Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 12:08

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:
Ezzel gyakorlatilag a magyar focinak okoznak kárt, mert a válogatottnak nincs normális balhátvédje.

Kádár igazából balbunkó és nem erőltetném középen, csak akkor meg oda nincs senki

Ma már nem igazán bunkónak kell lennie a balhátvédnek, hanem olyannak akiben van sebesség, mozgékony, jó a rugótechnikája a beadásokhoz, néhol lövésekhez. A Poznanban még elbírták a szélen, de nem véletlen, hogy a Kijevben középen játszik.

Kádár jó védő, tud játszani belsőként és balhátvédként is. De nem szélvész gyors, kétségtelen.
Ami hirtelen beugrik, angol liga. Hazafelé beszélve: Alexander-Arnold és Robertson mindenképpen ilyen. Gyorsak és nagyon jók a beadott, a skót esetében sokszor belőtt labdáik.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 12:11

inreallife írta:
velasco írta:
Gunners írta:A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.

Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

szerintem tipikus magyar story, megvesznek mindenkit, hogy ne mashol legyenek. ugy is lehet bajnoksagot nyerni, hogy a tobbiek vitorlajabol kifogod a szelet, mert a penz nalad van es az ero poziciojabol tudsz targyalni. mondjuk a fradi sem jobb ebbol a szempontbol, nem ertem miert nem az a vezerfonal, hogy legalabb 1 fiatalt benyomjanak a kezdobe, akar rotalva is. persze fontos, hogy jojjenek a meccsek, de szerintem egy bajnok aspiransnak bele kell fernie, hogy a rangadokon kivul elvigyen a csapat egy a rutint felcsipegeto 16-20 kozotti playert. erthetetlen...


Egyetértek. Nem kicsit pitiáner és szánalmas dolog ez. Nem megy ésszel, oldd meg pénzzel. Az elmúlt években láthattuk mit ér a magyar bajnoki cím Európában. Szerintem a két pénzes klubnál semmilyen koncepció nincs, mivel szakértelemmel nem rendelkeznek. Többszörös költségvetéssel megnyeri egyik vagy másik nagy nehezen a bajnokságot, utána meg erre hivatkozik sikeresség és szakmaiság címszó alatt. A Honvédnak és az Újpestnek talán együttvéve sincs akkora költségvetése mint az említett két gárdának, mégis a produktum ég és föld eddig. Kovács Zoli is inkább tűnik egy gerinctelen sutyeráknak, mint olyannak akinek van valós tudása ahhoz amit csinál.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 12:17

BSTH írta:
velasco írta:
ManBat írta:Kádár igazából balbunkó és nem erőltetném középen, csak akkor meg oda nincs senki

Ma már nem igazán bunkónak kell lennie a balhátvédnek, hanem olyannak akiben van sebesség, mozgékony, jó a rugótechnikája a beadásokhoz, néhol lövésekhez. A Poznanban még elbírták a szélen, de nem véletlen, hogy a Kijevben középen játszik.

Kádár jó védő, tud játszani belsőként és balhátvédként is. De nem szélvész gyors, kétségtelen.
Ami hirtelen beugrik, angol liga. Hazafelé beszélve: Alexander-Arnold és Robertson mindenképpen ilyen. Gyorsak és nagyon jók a beadott, a skót esetében sokszor belőtt labdáik.

Szerintem is jó védő, nemzetközi szinten is, belül. Említett okok miatt játszik Ukrajnában ott. Egyre jobban szimpatizálok a Klopp féle Poollal egyébként. Eddigi igazolások alapján nagyon komoly brigád formálódik.

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 12:32

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Ma már nem igazán bunkónak kell lennie a balhátvédnek, hanem olyannak akiben van sebesség, mozgékony, jó a rugótechnikája a beadásokhoz, néhol lövésekhez. A Poznanban még elbírták a szélen, de nem véletlen, hogy a Kijevben középen játszik.

Kádár jó védő, tud játszani belsőként és balhátvédként is. De nem szélvész gyors, kétségtelen.
Ami hirtelen beugrik, angol liga. Hazafelé beszélve: Alexander-Arnold és Robertson mindenképpen ilyen. Gyorsak és nagyon jók a beadott, a skót esetében sokszor belőtt labdáik.

Szerintem is jó védő, nemzetközi szinten is, belül. Említett okok miatt játszik Ukrajnában ott. Egyre jobban szimpatizálok a Klopp féle Poollal egyébként. Eddigi igazolások alapján nagyon komoly brigád formálódik.

Egészen biztos vagyok benne. Alisson a kapuban, a középpályán nagy a lehetőség: Shaqiri, Nabi Keita, Fabinho. Elől fasza a dolog, Mané, Firmino és Salah adott, de én Origit se adnám kölcsön, nagyon tehetséges játékos, a Dortmund ellen sokat tett a továbbjutásért. Az összefoglalót vagy százszor néztem vissza. :D :D

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 12:33

velasco írta:
inreallife írta:
velasco írta:Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

szerintem tipikus magyar story, megvesznek mindenkit, hogy ne mashol legyenek. ugy is lehet bajnoksagot nyerni, hogy a tobbiek vitorlajabol kifogod a szelet, mert a penz nalad van es az ero poziciojabol tudsz targyalni. mondjuk a fradi sem jobb ebbol a szempontbol, nem ertem miert nem az a vezerfonal, hogy legalabb 1 fiatalt benyomjanak a kezdobe, akar rotalva is. persze fontos, hogy jojjenek a meccsek, de szerintem egy bajnok aspiransnak bele kell fernie, hogy a rangadokon kivul elvigyen a csapat egy a rutint felcsipegeto 16-20 kozotti playert. erthetetlen...


Egyetértek. Nem kicsit pitiáner és szánalmas dolog ez. Nem megy ésszel, oldd meg pénzzel. Az elmúlt években láthattuk mit ér a magyar bajnoki cím Európában. Szerintem a két pénzes klubnál semmilyen koncepció nincs, mivel szakértelemmel nem rendelkeznek. Többszörös költségvetéssel megnyeri egyik vagy másik nagy nehezen a bajnokságot, utána meg erre hivatkozik sikeresség és szakmaiság címszó alatt. A Honvédnak és az Újpestnek talán együttvéve sincs akkora költségvetése mint az említett két gárdának, mégis a produktum ég és föld eddig. Kovács Zoli is inkább tűnik egy gerinctelen sutyeráknak, mint olyannak akinek van valós tudása ahhoz amit csinál.

Nálunk utoljára ő igazolt nem botlábú játékosokat.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 12:44

ManBat írta:
velasco írta:
inreallife írta:szerintem tipikus magyar story, megvesznek mindenkit, hogy ne mashol legyenek. ugy is lehet bajnoksagot nyerni, hogy a tobbiek vitorlajabol kifogod a szelet, mert a penz nalad van es az ero poziciojabol tudsz targyalni. mondjuk a fradi sem jobb ebbol a szempontbol, nem ertem miert nem az a vezerfonal, hogy legalabb 1 fiatalt benyomjanak a kezdobe, akar rotalva is. persze fontos, hogy jojjenek a meccsek, de szerintem egy bajnok aspiransnak bele kell fernie, hogy a rangadokon kivul elvigyen a csapat egy a rutint felcsipegeto 16-20 kozotti playert. erthetetlen...


Egyetértek. Nem kicsit pitiáner és szánalmas dolog ez. Nem megy ésszel, oldd meg pénzzel. Az elmúlt években láthattuk mit ér a magyar bajnoki cím Európában. Szerintem a két pénzes klubnál semmilyen koncepció nincs, mivel szakértelemmel nem rendelkeznek. Többszörös költségvetéssel megnyeri egyik vagy másik nagy nehezen a bajnokságot, utána meg erre hivatkozik sikeresség és szakmaiság címszó alatt. A Honvédnak és az Újpestnek talán együttvéve sincs akkora költségvetése mint az említett két gárdának, mégis a produktum ég és föld eddig. Kovács Zoli is inkább tűnik egy gerinctelen sutyeráknak, mint olyannak akinek van valós tudása ahhoz amit csinál.

Nálunk utoljára ő igazolt nem botlábú játékosokat.

Vagy inkább az ügynökök akik beajánlották őket.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 12:49

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Kádár jó védő, tud játszani belsőként és balhátvédként is. De nem szélvész gyors, kétségtelen.
Ami hirtelen beugrik, angol liga. Hazafelé beszélve: Alexander-Arnold és Robertson mindenképpen ilyen. Gyorsak és nagyon jók a beadott, a skót esetében sokszor belőtt labdáik.

Szerintem is jó védő, nemzetközi szinten is, belül. Említett okok miatt játszik Ukrajnában ott. Egyre jobban szimpatizálok a Klopp féle Poollal egyébként. Eddigi igazolások alapján nagyon komoly brigád formálódik.

