Kabát Péter visszatér

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.22. 13:23

Budapest - Hivatalos bejelentés.

Kabát Péter visszatér


Íme, az Újpest közleménye:


 


"Mint ismert Kabát Péter 2016 június 9-én jelentette be, hogy visszavonul az aktív labdarúgástól, de marad Újpesten, hiszen minden ide köti. Sportkoordinátori pozícióban kezdett dolgozni nálunk, de pár hét elteltével a focipálya visszaszólította a mindig győztes mentalitású játékost, és elfogadta a Győr NB III-as csapatának ajánlatát, ahol a pályán az NB II-be történő feljutásban segédkezett. Később TV-s szerepléseire koncentrált, ahol szintén bizonyította nyerő típusát. 2018 július közepétől hétköznaponként, és természetesen hétvégenként is, ismét a Szusza Ferenc Stadionban tevékenykedik, és folytatja a megkezdett, sportkoordinátori munkáját.


 




„Marad ugyanaz a feladatköröm, amiben két éve megállapodtam Roderick Duchatelet tulajdonosunkkal. Boldog vagyok, hogy visszavárt a klub, hiszen továbbra is úgy érzem, maximálisan idetartozom. Nagyon remélem, hogy az új munkámmal is segíteni tudom majd a lila-fehér színeket” - kezdte Kabát, akinek július 10-től a feladatai közé tartozik a rendezvényeken való aktív részvétel, az utánpótlásbázisunk és a vezetők közti kapcsolattartás és a klub népszerűsítése. „Nagyon testhezálló feladatoknak érzem a rám váró kihívásokat. Minden erőmmel azon leszek, hogy minél sikeresebbek legyenek a kis növendékek, illetve természetesen a felnőtt csapat népszerűsítésében is fontos szerep hárul rám” - vélekedett ikonikus huszonkettesünk. Klubunk egykori meghatározó játékosa az elmúlt hónapokban elvégezte az MLSZ alapfokú menedzseri képzését, így a frissen tanultakat biztosan kamatoztatni tudja új munkája során."

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.06.22. 13:32

De jó...
Nem kell menni valami őserdőbe most?

Mindig meglep ha ikonnak nevezik ezt a matekzsenit.

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2018.06.22. 14:01

Az "ikon" aki a Kanyar kerítésén szidta a lilákat.
Hát na...
Puskás-Kispest-Hungary

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.22. 14:19

"mindig győztes mentalitású játékos"

:D :))
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.06.22. 19:49

kamumeló jó pénzért
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.06.22. 21:05

moszkvicsslusszkulcs írta:kamumeló jó pénzért


Nyilván valami ilyesmiről van szó. De szeretnék egyszer egy ilyen "munkát" :) …. azért irigylem érte na … :)
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 21:14

moszkvicsslusszkulcs írta:kamumeló jó pénzért
Nem az első a magyar futballban és valószínüleg nem is az utolsó,sajnos.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 22:49

Kellenek a magas intelligencia-szinttel rendelkező emberek a fociba.

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 22:53

beroka írta:De jó...
Nem kell menni valami őserdőbe most?

Mindig meglep ha ikonnak nevezik ezt a matekzsenit.

Szokás. Urbán is legenda, ő egy ikon 137 meccsel. Röhej. A tévés nyerő cucc meg...valami szar celeb műsorban első lett. Igazán értékes, ahogyan bizonyította nyerő "típusát". Buta, mint a főd.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.22. 23:59

BSTH írta:
beroka írta:De jó...
Nem kell menni valami őserdőbe most?

Mindig meglep ha ikonnak nevezik ezt a matekzsenit.

Szokás. Urbán is legenda, ő egy ikon 137 meccsel. Röhej. A tévés nyerő cucc meg...valami szar celeb műsorban első lett. Igazán értékes, ahogyan bizonyította nyerő "típusát". Buta, mint a főd.

Urbán okkal követendő példa a játékosok számára Újpesten. Többször igazoltuk már ezt.
Kabát a lába nyomába sem érhet.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.23. 00:02

SAW írta:
BSTH írta:
beroka írta:De jó...
Nem kell menni valami őserdőbe most?

Mindig meglep ha ikonnak nevezik ezt a matekzsenit.

Szokás. Urbán is legenda, ő egy ikon 137 meccsel. Röhej. A tévés nyerő cucc meg...valami szar celeb műsorban első lett. Igazán értékes, ahogyan bizonyította nyerő "típusát". Buta, mint a főd.

Urbán okkal követendő példa a játékosok számára Újpesten. Többször igazoltuk már ezt.
Kabát a lába nyomába sem érhet.

