Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.13. 08:42

Reginald McFreez írta:
Wegry írta:A tábor előtt le a kalappal, amúgy verem a faszom az egészbe

Ennyi. Jó volt látni (már aki látta), hogy nem ültek fel az alattomos szabadkőműves provokációnak, mely alapzajként folyamatosan ott dolgozott a mérkőzés alatt.

Neked meg mi a bajod? A vezetőség kezdte a provokációt azzal, hogy a sorsolás után véletlenül rögtön összejövetelt majd ankétot szerveztek melyeknek a fő témája az antiszemitizms volt.Aryan Greens molinó kitiltásra került, majd ennek a rövidített AG verziója is.Ezután jött a show: bevonuló játékosok mellett a gyerekek Tóth Potya István arcképével ellátott pólóban díszelegtek. Tóth a Fradi legendás edzője arról volt híres, hogy a II. Világháborúban zsidókat mentett ki.Lehet gúnyolódni és amúgy nekem sem tetszik a tábor ténykedése de gondolkodj el, hogy tulajdonképpen most ki is keverte bele egy kibaszott focimeccsbe a zsidóságot.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 08:53

BEARGRYLLS írta:
Reginald McFreez írta:
Wegry írta:A tábor előtt le a kalappal, amúgy verem a faszom az egészbe

Ennyi. Jó volt látni (már aki látta), hogy nem ültek fel az alattomos szabadkőműves provokációnak, mely alapzajként folyamatosan ott dolgozott a mérkőzés alatt.

Neked meg mi a bajod? A vezetőség kezdte a provokációt azzal, hogy a sorsolás után véletlenül rögtön összejövetelt majd ankétot szerveztek melyeknek a fő témája az antiszemitizms volt.Aryan Greens molinó kitiltásra került, majd ennek a rövidített AG verziója is.Ezután jött a show: bevonuló játékosok mellett a gyerekek Tóth Potya István arcképével ellátott pólóban díszelegtek. Tóth a Fradi legendás edzője arról volt híres, hogy a II. Világháborúban zsidókat mentett ki.Lehet gúnyolódni és amúgy nekem sem tetszik a tábor ténykedése de gondolkodj el, hogy tulajdonképpen most ki is keverte bele egy kibaszott focimeccsbe a zsidóságot.


Sima provokáció nem egyszer előfordul a zsidók részéről. Majd jön a rasszista, fasisztanáci jelzőhalom. És általában behódolnak nekik a csapatok. Mint ez esetben is, vagy a Szolnoki Olaj esetében.
Én nem mondom, hogy zsidózzanak, meg szidják azt a népet, de azért legyen már egy határ, amit tartsanak be!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 09:08

BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:
Reginald McFreez írta:Ennyi. Jó volt látni (már aki látta), hogy nem ültek fel az alattomos szabadkőműves provokációnak, mely alapzajként folyamatosan ott dolgozott a mérkőzés alatt.

Neked meg mi a bajod? A vezetőség kezdte a provokációt azzal, hogy a sorsolás után véletlenül rögtön összejövetelt majd ankétot szerveztek melyeknek a fő témája az antiszemitizms volt.Aryan Greens molinó kitiltásra került, majd ennek a rövidített AG verziója is.Ezután jött a show: bevonuló játékosok mellett a gyerekek Tóth Potya István arcképével ellátott pólóban díszelegtek. Tóth a Fradi legendás edzője arról volt híres, hogy a II. Világháborúban zsidókat mentett ki.Lehet gúnyolódni és amúgy nekem sem tetszik a tábor ténykedése de gondolkodj el, hogy tulajdonképpen most ki is keverte bele egy kibaszott focimeccsbe a zsidóságot.


Sima provokáció nem egyszer előfordul a zsidók részéről. Majd jön a rasszista, fasisztanáci jelzőhalom. És általában behódolnak nekik a csapatok. Mint ez esetben is, vagy a Szolnoki Olaj esetében.
Én nem mondom, hogy zsidózzanak, meg szidják azt a népet, de azért legyen már egy határ, amit tartsanak be!

