Szombati foci: életükért küzdenek a németek

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.06.24. 09:48

Reginald McFreez írta:Azért remélem legkésőbb a tizenhat között kihullik az összes "reklámpiacilag értékes" válogatott, hatalmas fricska lenne a pénzért izzadó, nyáladzó emberi hulladéknak, ha a negyeddöntőkben a legnagyobb név pl. Horvátország lenne...

Német-brazil nyolcaddöntö könnyen lehet

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.24. 09:49

cain írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Pont tegnap ecseteltem, hogy összességében jobb VAR-ral, mint anélkül, és most is azt gondolom, hogy maga a technológia teljesen OK, csak következetesen kellene alkalmazni. De ma a mexikóiak egyik gólja nyilvánvaló szabálytalanságból indult, és a svédek szitujánál is elfogadhatatlan, hogy meg se nézték. Vagy teljesen idióták ezek, vagy valami nagyon büdös dolog van a háttérben, bár utóbbi ellen szól, hogy ilyen ostoba önleleplezést előre, tudatosan nemigen vállalna be a FIFA. Arra gyanakszom, hogy nem sikerült megértetni a teljes bírói karral, miként is kellene ezt egységesen alkalmazni, vagy némelyek egyszerűen szabotálják az alkalmazását, nem tudom. Hogy a pályán a játékvezető hülye, az egy dolog, de akkor ugye minek ül még vagy 3-4 faszkalap a moszkvai videószobában, ha lófaszt nem csinálnak egész meccsen.

és véletlen pont az aktuális világbajnok elszállásának igen magas esélyénél jön ez a furcsaság
én hiszek a véletlenekben

a svájc-szerbia meccsen sem nézték meg, nem csak tegnap.

német érdekszféra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.24. 09:54

PTi írta:
Reginald McFreez írta:Azért remélem legkésőbb a tizenhat között kihullik az összes "reklámpiacilag értékes" válogatott, hatalmas fricska lenne a pénzért izzadó, nyáladzó emberi hulladéknak, ha a negyeddöntőkben a legnagyobb név pl. Horvátország lenne...

Német-brazil nyolcaddöntö könnyen lehet

szerintem a FIFA azt nem hagyja olyan könnyen, tuti összedobnak Svejcnak egy csoport elsőséget ha az kell
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.24. 10:15

Adamek írta:
cain írta:
Adamek írta:és véletlen pont az aktuális világbajnok elszállásának igen magas esélyénél jön ez a furcsaság
én hiszek a véletlenekben

a svájc-szerbia meccsen sem nézték meg, nem csak tegnap.

német érdekszféra

Több meccsen is voltak furcsaságok, de az esti valóban kirívó volt. Megértem persze, hogy nehéz ártatlan tévedésekre, szimpla emberi hibákra, vagy kezdeti rendszerhibákra gondolni. Pláne a FIFA közelmúltja ismeretében.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.24. 10:27

Cselszky írta:
Adamek írta:
cain írta:a svájc-szerbia meccsen sem nézték meg, nem csak tegnap.

német érdekszféra

Több meccsen is voltak furcsaságok, de az esti valóban kirívó volt. Megértem persze, hogy nehéz ártatlan tévedésekre, szimpla emberi hibákra, vagy kezdeti rendszerhibákra gondolni. Pláne a FIFA közelmúltja ismeretében.


a FIFA-val kapcsolatban nehéz nem mutyira gondolni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.06.24. 11:32

:lol: :D
Kép

BSTH

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.24. 11:39

ryanmckane írta::lol: :D
Kép

Nem értem.

