Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 07:01

Adamek írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:ma a másik luxemburgi csapat 2:0-ra nyert Azerbajdzsánban a Gabala ellen, szal várjunk :)

Arra céloztam, hogy a Vidi kiesés esetén is folytatja az EL-ben, és az még 3 hétig kitart. Legalábbis tudtommal így változott a kiírás, de lehet, hogy tévedek. Nem néztem utána, mivel minket mostanság nem érint a kérdés.

igen, a Mol-Vidinek szarabb a helyzete, ők az első kiesés esetén is szenvedhetnek még minimum egy kört, szerintem ez nettó kibaszás az aktuális bajnokunkkal

Vagy... az összes magyar csapat rendkívül jó taktikai érzékkel időzíti a formáját, hogy mindig az aktuális ellenféllel (mely egyre erősebb) kell megszenvednie ahhoz, hogy a végén elhódítsa a megérdemelt trófeát.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.13. 07:37

A károgók merre vannak?
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 07:56

BEARGRYLLS írta:A károgók merre vannak?


Fennakadva a fán.
Kép

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.13. 09:13

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:A Vidi biztosan megéri mondjuk augusztus másodikát. :)

ma a másik luxemburgi csapat 2:0-ra nyert Azerbajdzsánban a Gabala ellen, szal várjunk :)

Arra céloztam, hogy a Vidi kiesés esetén is folytatja az EL-ben, és az még 3 hétig kitart. Legalábbis tudtommal így változott a kiírás, de lehet, hogy tévedek. Nem néztem utána, mivel minket mostanság nem érint a kérdés.

Igazad van.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.13. 09:14

BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:A károgók merre vannak?


Fennakadva a fán.
Kép

ezt nem siker után szokták kérdezni ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 09:22

SuperDepor írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:A károgók merre vannak?


Fennakadva a fán.
Kép

ezt nem siker után szokták kérdezni ?

a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.13. 09:31

Adamek írta:
SuperDepor írta:
BSTH írta:
Fennakadva a fán.
Kép

ezt nem siker után szokták kérdezni ?

a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem

ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 09:43

Adamek írta:
SuperDepor írta:
BSTH írta:
Fennakadva a fán.
Kép

ezt nem siker után szokták kérdezni ?

a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem

Szerintem meg örömködőkre gondolt, hogy cumi volt a végére egy potya miatt. De majd a Túlélő, Saját Lábszárából Kórházat Építő megmondja. Egy kötélen csüngve.

Kép

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.13. 18:38

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:ezt nem siker után szokták kérdezni ?

a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem

ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el

Nem, tényleg az eredményre értettem.Arról volt szó, hogy oda-vissza feltőrlik velünk a padlót.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 19:03

BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem

ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el

Nem, tényleg az eredményre értettem.Arról volt szó, hogy oda-vissza feltőrlik velünk a padlót.

ja, akkor bocsek
padlófeltörlés nem volt, mondjuk nem tudom mennyire pörögtek ormányosék, ellenben a mi játékunk a szokásos színtelen-szagtalan rosseb volt, szóval vagy ők se jók vagy energiatakarékosan tolták
viszont 1:1 elcserélném az izlandijukat a mi szigetlakónkra, vagy ha arra nem akkor egy zsák mirhára
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 19:32

BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:a nézőtéri dolgokra értette szerintem, hogy lesz e zsiráfozás vagy nem

ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el

Nem, tényleg az eredményre értettem.Arról volt szó, hogy oda-vissza feltőrlik velünk a padlót.

Ez sajnos így is kevés. Csak úgy lehetne előrébb lépdelnetek, ha ezeken a nyári szösszeneteken nem pusztán a kötelezőket sikerülne stabilan hozni (mint amilyen mondjuk a Partizani lett volna...), de végre meglepnétek egy-egy előrébb rangsorolt ellenfelet, mint a Midtjylland vagy a Maccabi. Ezek kisebb, de nem óriási bravúrt igényelnének, igényeltek volna. A Videotontól és az FTC-től várható el a szintugrás. A Vidi egy-egy részsikert elkönyvelhetett már, mint a Bordeaux kiverése, vagy korábban a dánok megszorongatása, de a Fradi évek óta nem mutat fel jóformán semmit.

Mi most aztán sehol nem vagyunk a gyér anyagi kondíciók miatt, de anno csak úgy érhettünk el eredményt, hogy pl. kivertük a svéd és a bolgár bajnokot, aztán rá egy évre megint a bolgár bajnokot, és az is vastagon számított, hogy ebből a hat meccsből ötöt megnyertünk. Ezek az eredmények 4-5 évre előre biztosították, hogy a jobb koefficiens miatt kedvezőbb helyzetből várhattuk a sorsolásokat. Nálatok a Doll-éra 4 éve alatt összesen egy máltai, egy lett és egy holland 2-es csapatot sikerült kiverni, miközben elvéreztetek a bosnyákok és az albánok ellen, a Rijekától és a dánoktól pedig kettős vereséggel estetek ki. Ehhez képest akár előrelépésnek is nevezhető a tegnapi x, de valószínűleg semmit nem ér.

Nem értem, miért ragaszkodnak a némethez. Szerintem kurva nagy luxus. 5. alkalommal indul nemzetköziben, és semmi komoly eredménye nincs, ellenben akadt vele nem egy vérciki kiesés. A Videotonnak voltak megmosolyogtató döntései, mint a frípenáltiz portugál vagy Casoni kinevezése, összességében mégis több ambíciót érzek az ottani vezetőkben. Van persze még egy visszavágó, bravúrt kellene csinálni. Csak sajnos Doll eddig azt igazolta, hogy vele nem megy, alkalmatlan a feladatra. Hátha...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 21:29

Cselszky írta:
BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el

Nem, tényleg az eredményre értettem.Arról volt szó, hogy oda-vissza feltőrlik velünk a padlót.

Ez sajnos így is kevés. Csak úgy lehetne előrébb lépdelnetek, ha ezeken a nyári szösszeneteken nem pusztán a kötelezőket sikerülne stabilan hozni (mint amilyen mondjuk a Partizani lett volna...), de végre meglepnétek egy-egy előrébb rangsorolt ellenfelet, mint a Midtjylland vagy a Maccabi. Ezek kisebb, de nem óriási bravúrt igényelnének, igényeltek volna. A Videotontól és az FTC-től várható el a szintugrás. A Vidi egy-egy részsikert elkönyvelhetett már, mint a Bordeaux kiverése, vagy korábban a dánok megszorongatása, de a Fradi évek óta nem mutat fel jóformán semmit.

Mi most aztán sehol nem vagyunk a gyér anyagi kondíciók miatt, de anno csak úgy érhettünk el eredményt, hogy pl. kivertük a svéd és a bolgár bajnokot, aztán rá egy évre megint a bolgár bajnokot, és az is vastagon számított, hogy ebből a hat meccsből ötöt megnyertünk. Ezek az eredmények 4-5 évre előre biztosították, hogy a jobb koefficiens miatt kedvezőbb helyzetből várhattuk a sorsolásokat. Nálatok a Doll-éra 4 éve alatt összesen egy máltai, egy lett és egy holland 2-es csapatot sikerült kiverni, miközben elvéreztetek a bosnyákok és az albánok ellen, a Rijekától és a dánoktól pedig kettős vereséggel estetek ki. Ehhez képest akár előrelépésnek is nevezhető a tegnapi x, de valószínűleg semmit nem ér.

Nem értem, miért ragaszkodnak a némethez. Szerintem kurva nagy luxus. 5. alkalommal indul nemzetköziben, és semmi komoly eredménye nincs, ellenben akadt vele nem egy vérciki kiesés. A Videotonnak voltak megmosolyogtató döntései, mint a frípenáltiz portugál vagy Casoni kinevezése, összességében mégis több ambíciót érzek az ottani vezetőkben. Van persze még egy visszavágó, bravúrt kellene csinálni. Csak sajnos Doll eddig azt igazolta, hogy vele nem megy, alkalmatlan a feladatra. Hátha...

Dollynak mennie kellene az nem vita tárgya, de nem a nemzetközi kiesések miatt
azokat én konkrétan leszarom, rohadtul nem hiányoznak ezek az elnyújtott selejtezősorozatok és egy el-csoportkör sem érdekelne ahol takonnyá vernének a közepes európai futottak még csapatok, ez kurvára nem a mi pályánk és ha sokkal jobbak lennénk sem lenne még az
amiért mennie kell az a felismerhetetlen játék és a borzalmas csapatépítési próbálkozásai nyaranta, 5 év alatt nem volt képes felépíteni semmit aminek stílusa lenne és nincs semmi állandó a keretben (illetve van az állandó mellényúlás), kábé a második éve volt egy csúcspont ami fényévekre van már a jelenlegi fostól
nem tud hatékonyan belenyúlni a meccsekbe, váltani képtelen a csapat ha az eredmény úgy kívánná és folyamatosan idióta húzásokkal töri meg a csapatot ha lendületben van véletlen valami értelmetlen személycserével vagy felállással
ez vergődés minden szinten idehaza is, szarom én torkon azt a pár nyamvadt előselejtezőt a semmire
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 23:23