Egészen biztos vagyok benne. Alisson a kapuban, a középpályán nagy a lehetőség: Shaqiri, Nabi Keita, Fabinho. Elől fasza a dolog, Mané, Firmino és Salah adott, de én Origit se adnám kölcsön, nagyon tehetséges játékos, a Dortmund ellen sokat tett a továbbjutásért. Az összefoglalót vagy százszor néztem vissza. :D :D

Salah-ból simán klublegenda lehet, ha nem igazol el egy darabig. Játéktudása és személyisége meg van hozzá.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 12:51

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:
Egyetértek. Nem kicsit pitiáner és szánalmas dolog ez. Nem megy ésszel, oldd meg pénzzel. Az elmúlt években láthattuk mit ér a magyar bajnoki cím Európában. Szerintem a két pénzes klubnál semmilyen koncepció nincs, mivel szakértelemmel nem rendelkeznek. Többszörös költségvetéssel megnyeri egyik vagy másik nagy nehezen a bajnokságot, utána meg erre hivatkozik sikeresség és szakmaiság címszó alatt. A Honvédnak és az Újpestnek talán együttvéve sincs akkora költségvetése mint az említett két gárdának, mégis a produktum ég és föld eddig. Kovács Zoli is inkább tűnik egy gerinctelen sutyeráknak, mint olyannak akinek van valós tudása ahhoz amit csinál.

Nálunk utoljára ő igazolt nem botlábú játékosokat.

Vagy inkább az ügynökök akik beajánlották őket.

Árkinak és buzimikinek is ajánlgattak mindenfélét, és ők csak és kizárólag, kivétel nélkül szarokat hoztak. Kovács legalább tudott szelektálni, ha úgy van, ahogy mondod.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 12:55

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Szerintem is jó védő, nemzetközi szinten is, belül. Említett okok miatt játszik Ukrajnában ott. Egyre jobban szimpatizálok a Klopp féle Poollal egyébként. Eddigi igazolások alapján nagyon komoly brigád formálódik.

Egészen biztos vagyok benne. Alisson a kapuban, a középpályán nagy a lehetőség: Shaqiri, Nabi Keita, Fabinho. Elől fasza a dolog, Mané, Firmino és Salah adott, de én Origit se adnám kölcsön, nagyon tehetséges játékos, a Dortmund ellen sokat tett a továbbjutásért. Az összefoglalót vagy százszor néztem vissza. :D :D

Salah-ból simán klublegenda lehet, ha nem igazol el egy darabig. Játéktudása és személyisége meg van hozzá.

Ahhoz kell még vagy 300 meccs és az, hogy ne a pénz játssza a szerepet a Liverpool vezetőinél. Meg nála se. Roppant szimpatikus ember, ahogy a Pool minden játékosa. Nincs fetrengés, bíró arcába ordítás, csak a vegytiszta játék. Plusz egymásra talált a csapat és Klopp. No meg a gegenpressing.
Bár amíg utoléri valaki Rusht...hát kell hozzá pár hűséges év.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BSTH 2018.07.20. 12:58-kor.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 12:58

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Nálunk utoljára ő igazolt nem botlábú játékosokat.

Vagy inkább az ügynökök akik beajánlották őket.

Árkinak és buzimikinek is ajánlgattak mindenfélét, és ők csak és kizárólag, kivétel nélkül szarokat hoztak. Kovács legalább tudott szelektálni, ha úgy van, ahogy mondod.

Lehet, nem vagyok eléggé képben :)

Ahogy most néztem Forgács lesz a balhátvéd Fernando-nál. Bódog nem túlságosan favorizálta.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 13:13

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Egészen biztos vagyok benne. Alisson a kapuban, a középpályán nagy a lehetőség: Shaqiri, Nabi Keita, Fabinho. Elől fasza a dolog, Mané, Firmino és Salah adott, de én Origit se adnám kölcsön, nagyon tehetséges játékos, a Dortmund ellen sokat tett a továbbjutásért. Az összefoglalót vagy százszor néztem vissza. :D :D

Salah-ból simán klublegenda lehet, ha nem igazol el egy darabig. Játéktudása és személyisége meg van hozzá.

Ahhoz kell még vagy 300 meccs és az, hogy ne a pénz játssza a szerepet a Liverpool vezetőinél. Meg nála se. Roppant szimpatikus ember, ahogy a Pool minden játékosa. Nincs fetrengés, bíró arcába ordítás, csak a vegytiszta játék. Plusz egymásra talált a csapat és Klopp. No meg a gegenpressing.
Bár amíg utoléri valaki Rusht...hát kell hozzá pár hűséges év.

Az biztos. Csalódásként élném meg, ha elmenne/eladnák valamelyik csilliárdos klubba. Ha maradnak a legjobbak, az újakkal kiegészülve komoly sansz lesz minden sorozatban. Szóval már senki nem fog tudni azzal takarózni, hogy kupákat akar nyerni azért megy el.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 13:14

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Vagy inkább az ügynökök akik beajánlották őket.

Árkinak és buzimikinek is ajánlgattak mindenfélét, és ők csak és kizárólag, kivétel nélkül szarokat hoztak. Kovács legalább tudott szelektálni, ha úgy van, ahogy mondod.

Lehet, nem vagyok eléggé képben :)

Ahogy most néztem Forgács lesz a balhátvéd Fernando-nál. Bódog nem túlságosan favorizálta.

Nem véletlenül.
Szvsz idén kőként hullunk alá.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 13:24

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Salah-ból simán klublegenda lehet, ha nem igazol el egy darabig. Játéktudása és személyisége meg van hozzá.

Ahhoz kell még vagy 300 meccs és az, hogy ne a pénz játssza a szerepet a Liverpool vezetőinél. Meg nála se. Roppant szimpatikus ember, ahogy a Pool minden játékosa. Nincs fetrengés, bíró arcába ordítás, csak a vegytiszta játék. Plusz egymásra talált a csapat és Klopp. No meg a gegenpressing.
Bár amíg utoléri valaki Rusht...hát kell hozzá pár hűséges év.

Az biztos. Csalódásként élném meg, ha elmenne/eladnák valamelyik csilliárdos klubba. Ha maradnak a legjobbak, az újakkal kiegészülve komoly sansz lesz minden sorozatban. Szóval már senki nem fog tudni azzal takarózni, hogy kupákat akar nyerni azért megy el.

Tök fasza lenne, ha nyerne a Pool végre egy PL-t. Még 1990-ben volt az utolsó bajnoki cím, Dalglish mesterrel. Aki ugye játszott is. Na, ő legenda. A Liverpool a skótokkal felturbózva kezdte a tevékenységet 1892-ben, és ma egy skótról van elnevezve az egykori Centenary Stand.
És a székekből kirakva a The King. Hatalmas.

Kép

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 13:28

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Árkinak és buzimikinek is ajánlgattak mindenfélét, és ők csak és kizárólag, kivétel nélkül szarokat hoztak. Kovács legalább tudott szelektálni, ha úgy van, ahogy mondod.

Lehet, nem vagyok eléggé képben :)

Ahogy most néztem Forgács lesz a balhátvéd Fernando-nál. Bódog nem túlságosan favorizálta.

Nem véletlenül.
Szvsz idén kőként hullunk alá.

Akkor belőle sem lesz válogatott balbekk, megnyugodtam :D
Reálisan nézve valószínűleg igazad van. Szomorú.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 13:31

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Lehet, nem vagyok eléggé képben :)

Ahogy most néztem Forgács lesz a balhátvéd Fernando-nál. Bódog nem túlságosan favorizálta.

Nem véletlenül.
Szvsz idén kőként hullunk alá.

Akkor belőle sem lesz válogatott balbekk, megnyugodtam :D
Reálisan nézve valószínűleg igazad van. Szomorú.

Most így kapásból 2 darab posztot tudok mondani, amin NB1-es szinten vagyunk meg: Brkobics, mint egyik középső védő, és Sesztakov, mint szélső.
Lipták pedig az egész klubra szégyent hoz a csk szalagjával.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 13:37

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Nem véletlenül.
Szvsz idén kőként hullunk alá.

Akkor belőle sem lesz válogatott balbekk, megnyugodtam :D
Reálisan nézve valószínűleg igazad van. Szomorú.

Most így kapásból 2 darab posztot tudok mondani, amin NB1-es szinten vagyunk meg: Brkobics, mint egyik középső védő, és Sesztakov, mint szélső.
Lipták pedig az egész klubra szégyent hoz a csk szalagjával.

Liptákot már azóta ütöm, hogy feltűnt, meg válogatott is lett. Szerintem egy arcoskodó, tehetségtelen, túlértékelt ringyó.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 13:40

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Nem véletlenül.
Szvsz idén kőként hullunk alá.

Akkor belőle sem lesz válogatott balbekk, megnyugodtam :D
Reálisan nézve valószínűleg igazad van. Szomorú.

Most így kapásból 2 darab posztot tudok mondani, amin NB1-es szinten vagyunk meg: Brkobics, mint egyik középső védő, és Sesztakov, mint szélső.
Lipták pedig az egész klubra szégyent hoz a csk szalagjával.

Tajti szerintem minőség lesz a többiekhez képest, ha hajtani fog.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 13:44

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Ahhoz kell még vagy 300 meccs és az, hogy ne a pénz játssza a szerepet a Liverpool vezetőinél. Meg nála se. Roppant szimpatikus ember, ahogy a Pool minden játékosa. Nincs fetrengés, bíró arcába ordítás, csak a vegytiszta játék. Plusz egymásra talált a csapat és Klopp. No meg a gegenpressing.
Bár amíg utoléri valaki Rusht...hát kell hozzá pár hűséges év.

Az biztos. Csalódásként élném meg, ha elmenne/eladnák valamelyik csilliárdos klubba. Ha maradnak a legjobbak, az újakkal kiegészülve komoly sansz lesz minden sorozatban. Szóval már senki nem fog tudni azzal takarózni, hogy kupákat akar nyerni azért megy el.

Tök fasza lenne, ha nyerne a Pool végre egy PL-t. Még 1990-ben volt az utolsó bajnoki cím, Dalglish mesterrel. Aki ugye játszott is. Na, ő legenda. A Liverpool a skótokkal felturbózva kezdte a tevékenységet 1892-ben, és ma egy skótról van elnevezve az egykori Centenary Stand.
És a székekből kirakva a The King. Hatalmas.

Kép


Na jó, azért a szónak nem ennyire szoros értelmében használtam a legenda szót :D Helyesebb az ikon szó.

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 13:54

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Az biztos. Csalódásként élném meg, ha elmenne/eladnák valamelyik csilliárdos klubba. Ha maradnak a legjobbak, az újakkal kiegészülve komoly sansz lesz minden sorozatban. Szóval már senki nem fog tudni azzal takarózni, hogy kupákat akar nyerni azért megy el.

Tök fasza lenne, ha nyerne a Pool végre egy PL-t. Még 1990-ben volt az utolsó bajnoki cím, Dalglish mesterrel. Aki ugye játszott is. Na, ő legenda. A Liverpool a skótokkal felturbózva kezdte a tevékenységet 1892-ben, és ma egy skótról van elnevezve az egykori Centenary Stand.
És a székekből kirakva a The King. Hatalmas.

Kép


Na jó, azért a szónak nem ennyire szoros értelmében használtam a legenda szót :D Helyesebb az ikon szó.

Nyilván. Itt volt pár cikk az újpesti ikonokról, legendákról. Kabát és Urbán kapcsán. Amin felröhögtem.

BSTH

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.20. 14:03

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:Az biztos. Csalódásként élném meg, ha elmenne/eladnák valamelyik csilliárdos klubba. Ha maradnak a legjobbak, az újakkal kiegészülve komoly sansz lesz minden sorozatban. Szóval már senki nem fog tudni azzal takarózni, hogy kupákat akar nyerni azért megy el.

Tök fasza lenne, ha nyerne a Pool végre egy PL-t. Még 1990-ben volt az utolsó bajnoki cím, Dalglish mesterrel. Aki ugye játszott is. Na, ő legenda. A Liverpool a skótokkal felturbózva kezdte a tevékenységet 1892-ben, és ma egy skótról van elnevezve az egykori Centenary Stand.
És a székekből kirakva a The King. Hatalmas.

Kép


Na jó, azért a szónak nem ennyire szoros értelmében használtam a legenda szót :D Helyesebb az ikon szó.

Nem biztos, hogy érdekel, de ez valami nagyon nagy győzelem volt.

https://youtu.be/fCkbw2x_OZI

És itt egy film, ami szép. Akkor is megnézném, ha valami realos lenne, mint ahogy a Gól! címűt is meglestem. :)
Tényleg szép egy film. "Winning is Believing". Kölcsönözhető a Will magyarul is.

https://www.youtube.com/watch?v=Q1bbYfdgKh0


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég