Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.13. 14:33

Ami a szívén, az a száján.

Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen


Négy meccsből 0 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség. Ez a magyar csapatok nemzetközi kupamérlege, a Vidi és a Fradi remizett ellenfelével, míg az Újpest és a Honvéd hátrányból várhatja a visszavágót.


 


Urbán Flóriánt a rangado.hu kérte fel a honi kupacsapatok teljesítményének értékelésére. Ahogy azt már megszokhattuk, Urbán nem fogta vissza magát.


 




"Túl kevés milliárdot toltak eddig a magyar fociba, szerintem még ennyit bele kéne tolni, és akkor hátha lenne valami, mert ez botrány. Amíg ilyen a hozzáállás a labdarúgásban és ezek az emberek dolgoznak, irányítanak, osztják az észt és nyomják bele feleslegesen a milliárdokat, addig semmi nem fog változni. Amíg a játékosok milliókat vihetnek haza teljesítmény-centrikusság nélkül, addig ne várjunk változást. Értelemszerűen nem a játékosok a hibásak ezért, hanem az, aki adja. Rendületlenül szórják a pénzt a feneketlen kútba. Majd ha lesz teljesítménykényszer a játékosokon, és meg kell dögleniük a pályán azért, hogy tudjanak zabálni, akkor lesz futball is. Addig viszont marad ez" - fogalmazott Urbán.


 

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 14:45

Ja, mondjuk Modrics vagy Ronaldo is azért hajtja ki a belét, hogy legyen pénze kajára.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 15:07

Cselszky írta:Ja, mondjuk Modrics vagy Ronaldo is azért hajtja ki a belét, hogy legyen pénze kajára.

Én értem mire utalsz Cseló, de szerintem kicsit félrement. Ezzel a két klasszissal példálózni fölöslegtes.
Ez a legenda arra gondol, milyen szar volt nekik. Vagy anno Haginak. Vagy mittudomén, ja egy jó példa: Salah, aki helyi járattal járt edzésre. Most meg igen szép lakása van Liverpoolban. Tehetség, és a srácon látszik valami: az alázat. Én először akkor köptem le a tévét, amikor Tőzsér Dani veszett össze Vassal, miközben gólt kaptunk.
Én azt nem értem: ezek az emberek, urbánok nem fogják fel, mennyire szar rájuk nézve az, ahogyan osztani próbálnak valamit? Ott a könyve. Hogy fogyott? Itt van a kritikája, nem először. Mit mond? Semmit. Igazi ismétlőgép, ha korábban születik a Beretta róla mintáz valami fegyvert.
A sértett dúvadot érzem belőle, minden egyes megnyilvánulásából. És az a szörnyű, hogy még emlékszem olyan meccsre a válogatottban, ahol húzóember volt. Ugyanezt Döme esetében is. És sehol nincsenek. Détári az utolsó tényleg legendásan nagy focista. Hol tart? Ezer csapatnál volt edző, közte Dunapataj, Kecskeköröm meg Békakurutty csapatainál. Urbán dettó. Ez, a szakmaiságot tekintve egy szar generáció. Tényleg igyekszek hinni Hajnal Tomiban, Lőwben, vagy Dárdaiban.
Nincs más esély.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 17:30

Riasztóberendezésnek mindig kitűnő az a kutya, amelyik ugat, de nem harap
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.07.13. 17:41

BSTH írta:A sértett dúvadot érzem belőle, minden egyes megnyilvánulásából. És az a szörnyű, hogy még emlékszem olyan meccsre a válogatottban, ahol húzóember volt. Ugyanezt Döme esetében is. És sehol nincsenek. Détári az utolsó tényleg legendásan nagy focista. Hol tart? Ezer csapatnál volt edző, közte Dunapataj, Kecskeköröm meg Békakurutty csapatainál. Urbán dettó. Ez, a szakmaiságot tekintve egy szar generáció. Tényleg igyekszek hinni Hajnal Tomiban, Lőwben, vagy Dárdaiban.
Nincs más esély.

azért mer Détári és Urbán is jó játékosok voltak, mér gondolod, hogy jó edzőnek is kell lenniük? Löw Cica egy kutyaütő volt, most meg a PSG-nél van.
ETO

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.07.13. 18:25

BSTH írta:
Cselszky írta:Ja, mondjuk Modrics vagy Ronaldo is azért hajtja ki a belét, hogy legyen pénze kajára.

Én értem mire utalsz Cseló, de szerintem kicsit félrement. Ezzel a két klasszissal példálózni fölöslegtes.
Ez a legenda arra gondol, milyen szar volt nekik. Vagy anno Haginak. Vagy mittudomén, ja egy jó példa: Salah, aki helyi járattal járt edzésre. Most meg igen szép lakása van Liverpoolban. Tehetség, és a srácon látszik valami: az alázat. Én először akkor köptem le a tévét, amikor Tőzsér Dani veszett össze Vassal, miközben gólt kaptunk.
Én azt nem értem: ezek az emberek, urbánok nem fogják fel, mennyire szar rájuk nézve az, ahogyan osztani próbálnak valamit? Ott a könyve. Hogy fogyott? Itt van a kritikája, nem először. Mit mond? Semmit. Igazi ismétlőgép, ha korábban születik a Beretta róla mintáz valami fegyvert.
A sértett dúvadot érzem belőle, minden egyes megnyilvánulásából. És az a szörnyű, hogy még emlékszem olyan meccsre a válogatottban, ahol húzóember volt. Ugyanezt Döme esetében is. És sehol nincsenek. Détári az utolsó tényleg legendásan nagy focista. Hol tart? Ezer csapatnál volt edző, közte Dunapataj, Kecskeköröm meg Békakurutty csapatainál. Urbán dettó. Ez, a szakmaiságot tekintve egy szar generáció. Tényleg igyekszek hinni Hajnal Tomiban, Lőwben, vagy Dárdaiban.
Nincs más esély.


Urbán az egészet rosszul közelíti meg! Gondolom nincs elég pénze, vagy nagyon bosszús amiatt, hogy messzebb került a mézesbödöntől és a pénzt helyezi mindennek a középpontjába. Persze fontos a pénz, de nem az egyetlen motiváló dolog. A lényeg az lenne, hogy szeresd, amit csinálsz. Nem azért kell hajtani, esetleg jól focizni, hogy sokat keressen a játékos, hanem, mert nyerni akar. Az angoloknál és a németeknél, de szinte bármelyik nyugati országban sok olyan játékos van, aki jó körülmények között nőtt fel, jól éltek a szülei, mégis jó focista lett, mert szeretett focizni, szeretett nyerni.
########################
HAJRÁ HALI!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.13. 18:28

Totál vakvágányon van, milyen teljesítménykényszerről beszél ? Nem a (anyagi) motiváció hiánya miatt van a magyar klubfutball Európa legalsó szintjén, hanem azért, mert a csapatokat alkotó vezetők, játékosok ennyire képesek. Ennek számtalan oka van, több olyan, amiken az évek alatt már régen változtatni lehetett volna.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.07.13. 18:49

érdemes volt megszületni..idokozonként olvasgatni ennek a fenoménnak a szösszeneteit
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 19:00

BSTH írta:.

Nem igazán értem, mi ment félre.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 20:31

Javier Arizmendi írta:
BSTH írta:A sértett dúvadot érzem belőle, minden egyes megnyilvánulásából. És az a szörnyű, hogy még emlékszem olyan meccsre a válogatottban, ahol húzóember volt. Ugyanezt Döme esetében is. És sehol nincsenek. Détári az utolsó tényleg legendásan nagy focista. Hol tart? Ezer csapatnál volt edző, közte Dunapataj, Kecskeköröm meg Békakurutty csapatainál. Urbán dettó. Ez, a szakmaiságot tekintve egy szar generáció. Tényleg igyekszek hinni Hajnal Tomiban, Lőwben, vagy Dárdaiban.
Nincs más esély.

azért mer Détári és Urbán is jó játékosok voltak, mér gondolod, hogy jó edzőnek is kell lenniük? Löw Cica egy kutyaütő volt, most meg a PSG-nél van.

Nem írtam, hogy jó edzők. Eszerint nem is gondolom.

BSTH

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 20:33

Cselszky írta:
BSTH írta:.

Nem igazán értem, mi ment félre.

Annak kapcsán, amit írtam? Vagy a pályájukban? Nem értem, mert csak egy pontot látok, ami bármire utalhat.
Azt, hogy tehetségtelen tréner mindkettő tartom, ott én se értem, mi ment félre.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 20:41

BSTH írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:.

Nem igazán értem, mi ment félre.

Annak kapcsán, amit írtam? Vagy a pályájukban? Nem értem, mert csak egy pontot látok, ami bármire utalhat.
Azt, hogy tehetségtelen tréner mindkettő tartom, ott én se értem, mi ment félre.

Azzal kezdted: "kicsit félrement".
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.07.13. 20:58

Egészségedre Flóri!

Ilyen stílusban a kocsmában szoktunk hőbörögni a haverokkal 8-10 kör után.
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

BSTH

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 21:01

Cselszky írta:
BSTH írta:
Cselszky írta:Nem igazán értem, mi ment félre.

Annak kapcsán, amit írtam? Vagy a pályájukban? Nem értem, mert csak egy pontot látok, ami bármire utalhat.
Azt, hogy tehetségtelen tréner mindkettő tartom, ott én se értem, mi ment félre.

Azzal kezdted: "kicsit félrement".

Ja! Szerintem rossz a példa. :-) De ezt írtam is.
Ezek zsenik mindketten. Jó, Messi a Barca nélkül egy aszott törpe lett volna, ők tudták ápolni és kezelni, ahogyan én tudom. Aztán valamilyen szinten el is hitte magáról, hogy ő a főnök az Univerzumban.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.13. 21:19

Igaza van, bár ezeket a dolgokat a magyat focit követő emberek 95%-a tudja.
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 21:29

Flórikám, 1-12. Rémlik? Mint tevékeny szereplőnek.
Azt se tudod mit beszélsz.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.13. 22:39

Gunners írta:Igaza van, bár ezeket a dolgokat a magyat focit követő emberek 95%-a tudja.
Nincs igaza, mert ez csak egy ártalmas körülmény. Tényleg nem használ egy félfelnőttnek, ha milliókat keres a semmire és terepjáróval jár, miközben minden objektív szempont szerint alkalmatlan. De akkor se tudna focizni, ha lelkesedésből ő fizetne, hogy játszhasson. Legkevésbé a játékosok tehetnek róla, hogy fogalmuk sincs. A rongyrázó butaság ellenszenves ugyan, de ebben nem nagyon különböznek a valódi labdarúgók zömétől. Sőt ez az egyetlen, amiben kezet foghatnak. Semmi másban nem kollégák.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 23:02

BSTH írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:Annak kapcsán, amit írtam? Vagy a pályájukban? Nem értem, mert csak egy pontot látok, ami bármire utalhat.
Azt, hogy tehetségtelen tréner mindkettő tartom, ott én se értem, mi ment félre.

Azzal kezdted: "kicsit félrement".

Ja! Szerintem rossz a példa. :-) De ezt írtam is.
Ezek zsenik mindketten. Jó, Messi a Barca nélkül egy aszott törpe lett volna, ők tudták ápolni és kezelni, ahogyan én tudom. Aztán valamilyen szinten el is hitte magáról, hogy ő a főnök az Univerzumban.

Csak nem értettem a gondolatmenetből, hogy szerinted ezek rossz példák, majd utána az egyiptomit hozod fel, mint jó példát, mivel tehetséges és alázatos. Nem értem a differenciát.
Leginkább Urbán utolsó előtti mondatára reflektáltam, miszerint kényszeríteni kell őket, és ha majd a kajapénz miatt hajtaniuk kell, akkor lesz foci. Értem, mire céloz, de ez ebben a formában baromság. Ahogy írtad, kell tehetség és főleg alázat, illetve megfelelő képzés és szemlélet, persze némi becsvágy sem árt, valamint önmagukkal szembeni igényesség, elvárás. Az, hogy minimálbéren tartjuk a futballistákat, nem oldja meg a problémát. Urbán nézetei felett rég eljárt az idő.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Urbán Flórián ezúttal a kupacsapatainkat kritizálta kőkeményen

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.07.14. 09:44

Flórika azért hiteltelen mert ha kapna két fillért is a milliárdokból,mindjárt más lenne a véleménye.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 222 vendég