Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.29. 16:16

Lehet, hogy mégis van szponzora a Honvédnak.

Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott


 



Marco Rossi, amikor távozott Kispestről, elmondta, nem kért vállalhatatlan követeléseket a klub tulajdonosától. Picit több fizetést szeretett volna és azt, hogy megfelelően legyen a keret megerősítve. George F. Hemingway tulajdonos nemet mondott neki.



 



A Nemzeti Sport mai cikke rámutat, Davide Lanzafame sem járt másképpen. Az olasz jelezte Hemingwaynek, az Eppel Mártonért kapott pénzből picit lehetne emelni a bérén és akkor az 1 év múlva lejáró szerződését 3 évvel meghosszabbítaná. Hemingway most is nemet mondott.





Az nb1.hu megtudta, Lanzafame fizetésének egy részét szponzor állhatja, így az az állítás, hogy a Honvédnak nincsen szponzora, és az, amikor a blogjában azt írta a tulajdonos, hogy a Honvéd Európa egyetlen szponzor nélküli bajnokcsapata, nem igazán igaz. A Honvéd az elmúlt években többször utazott el meccsek előtt például összetartásra és a kispestieknek biza rengeteg kedvezményt biztosítottak.



 



Az nb1.hu továbbra is úgy tudja, a Honvéd és a Fradi megállapodott egymással az olaszról, már csak a játékos döntése hiányzik, hogy melyiket fogadja el. Hemingway pénzhez jut, ha eladja az olaszt, ha fizetnie kellene, akkor az ő pénztárcája bánná.



 



Minden kispesti és a teljes magyar labdarúgás kiemelten várja, mennyit forgat vissza Hemingway az eladott játékosokért kapott pénzből. Lanzafame már tudja a választ...


extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: extex » 2018.06.29. 16:53

Egyébként miért álltatok bele ennyire a Kispestbe?

BSTH

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.29. 17:01

extex írta:Egyébként miért álltatok bele ennyire a Kispestbe?

Én már semmit se értek. Egyébként Sub Pop fogalmazta meg jól tegnap a dolgot ezzel kapcsolatban.

"Sokat tett a Kispestért, de nem kispesti a srác. Érzelmi alapon kár is ezt megközelíteni. Egy zsoldos akinek sokat köszönhetünk. Tény, egy riválist megy erősíteni, ez nem olyan felemelő érzés, de totál más mondjuk Lanza Fradiba igazolása mintha mondjuk Vadócz fogadta volna el a Fradi ajánlatát 2004 - ben."

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.06.29. 18:07

Buzi Hemingway!
A történetben az kicsit furcsa,hogy aki állja Lanza bérét neki nincs beleszólása a sorsába?
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.06.29. 18:51

Nagyon beleálltak a Honvédba és Hemibe. Csak azt nem értem, hogy a mi köze van a cikk szerzőjének ahhoz, hogy melyik tulaj mennyit költ a csapatára, ki mennyit és mibe forgat vissza?
########################
HAJRÁ HALI!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.29. 18:59

nick2005 írta:Nagyon beleálltak a Honvédba és Hemibe. Csak azt nem értem, hogy a mi köze van a cikk szerzőjének ahhoz, hogy melyik tulaj mennyit költ a csapatára, ki mennyit és mibe forgat vissza?

Összebalhéztak a korábbi házi szerzővel, azóta öntik rá a szart, okkal vagy ok nélkül, nekik mindegy.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.06.29. 19:04

Cselszky írta:
nick2005 írta:Nagyon beleálltak a Honvédba és Hemibe. Csak azt nem értem, hogy a mi köze van a cikk szerzőjének ahhoz, hogy melyik tulaj mennyit költ a csapatára, ki mennyit és mibe forgat vissza?

Összebalhéztak a korábbi házi szerzővel, azóta öntik rá a szart, okkal vagy ok nélkül, nekik mindegy.


Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben. De, hogy ez milyen gáz, olyan, mint az óvodában. Igaz mit várhatnék olyan országban, ahol a kormány ugyanígy viselkedik, ha már csúnya bácsinak gondolják az egykori taníttatót. (Csak az kicsit többe került …….. és sajnos a mi pénzünkből ment).
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.29. 19:06

extex írta:Egyébként miért álltatok bele ennyire a Kispestbe?

mindenről a bértollnok tehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: extex » 2018.06.29. 21:31

nick2005 írta:
Cselszky írta:
nick2005 írta:Nagyon beleálltak a Honvédba és Hemibe. Csak azt nem értem, hogy a mi köze van a cikk szerzőjének ahhoz, hogy melyik tulaj mennyit költ a csapatára, ki mennyit és mibe forgat vissza?

Összebalhéztak a korábbi házi szerzővel, azóta öntik rá a szart, okkal vagy ok nélkül, nekik mindegy.


Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben. De, hogy ez milyen gáz, olyan, mint az óvodában. Igaz mit várhatnék olyan országban, ahol a kormány ugyanígy viselkedik, ha már csúnya bácsinak gondolják az egykori taníttatót. (Csak az kicsit többe került …….. és sajnos a mi pénzünkből ment).

Ebbe még szerintem ne menjünk bele. :)

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.30. 07:50

Menjetek már szobára!
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2018.06.30. 08:43

Azért ugye a csapat illetve az egyéni szponzor között tudjuk mi a különbség?
Puskás-Kispest-Hungary

sambo
Tartalék
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2009.06.27. 16:07
Tartózkodási hely: 7-es blokk

Re: Lanzafame maradt volna, Hemingway nemet mondott

HozzászólásSzerző: sambo » 2018.06.30. 14:03

Mit képzeltek magatokról? Mi ez az uszítás? A sport újságírás is felvette a politikai vonalat? Ma már minden ingerült klaviatúrahuszárt odaengednek a géphez?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 184 vendég