Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.06.21. 23:56

Argentina sosem volt kiemelkedően jó, csak régebben volt egy Maradona. Hiába voltak később zseniális irányítóik, csapatként sosem tudtak működni a VB-ken, mindig megfojtotta őket a túlzott elvárás, meg a taktika hiánya.
Most is mindenki VB esélyesként gondol rájuk, közben nézzük már a csapatot..
A horvátok szerintem remekül játszottak. Brozovic tanár volt, Rakitic meg Modric meg god-modeban nyomták. Otamendi azért egy pirosat megérdemelt volna..
Kispest távdrukker

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 05:20

nyúl írta:
Maradonapoli írta:
SAW írta:Komolyabbra terelve, nem veretes a tudásom az argentin edzők kvalitási kapcsán, de tényleg ez a pofa volt a maximum?
Most Diegot hagyjuk, ő játékosként volt fenomén, edzőként nem.
Oké, van itt egy élcelődő cikk is ezzel kapcsolatban: http://www.origo.hu/sport/vb/2018/20180 ... sagon.html

De akár a közelmúlt, visszavonult nagy játékosaiból sem került elő senki? Pl. Crespo?

Bohócnak nevezni nettó faszság. Chilében/vel istencsászár volt, onnan alakult ki a kultusza. Ottani munkája alapján nem alaptalanul. 3 bajnoki cím, egy "uefa-kupa"-győzelem, + a chilei válogatottal egy Copa America győzelem, mindez pár év alatt. Sevillában kis idő után már dekoncentrálttá vált, onnan már bolondították pénzes csapatok pl. PSG, de mégis a válogatott vezetése nyerte el a tetszését, gondolom az aktuális VB-miatt. Elméletben semmiképp nem volt faszság a kinevezése, jelenlegi edzőik közül talán csak Simeone állítható csatasorba ellene. Ő meg gondolom nemigen volt mozdítható.

Crespo a másodosztályú Modenánál is megbukott.
Dottore Mezey is veretes volt a szovjet féltucatig.
A mai viselkedése alapján a pofa egy kétségbeesett szomorú bohóc volt.
S a dél-amerikai foci más. A Copa America jellemzően sokkal jobb torna, mint a vb, a Libertadores jobb, mint a BL, mert a csokítók egymás ellen még tényleg fociznak. Lehet, hogy az ottani viszonyok között ez a csákó nagy király, de ezen a tornán taktikailag megmalmozta Izland.

Nem is tudom. Én magam a latin focit nem szeretem különösebben, így alapom sincsen egyetérteni, vagy ellentmondani, hiszen sose láttam egy Libertadores-meccset se, de Cópát se nézek.
Igaz, ez a vébé is olyan, hogy átbattyogok este a Hörpibe és ottani haverokkal pár sör mellett beszélgetünk meg nézzük is a mérkőzéseket. Itthon, egyedül biztosan nem nézném.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 06:42

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
nyúl írta:Semmi különöset nem csinálnak. Nagyon erősek fizikailag és mentálisan, és van bennük egy balkáni zsiványság. Meg adott egy valóban világklasszis Modric.
Nem szeretem ezt a futballt, számomra túl olaszos. Az egész vb olaszos, hiába nincsenek kint, itt kísértenek. Kevés gól, vezetés birtokában játékölés, sok emberkedés, reklamálás, szurkapiszka genyózás. A horvátban is megvan a cinizmus, hogy ő ugyan hozzád se ért, miközben futtából tarkón rúgott, de most még csak ez se kellett, ez az argentin brigád se kép, se hang. Ennyi csetlő-botló kurta latinót, aki 20 éve a Riverplate tarcsiba se fért volna be, nem bír el még Panama sem, nem hogy egy valamikori világbajnok. Olyanok lettek, mint Higuaín, koravén, mackós, kopaszos. Argentinos seniors.
Megérdemli a horvát. Kedvelni nem tudom, irigyelni méltóságomon aluli, de becsülni lehet.
Az argentin kapitány megnyerte az André Agassi hasonmásversenyt, ezen kívül egy talajt vesztett, megroppant tökalsó lúzernek tűnik. Amikor levette a zakót (aminél a horvát két számmal nagyobbat varrt rá) és megláttam a tetoválásokat, elmosolyodtam. Honnan szalajtották ezt a pojácát? Nem tudtak váltani, reménytelen rossz focit játszanak buta szerkezetben. A 2002-es válogatottjukban Aimar és Veron, Battistuta és Crespo buktak el. De nem Izland ellen. Ez az általam látott leghitványabb csapatuk. Ihlettelen, sivár. Semmi keresnivalójuk még ezen az 1-0 tornán sem.
Azon én is felröhögtem mikor megláttam zakó nélkül.

Mi a gond a tetovált karokkal?
Amúgy semmi,de nekem így inkább tűnt behajtónak vagy bandatagnak,mint komoly szöv.kapitánynak. Pl. nem gondonám,hogy Simeonenak nincs tetoválása,de nekem nem tűnt még fel. Asszem hosszú újjú ingben szokott lenni. Persze amúgy lényegtelem,de a reakcióm még is az volt,hogy felröhögtem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 06:45

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta:Azon én is felröhögtem mikor megláttam zakó nélkül.

Mi a gond a tetovált karokkal?
Amúgy semmi,de nekem így inkább tűnt behajtónak vagy bandatagnak,mint komoly szöv.kapitánynak. Pl. nem gondonám,hogy Simeonenak nincs tetoválása,de nekem nem tűnt még fel. Asszem hosszú újjú ingben szokott lenni. Persze amúgy lényegtelem,de a reakcióm még is az volt,hogy felröhögtem.

Értem. Engem abszolút nem zavar senkin. (Még jó hogy).
A fickót eddig nem is ismertem, ezt az argentin csapatot senki se rázta volna össze, hívhatnák Menottinak vagy Bielsának akár.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 06:59

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Mi a gond a tetovált karokkal?
Amúgy semmi,de nekem így inkább tűnt behajtónak vagy bandatagnak,mint komoly szöv.kapitánynak. Pl. nem gondonám,hogy Simeonenak nincs tetoválása,de nekem nem tűnt még fel. Asszem hosszú újjú ingben szokott lenni. Persze amúgy lényegtelem,de a reakcióm még is az volt,hogy felröhögtem.

Értem. Engem abszolút nem zavar senkin. (Még jó hogy).
A fickót eddig nem is ismertem, ezt az argentin csapatot senki se rázta volna össze, hívhatnák Menottinak vagy Bielsának akár.
Ebben nem vagyok biztos,lehet más lenne a keret összetétele,de ez legyen az ő bajuk. Nekem teljesen megfelel így.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 07:01

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Amúgy semmi,de nekem így inkább tűnt behajtónak vagy bandatagnak,mint komoly szöv.kapitánynak. Pl. nem gondonám,hogy Simeonenak nincs tetoválása,de nekem nem tűnt még fel. Asszem hosszú újjú ingben szokott lenni. Persze amúgy lényegtelem,de a reakcióm még is az volt,hogy felröhögtem.

Értem. Engem abszolút nem zavar senkin. (Még jó hogy).
A fickót eddig nem is ismertem, ezt az argentin csapatot senki se rázta volna össze, hívhatnák Menottinak vagy Bielsának akár.
Ebben nem vagyok biztos,lehet más lenne a keret összetétele,de ez legyen az ő bajuk. Nekem teljesen megfelel így.

Dettó. Örültem a kiváló horvát teljesítménynek.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 07:07

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Értem. Engem abszolút nem zavar senkin. (Még jó hogy).
A fickót eddig nem is ismertem, ezt az argentin csapatot senki se rázta volna össze, hívhatnák Menottinak vagy Bielsának akár.
Ebben nem vagyok biztos,lehet más lenne a keret összetétele,de ez legyen az ő bajuk. Nekem teljesen megfelel így.

Dettó. Örültem a kiváló horvát teljesítménynek.
Ha Izland megveri Nigériát,akkor gyakorlatilag ki is estek. A horvát-izland meccsen lenne egy barátságos x azt szevasz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 07:10

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Ebben nem vagyok biztos,lehet más lenne a keret összetétele,de ez legyen az ő bajuk. Nekem teljesen megfelel így.

Dettó. Örültem a kiváló horvát teljesítménynek.
Ha Izland megveri Nigériát,akkor gyakorlatilag ki is estek. A horvát-izland meccsen lenne egy barátságos x azt szevasz.

Örülnék, ha Izland továbbjutna. Bár sokan fikázzák őket, hogy csak rombolnak, de ez egyrészt szerintem nem igaz, másrészt ott van Irán. Na, ők aztán szemet gyönyörködtetően baszták az időt agyon a 12%-s labdabirtoklással.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 07:19

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Dettó. Örültem a kiváló horvát teljesítménynek.
Ha Izland megveri Nigériát,akkor gyakorlatilag ki is estek. A horvát-izland meccsen lenne egy barátságos x azt szevasz.

Örülnék, ha Izland továbbjutna. Bár sokan fikázzák őket, hogy csak rombolnak, de ez egyrészt szerintem nem igaz, másrészt ott van Irán. Na, ők aztán szemet gyönyörködtetően baszták az időt agyon a 12%-s labdabirtoklással.
Nem szimpatizálok Izlanddal,de,ha ez az ára az argentin kiesésnek,akkor áll az alku.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 07:20

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta:Ha Izland megveri Nigériát,akkor gyakorlatilag ki is estek. A horvát-izland meccsen lenne egy barátságos x azt szevasz.

Örülnék, ha Izland továbbjutna. Bár sokan fikázzák őket, hogy csak rombolnak, de ez egyrészt szerintem nem igaz, másrészt ott van Irán. Na, ők aztán szemet gyönyörködtetően baszták az időt agyon a 12%-s labdabirtoklással.
Nem szimpatizálok Izlanddal,de,ha ez az ára az argentin kiesésnek,akkor áll az alku.

Majd EB megkeres és jól megnézi egy geológus-csákánnyal, milyen kőzetek vannak a fejedben.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.22. 07:24

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Örülnék, ha Izland továbbjutna. Bár sokan fikázzák őket, hogy csak rombolnak, de ez egyrészt szerintem nem igaz, másrészt ott van Irán. Na, ők aztán szemet gyönyörködtetően baszták az időt agyon a 12%-s labdabirtoklással.
Nem szimpatizálok Izlanddal,de,ha ez az ára az argentin kiesésnek,akkor áll az alku.

Majd EB megkeres és jól megnézi egy geológus-csákánnyal, milyen kőzetek vannak a fejedben.
:lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 07:28

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Nem szimpatizálok Izlanddal,de,ha ez az ára az argentin kiesésnek,akkor áll az alku.

Majd EB megkeres és jól megnézi egy geológus-csákánnyal, milyen kőzetek vannak a fejedben.
:lol:

Durva, hogy alig vannak 330.000-ren, és milyen fasza játékosaik vannak. Nem világsztárok, de azért nem is kutyaütők. Csak ketten játszanak otthon:
Ólafur Ingi Skúlason (Fylkir) és Birkir Már Sævarsson (Valur), és mindketten 30 fölöttiek. A többiek meg Dánia, Oroszország, Anglia, Németország...stb.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.22. 08:03

_carlos_ írta:Argentina sosem volt kiemelkedően jó, csak régebben volt egy Maradona. Hiába voltak később zseniális irányítóik, csapatként sosem tudtak működni a VB-ken, mindig megfojtotta őket a túlzott elvárás, meg a taktika hiánya.
Most is mindenki VB esélyesként gondol rájuk, közben nézzük már a csapatot..
A horvátok szerintem remekül játszottak. Brozovic tanár volt, Rakitic meg Modric meg god-modeban nyomták. Otamendi azért egy pirosat megérdemelt volna..
Ez így van. Az, hogy Argentína jó, egy mítosz. Kétszer (esetleg 2014-gyel háromszor) volt jó - először, amikor a Peru elleni bundával megnyerették vele a hazai vb-t, akkor Kempes, Pasarella, Ardiles remekelt. Reálisan 3. hely járt volna ugyan, de a gyilkos junta megvette a középdöntő utolsó meccsét a csóró andokiaktól. Másodszor 86-ban, mert Maradona. Aztán 2014, mert Messi. Vedd le a 2 korszakos zsenit és kapsz egy Paraguayt.
Egyébként Dél-Amerika olaszai, akik inkább nyűvik a futballt és jellemzően kínlódnak.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: Pető » 2018.06.22. 08:07

