Modric és az Aranylabda

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.12. 22:23

Elmondott egy nagy hibát.

Modric és az Aranylabda


Az oroszországi labdarúgó-világbajnokság elődöntőjében történelmi tettek hajtott végre a horvát válogatott az angolok hosszabbítás utáni legyőzésével. Az ország válogatottjának eddig az 1998-as vb-elődöntőbe jutás volt a legjobb eredménye.



 


„Az angolok alábecsültek minket. Ez hiba volt” – nyilatkozta szűkszavúan az ITV-nek Luka Modric.


 


Az angol sajtónak kicsit bővebben is kifejtette véleményét.


 


„Úgy érzem, hogy gyengébbnek ítéltek meg minket, ez pedig hiba volt. Olvastuk azt, amit rólunk írnak, amiről egyből azt gondoltuk: ‹Zseniális! Meglátjuk majd, hogy ki is fáradt.› Lehetnének kicsit szerényebbek, tisztelhetnénk jobban az ellenfelet.”


 


Hogy mennyire volt fáradt a nemzeti csapat, erről is elmondta gondolatait.


 




„Megmutattuk, hogy mennyire erősek vagyunk. Fizikailag és mentálisan is domináltuk a mérkőzést. Már a rendes játékidőben lezárhattuk volna a meccset, de ez akkor nem sikerült.”


 


Horvátország először játszhat döntőt, ami nagy büszkeség számára, hiszen a válogatott csapatkapitányaként élhette ezt meg.


 


„Hihetetlen, amit elértünk. Ez egy valóra vált álom, annyi évnyi harc után. Elmondhatatlanul büszkék vagyunk, Horvátország történetének legnagyobb tette. Ezúttal ezt a bőrömön is megörökítem. Én és az egész csapat. Boldogak vagyunk, hogy megörvendeztethettük a népünket. Egész Horvátország az utcákon éjszakázik. Megérdemelték ezt.”


 


Az Aranylabdáról újra kérdezték, de változatlanul visszafogott a témában.


 


„Az igazat megvallva az Aranylabda engem nem érdekel. Csak a fináléra tudok gondolni, arra, hogy a kupát a magasba emelhetem a társaimmal. Semmi mást nem szeretnénk.”


 




Nem lehetett elmenni Cristiano Ronaldo átigazolása mellett sem hiszen évekig csapattársak voltak a Real Madridban.


 


„Én azt akartam, hogy maradjon, mert nincs nála különb. Sajnálom, hogy elment. Hálával tartozom neki azért, amit tett a Real Madridért, a lehető legjobbakat kívánom neki. Kivéve, amikor éppen a Real Madrid az ellenfél.”   

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2018.07.13. 15:38

szerintem ő most jobban megérdemelné mint CR, ha megnyerné a VB-t talán reális esély mutatkozna rá.

BSTH

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 10:51

Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.07.14. 18:05

csecsko5 írta:szerintem ő most jobban megérdemelné mint CR, ha megnyerné a VB-t talán reális esély mutatkozna rá.

Nem is lehet kérdés, hogy jobban megérdemelné, mint Ronaldo, függetlenül a döntő eredményétől.
Csak hát ő középpályásként nem lövöldözi a gólokat, és úgy nem olyan látványos a játéka.
CS.A.K.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.14. 18:14

Szimpatizálok vele és drukkolok is neki.
Alázatos, dolgos, allűröktől mentes futballista.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.07.14. 18:19

Szimpi srác, de Rakitic is legalább akkora melós, ő meg teljesen háttérbe szorul.
Ez az Aranylabda amúgy sem jelent semmit...

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.07.14. 18:34

alehndr írta:Szimpi srác, de Rakitic is legalább akkora melós, ő meg teljesen háttérbe szorul.
Ez az Aranylabda amúgy sem jelent semmit...

Szerintem sem. VB-döntő előtt ilyen kérdéssel bombázzák, hogy megkapja-e. Ki a faszt érdekel, szerintem őt sem, történelmük legnagyobb meccsére készülnek, vicc, hogy mindenki ezzel foglalkozik.
DEBRECENI VSC

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.14. 20:04

Biztos, hogy ő kapja az aranylabdát függetlenül attól, hogy világbajnok lesz vagy sem.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.14. 20:09

BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

Nyíregyházáról meg elzavarták
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 20:22

SuperDepor írta:
BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

Nyíregyházáról meg elzavarták

A Manchester United későbbi védőjét meg állítólag Garami Józsi bácsi a Fraditól. Vidic a neve.

kriskosz
Profi
Hozzászólások: 2216
Csatlakozott: 2009.10.05. 22:01
Tartózkodási hely: G Y Õ R

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: kriskosz » 2018.07.14. 21:40

SuperDepor írta:
BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

Nyíregyházáról meg elzavarták

Szerintem Akasztó volt, nem Nyíregyháza. Józsi bácsi inkább Nicsenkót választotta.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.14. 22:07

BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.
Nekem Kaká is szimpatikus volt.

Avatar
Xabi
Aranylabdás
Hozzászólások: 38639
Csatlakozott: 2008.03.25. 23:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Xabi » 2018.07.14. 22:09

kriskosz írta:
SuperDepor írta:
BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

Nyíregyházáról meg elzavarták

Szerintem Akasztó volt, nem Nyíregyháza. Józsi bácsi inkább Nicsenkót választotta.

Amiről persze kiderült, hogy kamu, de jó olvasni a mítoszokat :)
Küzdeni kell, csak Ferencváros!
"Esküszünk a Nemzet magyar Istenére,Piros, fehér, zölddel írjuk fel az égre.
Minden nemes magyar, kinek lelke tiszta,Õsi országunkat együtt vesszük vissza. "

Avatar
Xabi
Aranylabdás
Hozzászólások: 38639
Csatlakozott: 2008.03.25. 23:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Xabi » 2018.07.14. 22:15

Ez az egész Aranylabda dolog elvesztette az értéket vagy 10 éve. Azóta ezt a két bohóc(igen, azok) versengését kell nézni, mert a Fifa azt akarja, mert ebben van a pénz. Még akkor is egy argentin nyer, amikor Spanyolország fölényesen nyer EB-t.. Nincs miről beszélni, egy korrupt társaság bensőséges szavazással eldönti, melyik nyerjen. Idén is ott lesz mind a kettő a háromban, csak nem merik már megnyeretni velük, mert az már tényleg pofátlanság lenne.
Küzdeni kell, csak Ferencváros!
"Esküszünk a Nemzet magyar Istenére,Piros, fehér, zölddel írjuk fel az égre.
Minden nemes magyar, kinek lelke tiszta,Õsi országunkat együtt vesszük vissza. "

BSTH

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.14. 22:33

nyúl írta:
BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.
Nekem Kaká is szimpatikus volt.

Sose éreztem benne azt a kraftot, ami oda emelhette.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34450
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.15. 10:05

Xabi írta:Ez az egész Aranylabda dolog elvesztette az értéket vagy 10 éve. Azóta ezt a két bohóc(igen, azok) versengését kell nézni, mert a Fifa azt akarja, mert ebben van a pénz. Még akkor is egy argentin nyer, amikor Spanyolország fölényesen nyer EB-t.. Nincs miről beszélni, egy korrupt társaság bensőséges szavazással eldönti, melyik nyerjen. Idén is ott lesz mind a kettő a háromban, csak nem merik már megnyeretni velük, mert az már tényleg pofátlanság lenne.

2016 óta már nincs hozzá köze a fifának.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BSTH

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.15. 10:14

cain írta:
Xabi írta:Ez az egész Aranylabda dolog elvesztette az értéket vagy 10 éve. Azóta ezt a két bohóc(igen, azok) versengését kell nézni, mert a Fifa azt akarja, mert ebben van a pénz. Még akkor is egy argentin nyer, amikor Spanyolország fölényesen nyer EB-t.. Nincs miről beszélni, egy korrupt társaság bensőséges szavazással eldönti, melyik nyerjen. Idén is ott lesz mind a kettő a háromban, csak nem merik már megnyeretni velük, mert az már tényleg pofátlanság lenne.

2016 óta már nincs hozzá köze a fifának.

Addig érdekelt, amíg a legjobb európai kapta.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.15. 14:55

BEARGRYLLS írta:Biztos, hogy ő kapja az aranylabdát függetlenül attól, hogy világbajnok lesz vagy sem.

szerintem ha a franciák ma megnyerik ezt a fost nem hiszem, hogy a francosfootball ne Grízembert hozná ki győztesnek év végén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.15. 14:59

BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

nekem Belanov, szerencsétlen még mindig nem fejtette meg miért is kapta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Modric és az Aranylabda

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.15. 15:17

Adamek írta:
BSTH írta:Jó lenne. Az utolsó szimpatikus aranylabdás Sevcsenko volt tizennégy éve.

nekem Belanov, szerencsétlen még mindig nem fejtette meg miért is kapta

Ja. Bár nem volt ő rossz a Kijevben, sem a szbornajában.

Meg az is eszembe jut, amikor öregfiúk meccsen pocakosan sima hármast rúgott Nagy Antiéknak.

Kevin Keegan duplája is a múlt rejtélye. Csak Angliában volt nála minimum 10 jobb játékos, Németországban még több.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 123 vendég