állami csecs?

Ez csak a kisstílű szurkolói hozzáállás, kibicnek semmi sem drága, de abban a pillanatban megváltozna a hozzáállásod, ha a te pénztárcádra menne a játék. A belga szempontjából... ha van egy kis időd, mesélhetsz a klubtulajdonosi szempontról, kíváncsi vagyok, hátha tanulok is valamit. Csak mert ez éven nagyon úgy tűnik, mintha a klub és a tulaj érdekei erős átfedésben lennének...

A szurkoló már csak olyan, hogy érzelmi alapon gondolkodik, ha a csapatáról van szó. Ráadásul ez azért alapvetően egy sport oldal, szurkolói közösséggel, a Te érveléseid egy gazdasági portálra inkább valóak.
Ez olyan, mintha nőt az alapján választanál mekkora a hozománya. Nem baj ha kacska fogú, bandzsa és nem szeret kefélni, de legalább a családjának jó sok pénze van. Élnél vele?
Egy szó mint száz, amíg nem tapasztaltad ne bírálj!

Na, ez egy nagyjából értelmes reakció volt. Bár a hasonlat nyilván sántít, hiszen az említett "kacska-bandzsa" lányok eredmény alapján jelenleg Magyarország topbombázói, és - szintén az eredmények alapján - még ugyan szeretnek megbaszni olyanokat, aki szembe kerül velük.

Illetve még annyit tennék hozzá, hogy Reginald McFreez - Gretchen Cutlerhez hasonlóan - oda áll, és azt bírál, ahova és amit épp kedve szottyan.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 17:03

HattoriHanzo írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:McFreezzel volt már pár csörtém. Most igaza van. Nem feltétlenül abban, amit a belga kapcsán írt, hanem abban, hogy szerénységről az nyilatkoztasson ki, akiről nem süt az alapok nélküli lekicsinylés, provokáció és nagy arc.
Engem csak az érdekel amit a belga kapcsán írt,arc ügyben meg őt sem kell félteni.

Gábor szépen és részletesen kifejtette, hogy miért nem jogos Reggie megjegyzése. Az, hogy ezek után sem tudja elengedni a saját maga által felkapott csontot számomra azt mutatja, hogy nem meggyőzhető. És ehhez társul az ilyenkor szokásos pökhendi stílus.

A Saw által felskiccelt szurkolói rinya-imakönyvhöz tartalmilag hasonlót akármelyik szurkolótábor negyed óra alatt összekarcol, tudom, mert részt vettem már ilyen munkában. Nem nagy cucc. Ezzel engem tényleg nem lehet meggyőzni, főleg ha az egyik serpenyőben kemény eredmények, a másikban meg puha kritikák vannak...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 17:06

Reginald McFreez írta:
HattoriHanzo írta:
MindigÚjpest írta: Engem csak az érdekel amit a belga kapcsán írt,arc ügyben meg őt sem kell félteni.

Gábor szépen és részletesen kifejtette, hogy miért nem jogos Reggie megjegyzése. Az, hogy ezek után sem tudja elengedni a saját maga által felkapott csontot számomra azt mutatja, hogy nem meggyőzhető. És ehhez társul az ilyenkor szokásos pökhendi stílus.

A Saw által felskiccelt szurkolói rinya-imakönyvhöz tartalmilag hasonlót akármelyik szurkolótábor negyed óra alatt összekarcol, tudom, mert részt vettem már ilyen munkában. Nem nagy cucc. Ezzel engem tényleg nem lehet meggyőzni, főleg ha az egyik serpenyőben kemény eredmények, a másikban meg puha kritikák vannak...

A harmadik serpenyőben nem lehetne egy natúrszelet?

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.07.19. 17:15

Reginald McFreez írta:
HattoriHanzo írta:
MindigÚjpest írta: Engem csak az érdekel amit a belga kapcsán írt,arc ügyben meg őt sem kell félteni.

Gábor szépen és részletesen kifejtette, hogy miért nem jogos Reggie megjegyzése. Az, hogy ezek után sem tudja elengedni a saját maga által felkapott csontot számomra azt mutatja, hogy nem meggyőzhető. És ehhez társul az ilyenkor szokásos pökhendi stílus.

A Saw által felskiccelt szurkolói rinya-imakönyvhöz tartalmilag hasonlót akármelyik szurkolótábor negyed óra alatt összekarcol, tudom, mert részt vettem már ilyen munkában. Nem nagy cucc. Ezzel engem tényleg nem lehet meggyőzni, főleg ha az egyik serpenyőben kemény eredmények, a másikban meg puha kritikák vannak...

Csak megerősítetted a korábban leírt véleményemet. Adott egy tényszerű összegző válasz a felvetésedre, amit nagyvonalúan rinya-imakönyvként aposztrofálsz, tudomást sem véve az abban leírtakról. Szóval én úgy látom azt a bizonyos serpenyőt, hogy van benne egy egzakt érvelés, meg egy adag egó.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.19. 17:18

Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:
Reginald McFreez írta:Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelez téged arra, hogy szurkoló legyen. Ergo el lehet sétálni.

Ezt nagyon odatetted. Akkor már értem, hogy állsz a dolgokhoz. Ha nem tetszik a regnáló hatalom, tessék elsétálni, ha nem tetszik az egészségügy tessék elsétálni, ha nem tetszik a szomszéd tessék elsétálni... Te nagy behúzott farokjal elsétáló fazon lehetsz!

Hát ezt aztán levezetted. Ráadásul nálam kritikaként fogalmazod meg azt, amit mással kapcsolatban kívánatos elvárásként értékelsz. Hogy vagy te bekötve? Nem ráz meg az áram a vécén ülve?

Duchalat, vagy ki a faszom egy hozzám hasonlóan tökös gyerek (sőt, még nálam is tökösebb, mert azért fenyegetésre én pl. rendszerint meghunyászkodok), aki nem húzódik félre, csak azért, mert holmi örök elégedetlen, infantilis drukkerhad nyögdécsel az elnyert Magya Kupa árnyékában, a nemzetközi porondon.

Tökös gyerek aki meghunyászkodik. Foglalkozz a saját csapatoddal ha van és magasztald a Szimabörű tökösségét, hogy milyen faszán ellenáll csak, mert valami infantilis önk. nyögdécsel az elmúlt évek eredményei alatt. Még bohócnak is gyenge vagy. Provokátornak meg szánalmas. Na el lehet sétálni, "tökös" gyerek!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.07.19. 17:19

HattoriHanzo írta:
Reginald McFreez írta:
HattoriHanzo írta:Gábor szépen és részletesen kifejtette, hogy miért nem jogos Reggie megjegyzése. Az, hogy ezek után sem tudja elengedni a saját maga által felkapott csontot számomra azt mutatja, hogy nem meggyőzhető. És ehhez társul az ilyenkor szokásos pökhendi stílus.

A Saw által felskiccelt szurkolói rinya-imakönyvhöz tartalmilag hasonlót akármelyik szurkolótábor negyed óra alatt összekarcol, tudom, mert részt vettem már ilyen munkában. Nem nagy cucc. Ezzel engem tényleg nem lehet meggyőzni, főleg ha az egyik serpenyőben kemény eredmények, a másikban meg puha kritikák vannak...

Csak megerősítetted a korábban leírt véleményemet. Adott egy tényszerű összegző válasz a felvetésedre, amit nagyvonalúan rinya-imakönyvként aposztrofálsz, tudomást sem véve az abban leírtakról. Szóval én úgy látom azt a bizonyos serpenyőt, hogy van benne egy egzakt érvelés, meg egy adag egó.

Egy tökös gyerek.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.19. 17:26

adrenalin69 írta:
HattoriHanzo írta:
Reginald McFreez írta:A Saw által felskiccelt szurkolói rinya-imakönyvhöz tartalmilag hasonlót akármelyik szurkolótábor negyed óra alatt összekarcol, tudom, mert részt vettem már ilyen munkában. Nem nagy cucc. Ezzel engem tényleg nem lehet meggyőzni, főleg ha az egyik serpenyőben kemény eredmények, a másikban meg puha kritikák vannak...

Csak megerősítetted a korábban leírt véleményemet. Adott egy tényszerű összegző válasz a felvetésedre, amit nagyvonalúan rinya-imakönyvként aposztrofálsz, tudomást sem véve az abban leírtakról. Szóval én úgy látom azt a bizonyos serpenyőt, hogy van benne egy egzakt érvelés, meg egy adag egó.

Egy tökös gyerek.

Örömmel tölt el, hogy kaptál valamit, amin lovagolhatsz egy darabig. Ha már az elhanyagolt csapatod - ami mellesleg, csak hogy jobban értsd (de ha nem érted, nyugodtan el lehet sétálni) KUPAGYŐZTES - nem enged fel ünneplő hátára.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.19. 17:55

Szerintem még le kellene írni hatszor, hogy tökös.
Elgondolkodni azon, ki a provokátor.
Mit jelent a Szimabörű? Rövid övvel a derekamon.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.07.19. 17:59

Bőle meg Finngó a kezdőben... Ha Lanzafame, vagy az ukrán nem alkot valamit, akkor ebből laza bukó lesz.
https://ulloi129.hu/2018/07/19/petrjak- ... -kezdoben/

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.19. 19:43

ciprusi csapatok hullanak, mint a legyek... vajon véletlen, hogy aranylábúink most kezdik ismét felfedezni a szigetet? :)

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.07.19. 19:46

csodák nincsenek



Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 241 vendég