Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.16. 18:48

sznot írta:
Libritor írta:
sznot írta:
Hogy játssza meg a lendületből jövő gyors játékosokat, ha egyszer minden harmadik passza ellenfélhez megy? :D
Giroud lenyomott 6 szezont, Lacazette meg jár egynél? Sokat kell még melóznia.

Kicsit más helyzetekben próbál Giroud passzolni, mint mondjuk egy védő, vagy középpályás. Mondjuk ezt kalkuláld hozzá a passz mutatóihoz.

Nem játszott nagyot a vb-n, ezt állítottam végig, viszont nagyon gáz ez a "nem lőtt gólt, tehát szar" szintű dolog. A döntőn is volt egyébként egy kulcspassza, megnyert 5 fejpárbajt.

A legjobb meccsét egyébként (ha már statisztikák) Uruguay ellen nyomta, 1 kulcspassz, 7 megnyert fejpárbaj, 73%-os passz mutató. És mindezek mellett védekezésben, csatár létére hozzátett 2 szerelést, 1 közbelépést (ennek kell fordítani az interceptiont?), és 4 tisztázást. Ja, és a mezőny negyedik legjobb értékelését kapta.

Mondom, nem villogott, messze volt a legjobbjától, de mint mindig, most is rohadt hasznosan játszott, ezért nagyon nem korrekt ennyit csesztetni.

De akkor rövidre zárva: szerinted Deschamps hülye?


Deschamps nem hülye, hanem egy gyilkos, aki megölte a focit ezzel a csapattal.
Amúgy pár napja olvastam egy érdekes bejegyzést róla:
http://omlettdufromage.hu/2018/07/letez ... bb-edzoje/
Ha már hasznos játékos, Benzema sokkal jobban játszik ilyet, csak hát ő ugye parkolópályán van.

Szegény foci :(
Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a halálán.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.07.16. 18:52

ManBat írta:
sznot írta:
Libritor írta:Kicsit más helyzetekben próbál Giroud passzolni, mint mondjuk egy védő, vagy középpályás. Mondjuk ezt kalkuláld hozzá a passz mutatóihoz.

Nem játszott nagyot a vb-n, ezt állítottam végig, viszont nagyon gáz ez a "nem lőtt gólt, tehát szar" szintű dolog. A döntőn is volt egyébként egy kulcspassza, megnyert 5 fejpárbajt.

A legjobb meccsét egyébként (ha már statisztikák) Uruguay ellen nyomta, 1 kulcspassz, 7 megnyert fejpárbaj, 73%-os passz mutató. És mindezek mellett védekezésben, csatár létére hozzátett 2 szerelést, 1 közbelépést (ennek kell fordítani az interceptiont?), és 4 tisztázást. Ja, és a mezőny negyedik legjobb értékelését kapta.

Mondom, nem villogott, messze volt a legjobbjától, de mint mindig, most is rohadt hasznosan játszott, ezért nagyon nem korrekt ennyit csesztetni.

De akkor rövidre zárva: szerinted Deschamps hülye?


Deschamps nem hülye, hanem egy gyilkos, aki megölte a focit ezzel a csapattal.
Amúgy pár napja olvastam egy érdekes bejegyzést róla:
http://omlettdufromage.hu/2018/07/letez ... bb-edzoje/
Ha már hasznos játékos, Benzema sokkal jobban játszik ilyet, csak hát ő ugye parkolópályán van.

Szegény foci :(
Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a halálán.


Jó hát nem mindenki elégszik meg a célfocival, de azért nézd el nekem.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.07.16. 20:50

sznot írta:
Libritor írta:
sznot írta:
Amikor Real meccset néztem azon Benzema már nem az a klasszikus befejező csatár, de nézd meg az idei statjait:
https://www.whoscored.com/Players/14296 ... im-Benzema
Idén a La Ligában van 5 gólja meg 10 asszisztja.
Ha ilyen szerepkörben gondolkodik Deschamps, akkor erre ő jobban megfelelne. Mozgékonyabb is igen, mint a darabos Giroud.

Viszont a viselkedésével szerintem elvágta magát a válogatottól, minimum addig, míg Deschamps a kapitány. És ahogy az írásban is volt, amit linkeltél, az egység fontos a kapitánynak, és ennek kockáztatása lenne Benzema "reaktiválása". Így vele kár kalkulálni.

Egyébként pl 2017ben 10 válogatott meccsen 8 gólt lőtt Giroud, szóval még ebben is tud nagyot alkotni ha igazán megy neki. Sajnos rosszat tett neki a "londoni kék" levegő. :)


Nekem ez a Valbuenás szex kazetta dolog nem kerek. Nem is értem minek akart zsarolással/közvetítéssel pénzt kapni, 1 hét alatt többet keres a Realnál.
Persze az is igaz, hogy a focisták nem az eszükről híresek.

Pénzügyi oka biztos nem volt, nincs. Hogy mégis miért... Jó poénnak gondolta, vagy ki tudja.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.07.18. 18:40

sznot írta:
ManBat írta:
sznot írta:
Deschamps nem hülye, hanem egy gyilkos, aki megölte a focit ezzel a csapattal.
Amúgy pár napja olvastam egy érdekes bejegyzést róla:
http://omlettdufromage.hu/2018/07/letez ... bb-edzoje/
Ha már hasznos játékos, Benzema sokkal jobban játszik ilyet, csak hát ő ugye parkolópályán van.

Szegény foci :(
Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a halálán.


Jó hát nem mindenki elégszik meg a célfocival, de azért nézd el nekem.

https://hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi ... tagja-volt

Csak neked, csak most! :)

BSTH

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.18. 19:06

Libritor írta:
sznot írta:
ManBat írta:Szegény foci :(
Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a halálán.


Jó hát nem mindenki elégszik meg a célfocival, de azért nézd el nekem.

https://hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi ... tagja-volt

Csak neked, csak most! :)

Korrekt.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vasárnapi foci: a franciák vagy a horvátok érnek révbe?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.18. 19:47

BSTH írta:
Libritor írta:
sznot írta:
Hogy játssza meg a lendületből jövő gyors játékosokat, ha egyszer minden harmadik passza ellenfélhez megy? :D
Giroud lenyomott 6 szezont, Lacazette meg jár egynél? Sokat kell még melóznia.

Kicsit más helyzetekben próbál Giroud passzolni, mint mondjuk egy védő, vagy középpályás. Mondjuk ezt kalkuláld hozzá a passz mutatóihoz.

Nem játszott nagyot a vb-n, ezt állítottam végig, viszont nagyon gáz ez a "nem lőtt gólt, tehát szar" szintű dolog. A döntőn is volt egyébként egy kulcspassza, megnyert 5 fejpárbajt.

A legjobb meccsét egyébként (ha már statisztikák) Uruguay ellen nyomta, 1 kulcspassz, 7 megnyert fejpárbaj, 73%-os passz mutató. És mindezek mellett védekezésben, csatár létére hozzátett 2 szerelést, 1 közbelépést (ennek kell fordítani az interceptiont?), és 4 tisztázást. Ja, és a mezőny negyedik legjobb értékelését kapta.

Mondom, nem villogott, messze volt a legjobbjától, de mint mindig, most is rohadt hasznosan játszott, ezért nagyon nem korrekt ennyit csesztetni.

De akkor rövidre zárva: szerinted Deschamps hülye?

Alapfika. Minek foglalkozol vele, Béla?

Ez nem fika. Lipsikben így manifesztálódik a tudattalan fájdalom Trianonért.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 182 vendég