Miután az UEFA utazik az ilyen esetekre, és elég keményen szankcionál, valamint a FARE együttműködik az UEFA-val, és voltak korábbi eseteink, így természetesnek gondolom, hogy Kubatovék aggódtak, nehogy gond legyen. Sok mindent igen, de ezt speciel nem rovom fel nekik. Valószínűleg magam is mindent megtettem volna a helyükben, hogy megelőzzük a balhét. Úgy tűnik, ezt sikerült elérniük. Az arcképes póló valóban kicsit túlmozgásosnak tűnik, azt senki nem írhatja elő, nem várhatja el. Egyébként sajnos igazodni kell az UEFA követelményeihez, amíg az általa kiírt sorozatokban indulunk. Ezt persze lehet behódolásként is értékelni, én inkább a klub védelmének tartom.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.07.13. 09:16

Adamek írta:
Wegry írta:Töketlen balfasz ez a csapat és idegenben doll mégtöketlenebb. Lassan már felidézni se tudom mikor nyertünk utoljára idegenben.

Varga lehet hogy magyar szinten technikás, de egyszerűen hülye ehhez a játékhoz.
Bödének Fingbaszó miatt se kell nagyon aggódnia. Külön gyöngyszem hogy még pontrúgásnál sincs fogalma senkinek hogy mi a lófaszt kéne csinálni.
A játékunk 3 elemből áll:
Előrekúrni a centernek azt majd lesz valami
Rögzített helyzetben majd hátha szerencsésen pattan a labda
Eladják a labdát és aki megszerzi az végigszáguld ziccerig

A tábor előtt le a kalappal, amúgy verem a faszom az egészbe

egyedül ez az uruguayi szerencsétlen próbál valamit kezdeni a labdával ha megszerezzük, mondjuk neki meg pont nem gólhelyzetek kialakítása lenne a dolga
szerintem ezeket a csatárféleségeket direkt Böde önbizalmát építendő hozzák évek óta kampányszerűen, ez a Fingó akárki eddig nagyon úgy néz ki bőven a legalja a műsornak, komolyan úgy éreztem, hogy nem érti a lesszabályt se, ennél Kundrák is előrébb jár
Lanza megérhetne még egy próbát, talán még nem járt le a próbaidő és vissza lehet vinni az öreghez kis veszteséggel
Varga meg szerintem idehaza se technikás, jól lő és gyors, de évente kb 4-5 hétig van formában
asszem nem mondtam hülyeséget, hogy a bajnoki idényt már nem kupacsapatként kezdjük meg és a valódi őszre már tetemes hátrányunk lesz, ez a balfasz német brigád nem tud építkezni, ilyeneket itthon is találunk dögivel, talán még az ifiedzőink közt is

A digó kell ide, legalább egy tökös faszi legyen a sok halvérű között. Egy olyan puhafaszú manusz hogy lehet csk mint Dibusz?
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.07.13. 09:17

Bosszantó így, megint a végén gólt kapva elcseszni, de objektíve nézve győzelmet mi sem érdemeltünk. Támadásban haloványak voltunk, megint ívelgetések előre, hátha lesz valami, a védelem meg sokszor azt se tudta, merre van. Az újakról korai lenne véleményt mondani egy meccs után, régiek közül Gorriarán és Lovrencsics tekert rendesen, jók is voltak.
Ami kicsit dühítő, hogy ez a Maccabi se volt nálunk kapura veszélyesebb. Az összejátékban gyorsabbak és pontosabbak voltak, itt érződött az összeszokottság és nagyobb rutin, de a kapu előtt náluk is elfogyott a tudomány, gyenge, erőtlen, sokszor kaput se találó lövésekkel fejezték be a támadásokat. A góljuk is egy teljesen vak próbálkozásból jött, fel se nézett, csak belekúrt egyet, ha nem pattan meg, elmegy a francba oldalra.
Mindent összevetve vállalható volt ez, jó ha két hete edz így együtt ez a brigád, a fejetlenség törvényszerű volt, mégis sikerült sokszor felvenni a kesztyűt egy sokkal többre taksált csapat ellen. Ha marad az 1-0, jóval nagyobb eséllyel mehettünk volna neki a visszavágónak, ez így jó eséllyel csak a tisztes kieséshez lesz elég.

A Tábor és a közönség előtt le a kalappal, teljesen rendben volt a szurkolás. A 14 ezres szám nagyon szép, én maximum 10 körülre saccoltam előzetesen, de nyáron, szabadságolások közepén, ilyen jegyárak mellett, ezzel a nemzetközi múlttal, amit produkáltunk, ez bőven tisztességes. Jó lett volna egy kiizzadt 1-0-val megkoronázni.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 09:19

Wegry írta:
Adamek írta:
Wegry írta:Töketlen balfasz ez a csapat és idegenben doll mégtöketlenebb. Lassan már felidézni se tudom mikor nyertünk utoljára idegenben.

Varga lehet hogy magyar szinten technikás, de egyszerűen hülye ehhez a játékhoz.
Bödének Fingbaszó miatt se kell nagyon aggódnia. Külön gyöngyszem hogy még pontrúgásnál sincs fogalma senkinek hogy mi a lófaszt kéne csinálni.
A játékunk 3 elemből áll:
Előrekúrni a centernek azt majd lesz valami
Rögzített helyzetben majd hátha szerencsésen pattan a labda
Eladják a labdát és aki megszerzi az végigszáguld ziccerig

A tábor előtt le a kalappal, amúgy verem a faszom az egészbe

egyedül ez az uruguayi szerencsétlen próbál valamit kezdeni a labdával ha megszerezzük, mondjuk neki meg pont nem gólhelyzetek kialakítása lenne a dolga
szerintem ezeket a csatárféleségeket direkt Böde önbizalmát építendő hozzák évek óta kampányszerűen, ez a Fingó akárki eddig nagyon úgy néz ki bőven a legalja a műsornak, komolyan úgy éreztem, hogy nem érti a lesszabályt se, ennél Kundrák is előrébb jár
Lanza megérhetne még egy próbát, talán még nem járt le a próbaidő és vissza lehet vinni az öreghez kis veszteséggel
Varga meg szerintem idehaza se technikás, jól lő és gyors, de évente kb 4-5 hétig van formában
asszem nem mondtam hülyeséget, hogy a bajnoki idényt már nem kupacsapatként kezdjük meg és a valódi őszre már tetemes hátrányunk lesz, ez a balfasz német brigád nem tud építkezni, ilyeneket itthon is találunk dögivel, talán még az ifiedzőink közt is

A digó kell ide, legalább egy tökös faszi legyen a sok halvérű között. Egy olyan puhafaszú manusz hogy lehet csk mint Dibusz?

amikor végképp nincs már senki a csapatban akire felnézzen egy ifista se akkor szokták elővenni azt a gyakorlatot, hogy legyen a kapus vagy a legrégebben szolgáló zsoldos a kezdőből
Varga lett volna a másik lehetőség tuti
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 09:33

Cselszky írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Neked meg mi a bajod? A vezetőség kezdte a provokációt azzal, hogy a sorsolás után véletlenül rögtön összejövetelt majd ankétot szerveztek melyeknek a fő témája az antiszemitizms volt.Aryan Greens molinó kitiltásra került, majd ennek a rövidített AG verziója is.Ezután jött a show: bevonuló játékosok mellett a gyerekek Tóth Potya István arcképével ellátott pólóban díszelegtek. Tóth a Fradi legendás edzője arról volt híres, hogy a II. Világháborúban zsidókat mentett ki.Lehet gúnyolódni és amúgy nekem sem tetszik a tábor ténykedése de gondolkodj el, hogy tulajdonképpen most ki is keverte bele egy kibaszott focimeccsbe a zsidóságot.


Sima provokáció nem egyszer előfordul a zsidók részéről. Majd jön a rasszista, fasisztanáci jelzőhalom. És általában behódolnak nekik a csapatok. Mint ez esetben is, vagy a Szolnoki Olaj esetében.
Én nem mondom, hogy zsidózzanak, meg szidják azt a népet, de azért legyen már egy határ, amit tartsanak be!