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: raab » 2018.06.24. 12:23

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Remélem, érkezik valami magyarázat a tizi esetre, mert az nagyon nem volt rendben. Megmagyarázni szvsz nemigen lehet, úgyhogy a teljes bírói stáb meszelése evidens kellene legyen.

amúgy meg az egész videjóbiróji rendszer tetűségét bizonyítja a szitu, így nemhogy értelme nincs, de egyenesen káros, hogy egyesekre külön eljárások vonatkoznak

Pont tegnap ecseteltem, hogy összességében jobb VAR-ral, mint anélkül, és most is azt gondolom, hogy maga a technológia teljesen OK, csak következetesen kellene alkalmazni. De ma a mexikóiak egyik gólja nyilvánvaló szabálytalanságból indult, és a svédek szitujánál is elfogadhatatlan, hogy meg se nézték. Vagy teljesen idióták ezek, vagy valami nagyon büdös dolog van a háttérben, bár utóbbi ellen szól, hogy ilyen ostoba önleleplezést előre, tudatosan nemigen vállalna be a FIFA. Arra gyanakszom, hogy nem sikerült megértetni a teljes bírói karral, miként is kellene ezt egységesen alkalmazni, vagy némelyek egyszerűen szabotálják az alkalmazását, nem tudom. Hogy a pályán a játékvezető hülye, az egy dolog, de akkor ugye minek ül még vagy 3-4 faszkalap a moszkvai videószobában, ha lófaszt nem csinálnak egész meccsen.


annak idején a japán/dél-koreai vébén is nyilvánvalóan csaltak el meccseket a bírók szóval elég vastag bőr van a fifa pofáján...

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Pető » 2018.06.24. 12:29

Örömteli, hogy Löw kirakta Özilt és Khedirat is. A félidei csere is nagyszerű volt, kellett Gomez középre, Werner pedig szélen sokkal aktívabb volt, Draxler meg amúgy sem csinált semmit. Még a következő meccsre Müllert kellene a padra ültetnie és jöhetne Brandt. Egy ilyen győzelem nagy erőt adhat nekik, de valami eddig nagyon nem működik. :/
Bayern München
DVTK
Depower

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.06.24. 13:08

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:amúgy meg az egész videjóbiróji rendszer tetűségét bizonyítja a szitu, így nemhogy értelme nincs, de egyenesen káros, hogy egyesekre külön eljárások vonatkoznak

Pont tegnap ecseteltem, hogy összességében jobb VAR-ral, mint anélkül, és most is azt gondolom, hogy maga a technológia teljesen OK, csak következetesen kellene alkalmazni. De ma a mexikóiak egyik gólja nyilvánvaló szabálytalanságból indult, és a svédek szitujánál is elfogadhatatlan, hogy meg se nézték. Vagy teljesen idióták ezek, vagy valami nagyon büdös dolog van a háttérben, bár utóbbi ellen szól, hogy ilyen ostoba önleleplezést előre, tudatosan nemigen vállalna be a FIFA. Arra gyanakszom, hogy nem sikerült megértetni a teljes bírói karral, miként is kellene ezt egységesen alkalmazni, vagy némelyek egyszerűen szabotálják az alkalmazását, nem tudom. Hogy a pályán a játékvezető hülye, az egy dolog, de akkor ugye minek ül még vagy 3-4 faszkalap a moszkvai videószobában, ha lófaszt nem csinálnak egész meccsen.

és véletlen pont az aktuális világbajnok elszállásának igen magas esélyénél jön ez a furcsaság
én hiszek a véletlenekben


2002: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (franciákat).
2010: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (olaszokat).
2014: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (spanyolokat).

2014: Olaszok és angolok kiestek a csoportból. A jó nevű Costa Rica és Uruguay ment tovább.
Most valószínű Argentína csomagolhat. És természetesen a FIFA (UEFA) segített kijutni az olaszoknak is.

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.06.24. 13:18

Pető írta:Örömteli, hogy Löw kirakta Özilt és Khedirat is. A félidei csere is nagyszerű volt, kellett Gomez középre, Werner pedig szélen sokkal aktívabb volt, Draxler meg amúgy sem csinált semmit. Még a következő meccsre Müllert kellene a padra ültetnie és jöhetne Brandt. Egy ilyen győzelem nagy erőt adhat nekik, de valami eddig nagyon nem működik. :/

