Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.28. 18:03

Kolumbia lett a csoportelső.

Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó



Frissül!


 


H-CSOPORT, 3. FORDULÓ


SZENEGÁL–KOLUMBIA 0–1 (0–0)


Szamara, Kozmosz Aréna. 41 970 néző. Vezette: Milorad Mazsics (szerb)


SZENEGÁL: K. N’Diaye – Gassama, S. Sané, K. Koulibaly, Sabaly (Wagué, 74.) – I. Sarr, Kouyaté, Gueye, Mané – Keita Baldé, M. Niang. Szövetségi kapitány: Aliou Cissé


KOLUMBIA: Ospina – Arias, Mina, D. Sánchez, Mojica – Uribe (Lerma, 83.), C. Sánchez – Cuadrado, Quintero, James Rodríguez (Muriel, 31.) – Falcao (Borja, 89.). Szövetségi kapitány: José Pékerman


Gólszerző: Mina (74.)


Sárga lap: M. Niang (51.), ill. Mojica (45.)


 


JAPÁN–LENGYELORSZÁG 0–1 (0–0)


Volgográd, Volgográd Aréna. Vezette: Janny Sikazwe (zambiai) 


JAPÁN: Kavasima – Szakai H., Josida, Makino, Nagatomo – Jamagucsi, Sibaszaki – Szakai G., Okazaki (Oszako, 47.), Uszami (Inui, 65.) – Muto (Haszebe, 82.). Szövetségi kapitány: Nisino Akira


LENGYELORSZÁG: Fabianski – Bereszynski, Glik, Bednarek – R. Kurzawa (Peszko, 79.), Krychowiak, Góralski, Jedrzejczyk – Zielinski (Teodorczyk, 79.), Lewandowski, Grosicki. Szövetségi kapitány: Adam Nawalka


Gólszerző: Bednarek (59.)


Sárga lap: Makino (66.)



 


Kolumbia viszonylag küzdelmes, hajtós meccsen verte meg Szenegált. Eldőlt, hogy afrikai csapat nem lesz a legjobb 16 között, a dél-amerikaiak csoportelsők lettek.


 


Japán és Szenegál között végül a Fair Play-számítás döntött. Ezt tudták a felek is az utolsó percekben. Szenegál mindent megpróbált az egyenlítésért, ami a Japán-Lengyelország mérkőzés végén történt, az ugyanolyan gusztustalan volt, mint ami a Franciaország-Dánia meccsen.


 


A lengyelek vezettek, nem csináltak semmit, mert Japán sem. Elég lett volna egy ártalmatlan szituációban megszerzett sárga és kiesnek az ázsiaiak. Az utolsó percekben semmit nem csináltak a játékosok, konkrétan mindenki állt, egy-két játékos passzolgatott csak egymásnak.


 


A közönség elképesztő füttykoncerttel jutalmazta a két válogatottat.


 


Mennyire Fair Play, amit a két csapat csinált, ha már amiatt jutott tovább az egyik?


 



A csoport végeredménye:


1. Kolumbia       3  2  -  1  5-2  6 pont - továbbjutott 


2. Japán          3  1  1  1  4-4  4 - továbbjutott


3. Szenegál       3  1  1  1  4-4  4 - kiesett


4. Lengyelország  3  1  -  2  2-5  3 - kiesett


 


korábbi eredmények:


2. forduló:


Kolumbia-Lengyelország 3-0 (1-0)


Japán-Szenegál 2-2 (1-1)


 


1. forduló:


Szenegál-Lengyelország 2-1 (1-0)


Japán-Kolumbia 2-1 (1-1)



 

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.06.28. 18:11

Este is lesz Fair Play... :D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.28. 18:18

Kolumbia ellen meg fog égni aki este a könnyebb ágra hajt a két migriválogatott közül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.06.28. 19:10

Adamek írta:Kolumbia ellen meg fog égni aki este a könnyebb ágra hajt a két migriválogatott közül

Korábban meg azt írtad, be lehet sétálni onnan az elődöntőbe.

Angolok amúgy szerintem is megégnének, a belgák hoznák, van különbség a két csapat között.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.06.28. 19:12

amióta az eszemet tudom, a japán válogatottban azóta játszik Honda nevű ember
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.28. 19:55

Döglégy írta:
Adamek írta:Kolumbia ellen meg fog égni aki este a könnyebb ágra hajt a két migriválogatott közül

Korábban meg azt írtad, be lehet sétálni onnan az elődöntőbe.

Angolok amúgy szerintem is megégnének, a belgák hoznák, van különbség a két csapat között.

be lehet sétálni, de a aki csalja a focit az megég
remélem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.06.28. 20:07

SuperDepor írta:amióta az eszemet tudom, a japán válogatottban azóta játszik Honda nevű ember

Lehet ez valami szponzor dolog

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.28. 20:17

Adamek írta:
Döglégy írta:
Adamek írta:Kolumbia ellen meg fog égni aki este a könnyebb ágra hajt a két migriválogatott közül

Korábban meg azt írtad, be lehet sétálni onnan az elődöntőbe.

Angolok amúgy szerintem is megégnének, a belgák hoznák, van különbség a két csapat között.

be lehet sétálni, de a aki csalja a focit az megég
remélem

Így van, érje is utol a sors azt aki szórakozik.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.28. 20:42

SuperDepor írta:amióta az eszemet tudom, a japán válogatottban azóta játszik Honda nevű ember

a csapat motorja
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.06.28. 20:59

Szegény Szenegál. Amúgy a lengyelek is elég sportszerűtlenek voltak,mert nem nagyon akartak még egy gólt rúgni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fair Play juttatta tovább Japánt, de tüntettek a szurkolók a meccsükön - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.28. 21:25

Mrs.Dolcetti írta:Szegény Szenegál. Amúgy a lengyelek is elég sportszerűtlenek voltak,mert nem nagyon akartak még egy gólt rúgni.

ja, köcsög brigád az is
velejéig rothadt ez az egész profi futball
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 252 vendég