Miután az UEFA utazik az ilyen esetekre, és elég keményen szankcionál, valamint a FARE együttműködik az UEFA-val, és voltak korábbi eseteink, így természetesnek gondolom, hogy Kubatovék aggódtak, nehogy gond legyen. Sok mindent igen, de ezt speciel nem rovom fel nekik. Valószínűleg magam is mindent megtettem volna a helyükben, hogy megelőzzük a balhét. Úgy tűnik, ezt sikerült elérniük. Az arcképes póló valóban kicsit túlmozgásosnak tűnik, azt senki nem írhatja elő, nem várhatja el. Egyébként sajnos igazodni kell az UEFA követelményeihez, amíg az általa kiírt sorozatokban indulunk. Ezt persze lehet behódolásként is értékelni, én inkább a klub védelmének tartom.

Korrektül leírtad. Én meg ismersz, milyen begőzölgős vagyok. :-)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 09:50

BSTH írta:Korrektül leírtad. Én meg ismersz, milyen begőzölgős vagyok. :-)

Akkor hát gőzölögj, ne finomkodj itt velem. :cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 09:53

Cselszky írta:
BSTH írta:Korrektül leírtad. Én meg ismersz, milyen begőzölgős vagyok. :-)

Akkor hát gőzölögj, ne finomkodj itt velem. :cool:

Nemnem. Tényleg korrekt a gondolatmenet, csak engem a konvenciók és az ilyen dolgok szó szerint felhúznak. Én a Szolnok helyében is megmutattam volna merre is van a kijárat. Ha már az izraeli biztonságiak szerint a magyar lobogó se lehet bent a meccsen. Ennyire érzékeny egy nép se lehet. A reptérig kísértem volna őket.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 09:56

BSTH írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:Korrektül leírtad. Én meg ismersz, milyen begőzölgős vagyok. :-)

Akkor hát gőzölögj, ne finomkodj itt velem. :cool:

Nemnem. Tényleg korrekt a gondolatmenet, csak engem a konvenciók és az ilyen dolgok szó szerint felhúznak. Én a Szolnok helyében is megmutattam volna merre is van a kijárat. Ha már az izraeli biztonságiak szerint a magyar lobogó se lehet bent a meccsen. Ennyire érzékeny egy nép se lehet. A reptérig kísértem volna őket.

ők vonattal közlekednek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 09:58

Adamek írta:
BSTH írta:
Cselszky írta:Akkor hát gőzölögj, ne finomkodj itt velem. :cool:

Nemnem. Tényleg korrekt a gondolatmenet, csak engem a konvenciók és az ilyen dolgok szó szerint felhúznak. Én a Szolnok helyében is megmutattam volna merre is van a kijárat. Ha már az izraeli biztonságiak szerint a magyar lobogó se lehet bent a meccsen. Ennyire érzékeny egy nép se lehet. A reptérig kísértem volna őket.

ők vonattal közlekednek

Jájj, csinálod a feszkót, lacikonyhás?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 10:00

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Nemnem. Tényleg korrekt a gondolatmenet, csak engem a konvenciók és az ilyen dolgok szó szerint felhúznak. Én a Szolnok helyében is megmutattam volna merre is van a kijárat. Ha már az izraeli biztonságiak szerint a magyar lobogó se lehet bent a meccsen. Ennyire érzékeny egy nép se lehet. A reptérig kísértem volna őket.

ők vonattal közlekednek

Jájj, csinálod a feszkót, lacikonyhás?

azt nem a lacikonyhás csinálja hanem a pakskettő
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 10:01

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:ők vonattal közlekednek

Jájj, csinálod a feszkót, lacikonyhás?

azt nem a lacikonyhás csinálja hanem a pakskettő

Atom vagy, mint az építkezés, ahol én vagyok a területi lépegető sárga sisakban.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 10:02

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Jájj, csinálod a feszkót, lacikonyhás?

azt nem a lacikonyhás csinálja hanem a pakskettő

Atom vagy, mint az építkezés, ahol én vagyok a területi lépegető sárga sisakban.


akkor te imádod a reggeli caterpillar szagát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 10:04

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:azt nem a lacikonyhás csinálja hanem a pakskettő

Atom vagy, mint az építkezés, ahol én vagyok a területi lépegető sárga sisakban.


akkor te imádod a reggeli caterpillar szagát

Jaj, szarát olvastam, mert az zabálom.

Inkább szívom
a Caterpillar szagát,
mint hallgatom
a betonmixer zaját..

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.07.13. 10:09

Adamek írta:
alehndr írta:Értem én, hogy fejlődik az izlandi foci, meg kurva szimpatikusak,
de Oroszék megvették az első szabadon igazolható balfaszt? :lol:

szerintem felrobbanna a Föld ha valamelyik évben nem vennénk meg a szokásos szarcsatárt
Tuijp, Lauth, Sestak, aztán jöttek ezek a félszerzet szarszerbek, most ez a fókazabáló
talán csak a szlovák volt amelyik nem harapta rögtön ketté a labdát, de volt amelyik Lovrencsics II-t se tudta kiszorítani nem Bödét

priksint is idesorolnám, ráadásul gólt is fpg nekünk lőni idén.
én lauthot rühelltem a legjobban, a tót faszi szerintem leginkább csak lusta geci volt, röhögött a markába, hogy a pályafutása végén még kereshet egy valag pénzt anélkül hogy megszakadna.
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.07.13. 10:23

Cselszky írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Neked meg mi a bajod? A vezetőség kezdte a provokációt azzal, hogy a sorsolás után véletlenül rögtön összejövetelt majd ankétot szerveztek melyeknek a fő témája az antiszemitizms volt.Aryan Greens molinó kitiltásra került, majd ennek a rövidített AG verziója is.Ezután jött a show: bevonuló játékosok mellett a gyerekek Tóth Potya István arcképével ellátott pólóban díszelegtek. Tóth a Fradi legendás edzője arról volt híres, hogy a II. Világháborúban zsidókat mentett ki.Lehet gúnyolódni és amúgy nekem sem tetszik a tábor ténykedése de gondolkodj el, hogy tulajdonképpen most ki is keverte bele egy kibaszott focimeccsbe a zsidóságot.


Sima provokáció nem egyszer előfordul a zsidók részéről. Majd jön a rasszista, fasisztanáci jelzőhalom. És általában behódolnak nekik a csapatok. Mint ez esetben is, vagy a Szolnoki Olaj esetében.
Én nem mondom, hogy zsidózzanak, meg szidják azt a népet, de azért legyen már egy határ, amit tartsanak be!

Miután az UEFA utazik az ilyen esetekre, és elég keményen szankcionál, valamint a FARE együttműködik az UEFA-val, és voltak korábbi eseteink, így természetesnek gondolom, hogy Kubatovék aggódtak, nehogy gond legyen. Sok mindent igen, de ezt speciel nem rovom fel nekik. Valószínűleg magam is mindent megtettem volna a helyükben, hogy megelőzzük a balhét. Úgy tűnik, ezt sikerült elérniük. Az arcképes póló valóban kicsit túlmozgásosnak tűnik, azt senki nem írhatja elő, nem várhatja el. Egyébként sajnos igazodni kell az UEFA követelményeihez, amíg az általa kiírt sorozatokban indulunk. Ezt persze lehet behódolásként is értékelni, én inkább a klub védelmének tartom.

Egyetértek.
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 10:27

Wegry írta:
Adamek írta:
alehndr írta:Értem én, hogy fejlődik az izlandi foci, meg kurva szimpatikusak,
de Oroszék megvették az első szabadon igazolható balfaszt? :lol:

szerintem felrobbanna a Föld ha valamelyik évben nem vennénk meg a szokásos szarcsatárt
Tuijp, Lauth, Sestak, aztán jöttek ezek a félszerzet szarszerbek, most ez a fókazabáló
talán csak a szlovák volt amelyik nem harapta rögtön ketté a labdát, de volt amelyik Lovrencsics II-t se tudta kiszorítani nem Bödét

priksint is idesorolnám, ráadásul gólt is fpg nekünk lőni idén.
én lauthot rühelltem a legjobban, a tót faszi szerintem leginkább csak lusta geci volt, röhögött a markába, hogy a pályafutása végén még kereshet egy valag pénzt anélkül hogy megszakadna.

nálam eddig a holland szafaládéképű votl a bajnok de most a fókabaszó nagyon erős anyaggal mutatkozott be
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.07.13. 10:46

Adamek írta:
Wegry írta:
Adamek írta:szerintem felrobbanna a Föld ha valamelyik évben nem vennénk meg a szokásos szarcsatárt
Tuijp, Lauth, Sestak, aztán jöttek ezek a félszerzet szarszerbek, most ez a fókazabáló
talán csak a szlovák volt amelyik nem harapta rögtön ketté a labdát, de volt amelyik Lovrencsics II-t se tudta kiszorítani nem Bödét

priksint is idesorolnám, ráadásul gólt is fpg nekünk lőni idén.
én lauthot rühelltem a legjobban, a tót faszi szerintem leginkább csak lusta geci volt, röhögött a markába, hogy a pályafutása végén még kereshet egy valag pénzt anélkül hogy megszakadna.

nálam eddig a holland szafaládéképű votl a bajnok de most a fókabaszó nagyon erős anyaggal mutatkozott be

Töjpnél elsőre még vicces volt, hogy mellényúltak a szárcsatárral ezek a balfaszok. Böde nem kérdés hogy kiszorítja ezt a Fingbaszót, viszont egyre kevésbé és egyre kisebb ideig tudják már ezek az elbaszott selejtes szarok is felspanolni, ergó nincs elöl senki aki kapura tudja tenni a felé guruló bogyót. Esetleg Lanza állítottból.
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 11:12

Adamek írta:
Wegry írta:
Adamek írta:szerintem felrobbanna a Föld ha valamelyik évben nem vennénk meg a szokásos szarcsatárt
Tuijp, Lauth, Sestak, aztán jöttek ezek a félszerzet szarszerbek, most ez a fókazabáló
talán csak a szlovák volt amelyik nem harapta rögtön ketté a labdát, de volt amelyik Lovrencsics II-t se tudta kiszorítani nem Bödét

priksint is idesorolnám, ráadásul gólt is fpg nekünk lőni idén.
én lauthot rühelltem a legjobban, a tót faszi szerintem leginkább csak lusta geci volt, röhögött a markába, hogy a pályafutása végén még kereshet egy valag pénzt anélkül hogy megszakadna.

nálam eddig a holland szafaládéképű votl a bajnok de most a fókabaszó nagyon erős anyaggal mutatkozott be

Összefoglalókat láttam, szerintem Huszti és Nagy gólja is szép volt. Aztán az eredményen meg ki az aki meglepődik manapság?

Sose felejtem:
Várady Béciék benyaltak a Paralimni Famagustától Cipruson egy 0-1 elnevezésű szoppancsot. Akkoriban volt rendes felhördülés.
1981 szeptemberét írtuk, éppen a románok ellendi sorsdöntő vb-selejtező és Shankly halála környékén. Amikor is ugyebár csoportelsők lettünk Anglia előtt. Érdekes: Svájc, a félamatőr Norvégia és Románia is egyaránt 2-1 arányban győzte le az angolokat, egyedül mi kaptunk két zakót (1-3, 0-1).
Aztán itthon Várady (3), Kiss és Izsó (2-2), valamint Szebegyinszky egy góljával 8-0 lett, oszt meg lett bocsájtva minden.
Fájó kis romantika.
Abban a kupaidényben a Fradi elszórakozott egy háromgólos tiszta előnyt az Ostrava ellen, a Vidit a Rapid verte ki Fehérváron a kinti 2-2 után 2-0-ra győzve, a Tatabánya pedig alig zuhant ki a Real Madrid ellen.
A Vasas se ment tovább Európa akkori jó kis klubja, a Standard Liége ellen. Kettős vereség, 0-2, 1-2.
A Haladás és a Csepel indult a KK-ban, egyikük se égett meg.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 214 vendég