Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.14. 08:46

Litauszki Róbert nem fogta vissza magát.

Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!


Ahogy honlapunkon is beszámoltunk, az Újpest 3-1-es vereséget szenvedett az azeri Neftci otthonában az EL-selejtezőjében. Az nso.hu Litauszki Róbertet kérdezte a mérkőzésről, és az újpesti csapatkapitány szerint rengeteg tényező vezetett a fiaskóhoz.


 


„Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de pontosan olyan eredményt értünk el, amilyet ilyen amatőr, ideálisnak távolról sem nevezhető körülmények között lehetséges. Szeretném szakmailag értékelni a mérkőzést, de egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni a történtek hátterét. Kilenc évet várt a csapat arra, hogy újra a nemzetközi porondon szerepelhessen, erre a klub menedzsmentje – hangsúlyozom, nem Roderick Duchatelet tulajdonosról, hanem az itteni vezetőkről beszélek – hibát hibára halmozott, és csak azzal foglalkozott, hogy minél olcsóbban kihozza ezt az utazást.


 


Az egész utunk olyan szürreális volt, hogy arra nincsenek szavak. Szerda hajnalban indultunk, nekem kedd éjszaka szóltak a klubból, hogy valami gond van a vízumommal, amelyet nem intéztek el megfelelően, ezért itthon kell maradnom. Elképzelhető, hogyan esett ez egy olyan meccs előtt, amelyre nagyon régen vártam már. Aztán azt mondták, kilencven százalék, hogy nem engednek be az országba, de kockáztassuk meg, induljak el mégis. Aztán olyan harmincfős kisgéppel mentünk, amelynek kétszer le kellett szállnia üzemanyagért, és lényegében az egész napunk elment az utazással, a hajnali indulás után helyi idő szerint este nyolckor érkeztünk meg. Már a stewardessek és a pilóták mondták nekünk, hogy nem tudják, mivel érdemeltük ki ezt a büntetést… Nem kaptunk rendesen enni sem, csak szendvicset. Késve érkeztünk, így nem tudtunk edzeni a meccs előtti napon, nem tudtuk kipróbálni a gyepet és a labdát sem. Nekem ráadásul a reptéren kellett üldögélnem, hogy a helyi konzul segítségével elintézzék az ügyemet, és a csapattársaim után mehessek.


 




Éjjel fél kettőre értem a szállodába, nem ettem, nem ittam, és amíg a többiek aludtak, addig tartottam magamnak átmozgató edzést. De én még mindig jobban jártam, mint két afrikai csapattársam, Alassane Diallo és Obinna Nwobodo, akik nem kapták meg a vízumot, és haza kellett utazniuk a meccs reggelén. A mérkőzés napján pedig a szállodai szobánkat el sem tudtuk hagyni még egy sétára sem, mert kilencvenszázalékos páratartalom volt, így többet ártottunk volna magunknak a mozgással. Nem csoda,  hogy a pályán az történt, ami. Talán a kapusunk sem követett volna el olyan hibákat, ha normális körülmények között készülhetünk. Csak szenvedtünk egész meccsen, a testünket kellett megerőszakolni a pályán.


 


Óriási csalódás volt, és mivel mi vagyunk a kirakatban, minket támad mindenki a játékunk miatt, a háttérről senki sem beszél, pedig szervezettségnek nyoma sem volt az egész túrán, a menedzsment csődöt mondott. Sokaknak nem tetszik majd, amit most mondtam, de csapatkapitányként kiállok magunkért, nem hallgatok, mert mindig csak rajtunk, játékosokon csattan az ostor. Sok mindent mondhatnék még, egyelőre legyen elég ennyi. A visszavágó kapcsán abban bízom, hogy teljes csapattal tudunk kiállni, és normális körülmények között játszhatunk. Megteszünk mindent, ami tőlünk telik, mert nem verhetetlen csapat a Neftci, annak ellenére, hogy a költségvetése a miénk többszöröse. Továbbra is megvan bennünk a becsvágy, szeretnénk továbbjutni” - fogalmazott Litauszki.

BSTH

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 08:53

Kis magyar profizmus. Szép történet.

Emerik
Tartalék
Hozzászólások: 1074
Csatlakozott: 2006.02.27. 17:26

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Emerik » 2018.07.14. 09:02

Ez azért már gáz.
Csak a kék-fehér!
Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!
Tippmix – mindig egy meccsen, vagy az utolsó percben megy el.
szlovákok! Viperával történelmet írni nem lehet!

BSTH

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 09:06

Emerik írta:Ez azért már gáz.


Mondjuk a menedzsment tagjai közül akár ki is állhatna valaki, hogy elmesélje a saját verzióját. Mert hogy nem azokat a fasságokat sorolná fel, amiket esetleg ők elkövettek és a csapatkapitány említett, abban biztos vagyok.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.14. 09:06

Bammeg, ez szégyenletes.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.07.14. 09:10

Érdekes dolgok vannak újpesten is.
Különösen azért mert elhintette ezt a dolgot a sajtónak.
Magyar profizmus :)))

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.07.14. 09:12

ha ezek így ebben a formában igazak akkor tényleg kaka és még a vereseg is érthetö.
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

BSTH

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 09:15

moszkvicsslusszkulcs írta:ha ezek így ebben a formában igazak akkor tényleg kaka és még a vereseg is érthetö.

Jó neked, hogy tudsz portugálul.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.14. 09:24

moszkvicsslusszkulcs írta:ha ezek így ebben a formában igazak akkor tényleg kaka és még a vereseg is érthetö.

Én hajlok rá, hogy igaz.Litauszki kötődik a csapathoz, nem bomlasztaná azt ok nélkül.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.14. 09:27

Tulajnál pattog a labda, vagy a menedzsmentet bassza ki vagy a litvánt.

Emerik
Tartalék
Hozzászólások: 1074
Csatlakozott: 2006.02.27. 17:26

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Emerik » 2018.07.14. 09:27

Persze, meg lehet magyarázni, de ha bizonyos körülmények nem jók akkor ne várjuk a jó eredményt se. Amilyen a szervezés, olyan az eredmény.

BSTH írta:
Emerik írta:Ez azért már gáz.


Mondjuk a menedzsment tagjai közül akár ki is állhatna valaki, hogy elmesélje a saját verzióját. Mert hogy nem azokat a fasságokat sorolná fel, amiket esetleg ők elkövettek és a csapatkapitány említett, abban biztos vagyok.
Csak a kék-fehér!
Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!
Tippmix – mindig egy meccsen, vagy az utolsó percben megy el.
szlovákok! Viperával történelmet írni nem lehet!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.07.14. 09:45

BEARGRYLLS írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ha ezek így ebben a formában igazak akkor tényleg kaka és még a vereseg is érthetö.

Én hajlok rá, hogy igaz.Litauszki kötődik a csapathoz, nem bomlasztaná azt ok nélkül.

érdekesebb az a sztori miszerint 7 lila megfuttatott 100 azerit...
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

BSTH

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 09:48

moszkvicsslusszkulcs írta:
BEARGRYLLS írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ha ezek így ebben a formában igazak akkor tényleg kaka és még a vereseg is érthetö.

Én hajlok rá, hogy igaz.Litauszki kötődik a csapathoz, nem bomlasztaná azt ok nélkül.

érdekesebb az a sztori miszerint 7 lila megfuttatott 100 azerit...

Ezt azért nem tudom elhinni.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.07.14. 09:59

BSTH írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
BEARGRYLLS írta:Én hajlok rá, hogy igaz.Litauszki kötődik a csapathoz, nem bomlasztaná azt ok nélkül.

érdekesebb az a sztori miszerint 7 lila megfuttatott 100 azerit...

Ezt azért nem tudom elhinni.

pedig a viola fidelity ott örvend a facebook oldalukon. szépen sorban átvette a tobbi oldal. persze angolul is leirják hogy tetszelegjenek másoknak.. fradimob jót derült ezen én a kommenteken mosolygom mindenhol
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Király György » 2018.07.14. 10:16

Maradonapoli írta:Tulajnál pattog a labda, vagy a menedzsmentet bassza ki vagy a litvánt.
Sajnos szerintem Robinak ez szabad lista lesz .
ÚJPESTI BARBÁR !

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.07.14. 10:24

moszkvicsslusszkulcs írta:
BSTH írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:érdekesebb az a sztori miszerint 7 lila megfuttatott 100 azerit...

Ezt azért nem tudom elhinni.

pedig a viola fidelity ott örvend a facebook oldalukon. szépen sorban átvette a tobbi oldal. persze angolul is leirják hogy tetszelegjenek másoknak.. fradimob jót derült ezen én a kommenteken mosolygom mindenhol

azota van egy video amin az azeriek elég zsengék.még akár igaz is lehet
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

BSTH

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 10:38

moszkvicsslusszkulcs írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
BSTH írta:Ezt azért nem tudom elhinni.

pedig a viola fidelity ott örvend a facebook oldalukon. szépen sorban átvette a tobbi oldal. persze angolul is leirják hogy tetszelegjenek másoknak.. fradimob jót derült ezen én a kommenteken mosolygom mindenhol

azota van egy video amin az azeriek elég zsengék.még akár igaz is lehet

Ha igazak a számok, a tizennégyszeres túlerővel szemben semmi esély. Akkor sincs, ha csupa nyolcadikos jön.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.07.14. 10:57

Minden jót Robi.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.14. 11:20

érdekes, h az nb1 háromnegyedénél vannak 3-5 milliós játékosbérek, de egy 2-3 napot kitöltő kupameccsen spórolnak
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Az újpesti csapatkapitány alaposan kiosztotta a klubját!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.14. 11:26

Király György írta:
Maradonapoli írta:Tulajnál pattog a labda, vagy a menedzsmentet bassza ki vagy a litvánt.
Sajnos szerintem Robinak ez szabad lista lesz .

kár lenne, mert valszeg igazat mondott, de hát ez Magyaroroszág...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 126 vendég