Messi kifakadt az argentin blama után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.17. 10:37

Oroszország - Önmagát ostorozta a Barca sztárja.

Messi kifakadt az argentin blama után


Az argentin válogatott nem tudta két vállra fektetni Izlandot az oroszországi világbajnokság szombati játéknapján, a dél-amerikaiak erejéből csupán 1-1-es döntetlenre futotta. 


 


Az Albicelestében Messi sem tündökölt, a Barca zsenije sokat próbálkozott, de még büntetőből sem tudta bevenni az északiak kapuját. Messi a találkozó után azt nyilatkozta, hogy fáj neki az elhibázott tizenegyes, és az elszalasztott lehetőség miatt nem tudtak győzedelmeskedni. Hozzátette, szerinte megérdemelték volna a három pontot, de nincs sok idejük keseregni, hiszen hamarosan újabb mérkőzés vár rájuk.


 




Argentína legközelebb Horvátországgal csap össze. 


 

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.06.17. 10:51

Miért érdemelték volna meg a három pontot?
Izland abszolút felkészült belőlük, Messit levették a pályáról, a helyzeteket tekintve pedig az északiak simán pariban voltak. Igazságos döntetlen. A sztárcsapatok még mindig lenézik ezt a masszív kis brigádot. Ők meg köszönik szépen, és lám-lám, most sem nekik kell magyarázkodni.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.17. 12:11

HattoriHanzo írta:Miért érdemelték volna meg a három pontot?
Izland abszolút felkészült belőlük, Messit levették a pályáról, a helyzeteket tekintve pedig az északiak simán pariban voltak. Igazságos döntetlen. A sztárcsapatok még mindig lenézik ezt a masszív kis brigádot. Ők meg köszönik szépen, és lám-lám, most sem nekik kell magyarázkodni.

Így-így. Pedig az angol-izlandiból tanulhattak volna.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.17. 12:30

HattoriHanzo írta:Miért érdemelték volna meg a három pontot?
Izland abszolút felkészült belőlük, Messit levették a pályáról, a helyzeteket tekintve pedig az északiak simán pariban voltak. Igazságos döntetlen. A sztárcsapatok még mindig lenézik ezt a masszív kis brigádot. Ők meg köszönik szépen, és lám-lám, most sem nekik kell magyarázkodni.
Pontosan.
Úgy ültem le, hogy Argentínának drukkolok, de a hajrában már az izlandiak győztes góljáért szorítottam. Csalódást keltő volt egy elvileg esélyestől (ma ezt már szinte nevetve írom le) ez az elképzelés nélküli játék. Most pedig nem panaszkodniuk kellene, hanem magukba szállniuk.
Izland előtt pedig le a kalappal! Két éve is tetszett a masszív játékuk, és az angolok eltakarítása,majd a holland csoportból való kijutásuk után én sem értem, ki és miért nézhetné le őket. Aki így tesz, rá fog fizetni. Fanyűvő foci ugyan, de hatékony és becsületes.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.17. 12:32

Még annyit, benne van a pakliban, hogy az argentinok blamálják magukat és a horvátok ellen kikapnak. Az eddig látottak alapján reális lenne.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.06.17. 13:08

nyúl írta:Még annyit, benne van a pakliban, hogy az argentinok blamálják magukat és a horvátok ellen kikapnak. Az eddig látottak alapján reális lenne.

Egyébként sem hiszem, hogy messzire juthatnának. Ezen a szinten szerintem bántóan szar védelmük van.
CS.A.K.

BSTH

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.17. 13:34

A tizenegyes előtt megmondtam, hogy kihagyja. Tanúm van rá, csend legyen!
Biztosan meglepődtek az izlandiak szervezettségén. Nem baj. Kell a friss vér a vébére. Remélem most már a horvátok ellen is megérdemelték volna kategória lesz.

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.06.17. 13:40

BSTH írta:A tizenegyes előtt megmondtam, hogy kihagyja. Tanúm van rá, csend legyen!
Biztosan meglepődtek az izlandiak szervezettségén. Nem baj. Kell a friss vér a vébére. Remélem most már a horvátok ellen is megérdemelték volna kategória lesz.


Ebből az argentin védelemből bohócot csinálnak a horvátok. Bár ha a támadójátékuk rendbe jön.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Messi kifakadt az argentin blama után

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.17. 17:11

HattoriHanzo írta:Miért érdemelték volna meg a három pontot?
Izland abszolút felkészült belőlük, Messit levették a pályáról, a helyzeteket tekintve pedig az északiak simán pariban voltak. Igazságos döntetlen. A sztárcsapatok még mindig lenézik ezt a masszív kis brigádot. Ők meg köszönik szépen, és lám-lám, most sem nekik kell magyarázkodni.

Biztos a kezébe került egy, az MLSZ által forgalmazott Nagy Kifogásgyűjtemény című sorozat Nyavalygások című különkiadása.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 113 vendég