Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.19. 23:43

velasco írta:
Gunners írta:
MindigÚjpest írta:Buzi sevilla!

:D Egyébként hogy a picsába kerül a Sevilla az EL 2. selejtezőkörébe ?


7. lett a bajnokságban. 5. és 6. csoportkör, 7. a második körtől nyomja. Kicsit logikátlan.

Köszi! Akkor ez megint valami variálás, topligás csapatok nem szoktak ilyen korán bekapcsolódni.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.19. 23:46

Szarka írta:
adrenalin69 írta:
Reginald McFreez írta:Ez csak a kisstílű szurkolói hozzáállás, kibicnek semmi sem drága, de abban a pillanatban megváltozna a hozzáállásod, ha a te pénztárcádra menne a játék. A belga szempontjából... ha van egy kis időd, mesélhetsz a klubtulajdonosi szempontról, kíváncsi vagyok, hátha tanulok is valamit. Csak mert ez éven nagyon úgy tűnik, mintha a klub és a tulaj érdekei erős átfedésben lennének...

Senki, úgy írom, hogy te is megértsd: SENKI nem kötelezte őt arra, hogy tulajdonos legyen. Ergo el lehet sétálni. A hazugságokkal, a pitiáner húzásokkal együtt! Megint azt érzem, hogy pont te teszed magadévá a kibic attitűdöt és igyekszel nem kicsit dehonesztáló, lesajnáló megjegyzéseket tenni. Ha már te is adtál jó tanácsot, adok én is egyet, szerényebben, tájékozottabban biztos nem is lennél ennyire irritáló!

Azt ugye tudjátok, hogy ha a belgát elzavarjátok, akkor âllami csecs lesz! Ebbe a bajnokságba épeszű ember nem száll be, ahol a bevételek töredékét adja a szurkoló, a java vagy államilag irányított pénz, állam által felturbózott közvetítési díj, vagy állami szponzoráció. Így is a többség túlköltekezik, ês a tulajdonosok tolnak bele plusz pénzt, hogy kijöjjön a nullszaldo. Szóval ide már csak állami hátszéllel száll be valaki, Bemi már rég szabadulna, a belgának ti tudjátok miért éri meg, mert én nem látom. Max tesztelni játékosokat, és utána a jobbakat a belga klubhoz vinni. De erre is talâlhatnának jobb helyet, mint Magyarorszàg.

Nem biztos, hogy olyan rossz az az állami csecs. Ha a realitást nézed. Hogy azután mi lesz, ha az nem lesz, na onnantól lesz érdekes az NB1.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.19. 23:48

Gunners írta:
velasco írta:
Gunners írta::D Egyébként hogy a picsába kerül a Sevilla az EL 2. selejtezőkörébe ?


7. lett a bajnokságban. 5. és 6. csoportkör, 7. a második körtől nyomja. Kicsit logikátlan.

Köszi! Akkor ez megint valami variálás, topligás csapatok nem szoktak ilyen korán bekapcsolódni.

Igen, nekem is elég fura. Azt hiszem talán idéntől vagy tavalytól van ez.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.07.19. 23:54

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:
7. lett a bajnokságban. 5. és 6. csoportkör, 7. a második körtől nyomja. Kicsit logikátlan.

Köszi! Akkor ez megint valami variálás, topligás csapatok nem szoktak ilyen korán bekapcsolódni.

Igen, nekem is elég fura. Azt hiszem talán idéntől vagy tavalytól van ez.

Döglégy meglátása viszont abszolút reális. Szinte biztos, hogy rutinból próbálja meg lehozni a spanyol brigád a párharcot egy júliusi kezdéssel. Ez elég lehet a liláknak egy tisztességes csörtére.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 00:02

HattoriHanzo írta:
velasco írta:
Gunners írta:Köszi! Akkor ez megint valami variálás, topligás csapatok nem szoktak ilyen korán bekapcsolódni.

Igen, nekem is elég fura. Azt hiszem talán idéntől vagy tavalytól van ez.

Döglégy meglátása viszont abszolút reális. Szinte biztos, hogy rutinból próbálja meg lehozni a spanyol brigád a párharcot egy júliusi kezdéssel. Ez elég lehet a liláknak egy tisztességes csörtére.

Amolyan hivatalos felkészülési tétmeccs :) Lényeg, hogy álljanak helyt, adjanak ki mindent mint ma, a többi csak hab a tortán. Elég komoly helyen léphetnek pályára, itthon meg biztos, hogy sokan fognak kimenni. Nagy élmény lesz ez csapatnak, szurkolónak. Mai teljesítményük alapján meg is érdemlik.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.20. 00:06

velasco írta:
HattoriHanzo írta:
velasco írta:Igen, nekem is elég fura. Azt hiszem talán idéntől vagy tavalytól van ez.

Döglégy meglátása viszont abszolút reális. Szinte biztos, hogy rutinból próbálja meg lehozni a spanyol brigád a párharcot egy júliusi kezdéssel. Ez elég lehet a liláknak egy tisztességes csörtére.

Amolyan hivatalos felkészülési tétmeccs :) Lényeg, hogy álljanak helyt, adjanak ki mindent mint ma, a többi csak hab a tortán. Elég komoly helyen léphetnek pályára, itthon meg biztos, hogy sokan fognak kimenni. Nagy élmény lesz ez csapatnak, szurkolónak. Mai teljesítményük alapján meg is érdemlik.

Egy x-et hoznának itthon az már nagyon rendben lenne, mondjuk én sem gondoltam a büdös életben hogy kiejtjük a Bordeaux-ot, igaz azért a Sevilla nagyobb játékerőt képvisel.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 00:16

Gunners írta:
velasco írta:
HattoriHanzo írta:Döglégy meglátása viszont abszolút reális. Szinte biztos, hogy rutinból próbálja meg lehozni a spanyol brigád a párharcot egy júliusi kezdéssel. Ez elég lehet a liláknak egy tisztességes csörtére.

Amolyan hivatalos felkészülési tétmeccs :) Lényeg, hogy álljanak helyt, adjanak ki mindent mint ma, a többi csak hab a tortán. Elég komoly helyen léphetnek pályára, itthon meg biztos, hogy sokan fognak kimenni. Nagy élmény lesz ez csapatnak, szurkolónak. Mai teljesítményük alapján meg is érdemlik.

Egy x-et hoznának itthon az már nagyon rendben lenne, mondjuk én sem gondoltam a büdös életben hogy kiejtjük a Bordeaux-ot, igaz azért a Sevilla nagyobb játékerőt képvisel.

Tegnapelőtti játékkal vajon mire mentek volna a franciákkal? :)

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.20. 00:19

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:Amolyan hivatalos felkészülési tétmeccs :) Lényeg, hogy álljanak helyt, adjanak ki mindent mint ma, a többi csak hab a tortán. Elég komoly helyen léphetnek pályára, itthon meg biztos, hogy sokan fognak kimenni. Nagy élmény lesz ez csapatnak, szurkolónak. Mai teljesítményük alapján meg is érdemlik.

Egy x-et hoznának itthon az már nagyon rendben lenne, mondjuk én sem gondoltam a büdös életben hogy kiejtjük a Bordeaux-ot, igaz azért a Sevilla nagyobb játékerőt képvisel.

Tegnapelőtti játékkal vajon mire mentek volna a franciákkal? :)

Semmire, bár tavaly is szenvedtünk a máltaiak ellen az első körben.Picit bizakodok hátha túljutunk a bolgárokon.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.07.20. 00:21

SAW írta:
Reginald McFreez írta:
SAW írta:Úgy nehéz tartalmi beszélgetést folytatni ha el sem olvastad.
De akkor honnan tudod, hogy érdektelen? Akkor hogyan fogtad meg a lényeget? Hogyan minősítesz valamit gyermekinek a háttér ismerete nélkül? Nem szidtam a tulajt, mert akkor szitkozódtam volna, de nem ezt tettem, hanem leírtam a feszültség hátterét.
De ha a prekoncepcióid előbbre valóak mint a történet maga, akkor nem is arról diskurálunk ami történik, hanem buborékokról, abból meg az a fontos amivel fel van fújva, annak megértéséhez meg akad ideálisabb terep.

Ez a modern információsztrádákkal keresztülszőtt világ átka. A büdös kölök túl sokat tud. Pedig csak annyi lenne a dolga, hogy szórakozzon, szurkoljon, élvezze a sikert. De nem, a mai büdös kölköknek tudálékoskodni, okoskodni, bírálni kell.

Épp azzal takarózol, amit meghaladni szoktunk.
Ha az önös felszínesség előbbre való mint az informálódás és a megértés (akkor is ha esetleg bírálathoz vezet), úgy nyert a populizmus, a lényegi tartalomtól elrugaszkodott marketing, az önbecsapás.

Amit előadsz, elképzelem egy családban.
Hoztál két ötöst gyerek, így bandzsítok és nem akarom észrevenni, hogy egyébként prostituálod magad, meghasonulsz, hazudsz, bevizelsz a takaró alatt, hiába van azon két csillag.

A szurkolói attitűddel kapcsolatban lehetnének ellentétes nézeteink, de amikor Kondás kritikájára rákérdeztem az eredmények ismeretében (veretlenül megnyert bajnokság pl.), akkor te voltál az egyik, aki hosszasan elemezte a felszín mögött húzódó problémákat.
Ki is buktak.
Ne várd el tőlem, hogy korlátoltabban álljak a klubomhoz, mint ahogy te akkor, értő aggodalommal álltál a sajátodhoz!

Őszintén tisztelem az apai, nevelő hozzáállásod. Maximális respect!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dzsotti 2018.07.20. 00:26-kor.
Érted élek én!

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.07.20. 00:25

remek eredmény az Újpesttől is, kicsit talán a mi győzelmünk is segített elhinni, hogy simán lehet verni itthon ezeket a kutyaütő csapatokat. Ha őszinték akarunk lenni, akkor jött a papírforma, az erősebb csapatok jutottak tovább a párharcokból. A Sevilla elleni meccs mindenképp nagy élmény lesz, a másik két csapatnak meg jó lenne továbbjutni. Ezutáni csapatokat lehet már tudni, vagy majd sorsolás lesz?
Kispest távdrukker

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 00:29

Gunners írta:
velasco írta:
Gunners írta:Egy x-et hoznának itthon az már nagyon rendben lenne, mondjuk én sem gondoltam a büdös életben hogy kiejtjük a Bordeaux-ot, igaz azért a Sevilla nagyobb játékerőt képvisel.

Tegnapelőtti játékkal vajon mire mentek volna a franciákkal? :)

Semmire, bár tavaly is szenvedtünk a máltaiak ellen az első körben.Picit bizakodok hátha túljutunk a bolgárokon.

Nekem egyre unszimpatikusabb ami nálatok megy. Csomó fiatal magyarnak megakasztják a karrierjét Kovácsék. Ennyi pénzből nagyon gyenge amit összehoznak.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 00:39

_carlos_ írta:remek eredmény az Újpesttől is, kicsit talán a mi győzelmünk is segített elhinni, hogy simán lehet verni itthon ezeket a kutyaütő csapatokat. Ha őszinték akarunk lenni, akkor jött a papírforma, az erősebb csapatok jutottak tovább a párharcokból. A Sevilla elleni meccs mindenképp nagy élmény lesz, a másik két csapatnak meg jó lenne továbbjutni. Ezutáni csapatokat lehet már tudni, vagy majd sorsolás lesz?

wiki szerint 23-án sorsolják.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.20. 00:41

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:Tegnapelőtti játékkal vajon mire mentek volna a franciákkal? :)

Semmire, bár tavaly is szenvedtünk a máltaiak ellen az első körben.Picit bizakodok hátha túljutunk a bolgárokon.

Nekem egyre unszimpatikusabb ami nálatok megy. Csomó fiatal magyarnak megakasztják a karrierjét Kovácsék. Ennyi pénzből nagyon gyenge amit összehoznak.

A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 01:04

Gunners írta:
velasco írta:
Gunners írta:Semmire, bár tavaly is szenvedtünk a máltaiak ellen az első körben.Picit bizakodok hátha túljutunk a bolgárokon.

Nekem egyre unszimpatikusabb ami nálatok megy. Csomó fiatal magyarnak megakasztják a karrierjét Kovácsék. Ennyi pénzből nagyon gyenge amit összehoznak.