Tetszett a meccs, jók voltak a horvátok! Remélem Izland nyer ma.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.06.22. 08:32

John McClane írta:Csöves Messi látványosan szarik a válogatottra...tróger alak,sehol nincs Ronaldóhoz

Na most jól megkapta a kis csöves tróger.
CS.A.K.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.22. 09:02

Gondolom konklúzióként majd Maradona jól kioszt mindenkit a válogatott környékén (miközben edzőként ő se vitte úgy nagyjából semmire), Messi meg sértődötten lemondja a válogatottságot negyedjére is. Ezzel le is lesz tudva az egész.
Lassan az argentínok megpróbálkozhatnának túllépni saját bálványaikon, amíg ez nem megy, addig az ilyen esték benne vannak a pakliban.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2018.06.22. 09:14

Ki kell nevezni Simeone-t szövkapnak, a többit majd megoldja ő.

BSTH

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.22. 09:19

Ferencváros // Man Utd írta:Gondolom konklúzióként majd Maradona jól kioszt mindenkit a válogatott környékén (miközben edzőként ő se vitte úgy nagyjából semmire), Messi meg sértődötten lemondja a válogatottságot negyedjére is. Ezzel le is lesz tudva az egész.
Lassan az argentínok megpróbálkozhatnának túllépni saját bálványaikon, amíg ez nem megy, addig az ilyen esték benne vannak a pakliban.

Nyúl írta jól: kiveszed az egy extrát a csapatból és kapsz egy Paraguayt. Nagyjából erről is van szó.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34906
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.06.22. 10:46

BSTH írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Gondolom konklúzióként majd Maradona jól kioszt mindenkit a válogatott környékén (miközben edzőként ő se vitte úgy nagyjából semmire), Messi meg sértődötten lemondja a válogatottságot negyedjére is. Ezzel le is lesz tudva az egész.
Lassan az argentínok megpróbálkozhatnának túllépni saját bálványaikon, amíg ez nem megy, addig az ilyen esték benne vannak a pakliban.

Nyúl írta jól: kiveszed az egy extrát a csapatból és kapsz egy Paraguayt. Nagyjából erről is van szó.

Dybala, Di Maria, Mascherano , Higuain, Otamendi, Aguero. Hát ez nem gyenge névsor, csak 3 játékos tolja otthon. Szerintem egy jó edzővel ott a helyük a top 10-ben, csak sok név most öregszik ki.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Kivégzés: nagyon komoly alázást kaptak Messiék - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.22. 11:06

BSTH írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Gondolom konklúzióként majd Maradona jól kioszt mindenkit a válogatott környékén (miközben edzőként ő se vitte úgy nagyjából semmire), Messi meg sértődötten lemondja a válogatottságot negyedjére is. Ezzel le is lesz tudva az egész.
Lassan az argentínok megpróbálkozhatnának túllépni saját bálványaikon, amíg ez nem megy, addig az ilyen esték benne vannak a pakliban.

Nyúl írta jól: kiveszed az egy extrát a csapatból és kapsz egy Paraguayt. Nagyjából erről is van szó.

Azért... Di María, Icardi, Agüero, Dybala, Higuaín - ez nem egy Paraguay. Még ha orrnehéz is a keret, ebből sokkal többet is ki lehet hozni. Már az eredmény önmagában elég kínos, helyzetek alapján több is lehetett volna közte, úgy még inkább.
Szerintem pont emiatt a "ha kivennénk, ha ő nem lenne" attitűd miatt ragadtak bele régen a trutymóba és képtelenek továbblépni. Évtizedek óta a bálvány-koncepció mentén szerveződik a válogatottjuk, közben a tornákon már egymást érik jóval szerényebb képességű és lehetőségű csapatok bravúrjai, akik valóban csapatként funkcionálnak.
Jaj, ha kivesszük Messit - akkor mi van? Összedől a világ? Nem, játszik helyette valaki más, aki végre abban a tudatban léphetne pályára, hogy nem az ő egyéni aznapi hangulata fog mindenről dönteni. Ő is ember, simán lehetne mellőzni, ha nem megy (mint most). Csak azért nem írhatjuk, hogy észrevehetetlen eddig a VBn mert egy büntetőt csak elcseszett. Ténfereg, szenved, rossz nézni, ahogy vergődik.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég