Két játékost igazolt a Videoton!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.18. 10:22

Székesfehérvár - Igaznak bizonyultak a pletykák.

Két játékost igazolt a Videoton!


Berecz Zsombor és Sós Bence is a Videotonban folytatja a pályafutását. A Vasastól érkező Berecz elmondta, több megkeresése is volt, de a fehérváriak ajánlata szimpatikus volt a számára.


 


"A kereten belül még inkább a fiatalabb játékosokhoz tartozom, de azért is igazoltam ide, hogy fejlődjek és a válogatottságaim számát is növelni tudjam. Új közegbe kerülve is szeretném megmérettetni magam, úgy gondolom, hogy sikerül majd hamar felvennem a ritmust" - fogalmazott Berecz.


 




Sós Bencét a DVSC-től szerződtette a bajnok.




 


"Nem volt kérdés számomra, hogy elfogadom a Vidi ajánlatát. A klub által képviselt játékérő és háttér is előrelépés a karrierem szempontjából. Nagyon vonzó volt számomra, hogy megmutathatom magam a nemzetközi porondon is. Várom már a közös munkát, bízom benne, hogy a csapat hasznára tudok válni. Nagyobb lesz a konkurenciám, mint eddig, hiszen olyan játékosok vannak itt, akik már nemzetközi szinten is sok mindent letettek az asztalra, de szeretem a kihívásokat és mindent megteszek majd annak érdekében, hogy helyem legyen a kezdőcsapatban. Az elmúlt napokban nagyon felpörögtek az események, de ez nem ért felkészületlenül, örülök, hogy már a felkészülés elején be tudok csatlakozni a Vidi életébe" - nyilatkozta Sós a vidi.hu-nak.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.18. 10:48

Jaj, de nehezen veszi be a gyomrom, hogy a Vidi előrelépés egy Loki játékosnak. Pedig nem kérdés, hogy az.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.06.18. 12:54

Reginald McFreez írta:Jaj, de nehezen veszi be a gyomrom, hogy a Vidi előrelépés egy Loki játékosnak. Pedig nem kérdés, hogy az.

Régebben fordítva volt. :) Amúgy milyen ez a gyerek ? Én nem ismerem hogy őszinte legyek.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.18. 14:50

Gunners írta:
Reginald McFreez írta:Jaj, de nehezen veszi be a gyomrom, hogy a Vidi előrelépés egy Loki játékosnak. Pedig nem kérdés, hogy az.

Régebben fordítva volt. :) Amúgy milyen ez a gyerek ? Én nem ismerem hogy őszinte legyek.

Én se nagyon. :) Bandi felhozta és alapembert csinált belőle. De őszintén szólva nem is emlékszem, mikor néztem végig egy NB1-es meccset utoljára.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.06.18. 15:13

Gunners írta:
Reginald McFreez írta:Jaj, de nehezen veszi be a gyomrom, hogy a Vidi előrelépés egy Loki játékosnak. Pedig nem kérdés, hogy az.

Régebben fordítva volt. :) Amúgy milyen ez a gyerek ? Én nem ismerem hogy őszinte legyek.

Nem sokat fog játszani nálatok, nálunk sem lett nélkülözhetetlen ember (bár talán senki sem az most a Lokiban), és már 24 éves. Többet vártam tőle, szerintem nem veszteség, hogy eladtuk, sérülések is hátráltatták.
DEBRECENI VSC

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.18. 15:43

"Akar a faszom nb2-es zsoldért bohóckodni Ceglédek meg Csákvárok ellen, amikor Fehérváron ennél nagyobb zsetonnal is kitömnek" - fogalmazott Berecz.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Apuka » 2018.06.18. 16:02

Vajon hány millával volt szimpatikusabb a Vidi ajánlata?

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.06.18. 16:04

Sós kispadozni ment, szép. Aztán fél vagy egy év múlva, kölcsönbe adják a kis tesónak. Ezek szerint Szimának a pénztárcája kezd apadozni.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.18. 16:08

moti77 írta:Sós kispadozni ment, szép. Aztán fél vagy egy év múlva, kölcsönbe adják a kis tesónak. Ezek szerint Szimának a pénztárcája kezd apadozni.

Szimának annyira kezd apadozni a tárcájának a Loki zsebe, hogy az ilyen eladások nélkül jövő ilyenkorra konkrétan csődhelyzet állna elő.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.06.18. 16:15

Reginald McFreez írta:
moti77 írta:Sós kispadozni ment, szép. Aztán fél vagy egy év múlva, kölcsönbe adják a kis tesónak. Ezek szerint Szimának a pénztárcája kezd apadozni.

Szimának annyira kezd apadozni a tárcájának a Loki zsebe, hogy az ilyen eladások nélkül jövő ilyenkorra konkrétan csődhelyzet állna elő.

na ja, remélem ilyen nem történik meg hogy csődhelyzet állna elő, ejjj.... a volt asszony kizsákmányolta Gabit.

Avatar
bomba85
Világsztár
Hozzászólások: 10333
Csatlakozott: 2006.04.07. 09:00
Tartózkodási hely: LAS VEGAS - NEVADA
Kapcsolat:

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: bomba85 » 2018.06.18. 18:33

Berecz sem lesz ott alapember egy jo darabig. Oszinten megmondom, hogy minden 10. meccsen jatszott JOL a Vasasban. Sok sikert kivanok neki, de ha jo penzt fizetett erte a Vidi (ez valoszinuleg nem is kerdes), akkor mindenkeppen megerte ez mindenkinek (nekunk nagyon, az biztos).

HAJRA VASAS!!!
HAJRÁ VASAS, HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!
Külföldön pedig: GLORY, GLORY MAN UNITED!!! GIGGS FOREVER!!!
VEGAS BABY!!!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Két játékost igazolt a Videoton!

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.06.18. 19:02

Meg 1 lokista tunik orokre es el sem eri a vidi cserepadjat. Bence! Hol a faxba fernel te be a nemzetkozi kupaba keretebe? Sehogy! Nem beszeltel Bodival??? BAZzzzz
Csak a Debrecen es a LOKI!!!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 313 vendég