Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.25. 10:08

Bajnok is volt egyszer!

Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár


 



Tisza Tibor bejelentette, hogy befejezi profi pályafutását - jelezte a dvsc.hu. A 33 éves játékos jó fizikai állapotban van, ám már nem érez elég motivációt, ezért meghozta ezt a nehéz döntést.



 



Úgy döntöttem, befejezem a profi futballt – kezdte Tisza Tibor. - Végtelenül hálás vagyok a pályafutásomért! Mindig is úgy akartam visszavonulni, hogy az a saját döntésem legyen. Fizikálisan szuper állapotban vagyok, viszont már nem érzem magamban azt a motivációt, ami végigkísért karrierem alatt. Jólesik, hogy Herczeg Bandi bá szerette volna, ha még legalább egy évig játszom, de a befejezés mellett döntöttem. Szeretnék köszönetet mondani minden klubnak, amelynek mezét büszkén viselhettem! Hála Istennek nagyon jó érzések vannak bennem, ha visszagondolok az elmúlt évekre, a Diósgyőrre, az Újpestre, a Royal Antwerpenre, a Sint-Truidenre, a Nyíregyháza Spartacusra, a DVSC-re és nem utolsósorban a magyar válogatottra. Köszönöm a családomnak, hogy mindig mellettem voltak és támogattak! Köszönöm mindenkinek, aki drukkolt nekem és a csodálatos szurkolóknak, akik előtt játszhattam! Mindent köszönök! Hajrá, magyar futball! 

 





Tisza Tibor a DVSC-ben nevelkedett, az utánpótlás-csapatokat végigjárva a junior együttesig jutott, ezzel a korosztállyal egymás után kétszer a második helyen végzett, az első évben házi, míg a másodikban már országos gólkirály lett. 

 



2004-ben a DVTK-ba igazolt, itt mutatkozott be az NB I-ben. Kétszer is volt a borsodiak játékosa. Több mint 100 bajnokin lépett pályára diósgyőri színekben és 30 gólt szerzett. Később volt az Újpest FC labdarúgója, itt 100 NB I-es meccsen 48-szor volt eredményes. Megfordult Belgiumban, ahol a Royal Antwerp és a Sint-Truiden csapatában futballozott, 38 belgiumi fellépésén összesen 15 gólt szerzett. 

 



2014 februárjában, 10 év után tért vissza Debrecenbe. A Loki játékosaként 60 bajnoki találkozón 14-szer talált az ellenfelek hálójába. 2016 nyarán az NB II-es Nyíregyházához igazolt, ahol egy szezont töltött el, ezt követően lett ismét a DVSC labdarúgója, és végül itt fejezte be profi pályafutását. A magyar válogatottban 5 alkalommal lépett pályára. 


Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.25. 10:29

Jó döntés. Talán már korábban megléphette volna.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.06.25. 10:36

Gyerekkori kedvencem :( tovabbi sok sikert neki
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.25. 10:40

hol vagy ilyenkor Öreg Méhszáj?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2018.06.25. 10:41

Pauly D írta:Gyerekkori kedvencem :( tovabbi sok sikert neki

sanyarú gyerekkor

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.25. 10:47

:lol:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.06.25. 10:48

RAUL7 írta:
Pauly D írta:Gyerekkori kedvencem :( tovabbi sok sikert neki

sanyarú gyerekkor

Nem mondanam. 11 eves voltam 2004ben. Eleg jo volt akkoriban. 15 gol sok csel es eleg jo megoldasok. De hat bocs hogy a kedvenc csapatombol volt a kedvenc jatekosom :rolleyes:
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40666
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.06.25. 10:53

Pauly D írta:
RAUL7 írta:
Pauly D írta:Gyerekkori kedvencem :( tovabbi sok sikert neki

sanyarú gyerekkor

Nem mondanam. 11 eves voltam 2004ben. Eleg jo volt akkoriban. 15 gol sok csel es eleg jo megoldasok. De hat bocs hogy a kedvenc csapatombol volt a kedvenc jatekosom :rolleyes:

nálunk jól tolta annak idején, sőt igazán itt lett ismert, nekünk egyébként is nagy felüdülés volt ilyen játékosokat látni, mert az idejövetele előtt pár hónappal egyszerre két csapatunk volt, az egyiket - talán - Kiprich, a másikat meg Döme edzette. Döme még parizert és zsömlét is vett a játékosoknak a Penny Marketben :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.25. 10:58

SuperDepor írta:
Pauly D írta:
RAUL7 írta:sanyarú gyerekkor

Nem mondanam. 11 eves voltam 2004ben. Eleg jo volt akkoriban. 15 gol sok csel es eleg jo megoldasok. De hat bocs hogy a kedvenc csapatombol volt a kedvenc jatekosom :rolleyes:

nálunk jól tolta annak idején, sőt igazán itt lett ismert, nekünk egyébként is nagy felüdülés volt ilyen játékosokat látni, mert az idejövetele előtt pár hónappal egyszerre két csapatunk volt, az egyiket - talán - Kiprich, a másikat meg Döme edzette. Döme még parizert és zsömlét is vett a játékosoknak a Penny Marketben :)

vizes napjaitok voltak akkoriban, Tisza, Balaton minden volt ott
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Bejelentette visszavonulását a magyar válogatott csatár

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.06.25. 16:09

sose felejtem el az “azt hiszem, ma a bajnok csapatot lathattak” elszólását :lol:


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 76 vendég