Oroszország letörölte a világbajnokság térképéről Szaúd-Arábiát – videó

filonov
BL-menõ
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2011.06.17. 18:07
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Oroszország letörölte a világbajnokság térképéről Szaúd-Arábiát – videó

HozzászólásSzerző: filonov » 2018.06.15. 23:13

Egyiptom ellen kiderül, mennyit ér a szaúdi tartomány. Vagy majd az is NB3-as csapat lesz, Uruguay meg NB2-es, és a Gyirmót nagy balszerencséje is az, hogy előbb oda kéne verekednie magát pole pozícióba, hogy végül behúzhassa simán a BL-t meg a klubvébét.
ETO! ZENIT!
"The streets, the cops, the system" (Earl "DMX" Simmons)

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Oroszország letörölte a világbajnokság térképéről Szaúd-Arábiát – videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.16. 00:22

BSTH írta:
nyúl írta:Nb3-asozni a szaúdiakat számomra merész Andorra és Kazahsztán emléke után. Láttam tőlük például kulturált passzolást, amit a mieinktől lassan 2 éve nem. A mai magyar válogatott nem boldogulna ellenük.

Bár csak rövid szakaszokat láttam a meccsből, de egyetértek. Valószínűleg nem kapnának egy ötöst a mieink, de őszintén szólva nem is tudom miért nem.
Az NB3-szerű kép engem is zavar. Mintha a bajnokságunk lazán elpofozgatná az emberjogilag tanácsos válogatottat. Nem így lenne, sőt, ha jól emlékszem a legutóbbi meccsen is 2 és 2 lett Csirke duplájával, amelyekből az egyik egy szép hátrahúzós bogyó volt.
Luxemburg, Andorra és Kazahsztán után főleg nem vagyunk abban a pozícióban, hogy lepöcköljünk a vállunkról bármilyen vb-résztvevő csapatot.
Szaúd Arábia gyenge, de nem a Kisvárda a mérce.

Mi az az emberjog?
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

BSTH

Re: Oroszország letörölte a világbajnokság térképéről Szaúd-Arábiát – videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.16. 01:04

SAW írta:
BSTH írta:
nyúl írta:Nb3-asozni a szaúdiakat számomra merész Andorra és Kazahsztán emléke után. Láttam tőlük például kulturált passzolást, amit a mieinktől lassan 2 éve nem. A mai magyar válogatott nem boldogulna ellenük.

Bár csak rövid szakaszokat láttam a meccsből, de egyetértek. Valószínűleg nem kapnának egy ötöst a mieink, de őszintén szólva nem is tudom miért nem.
Az NB3-szerű kép engem is zavar. Mintha a bajnokságunk lazán elpofozgatná az emberjogilag tanácsos válogatottat. Nem így lenne, sőt, ha jól emlékszem a legutóbbi meccsen is 2 és 2 lett Csirke duplájával, amelyekből az egyik egy szép hátrahúzós bogyó volt.
Luxemburg, Andorra és Kazahsztán után főleg nem vagyunk abban a pozícióban, hogy lepöcköljünk a vállunkról bármilyen vb-résztvevő csapatot.
Szaúd Arábia gyenge, de nem a Kisvárda a mérce.

Mi az az emberjog?

Vedd észre a direkt torzított kifejezések halmazati büntetését!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Oroszország letörölte a világbajnokság térképéről Szaúd-Arábiát – videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.16. 01:17

BSTH írta:
SAW írta:
BSTH írta:Bár csak rövid szakaszokat láttam a meccsből, de egyetértek. Valószínűleg nem kapnának egy ötöst a mieink, de őszintén szólva nem is tudom miért nem.
Az NB3-szerű kép engem is zavar. Mintha a bajnokságunk lazán elpofozgatná az emberjogilag tanácsos válogatottat. Nem így lenne, sőt, ha jól emlékszem a legutóbbi meccsen is 2 és 2 lett Csirke duplájával, amelyekből az egyik egy szép hátrahúzós bogyó volt.
Luxemburg, Andorra és Kazahsztán után főleg nem vagyunk abban a pozícióban, hogy lepöcköljünk a vállunkról bármilyen vb-résztvevő csapatot.
Szaúd Arábia gyenge, de nem a Kisvárda a mérce.

Mi az az emberjog?

Vedd észre a direkt torzított kifejezések halmazati büntetését!

Bevallom, ezt nem értem.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 120 vendég