Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.06.25. 22:45

Szarka írta:
raab írta:
Szarka írta:De már nagyobb nyomás alá is helyezhetők, hisz nem lehet arra hivatkozni, hogy a bíró nem láthatta. Kijönnek a gyerekbetegségek, az ilyen esetekben is, amikor lejtene a pálya.
Inkább a rendszert kell javítani, mint elkönyvelni, hogy így is csalnak, akkor kukába az egészet.


Mégis mi tartaná vissza őket a csalástól, ha közel 1 milliárd ember szeme láttára is elkövetik... ?

Mondjuk az, ha nem beletörődnek a szervezetek, hanem fellépnek, és szólnak emiatt. Hogy ott a rendszere, láttad, látnod kellett, és mégis téves döntést hoztál. A Fifa is valszeg a határokat feszegeti, hogy meddig mehet el.
Abból nem is kiindulva, hogy egyes bírók szándékosan nem hallgatnak a videóbíróra, és felülírják azt, tehát nem csalás van mögötte, hanem a bíró egyéni egója.


Vagy a felelősség kerülése. Illetve ennek hozzászokásához. Eddig annyi volt, ha volt egy kényes szituáció (lásd piros lap), akkor "véletlenül" nem látta. Így elkerülte a kiállítást. Aztán mondhatta, hogy nem látta. Most erre már nincs lehetősége, de továbbra sem meri felvállalni a pirosat.

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: raab » 2018.06.25. 22:56

Adamek írta:
Szarka írta:
Pauly D írta:Ma kiderult hogy a videobironak igy semmi ertelme. Ami tizi lett vona irannak az semmi. Ami semmi nem volt az tizi. Ronaldo nem kap pirosat szandekos utesert. Tenyleg ugy fujnak igyis ahogy akarnak.

De már nagyobb nyomás alá is helyezhetők, hisz nem lehet arra hivatkozni, hogy a bíró nem láthatta. Kijönnek a gyerekbetegségek, az ilyen esetekben is, amikor lejtene a pálya.
Inkább a rendszert kell javítani, mint elkönyvelni, hogy így is csalnak, akkor kukába az egészet.

így is csalnak kukába az egésszel
akkor is csalnának ha nagyítóbúra alatt játszanák a meccseket


a technológia egyébként jó és életképes már csak a tisztességes játékvezetőket kell kitenyészteni

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.25. 22:58

raab írta:
Adamek írta:
Szarka írta:De már nagyobb nyomás alá is helyezhetők, hisz nem lehet arra hivatkozni, hogy a bíró nem láthatta. Kijönnek a gyerekbetegségek, az ilyen esetekben is, amikor lejtene a pálya.
Inkább a rendszert kell javítani, mint elkönyvelni, hogy így is csalnak, akkor kukába az egészet.

így is csalnak kukába az egésszel
akkor is csalnának ha nagyítóbúra alatt játszanák a meccseket


a technológia egyébként jó és életképes már csak a tisztességes játékvezetőket kell kitenyészteni

ez senkinek nem érdeke rajtunk szurkolókon kívül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.06.25. 23:49

Pauly D írta:Ma kiderult hogy a videobironak igy semmi ertelme. Ami tizi lett vona irannak az semmi. Ami semmi nem volt az tizi. Ronaldo nem kap pirosat szandekos utesert. Tenyleg ugy fujnak igyis ahogy akarnak.

Vedték a németeket is, most meg Ronaldot is.
Egy faszsag a VAR, de ez mar minden bunda melegágyában, a seria a-ban is látszott idén.

BSTH

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.25. 23:52

zaggar írta:
BSTH írta:
zaggar írta:
Ezért kell kiélvezni, amíg lehet ;)

Duna tv.


Köszönöm a tippet, így meg is tudtam nézni. Sztem annyira nem volt rettenet rossz meccs, egész jók voltak a perzsákok.

Nagyon szívesen! Mi is azt néztük, de sajnos kiesett mindkét kicsi.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.26. 07:04

BSTH írta:
zaggar írta:
BSTH írta:Duna tv.


Köszönöm a tippet, így meg is tudtam nézni. Sztem annyira nem volt rettenet rossz meccs, egész jók voltak a perzsákok.

Nagyon szívesen! Mi is azt néztük, de sajnos kiesett mindkét kicsi.

sajnos? de hát rossz volt őket nézni, még a labdát is csak 12%-ban birtokolják
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.26. 07:08

alehndr írta:
Pauly D írta:Ma kiderult hogy a videobironak igy semmi ertelme. Ami tizi lett vona irannak az semmi. Ami semmi nem volt az tizi. Ronaldo nem kap pirosat szandekos utesert. Tenyleg ugy fujnak igyis ahogy akarnak.

Vedték a németeket is, most meg Ronaldot is.
Egy faszsag a VAR, de ez mar minden bunda melegágyában, a seria a-ban is látszott idén.

én is így gondolom, a proli örül az újításnak, maga alá élvez a technológiától, miközben ez csak egy újabb igen komoly eszköz a manipulálásra, lehet tovább mélyíteni a szakadékot az egyenlőbbek kedvére
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: cain » 2018.06.26. 07:12

Szarka írta:
cain írta:
Szarka írta:?
Minden szezonban letol 30 meccset. Ebben a szezonban 49 meccset játszott a Realban. El ne vigyék már :O

kb. annyit játszott, mint az örök csere asensio, meg vasquez. mármint percet.

30 meccsen 1780 perc, az átlagban 60 perc.Ebből 21-szer kezdőként lépett pályára Persze Ramos meg Cr többet játszik, de ez bőven elegendő játékperc. Többet játszott, mint pl Bale is. A Casemiro-Kroos-Modric hármas után a legtöbbet szereplő középpályás. Nincs állandó bérelt helye, de alapembernek számít. Legalábbis az én szememben mindenképp. Az, hogy a cserepadon rohad, vagy csak perceket kap, az kifejezetten erős.

egész pontosan a 12. legtöbb játékperc az övé a keretben. vele kezdődik a cserepad. bale bő 2 hónapig sérült volt, és nem mellesleg el akar menni, többet akar játszani.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BSTH

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.26. 07:18

Adamek írta:
BSTH írta:
zaggar írta:
Köszönöm a tippet, így meg is tudtam nézni. Sztem annyira nem volt rettenet rossz meccs, egész jók voltak a perzsákok.

Nagyon szívesen! Mi is azt néztük, de sajnos kiesett mindkét kicsi.

sajnos? de hát rossz volt őket nézni, még a labdát is csak 12%-ban birtokolják

Irán most nem volt annyira szar. Marokkót sajnálom igazán.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.06.26. 07:40

cain írta:remélem pep kimenekíti madridból icsót. sokkal többet ér az a srác, minthogy a margit cserepadján rohadjon.

Mehet De Bruyne cseréjének.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

BSTH

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.26. 07:47

John McClane írta:
cain írta:remélem pep kimenekíti madridból icsót. sokkal többet ér az a srác, minthogy a margit cserepadján rohadjon.

Mehet De Bruyne cseréjének.

Klopp is kerülgeti. Ha sikerülne, bombaerős középpálya lenne az Anfierden.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.06.26. 08:45

Roniéknak még egy meccsük van, jön a Celeste.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: cain » 2018.06.26. 08:45

John McClane írta:
cain írta:remélem pep kimenekíti madridból icsót. sokkal többet ér az a srác, minthogy a margit cserepadján rohadjon.

Mehet De Bruyne cseréjének.

nope, inkább sterling vagy sané lehetne az ő cseréje. a két silva helye kb. fix a támadó középpályán, a belga meg egy ideje már egy fél sorral hátrébb játszik.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.26. 09:07

SuperDepor írta:Roniéknak még egy meccsük van, jön a Celeste.

Ronit úgy tolják majd be a döntőig, hogy a videjóbíjó is belepirul
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hétfői foci: véget ér a küzdelem két csoportban

HozzászólásSzerző: Pető » 2018.06.26. 10:49

Szerintem jó hogy nem állította ki Ronaldot. Ez nálam is egy sárga lenne csak.
Bayern München
DVTK
Depower


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: kolo68 valamint 153 vendég