Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.23. 12:16

Magyarország - Nagyon csalódott a belga edző.

Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens


 



Bár a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) kedden azt közölte, közös megegyezéssel távozott Georges Leekens a válogatott kispadjáról, valójában a belga edző számára teljesen váratlanul, és ami meglepő, telefonon érkezett az elbocsátó üzenet - jelezte cikkében a blikk.hu.



 



A lap elérte a szakember menedzserét, aki tiszta vizet öntött a pohárba. Kiderült, az edzőt közös megegyezés helyett telefonon rúgta ki az MLSZ. "Georges sajnos kedden nem tudott Magyarországra repülni, hogy részt vegyen barátja, Kovács Ferenc temetésén. Arra a napra már jó előre egy rendkívül fontos találkozót terveztünk be. Viszont a Magyar Labdarúgó-szövetség főtitkára, Vági Márton felhívta és közölte vele, hogy megszüntették a szerződését. Mondanom sem kell, nagyon meglepődtünk"– fogalmazott Bognár István, Leekens menedzsere. "A közös tervünk az MLSZ-szel az volt, hogy a nulláról felépítünk egy ütőképes válogatottat. A barátságos meccsek azért voltak fontosak, hogy kipróbáljuk a szóba jöhető focistákat és teszteljük a különböző játékrendszereket. Leekens munkásságáról azt gondolom mindent elmond, hogy szombaton a világbajnokságon Belgium-Tunézia meccset rendeznek, s mindkét válogatottnak az alapjait ő rakta le, s megnézhetjük, hol tartanak most..."



 



A szövetség a pénteki Nemzeti Sportban még kitartott a közös megegyezéses szerződésbontás mellett. Sőt azt írta, a testület és a belga tréner között mindvégig professzionális volt a kommunikáció. Amikor a Blikk szembesítette a sajtóosztályt Bognár nyilatkozatával, akkor már elismerte: kirúgták Leekenst. „Az MLSZ elnöksége elhatározta, hogy felmondja a szerződést. Erre a megállapodás lehetőséget ad. Az elnökség szándékáról értesítettük Georges Leekenst, aki a döntést csalódással fogadta, de tudomásul vette. A 30 napos felmondási időre járó munkadíján kívül nincs további igénye végkielégítés tekintetében” – áll az MLSZ Blikkhez eljuttatott válaszában.


Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.23. 12:22

Lapozzunk szerintem. Ez már nem túl érdekes.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.06.23. 12:27

Mi is nagyot csalódtunk Lékes.

Ja nem.

Picsányin kívül mindenki tisztában volt vele, hogy kb. majdnem mindenhol megbuktál, ahol dolgoztál és egyébként sem veretes pályafutásod görbéje már meredeken lefelé hanyatlott, amikor idehoztak megmentőnek már jóval túl a nyugdíjkorhatáron.

BSTH

Re: Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 12:49

Kétségtelenül alja egy dolog valakit mailben, telefonon vagy sms-ben kirúgni. Jellemzi az MLSZ kulturált hozzáállását. Faszfejek.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 12:58

Én is cdalódott lennék,ha ilyen hamar véget érne a vegyük fel a nagy lóvét a semmire projekt
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Távozásként odaszúrt egyet a telefonon kirúgott Leekens

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.06.23. 18:20

MindigÚjpest írta:Én is cdalódott lennék,ha ilyen hamar véget érne a vegyük fel a nagy lóvét a semmire projekt

nehogy azt hidd.. úgy van vele szerintem hogy hülye lett volna nem elvállalni ennyi pénzért ezt a kis kalandot. nem vesztett semmit
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég