Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.20. 21:26

Libritor írta:
Reginald McFreez írta:
Libritor írta:Mutass egy stadiont, egy meccset, ahol semmi kifogásolható nem hangzik el.

Emlékeim szerint nem egy szervezett zsidó ellenes rigmus volt, hanem össze-vissza kiabálás. Ezt lehetetlen megakadályozni. Akkor mennyire korrekt kollektíven büntetni? Pláne a románok gyenge büntetéséhez képest.

Engem őszintén szólva fáraszt a szabadidőmben ez a másokra mutogatás - ezt hallgatom egész nap. Hogy bezzeg ők, meg bezzeg nekik... Arról van szó, hogy ki mit tesz azért, hogy az érdekeit érvényesítse. Van egy csoport, amelyik keményen kiáll azért, hogy ne legyen zsidózás. Lehet szívni a fogunkat, de ez csupán a tehetetlenség gyermeki manifesztációja, mert hogy ők tudják, mit kell csinálni, mi meg nem.

Sajnos a büdös kommunista rendszer (én erre fogom, de lehet mélyebben gyökerezik) kialakította a tudatot, hogy mélyen buzuljunk a sunyi kussban, hogy aki ki meri mondani, ami a csőrét bassza, azt elviszi a fekete autó... a mai napig kellemetlenül érzi magát az átlagember, ha reklamálnia kell, nem is tudja hogy kell, vagy nem csináljam, vagy a magas cén kezdi... ugyanígy feszélyezve érzi magát, ha valaki nyíltan érvényesíti az érdekeit - az ilyen vagy büdösparaszt, vagy besúgó...

Megfogtad a téma számodra kényelmes végét, csak épp így nem arra reagáltál, amiről írtam.

Kényelmes? Épp, hogy nem.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.06.20. 21:37

Reginald McFreez írta:
Libritor írta:
Reginald McFreez írta:Engem őszintén szólva fáraszt a szabadidőmben ez a másokra mutogatás - ezt hallgatom egész nap. Hogy bezzeg ők, meg bezzeg nekik... Arról van szó, hogy ki mit tesz azért, hogy az érdekeit érvényesítse. Van egy csoport, amelyik keményen kiáll azért, hogy ne legyen zsidózás. Lehet szívni a fogunkat, de ez csupán a tehetetlenség gyermeki manifesztációja, mert hogy ők tudják, mit kell csinálni, mi meg nem.

Sajnos a büdös kommunista rendszer (én erre fogom, de lehet mélyebben gyökerezik) kialakította a tudatot, hogy mélyen buzuljunk a sunyi kussban, hogy aki ki meri mondani, ami a csőrét bassza, azt elviszi a fekete autó... a mai napig kellemetlenül érzi magát az átlagember, ha reklamálnia kell, nem is tudja hogy kell, vagy nem csináljam, vagy a magas cén kezdi... ugyanígy feszélyezve érzi magát, ha valaki nyíltan érvényesíti az érdekeit - az ilyen vagy büdösparaszt, vagy besúgó...

Megfogtad a téma számodra kényelmes végét, csak épp így nem arra reagáltál, amiről írtam.

Reginald McFreez írta:Engem őszintén szólva fáraszt a szabadidőmben ez a másokra mutogatás - ezt hallgatom egész nap. Hogy bezzeg ők, meg bezzeg nekik...

Akkor miért szólsz hozzá, a drága szabadidődben?...

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.20. 21:47

Libritor írta:
Reginald McFreez írta:
Libritor írta:Megfogtad a téma számodra kényelmes végét, csak épp így nem arra reagáltál, amiről írtam.

Reginald McFreez írta:Engem őszintén szólva fáraszt a szabadidőmben ez a másokra mutogatás - ezt hallgatom egész nap. Hogy bezzeg ők, meg bezzeg nekik...

Akkor miért szólsz hozzá, a drága szabadidődben?...

Mert foglalkoztat a téma és van véleményem vele kapcsolatban.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.06.20. 23:30

Tovább kell mennünk. Irány a csoportköööör!!
Kispest távdrukker

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.06.20. 23:59

Ez lehet 3/3 és 3/0 is.A mentalitáson sok fog múlni, ezen csapatok ellen még kombinatív, jó játék nélkül is át lehet jutni.Nyilván ők is így gondolják de talán érdemes volna a felkészülést erre kihegyezni mert túl sok mindent nem lehet gyakorolni ennyi idő alatt.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.06.21. 08:59

BEARGRYLLS írta:Ez lehet 3/3 és 3/0 is.A mentalitáson sok fog múlni, ezen csapatok ellen még kombinatív, jó játék nélkül is át lehet jutni.Nyilván ők is így gondolják de talán érdemes volna a felkészülést erre kihegyezni mert túl sok mindent nem lehet gyakorolni ennyi idő alatt.


Azért a Tel-Aviv ellen nem hiszem hogy tovább lehet jutni a Fradinak. A labda gömbölyű de ez nem várható el, Páncél koma se lesz már, az egyetlen játékos aki itt tavasszal még csinált valamit.
Kispest távdrukker

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.06.21. 09:09

Fradi csoportköri szopóág? :D kb 40%-ot adok nekik a tovább jutásra. A Honvédnak és az Újpestek 50-50%-ot adok, a továbbjutásra, Sok sikert!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2835
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.06.21. 11:37

redblueheart írta:
BSTH írta:
redblueheart írta:Iván Júliának, Pardavi Mártának és Móra Veronikának meg is van a július 12-i programja: meccsre mennek a Groupamába, másnap pedig elkészítik a feljelentést képi és hangi bizonyítékokkal alátámasztva.

Kik ezek?

Helsink Bizottség, TASZ és Ökotárs vezetői.

Annak idején a magyar-izraeli barátságos válogatott meccs után is a hasonló "jogvédők" jelentették fel Magyarországot, utána kaptuk a zárt kaput a magyar-románra, ami a kijutásunkba került.

valaki feljelentette a szurkolókat, nem tudod ki. 3 csajt, akiről azt sem tudod mit csinálnak, de halottál valahol valamit róluk, azokat anyázod. grat. én is Puskás miatt utálom a Felcsútot. az állatja disszidált. félek, hogy a Puskáshoz köthető Felcsút is disszidál.
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.21. 11:46

Javier Arizmendi írta:
redblueheart írta:
BSTH írta:Kik ezek?

Helsink Bizottség, TASZ és Ökotárs vezetői.

Annak idején a magyar-izraeli barátságos válogatott meccs után is a hasonló "jogvédők" jelentették fel Magyarországot, utána kaptuk a zárt kaput a magyar-románra, ami a kijutásunkba került.

valaki feljelentette a szurkolókat, nem tudod ki. 3 csajt, akiről azt sem tudod mit csinálnak, de halottál valahol valamit róluk, azokat anyázod. grat. én is Puskás miatt utálom a Felcsútot. az állatja disszidált. félek, hogy a Puskáshoz köthető Felcsút is disszidál.

Ezek a feljelentések tudtommal a FARE nevű szervezethez köthetők. A honlapjuk szerint két magyar tagjuk van: a Mahatma Gandhi Emberi Jogi Szervezet, valamint a Szubjektív Értékek Alapítvány. Nem tudom, van-e bármiféle konkrétum arra vonatkozóan, hogy a fent nevezett hölgyeknek ehhez a két szervezethez, illetve a konkrét feljelentésekhez bármi köze lenne. Nem zárható ki, mert lehetnek átfedések, összefonódások, és a tartalommal valószínűleg egyet is értenek, de bizonyosság nélkül pont őket kipécézni csak a kormánypropaganda felmondása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2018.06.21. 11:48-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.21. 11:46

Javier Arizmendi írta:
redblueheart írta:
BSTH írta:Kik ezek?

Helsink Bizottség, TASZ és Ökotárs vezetői.

Annak idején a magyar-izraeli barátságos válogatott meccs után is a hasonló "jogvédők" jelentették fel Magyarországot, utána kaptuk a zárt kaput a magyar-románra, ami a kijutásunkba került.

valaki feljelentette a szurkolókat, nem tudod ki. 3 csajt, akiről azt sem tudod mit csinálnak, de halottál valahol valamit róluk, azokat anyázod. grat. én is Puskás miatt utálom a Felcsútot. az állatja disszidált. félek, hogy a Puskáshoz köthető Felcsút is disszidál.

Ez jó nagy katyvasz lett. Amolyan igazi érthetetlen. A fenti szervezetekről meg tudni, hogy mit képviselnek. Elég belenézni egy ATV-riportba. Például. Szóval nem légből kapott a dolog.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35092
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.06.21. 14:13

Cselszky írta:
Javier Arizmendi írta:
redblueheart írta:Helsink Bizottség, TASZ és Ökotárs vezetői.

Annak idején a magyar-izraeli barátságos válogatott meccs után is a hasonló "jogvédők" jelentették fel Magyarországot, utána kaptuk a zárt kaput a magyar-románra, ami a kijutásunkba került.

valaki feljelentette a szurkolókat, nem tudod ki. 3 csajt, akiről azt sem tudod mit csinálnak, de halottál valahol valamit róluk, azokat anyázod. grat. én is Puskás miatt utálom a Felcsútot. az állatja disszidált. félek, hogy a Puskáshoz köthető Felcsút is disszidál.

Ezek a feljelentések tudtommal a FARE nevű szervezethez köthetők. A honlapjuk szerint két magyar tagjuk van: a Mahatma Gandhi Emberi Jogi Szervezet, valamint a Szubjektív Értékek Alapítvány. Nem tudom, van-e bármiféle konkrétum arra vonatkozóan, hogy a fent nevezett hölgyeknek ehhez a két szervezethez, illetve a konkrét feljelentésekhez bármi köze lenne. Nem zárható ki, mert lehetnek átfedések, összefonódások, és a tartalommal valószínűleg egyet is értenek, de bizonyosság nélkül pont őket kipécézni csak a kormánypropaganda felmondása.

Pontosan.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.06.21. 14:40

Szarka írta:
Cselszky írta:
Javier Arizmendi írta:valaki feljelentette a szurkolókat, nem tudod ki. 3 csajt, akiről azt sem tudod mit csinálnak, de halottál valahol valamit róluk, azokat anyázod. grat. én is Puskás miatt utálom a Felcsútot. az állatja disszidált. félek, hogy a Puskáshoz köthető Felcsút is disszidál.

Ezek a feljelentések tudtommal a FARE nevű szervezethez köthetők. A honlapjuk szerint két magyar tagjuk van: a Mahatma Gandhi Emberi Jogi Szervezet, valamint a Szubjektív Értékek Alapítvány. Nem tudom, van-e bármiféle konkrétum arra vonatkozóan, hogy a fent nevezett hölgyeknek ehhez a két szervezethez, illetve a konkrét feljelentésekhez bármi köze lenne. Nem zárható ki, mert lehetnek átfedések, összefonódások, és a tartalommal valószínűleg egyet is értenek, de bizonyosság nélkül pont őket kipécézni csak a kormánypropaganda felmondása.

Pontosan.

Másrészről az izraeliek ellen valóban volt egy 20-30 fős csoport (a mai napig nem tudjuk kik, sem előtte, sem utána nem láttuk őket a T szektorban) akik végig tolták a zsidózást. Ott volt alapja a büntetésnek, bár a súlyozás véleményes. Viszont a magyar-román meccs egyértelműen a fare magyar küldetteinek “túlkapásáról” szólt. Csak hogy tiszta legyen, ezért kaptuk a görögök elleni zártkaput. Mindezt úgy, hogy a tábor bent sem volt, nem volt szervezett szurkolás, meg alapvetően nem történt olyan, ami az ítélet jogosságát alátámasztaná.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.21. 15:01

Amúgy egyszer most már csak el kell jönnie a napnak, amikor - egy másik fórumról idézve - végre mi leszünk a Zseljó meg a Pártizáni :D
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.21. 15:33

Ferencváros // Man Utd írta:Amúgy egyszer most már csak el kell jönnie a napnak, amikor - egy másik fórumról idézve - végre mi leszünk a Zseljó meg a Pártizáni :D

Költöztök a Balkánra?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.21. 15:34

ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Amúgy egyszer most már csak el kell jönnie a napnak, amikor - egy másik fórumról idézve - végre mi leszünk a Zseljó meg a Pártizáni :D

Költöztök a Balkánra?

Már ott vagyunk.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Sorsoltak a magyar csapatoknak az Európa Ligában

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.21. 15:36

Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Amúgy egyszer most már csak el kell jönnie a napnak, amikor - egy másik fórumról idézve - végre mi leszünk a Zseljó meg a Pártizáni :D

Költöztök a Balkánra?

Már ott vagyunk.

Földrajzilag semmiképp.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 216 vendég