A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.

Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 01:34

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:Nekem egyre unszimpatikusabb ami nálatok megy. Csomó fiatal magyarnak megakasztják a karrierjét Kovácsék. Ennyi pénzből nagyon gyenge amit összehoznak.

A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.

Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

Illetve bocs, Gyirmóton játszatták.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.20. 02:17

velasco írta:
velasco írta:
Gunners írta:A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.

Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

Illetve bocs, Gyirmóton játszatták.

Tamást többet játszatnám én is, nem olyan rossz Ő.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 02:29

Gunners írta:
velasco írta:
velasco írta:Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

Illetve bocs, Gyirmóton játszatták.

Tamást többet játszatnám én is, nem olyan rossz Ő.


Ezzel gyakorlatilag a magyar focinak okoznak kárt, mert a válogatottnak nincs normális balhátvédje.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.20. 09:21

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:Illetve bocs, Gyirmóton játszatták.

Tamást többet játszatnám én is, nem olyan rossz Ő.


Ezzel gyakorlatilag a magyar focinak okoznak kárt, mert a válogatottnak nincs normális balhátvédje.

Kádár igazából balbunkó és nem erőltetném középen, csak akkor meg oda nincs senki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.20. 11:33

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:Nekem egyre unszimpatikusabb ami nálatok megy. Csomó fiatal magyarnak megakasztják a karrierjét Kovácsék. Ennyi pénzből nagyon gyenge amit összehoznak.

A magyar fiatalnak mondjuk nem kötelező hozzánk igazolnia, de egyébként nekem sem tetszik ami a klubnál megy. Néha azt gondolom hogy Kovács Zoliék beleszólnak a csapat összeállításába is, volt egy két érdekesség a kezdő csapatot illetően most is.

Persze, ez jogos. Csak ha előre tudják, hogy még padozni sem fog sokuk, elég inkorrekt odacsábítani őket. Utána meg kölcsönbe sem adják oda. Pl. Tamás Krisztiánt megnézném mit alakítana ha huzamosabb ideig játszana valahol. Nagyon fura a karrierje eddig. Milan akadémia, utána Seria B csere, Slavia Praha fél szezon kezdő, aztán Gyirmót csere, tavaly óta a Vidinél is. U20-as vébén kezdő volt asszem. Nemrég odakerült a szokatlan mozgású Hangya, szóval már hárman vannak balhátvéd poszton. Nagyon fura lépések ezek nekem. Sóst meg szerintem csak azért vették meg, mert gyors. Valahol olvastam mikor nyilatkoztak róla, ezt emelték ki. Lehet Zotyáék ennyit értettek meg a modern fociból, hogy gyorsnak kell lenni :)

szerintem tipikus magyar story, megvesznek mindenkit, hogy ne mashol legyenek. ugy is lehet bajnoksagot nyerni, hogy a tobbiek vitorlajabol kifogod a szelet, mert a penz nalad van es az ero poziciojabol tudsz targyalni. mondjuk a fradi sem jobb ebbol a szempontbol, nem ertem miert nem az a vezerfonal, hogy legalabb 1 fiatalt benyomjanak a kezdobe, akar rotalva is. persze fontos, hogy jojjenek a meccsek, de szerintem egy bajnok aspiransnak bele kell fernie, hogy a rangadokon kivul elvigyen a csapat egy a rutint felcsipegeto 16-20 kozotti playert. erthetetlen...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Csütörtöki foci: csodára készül a Fradi és az Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.20. 11:56

ManBat írta:
velasco írta:
Gunners írta:Tamást többet játszatnám én is, nem olyan rossz Ő.


Ezzel gyakorlatilag a magyar focinak okoznak kárt, mert a válogatottnak nincs normális balhátvédje.

Kádár igazából balbunkó és nem erőltetném középen, csak akkor meg oda nincs senki

Ma már nem igazán bunkónak kell lennie a balhátvédnek, hanem olyannak akiben van sebesség, mozgékony, jó a rugótechnikája a beadásokhoz, néhol lövésekhez. A Poznanban még elbírták a szélen, de nem véletlen, hogy a Kijevben középen játszik.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Savaria1919 valamint 102 vendég