Balhé: kizárhatják az edzőt kereső spanyolokat a vb-ről

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Balhé: kizárhatják az edzőt kereső spanyolokat a vb-ről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.13. 21:31

sznot írta:
_carlos_ írta:
sznot írta:Ugy latom mindenki elfelejti, hogy Lopetegui par hete hosszabbitott a szovetseggel. Menni akar, oke, de ezt ne a VB elott jelentse be.
Rubiales erdekes, de jogos dontest hozott. Nem egy banankoztarsasag valogatottja ez, teljesen elvesziti a hitelesseget ha ezt megtorlatlanul hagyja. Senki se szereti ha a fejere szarnak.
Ebben a tortenetben meg mindig Perez es Lopetegui menedzsere a legnagyobb geci.


Ma már bármelyik játékos felrúghatja az adott szerződését, ha kap egy sokkal jobb ajánlatot. Most egy edzővel történt ez. Én biztosan nem rúgtam volna ki, mert semmit nem nyerek vele, sőt, igazából jó nagy plusz terhet rakok a játékosok vállára ezzel. Perez is hibás persze, mert egyeztetnie kellett volna a szövetség elnökével előbb.


Persze, de nem veletlen van az se, hogy egy jatekos egy szezonban csak 2 csapatban lehet, vagy hogy ha mar voltal valogatott akkor nincs masik. Vegyuk mar kicsit komolyan a szerzodeseket, es egy fonok se szereti ha a beosztottja a hata mogott akciozik. Klubfociban is eloszor a klub engedelye kell csak ahhoz, hogy elkezdj targyalni valakivel.
Amugy Lopetegui nem tudom mit var, egy gyengebb szeria utan Perez ugy rugja seggbe hogy csak na. A Real kispad nem nyugdijasallas.

Állítólag az elnök elmondta, hogy nincs szó konkrét szerződésszegésről, de a szerződés szellemiségével nem fért össze az, ami történt. Szvsz elvi kérdésként kezelte az ügyet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Balhé: kizárhatják az edzőt kereső spanyolokat a vb-ről

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.06.13. 22:03

Milito írta:
ManBat írta:
Pető írta:
Világos, hogy a Real szart a rendszerbe, én se értem miért kellett nekik most ezt SOS bejelenteni, de szerinted ettől miben romlott a csapatmorál és a bizalom?? Épp hogy Ramos és Iniesta kampányolt a spanyol szövetségnél, hogy ne rúgják ki az edzőt 1 nappal a vb előtt. nyilván profi, a lehető legjobbat akarta nyújtani a vb-n, aztán távozott volna, mi ezzel a baj? 1 nappal a kezdés előtt meneszteni szerintem eléggé logikátlan, amolyan faszméregetés a szövetség elnökétől, hogy vele nem lehet szórakozni.

Ramosnak nyilván jó, ha a jövőbeli edzőjénél szerez egy jó pontot, Iniestának meg már mindegy a világ másik felén
szerinted a Realon kívül bármelyik másik spanyol csapat játékosa mennyire bízott volna meg benne tudva, hogy bármilyen titkát magával viszi a riválishoz? szvsz teljesen jó döntést hoztak

Milyen titkokat ismernek a kapitányok a játékosokról?

Ki milyen büdöset szarik, merre csapja a bránert a fecskében, a jobb vagy a bal heréje lóg lejjebb zuhanyzás után.
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 77 vendég