Adamek írta:Dollynak mennie kellene az nem vita tárgya, de nem a nemzetközi kiesések miatt
azokat én konkrétan leszarom, rohadtul nem hiányoznak ezek az elnyújtott selejtezősorozatok és egy el-csoportkör sem érdekelne ahol takonnyá vernének a közepes európai futottak még csapatok, ez kurvára nem a mi pályánk és ha sokkal jobbak lennénk sem lenne még az
amiért mennie kell az a felismerhetetlen játék és a borzalmas csapatépítési próbálkozásai nyaranta, 5 év alatt nem volt képes felépíteni semmit aminek stílusa lenne és nincs semmi állandó a keretben (illetve van az állandó mellényúlás), kábé a második éve volt egy csúcspont ami fényévekre van már a jelenlegi fostól
nem tud hatékonyan belenyúlni a meccsekbe, váltani képtelen a csapat ha az eredmény úgy kívánná és folyamatosan idióta húzásokkal töri meg a csapatot ha lendületben van véletlen valami értelmetlen személycserével vagy felállással
ez vergődés minden szinten idehaza is, szarom én torkon azt a pár nyamvadt előselejtezőt a semmire

Ízlések és pofonok. Mondjuk amiket kifogásolsz (csapatépítés és stílus hiánya, csapat megtörése, váltásra való képtelenség), azok mutatnak némi összefüggést a szar nk-s eredményekkel. A nálatok levő kondíciókkal - amelyek mellett gyakorlatilag tutira vehető a nemzetközi kupaindulás elérése - engem a hazai belterjes lötyögés nem igazán hozna lázba, és azt várnám, hogy villantsunk már valamit végre a BL/EL valamelyikében. Az lenne az izgalmas kérdés, hogy megfelelő csapatot és stílust alakít-e ki kizárólag az NB1-re? Világos persze, hogy az nk más kávéház, a lehetőségeink kiváló szakmai meló mellett is behatároltak, mégis, a jelenlegi erőviszonyok mellett kevésnek érezném, ha lenne egy mégoly stílusos és összerakott, dobogós csapat, amit aztán az első balkáni vagy baltikumi brigád évről-évre taccsra vág. Nekem szép emlék a BL- és az EL-körünk, akkor is, ha egyértelmű volt, hogy ott majd laposra vernek minket.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 23:45

Cselszky írta:
Adamek írta:Dollynak mennie kellene az nem vita tárgya, de nem a nemzetközi kiesések miatt
azokat én konkrétan leszarom, rohadtul nem hiányoznak ezek az elnyújtott selejtezősorozatok és egy el-csoportkör sem érdekelne ahol takonnyá vernének a közepes európai futottak még csapatok, ez kurvára nem a mi pályánk és ha sokkal jobbak lennénk sem lenne még az
amiért mennie kell az a felismerhetetlen játék és a borzalmas csapatépítési próbálkozásai nyaranta, 5 év alatt nem volt képes felépíteni semmit aminek stílusa lenne és nincs semmi állandó a keretben (illetve van az állandó mellényúlás), kábé a második éve volt egy csúcspont ami fényévekre van már a jelenlegi fostól
nem tud hatékonyan belenyúlni a meccsekbe, váltani képtelen a csapat ha az eredmény úgy kívánná és folyamatosan idióta húzásokkal töri meg a csapatot ha lendületben van véletlen valami értelmetlen személycserével vagy felállással
ez vergődés minden szinten idehaza is, szarom én torkon azt a pár nyamvadt előselejtezőt a semmire

Ízlések és pofonok. Mondjuk amiket kifogásolsz (csapatépítés és stílus hiánya, csapat megtörése, váltásra való képtelenség), azok mutatnak némi összefüggést a szar nk-s eredményekkel. A nálatok levő kondíciókkal - amelyek mellett gyakorlatilag tutira vehető a nemzetközi kupaindulás elérése - engem a hazai belterjes lötyögés nem igazán hozna lázba, és azt várnám, hogy villantsunk már valamit végre a BL/EL valamelyikében. Az lenne az izgalmas kérdés, hogy megfelelő csapatot és stílust alakít-e ki kizárólag az NB1-re? Világos persze, hogy az nk más kávéház, a lehetőségeink kiváló szakmai meló mellett is behatároltak, mégis, a jelenlegi erőviszonyok mellett kevésnek érezném, ha lenne egy mégoly stílusos és összerakott, dobogós csapat, amit aztán az első balkáni vagy baltikumi brigád évről-évre taccsra vág. Nekem szép emlék a BL- és az EL-körünk, akkor is, ha egyértelmű volt, hogy ott majd laposra vernek minket.

villantani maximum magunknak tudnánk, (mármint magunknak magyaroknak) a belőlünk maximálisan kicsiholható villanás úgy veszne el a világ híreiben mint fing a tornádóban
teljesen hidegen hagy már, hogy kik hagynak még le minket klubszinten, a közepe már rég lekörözött az eleje meg már valami más versenyen robog, más sportágat játszanak és nem is látom értelmét összeereszteni a biciklistát a motorversenyzővel
én nem vágyom se az űrfocit se a futottak még kategóriások felé nincs bennem irigység akik csaholnak az űrliga kapujában a statisztaszerepért és ha bejutnak felkínálják a seggüket boldogan hat sorozatlövésre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Csütörtöki foci: az Újpesten és a Fradin a sor

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.14. 08:51

Cselszky írta:
BEARGRYLLS írta:
SuperDepor írta:ja....mindig csak az utolsó kommentet olvasom el

Nem, tényleg az eredményre értettem.Arról volt szó, hogy oda-vissza feltőrlik velünk a padlót.

Ez sajnos így is kevés. Csak úgy lehetne előrébb lépdelnetek, ha ezeken a nyári szösszeneteken nem pusztán a kötelezőket sikerülne stabilan hozni (mint amilyen mondjuk a Partizani lett volna...), de végre meglepnétek egy-egy előrébb rangsorolt ellenfelet, mint a Midtjylland vagy a Maccabi. Ezek kisebb, de nem óriási bravúrt igényelnének, igényeltek volna. A Videotontól és az FTC-től várható el a szintugrás. A Vidi egy-egy részsikert elkönyvelhetett már, mint a Bordeaux kiverése, vagy korábban a dánok megszorongatása, de a Fradi évek óta nem mutat fel jóformán semmit.

Mi most aztán sehol nem vagyunk a gyér anyagi kondíciók miatt, de anno csak úgy érhettünk el eredményt, hogy pl. kivertük a svéd és a bolgár bajnokot, aztán rá egy évre megint a bolgár bajnokot, és az is vastagon számított, hogy ebből a hat meccsből ötöt megnyertünk. Ezek az eredmények 4-5 évre előre biztosították, hogy a jobb koefficiens miatt kedvezőbb helyzetből várhattuk a sorsolásokat. Nálatok a Doll-éra 4 éve alatt összesen egy máltai, egy lett és egy holland 2-es csapatot sikerült kiverni, miközben elvéreztetek a bosnyákok és az albánok ellen, a Rijekától és a dánoktól pedig kettős vereséggel estetek ki. Ehhez képest akár előrelépésnek is nevezhető a tegnapi x, de valószínűleg semmit nem ér.

Nem értem, miért ragaszkodnak a némethez. Szerintem kurva nagy luxus. 5. alkalommal indul nemzetköziben, és semmi komoly eredménye nincs, ellenben akadt vele nem egy vérciki kiesés. A Videotonnak voltak megmosolyogtató döntései, mint a frípenáltiz portugál vagy Casoni kinevezése, összességében mégis több ambíciót érzek az ottani vezetőkben. Van persze még egy visszavágó, bravúrt kellene csinálni. Csak sajnos Doll eddig azt igazolta, hogy vele nem megy, alkalmatlan a feladatra. Hátha...


A szerencsének akkora szerepe van a mai labdarúgásban mint még soha, gondoljunk csak a portugálok EB-sikerére vagy ahogy a horvátok elbugdácsoltak a VB-döntőig.Nem akarom tényleg védeni a csapatokat de amikor nemtetszésüknek adtak hangot a bajnokság késői befejezésével kapcsolatban azzal egyet tudok érteni.Sokszor sok helyen el lett már mondva, hogy rövidebb téli szünet kell.Egyik csapatunk sincs ledolgozhatatlan hátrányban, a hazai pályán játszóknak hátha számít valamit egy plusz hét pihenés, felkészülés.Ránk 30 fok és elviselhetetlen páratartalom vár, ez talán a vendéglátóinkak is elveszi a kedvét a rohanástól és kialakulhat egy szoros mérkőzés.Tippem: Újpest a kétgólos hátrány ellenére és a Videoton továbbjut, Honvéd és mi kiesünk.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég