Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.09. 11:59

Mintha Lance Armstrongot látnám!

Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok


Talán még azok sem hiszik el, hogy az orosz válogatott képes túllépni egy világbajnokságon Spanyolországon (meg azt sem, hogy képes megszorongatni ezt a horvát válogatottat), akik amúgy hisznek olyan fontos dolgokban, mint például a sárkányok, a lapos föld meg abban mondjuk, hogy nincsen globális felmelegedés.


 


A ruszkik nagyon repesztettek minden meccsükön, mindenkinél többet és gyorsabban futottak. És ez már alapból gyanús, hogy ennyire, de ennyire jók, pontosabban erősek voltak.


 


A szanaszét doppingolt országúti kerékpár iránt végtelen a rajongásom, hét éven át néztem például a Tour de France-on, hogy egy bizonyos Lance Armstrong nevű ember mindig nyer. Ő volt az egyetlen, akiről aztán tényleg mindenki el akarta hitetni, hogy nem doppingol, így azt is, hogy tisztán ver meg mindenkit, aki viszont doppingol… Hihető volt végig...


 


A ruszki játékosok meg esküszöm, hogy úgy lélegeztek, mint a texasi…


 


És ki is derült a turpisság.


 



null



null




Ugye köztudott, hogy gyakorlatilag nincsen olyan sportág, amiben még ne buktak volna meg az oroszok doppingolás miatt és az állami szerepvállalásról is bőven kerültek elő bizonyítékok.


 


Az ARD a vb után egy héttel jelentette, hogy bizonyítékai vannak arról, hogy a FIFA elhallgat egy csomó pozitív doppingtesztet.


 


És most itt az újabb „bomba”! Granat a spanyolok ellen, amikor beállt csereként Zsirkov helyére, Golovin (ő futotta a legtöbbet az első meccseken, a Bild írása a linkre kattintva érhető el) pedig a horvátok ellen a félidőben, szombat este szippantott valamit. Ammónia volt. amit a szóvivőjük ismert be, hozzátéve, csak pár percig hat az amúgy serkentő szer.


 


Azt viszont nem említette, mekkora adag tart pár percig, mert nem nehéz rájönni, minél nagyobb az adag, annál tovább hat. Az ammónia nincs (még) rajta a doppinglistán, akárcsak azok a cuccok, amiket a bicajosok és Armstrong is használ(t), hiszen azok a szerek is azután kerültek fel a tiltólistára, miután beazonosították őket.


 


Arról nem beszélve, hogy az öltözőknél a felszerelésen, tisztálkodási szereken, tévéken és állványzatokon után sem az ammónia az első (de még a második sem…), aminek mindenképpen helye kell, hogy legyen…

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.09. 12:10

nb1.hu12 írta:Talán még azok sem hiszik el, hogy az orosz válogatott képes túllépni egy világbajnokságon Spanyolországon (meg azt sem, hogy képes megszorongatni ezt a horvát válogatottat), akik amúgy hisznek olyan fontos dolgokban, mint például a sárkányok, a lapos föld meg abban mondjuk, hogy nincsen globális felmelegedés.

és ebből a magasröptű feltételezésből írtatok egy ekkora foshalmot, hát gratulálok...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.09. 12:11

azt hittem Paliról derült ki végre valami amitől eltakarodna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2018.07.09. 12:18

Szóval Gera is a szipuzás miatt volt olyan jó.
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.09. 12:24

Akkor most az a szenzáció, hogy nem doppingoltak?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.09. 12:32

Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.09. 12:49

BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

ez a ruszkikat meg pont érdekelni szokta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.07.09. 12:56

BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

"Gyógyszerként többféle célra alkalmazzák; így például orron át belélegezve a nyálkahártya izgatásával reflexes úton lélegzést vált ki."
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

BSTH

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.09. 12:58

krisztian írta:
BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

"Gyógyszerként többféle célra alkalmazzák; így például orron át belélegezve a nyálkahártya izgatásával reflexes úton lélegzést vált ki."

Köszi. Láttam már olyan embert, aki az ammónia miatt beszélni sem volt képes.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.09. 13:15

BSTH írta:
krisztian írta:
BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

"Gyógyszerként többféle célra alkalmazzák; így például orron át belélegezve a nyálkahártya izgatásával reflexes úton lélegzést vált ki."

Köszi. Láttam már olyan embert, aki az ammónia miatt beszélni sem volt képes.

nyilván nem mindegy, hogy 30 évig szívja minden nap nyolc órát a BVK-ban, vagy egy-egy esemény előtt tüdőzik belőle hármat
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.09. 13:25

ManBat írta:
BSTH írta:
krisztian írta:"Gyógyszerként többféle célra alkalmazzák; így például orron át belélegezve a nyálkahártya izgatásával reflexes úton lélegzést vált ki."

Köszi. Láttam már olyan embert, aki az ammónia miatt beszélni sem volt képes.

nyilván nem mindegy, hogy 30 évig szívja minden nap nyolc órát a BVK-ban, vagy egy-egy esemény előtt tüdőzik belőle hármat

Persze.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.09. 13:32

Nem tudom, h ki írja ezeket a cikkeket - havonta egyszer kétszer kapunk egyet ebben a stílusban - de jó lenne, ha felvennétek az embert főállásba, mert nagyon érti a dolgát.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.07.09. 13:35

SuperDepor írta:Nem tudom, h ki írja ezeket a cikkeket - havonta egyszer kétszer kapunk egyet ebben a stílusban - de jó lenne, ha felvennétek az embert főállásba, mert nagyon érti a dolgát.

Ez ráadásul egy indexes cikk átfogalmazása, kicsit "személyesebbre" vett hangnemben :D
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.09. 13:45

SuperDepor írta:Nem tudom, h ki írja ezeket a cikkeket - havonta egyszer kétszer kapunk egyet ebben a stílusban - de jó lenne, ha felvennétek az embert főállásba, mert nagyon érti a dolgát.

Simon Z., mint szinte mindent. A "hemis" balhét is ő tolja.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.07.09. 16:52

Adamek írta:
BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

ez a ruszkikat meg pont érdekelni szokta

akárcsak az amcsikat...
ETO

betegsrac
Sztár
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2005.07.26. 11:58

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: betegsrac » 2018.07.09. 17:45

SuperDepor írta:Nem tudom, h ki írja ezeket a cikkeket - havonta egyszer kétszer kapunk egyet ebben a stílusban - de jó lenne, ha felvennétek az embert főállásba, mert nagyon érti a dolgát.

nem tudom, hogy emlekszel-e meg, de kurva sok eve, nagyon sokat rohogtunk itt a forumon egy "blogon" amit elvileg egy kb 12 eves irt, mint valami falusi, megye akarhany csapat szurkolojakent. eros a gyanum, hogy ezeket a cikkeket o irja ( ha valaki emlekszik az oldalra, megkoszonnem, ha linkelne )
Al??r?s

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.09. 18:38

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Na ilyen doppingról még sosem hallottam.
Az ammónia mérgező.

ez a ruszkikat meg pont érdekelni szokta

akárcsak az amcsikat...

vagy az ammóniákat
.
.
.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Orosz szippantások: elhallgatott bizonyítékok

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.09. 18:42

betegsrac írta:
SuperDepor írta:Nem tudom, h ki írja ezeket a cikkeket - havonta egyszer kétszer kapunk egyet ebben a stílusban - de jó lenne, ha felvennétek az embert főállásba, mert nagyon érti a dolgát.

nem tudom, hogy emlekszel-e meg, de kurva sok eve, nagyon sokat rohogtunk itt a forumon egy "blogon" amit elvileg egy kb 12 eves irt, mint valami falusi, megye akarhany csapat szurkolojakent. eros a gyanum, hogy ezeket a cikkeket o irja ( ha valaki emlekszik az oldalra, megkoszonnem, ha linkelne )

Én mostanában már a múlt heti dolgokra sem emlékszem, egyébként valami dereng a történetről, de ammóniát nem vennék rá.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 277 vendég