szerintem meg is fogja lépni, már Müller padoztatását! azért nemsokan merték volna meglépni ezt az Özil Khedira jegelést sem, valamit azért csak tud ez a fikaevő! csapatként jók a németek, viszont az egyéni formaidőzitések kivétel nélkül szarul " sikerültek" ennyi a gond! a csatárok súlytalanok ( tudom, te kedveled Gomezt), Werner totális melléfogás, Müller duplanulla ( ideje volt már, a németutálatom vele kapcsolatban rendszeresen előjön, létezhetetlen, h két vébén tizet vágott, képességei alapján a mostani produkciója a reális), senki nem hozza saját magát! valami hülye kitalálta, h a svédek magasak és jól fejelnek ( nyilván van benne ráció) , látható volt , pláne az idő előtehaladtával, h a taktikai repertoárt bővíteni kéne beívelésekkel is megbontva a svédek figyelmét , olyan volt, mint nflben csak futójátékkal operálni( ennyi kisszögletet az életben nem láttam, innen gondolom, h ez utasítás volt; egyébként a legnagyobb helyzet pont egy beívelésből jött, csak Gomez kihagyta a kihagyhatatlant). Jó meccs volt, nagyon élveztem !
You'll never walk alone!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.24. 13:29

raab írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:amúgy meg az egész videjóbiróji rendszer tetűségét bizonyítja a szitu, így nemhogy értelme nincs, de egyenesen káros, hogy egyesekre külön eljárások vonatkoznak

Pont tegnap ecseteltem, hogy összességében jobb VAR-ral, mint anélkül, és most is azt gondolom, hogy maga a technológia teljesen OK, csak következetesen kellene alkalmazni. De ma a mexikóiak egyik gólja nyilvánvaló szabálytalanságból indult, és a svédek szitujánál is elfogadhatatlan, hogy meg se nézték. Vagy teljesen idióták ezek, vagy valami nagyon büdös dolog van a háttérben, bár utóbbi ellen szól, hogy ilyen ostoba önleleplezést előre, tudatosan nemigen vállalna be a FIFA. Arra gyanakszom, hogy nem sikerült megértetni a teljes bírói karral, miként is kellene ezt egységesen alkalmazni, vagy némelyek egyszerűen szabotálják az alkalmazását, nem tudom. Hogy a pályán a játékvezető hülye, az egy dolog, de akkor ugye minek ül még vagy 3-4 faszkalap a moszkvai videószobában, ha lófaszt nem csinálnak egész meccsen.


annak idején a japán/dél-koreai vébén is nyilvánvalóan csaltak el meccseket a bírók szóval elég vastag bőr van a fifa pofáján...

Ez világos. Mégis, új helyzetnek érzem a VAR bevezetését. Most már nem lehet a bíró tévedésére, emberi hibákra hivatkozni. Valami mással kell előállniuk...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.06.24. 14:43

Jók voltak a németek bár nem nekik drukkoltam. De ez a játék még kevés lesz komolyabb csapatok ellen, a svédek egy osztállyal a németek alatt vanak játéktudásban, és így is nagyon szorossá tették a meccset.
Kroos elképesztőt játszott a hibája ellenére. Gündogan szerintem felesleges volt, Werner aktív volt, de gyenge, Müller sem volt az igazi (bár ő ennyit tud szvsz), Reus mintha folyton trükközni akart volna hogy eladja magát, Draxler jóval többet tud ennél mint amit eddig mutatott. Kimmich jól nyomta meg Neuer is kellett.
Kispest távdrukker

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.06.24. 15:27

Adamek írta:és véletlen pont az aktuális világbajnok elszállásának igen magas esélyénél jön ez a furcsaság
én hiszek a véletlenekben

arról nem is beszélve, hogy adidas, meg puma tolja a zsét, főszponzor a vb-n. amúgy a svájciak javára is tévedett a svájci illetőségű fifa valami rácok ellen, milyen meglepő? az 1954-es meg nem adott Puskás gól óta nincs itt semmi látnivaló, minden ugyanolyan kiváló.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.24. 15:29

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:és véletlen pont az aktuális világbajnok elszállásának igen magas esélyénél jön ez a furcsaság
én hiszek a véletlenekben

arról nem is beszélve, hogy adidas, meg puma tolja a zsét, főszponzor a vb-n. amúgy a svájciak javára is tévedett a svájci illetőségű fifa valami rácok ellen, milyen meglepő? az 1954-es meg nem adott Puskás gól óta nincs itt semmi látnivaló, minden ugyanolyan kiváló.

Ennyi. A VAR-ral sem változik semmi a régi jól bevált módszereken, egy Rejtő-félmondattal lehetne összefoglalni a működését: "csak a látszat kedvéért".
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.06.24. 15:33

Norby írta:
2002: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (franciákat).
2010: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (olaszokat).
2014: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (spanyolokat).

2014: Olaszok és angolok kiestek a csoportból. A jó nevű Costa Rica és Uruguay ment tovább.
Most valószínű Argentína csomagolhat. És természetesen a FIFA (UEFA) segített kijutni az olaszoknak is.

jó hát jegenyefák nem nőnek az égig. egy biztos, hogy ami pénzt a német cégek betesznek a fifába, azt az elmúlt 30 évben siker formájában ki is vették. aztán lehet elmélkedni, hogy a 2002-es ótvar koreai csalás kompenzációi voltak-e a 2006-os olasz és a 2010-es spanyol vb címek. a franciák meg úgy lettek világbajnokok 98-ban, hogy a fifa elvárta a braziloktól, hogy az epilepsziás roham után órákkal játszon Ronaldo, marketing célokból.... ja hogy így lényegében emberhátrányban voltak? na bumm.
ETO

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.06.24. 16:01

Javier Arizmendi írta:
Norby írta:
2002: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (franciákat).
2010: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (olaszokat).
2014: FIFA továbbsegíti az aktuális címvédőt (spanyolokat).

2014: Olaszok és angolok kiestek a csoportból. A jó nevű Costa Rica és Uruguay ment tovább.
Most valószínű Argentína csomagolhat. És természetesen a FIFA (UEFA) segített kijutni az olaszoknak is.

jó hát jegenyefák nem nőnek az égig. egy biztos, hogy ami pénzt a német cégek betesznek a fifába, azt az elmúlt 30 évben siker formájában ki is vették. aztán lehet elmélkedni, hogy a 2002-es ótvar koreai csalás kompenzációi voltak-e a 2006-os olasz és a 2010-es spanyol vb címek. a franciák meg úgy lettek világbajnokok 98-ban, hogy a fifa elvárta a braziloktól, hogy az epilepsziás roham után órákkal játszon Ronaldo, marketing célokból.... ja hogy így lényegében emberhátrányban voltak? na bumm.


Jó. Veszteséges nem lehet a foci (ahogy más sem), különben megszűnne. Az olasz és spanyol VB címek kompenzációk voltak. Na ne. Trezegeut szándékosan rúgta a tizit kapufára?
Ronaldot a FIFA kényszerítette pályára? Nem is a brazilok voltak úgy, hogy Ronaldo mindenképp játsszon (hányszor pofoznak helyre egy játékost egy fontos meccsre). Sőt Ronaldo epilepsziáját is a FIFA okozta. Ha meg marketing szempont: Argentínát (Messi) miért nem tolták Izland ellen? Az aktuális címvédők kiesése a csoportból milyen marketing szempontból? Olaszok ki nem jutása? Meg 2014-ben Anglia és Olaszország kiesése a hatalmas marketing bevételeket jelentő Costa Rica-Uruguay párossal szemben?

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.06.24. 17:20

_carlos_ írta:Jók voltak a németek bár nem nekik drukkoltam. De ez a játék még kevés lesz komolyabb csapatok ellen, a svédek egy osztállyal a németek alatt vanak játéktudásban, és így is nagyon szorossá tették a meccset.
Kroos elképesztőt játszott a hibája ellenére. Gündogan szerintem felesleges volt, Werner aktív volt, de gyenge, Müller sem volt az igazi (bár ő ennyit tud szvsz), Reus mintha folyton trükközni akart volna hogy eladja magát, Draxler jóval többet tud ennél mint amit eddig mutatott. Kimmich jól nyomta meg Neuer is kellett.

Mullert nem ertem miert a szelen eroltetik. Tipikus lesipuskas.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: Pető » 2018.06.25. 07:35

Balambér írta:
Pető írta:Örömteli, hogy Löw kirakta Özilt és Khedirat is. A félidei csere is nagyszerű volt, kellett Gomez középre, Werner pedig szélen sokkal aktívabb volt, Draxler meg amúgy sem csinált semmit. Még a következő meccsre Müllert kellene a padra ültetnie és jöhetne Brandt. Egy ilyen győzelem nagy erőt adhat nekik, de valami eddig nagyon nem működik. :/

szerintem meg is fogja lépni, már Müller padoztatását! azért nemsokan merték volna meglépni ezt az Özil Khedira jegelést sem, valamit azért csak tud ez a fikaevő! csapatként jók a németek, viszont az egyéni formaidőzitések kivétel nélkül szarul " sikerültek" ennyi a gond! a csatárok súlytalanok ( tudom, te kedveled Gomezt), Werner totális melléfogás, Müller duplanulla ( ideje volt már, a németutálatom vele kapcsolatban rendszeresen előjön, létezhetetlen, h két vébén tizet vágott, képességei alapján a mostani produkciója a reális), senki nem hozza saját magát! valami hülye kitalálta, h a svédek magasak és jól fejelnek ( nyilván van benne ráció) , látható volt , pláne az idő előtehaladtával, h a taktikai repertoárt bővíteni kéne beívelésekkel is megbontva a svédek figyelmét , olyan volt, mint nflben csak futójátékkal operálni( ennyi kisszögletet az életben nem láttam, innen gondolom, h ez utasítás volt; egyébként a legnagyobb helyzet pont egy beívelésből jött, csak Gomez kihagyta a kihagyhatatlant). Jó meccs volt, nagyon élveztem !


Igen csípem Gomezt, tipikus lesipuskás, nem egy világklasszis csatár de annál jobb mint amit sokan gondolnak róla. Nézd meg a franciák játéka is jobb lett mióta Giroud van elől. Dembelét kivágták a kezdőből egy statikus játékos jött előre és lám feljavult a francia játék. Gomezzel is rögtön veszélyesebbé váltak a németek, az első gólban benne is volt rögtön a cseréje után. Aztán volt egy nagy ziccere amit illett volna belőnie, mert ugyan lesre húzták, de ha gól és visszanézik akkor szerintem megadják, mert az nem volt les. De ezen kívül a végén volt még egy jó fejese is, amit bravúrra szedett ki a svéd kapus. Az ilyen betömörülő védelem ellen szükség van a Giroud és Gomez féle csatárokra. Ha Brazília-Németország lesz a nyolcaddöntőben akkor mehet Werner előre, mert akkor jöhetnek majd a kontrák, de már a kis Dél-Koreaiak ellen is jó lesz szerintem Werner. Müller nulla, de szélen tényleg nem túl jó, utólag átgondolva nem hiszem hogy padoztatná őt Löw, egyszerűen csak be kellene húznia középre a csatár mögé,ahol igazán jól teljesít. Jó meccs volt valóban nekem is tetszett, szerencsére a vége is jól alakult :)
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szombati foci: életükért küzdenek a németek

HozzászólásSzerző: cain » 2018.06.25. 13:34

Pauly D írta:
_carlos_ írta:Jók voltak a németek bár nem nekik drukkoltam. De ez a játék még kevés lesz komolyabb csapatok ellen, a svédek egy osztállyal a németek alatt vanak játéktudásban, és így is nagyon szorossá tették a meccset.
Kroos elképesztőt játszott a hibája ellenére. Gündogan szerintem felesleges volt, Werner aktív volt, de gyenge, Müller sem volt az igazi (bár ő ennyit tud szvsz), Reus mintha folyton trükközni akart volna hogy eladja magát, Draxler jóval többet tud ennél mint amit eddig mutatott. Kimmich jól nyomta meg Neuer is kellett.

Mullert nem ertem miert a szelen eroltetik. Tipikus lesipuskas.

mert évek óta valaki eldugta az ürge góllövő cipőjét, és azóta is azt keresi.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 77 vendég