Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.23. 16:55

Szombathely - Hivatalos bejelentések.

Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított


Íme, a szombathelyiek közleménye:


 


"Újabb szombathelyi futballista hosszabbított szerződést a Haladással. A szerb-magyar Miroszlav Grumics szerződése június 30-án lejár, és a több poszton is bevethető, Michal Hippnél elsősorban védekező középpályásként szereplő futballista egy évvel, 2019. június 30-ig meghosszabbította szerződését. A 33 esztendős labdarúgó eddigi pályafutása során 136 NB I-es bajnokin 27 gólt szerzett, a Haladásban az elmúlt bajnokságban 18 meccsen lépett pályára, kilencszer kezdőként, kilencszer csereként játszott.


 




Egy új játékost is szerződtettek a zöld-fehérek, hétfőtől már Szombathelyen készül a Balmazújváros elsősorban jobb oldali védőként, de középpályásként is bevethető labdarúgója, a 29 esztendős, 182 cm magas ukrán Jurij Habovda. A futballista alapembere volt a balmazi  alakulatnak, 29-szer játszott, mindannyiszor kezdőként.


 


Habovda profi pályafutását az ukrán Karpati Lvivben kezdte, az Európa Liga 2010/11-es kiírásában játszott az izlandi FK Reykjavik elleni két selejtezőn, valamint a csoportkörben az FC Sevilla ellen kétszer. Az ukrán első osztályban a Lviven kívül a Krivbaszban, s a Tavrija Szimferopolban összesen 62 mérkőzésen, míg a fehérorosz FK Hranyit Mikasevicsi-ben és a Dinamó Minszkben 64 találkozón lépett pályára. A Dinamóval 2016-ban az Európa-ligában is szerepelt, csapata mind a hat EL-meccsén játszott, majd egy fél évet az ukrán második ligás FC Rukh Vynnyky együttesénék töltötte - innen igazolt tavaly nyáron Balmazújvárosba. Most pedig Szombathelyre - két évre ìrt alá.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.23. 17:00

Még egy jó középhátvéd, és rendben lesz a védelmünk:
Király/Rózsa/Gyurján
Schimmer/Habodva - ?/Tamás, Kolcák/Bolla - Bosnjak/Németh Milán
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.06.23. 17:14

Alakulunk,ez sokkal minőségibb igazolás,mint ami miatt aggódtam.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Fernandosensei
Aranylabdás
Hozzászólások: 46207
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:54
Tartózkodási hely: Szombathely-Bicske

Re: Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: Fernandosensei » 2018.06.24. 00:14

Savaria1919 írta:Még egy jó középhátvéd, és rendben lesz a védelmünk:
Király/Rózsa/Gyurján
Schimmer/Habodva - ?/Tamás, Kolcák/Bolla - Bosnjak/Németh Milán

Én Polgárt nem passzoltam volna el.Nem tudom miért nem volt vele megelégedve Hipp.
Az,hogy Grumics az erősségünk,ezt a megfogalmazást még szokni kell.

Szerintem kéne még legalább 4 értékelhető igazolás ahhoz,hogy legyen esélyünk a jövő évi bent maradásra.
1.Szombathelyi HALADÁS
2.Man.Utd.,Juventus,OM
3.Fulham,Udinese,Reggina,Ajax,Leverkusen,Toulouse,Lens

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.24. 00:33

Fernandosensei írta:
Savaria1919 írta:Még egy jó középhátvéd, és rendben lesz a védelmünk:
Király/Rózsa/Gyurján
Schimmer/Habodva - ?/Tamás, Kolcák/Bolla - Bosnjak/Németh Milán

Én Polgárt nem passzoltam volna el.Nem tudom miért nem volt vele megelégedve Hipp.
Az,hogy Grumics az erősségünk,ezt a megfogalmazást még szokni kell.

Szerintem kéne még legalább 4 értékelhető igazolás ahhoz,hogy legyen esélyünk a jövő évi bent maradásra.

Polgárt sajnáltam én is, Mészölynél nem volt rossz. Tavasszal sokat volt sérült.
A támadósorunk a nagyon gyenge, van egy hosszú sérülésből lábadozó Rabusicunk, és ennyi. Rudolfot meg Priskint írják, 10 évvel ezelőtt mindkettő erősítést jelentett volna.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Fernandosensei
Aranylabdás
Hozzászólások: 46207
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:54
Tartózkodási hely: Szombathely-Bicske

Re: Igazolt a Hali, miközben erőssége hosszabbított

HozzászólásSzerző: Fernandosensei » 2018.07.01. 11:38

Savaria1919 írta:
Fernandosensei írta:
Savaria1919 írta:Még egy jó középhátvéd, és rendben lesz a védelmünk:
Király/Rózsa/Gyurján
Schimmer/Habodva - ?/Tamás, Kolcák/Bolla - Bosnjak/Németh Milán

Én Polgárt nem passzoltam volna el.Nem tudom miért nem volt vele megelégedve Hipp.
Az,hogy Grumics az erősségünk,ezt a megfogalmazást még szokni kell.

Szerintem kéne még legalább 4 értékelhető igazolás ahhoz,hogy legyen esélyünk a jövő évi bent maradásra.

Polgárt sajnáltam én is, Mészölynél nem volt rossz. Tavasszal sokat volt sérült.
A támadósorunk a nagyon gyenge, van egy hosszú sérülésből lábadozó Rabusicunk, és ennyi. Rudolfot meg Priskint írják, 10 évvel ezelőtt mindkettő erősítést jelentett volna.

Polgár most az MTK-nál,Angyal pedig az Újpestnél edz,még jó,hogy nekünk egyik sem kellett.
1.Szombathelyi HALADÁS
2.Man.Utd.,Juventus,OM
3.Fulham,Udinese,Reggina,Ajax,Leverkusen,Toulouse,Lens


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 82 vendég