Fiatalokat szerződtetett a Fradi

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fiatalokat szerződtetett a Fradi

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.13. 19:09

Ketten is komoly esélyt kaptak.

Fiatalokat szerződtetett a Fradi


Íme a fradi.hu cikke az erősítésekről.


 


Újabb fiatal tehetségekkel erősített a Ferencváros labdarúgócsapata!


 


Pintér Dániel 2002. május 22-én született. Hódmezővásárhelyen kezdte ifista éveit, ahol az U14-es csapatban 30 mérkőzésen öt gólt szerzett, emellett a futsal-pályán szórta a gólokat. 2015-ben került a Ferencváros kötelékébe, ahol eddig az U14-es csapattól egészen az U17-esig jutott, mindenhol fontos tagja volt csapatának, ráadásul három szezon alatt harminchét találatig jutott.


 


- Nagyon boldog vagyok, hogy aláírhattam a szerződésemet a Ferencvárossal, Magyarország legjobb csapatával. A gyorsaságom és az egy az egy elleni játékom a fő erényem, a jobb és a bal szélen, valamint centerben is tudok játszani. Az U17-es csapatban kezdem a következő szezont, utána meglátjuk, felkerülök-e az U19-esek közé - mondta Pintér Dániel.


 


Iyinbor Patrick 2002. január 7-én született. Az Újpest, majd a Testvériség SE után 2014-ben igazolt a Fradiba. Tavaly már az U17-es csapatban szerepelt, elmúlt három zöld-fehér szezonjában minden évben legalább 23-szor volt kezdő együttesében. Belső védő, jövőre U19-es csapatunkat fogja erősíteni.


 


- Már kiskoromban az volt az álmom, hogy minél hamarabb aláírjam az első profi szerződésemet. Az, hogy ez a Ferencvárosban sikerült, nagy öröm. Bármit megteszek azért, hogy a felnőtt csapatban minél előbb bemutatkozhassak. Magabiztos vagyok hátul, erős a fejjátékom, és a sebességem is megvan - mondta Iyinbor Patrick.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fiatalokat szerződtetett a Fradi

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 19:19

kamu, ez Radó és Otigba
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Fiatalokat szerződtetett a Fradi

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.14. 00:33

Adamek írta:kamu, ez Radó és Otigba

Sztem a bal oldali jobban hasonlít a legutóbbi szuperteheccségünkre, Kiss Tamásra.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7, Szarka valamint 100 vendég