Miközben csak hattal több meccset játszott a pályafutása során Újpesten, mint a ZTE-ben, azt is négy részletben.
Nem ő az első önmagát klubikonná koronázó játékos, ellenben igen elöl van azon a listán, ahol ez meghallgatásra talált.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.23. 00:30

ManBat írta:
SAW írta:
BSTH írta:Szokás. Urbán is legenda, ő egy ikon 137 meccsel. Röhej. A tévés nyerő cucc meg...valami szar celeb műsorban első lett. Igazán értékes, ahogyan bizonyította nyerő "típusát". Buta, mint a főd.

Urbán okkal követendő példa a játékosok számára Újpesten. Többször igazoltuk már ezt.
Kabát a lába nyomába sem érhet.

Miközben csak hattal több meccset játszott a pályafutása során Újpesten, mint a ZTE-ben, azt is négy részletben.
Nem ő az első önmagát klubikonná koronázó játékos, ellenben igen elöl van azon a listán, ahol ez meghallgatásra talált.

Próbálhatod erodálni statisztikák mentén a hatását, de én azon a kevésnek értékelt meccseinek a többségén láttam őt játszani.
Láttam a középhátvédet középpályásként, ha kellett középcsatárként szerepelni, 15 gólt elérni egy bajnokságban.
Lehet róla véleményed, igazad is akár, de azt eltakadni mérkőzésszámok alapján, hogy neki fontos az Újpest, az - legyek jóindulatú - nettó tévedés.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 05:22

SAW írta:
ManBat írta:
SAW írta:Urbán okkal követendő példa a játékosok számára Újpesten. Többször igazoltuk már ezt.
Kabát a lába nyomába sem érhet.

Miközben csak hattal több meccset játszott a pályafutása során Újpesten, mint a ZTE-ben, azt is négy részletben.
Nem ő az első önmagát klubikonná koronázó játékos, ellenben igen elöl van azon a listán, ahol ez meghallgatásra talált.

Próbálhatod erodálni statisztikák mentén a hatását, de én azon a kevésnek értékelt meccseinek a többségén láttam őt játszani.
Láttam a középhátvédet középpályásként, ha kellett középcsatárként szerepelni, 15 gólt elérni egy bajnokságban.
Lehet róla véleményed, igazad is akár, de azt eltakadni mérkőzésszámok alapján, hogy neki fontos az Újpest, az - legyek jóindulatú - nettó tévedés.

Legendák és ikonok a statisztikák mentén IS születnek. Fontos része ez a státusznak.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 07:00

Maradjunk annyiban,hogy sem Kabát,sem Urbán nem is legenda és nem is ikon.Ettől függetlenül én mindkettőjüket komázom. Vannak ugyan dolgaik,de hát senki sem tökéletes.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 07:01

MindigÚjpest írta:Maradjunk annyiban,hogy sem Kabát,sem Urbán nem is legenda és nem is ikon.Ettől függetlenül én mindkettőjüket komázom. Vannak ugyan dolgaik,de hát senki sem tökéletes.

Korrekt.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.06.23. 08:10

BSTH írta:Kellenek a magas intelligencia-szinttel rendelkező emberek a fociba.

Akkor hajrá, a te tereped, csak lesz valahol egy státusz neked is!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.06.23. 08:12

ManBat írta:
SAW írta:
BSTH írta:Szokás. Urbán is legenda, ő egy ikon 137 meccsel. Röhej. A tévés nyerő cucc meg...valami szar celeb műsorban első lett. Igazán értékes, ahogyan bizonyította nyerő "típusát". Buta, mint a főd.

Urbán okkal követendő példa a játékosok számára Újpesten. Többször igazoltuk már ezt.
Kabát a lába nyomába sem érhet.

Miközben csak hattal több meccset játszott a pályafutása során Újpesten, mint a ZTE-ben, azt is négy részletben.
Nem ő az első önmagát klubikonná koronázó játékos, ellenben igen elöl van azon a listán, ahol ez meghallgatásra talált.

Ez neked a küldetésed? Most láttam, hogy a halis topikban már hülyét csináltál magadból ugyan ennek a témának a mentén!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 08:14

Lacikám, csak szólnék: ne strapáld magad. A jótékony homályt borítottam rád, nem vagyok kíváncsi a baszkódásaidra.
Nem biztos, hogy érted, de ez a helyzet.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.23. 09:09

Kabát olyan, amilyen, de nem tűnik egy rosszindulatú, öntelt, frusztrált és irigy embernek, Urbánnal ellentétben.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 12:05

Cselszky írta:Kabát olyan, amilyen, de nem tűnik egy rosszindulatú, öntelt, frusztrált és irigy embernek, Urbánnal ellentétben.

Ebben van valami.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Javier Arizmendi valamint 141 vendég