Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.12. 13:28

Budapest – A Ferencvárossal ezt senki nem teheti meg – állítja az igazgató.

Paintsil átigazolása: reagált a Fradi


Amikor a múlt héten robbant a bomba, hogy Joseph Paintsil 10 évvel idősebb lehet, az FTC nem reagált, a Nemzeti Sport viszont igen, a lap szerint ugyanis több furcsaság is volt a pestisracok.hu állításaiban.


 


Tegnap a belga Genk bejelentette, hogy leigazolta Paintsilt, de most reagált a Fradi, méghozzá Orosz Pál vezérigazgató, aki az NSO-nak megismételte a télen már közzétett álláspont lényegét:


 




Az FTC ajánlatát a játékos menedzsere tavaly decemberben írásban elfogadta. Ami most történik Joseph Paintsil esetében, az nem a birtokunkban lévő dokumentumok szerint zajlik” – hangsúlyozta a Nemzeti Sport Online-nak címzett írásos válaszában a Joseph Paintsil-ügy kapcsán Orosz Pál.


 


„Ezért felkértük a Ferencvárost nemzetközi ügyekben képviselő svájci sportjogi irodát, hogy az FTC érdekeit képviselje ebben az ügyben. Ahogy a télen is fogalmaztam, a végsőkig el fogunk menni, ez már nem a pénzről szól, hanem arról, hogy ezt a Ferencvárossal senki nem teheti meg. Joseph Paintsilt egyébként 2018. június 30-ig érvényes munkaszerződés köti az FTC-hez, vagyis a felkészülés kezdetén neki meg kell jelennie a klubnál. Amennyiben ezt nem teszi meg, szerződésszegést követ el”


 


 


A Fradi egyébként tegnap már elkezdte a felkészülést...

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.06.12. 13:45

Gyerünk OPál, toljad neki!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.06.12. 14:04

Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.06.12. 14:13

John McClane írta:Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.
Télen még sok reményük nem lehetett, mert az 1 éves kölcsönszerződés miatt páncél játékjoga a nyárig a miénk volt. Az, hogy opál télen mit szignózott pontosan az ügynökkel csak ők tudják. Egyikük szavának sem adnék túl nagy hitelt, ezért itt még bárkinek igaza lehet.

Avatar
seco
Légiós
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2005.03.21. 21:15
Tartózkodási hely: Óbuda / BPCP
Kapcsolat:

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: seco » 2018.06.12. 15:04

nb1.hu12 írta:"Az FTC ajánlatát a játékos menedzsere tavaly decemberben írásban elfogadta"

A menedzserrel írtak alá valamit. Össze-vissza ködösít a szolis. Múltkor azt mondta, már csak Páncéljózsibá'-nak kell rábólintania.
De ő nem tette meg azóta sem. Így akkor most mi is van? Na ezt valahogy nem teszi tisztába Palika.
A teleregény ezek szerint folytatódik :)
...kezdõdik a FIIIEEESZTAAA!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.06.12. 15:09

seco írta:
nb1.hu12 írta:"Az FTC ajánlatát a játékos menedzsere tavaly decemberben írásban elfogadta"

A menedzserrel írtak alá valamit. Össze-vissza ködösít a szolis. Múltkor azt mondta, már csak Páncéljózsibá'-nak kell rábólintania.
De ő nem tette meg azóta sem. Így akkor most mi is van? Na ezt valahogy nem teszi tisztába Palika.
A teleregény ezek szerint folytatódik :)

A menedzser nyilván Paintsil képviselője,másképp nem lenne menedzser...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.12. 16:29

Megérdemelné ez a hazug hólyag, hogy feltöröljék vele a padlót.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.06.12. 17:07

Jó lesz ez még, várom a színes-szagos folytatást.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.06.12. 19:01

John McClane írta:Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.


Barca, Atletico stb.Nagyobb klubbokat is meszeltek már el szabálytalan igazolások miatt.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.06.13. 10:10

John McClane írta:Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.

a teli csortebol mi jottunk ki jol, a genk akkor nem vitte el, es a malariabol is kigyogyult, amikor elokerultek a szankciok. altalaban szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, amit a vezetes nyilatkozik, de a telen tortentek miatt most azt gondolom, hogy nem letolt nadraggal akarnak megkuzdeni a pancel jozsiert. nem, nem gondolom, hogy valaha is visszajon hozzank, de az arat el fogjak kerni. egyebkent van meg egy erdekes szituacio a dologban, jun 30-ig szol a kolcsonszerzodes, tehat pancelnak meg kell jelennie a juniusi edzeseken es talan meg az EL elso osszecsapasa is juniusban van, ennek most nem neztem utana, de ezt csak szerzodesszegessel tudja ellebecolni.

egyaltalan nem tudom a jatekos managere es a genk mit kever, gyanitom a bananzabalo atbaszta oket a palankon. mikozben fingja nincs rola, hogy mi az az uefa, es miert fogjak pancelt eltiltani. marpedig sanszos, ha oroszeknal ott van szerzodes az asztalfiokban...
kubatov takarodj!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.06.13. 10:59

Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.06.13. 11:04

Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

van rá minimum 700 millió okuk

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.13. 11:14

inreallife írta:
John McClane írta:Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.

a teli csortebol mi jottunk ki jol, a genk akkor nem vitte el, es a malariabol is kigyogyult, amikor elokerultek a szankciok. altalaban szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, amit a vezetes nyilatkozik, de a telen tortentek miatt most azt gondolom, hogy nem letolt nadraggal akarnak megkuzdeni a pancel jozsiert. nem, nem gondolom, hogy valaha is visszajon hozzank, de az arat el fogjak kerni. egyebkent van meg egy erdekes szituacio a dologban, jun 30-ig szol a kolcsonszerzodes, tehat pancelnak meg kell jelennie a juniusi edzeseken es talan meg az EL elso osszecsapasa is juniusban van, ennek most nem neztem utana, de ezt csak szerzodesszegessel tudja ellebecolni.

egyaltalan nem tudom a jatekos managere es a genk mit kever, gyanitom a bananzabalo atbaszta oket a palankon. mikozben fingja nincs rola, hogy mi az az uefa, es miert fogjak pancelt eltiltani. marpedig sanszos, ha oroszeknal ott van szerzodes az asztalfiokban...

Július 12-én lesz az első EL-meccs.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.06.13. 11:25

Cselszky írta:
inreallife írta:
John McClane írta:Nyilván nem véletlenül jelentette be a Genk,mivel már télen is akarták,de akkor elálltak az ügytől az esetleges szankciók miatt,fél év alatt meg egy ilyen szimtű klubnál biztosan jól körbejárták az ügyet,ha csak minimális kételyük lenne,akkor nem jelentik be hivatalosan,ráadásul ilyen korán.

a teli csortebol mi jottunk ki jol, a genk akkor nem vitte el, es a malariabol is kigyogyult, amikor elokerultek a szankciok. altalaban szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, amit a vezetes nyilatkozik, de a telen tortentek miatt most azt gondolom, hogy nem letolt nadraggal akarnak megkuzdeni a pancel jozsiert. nem, nem gondolom, hogy valaha is visszajon hozzank, de az arat el fogjak kerni. egyebkent van meg egy erdekes szituacio a dologban, jun 30-ig szol a kolcsonszerzodes, tehat pancelnak meg kell jelennie a juniusi edzeseken es talan meg az EL elso osszecsapasa is juniusban van, ennek most nem neztem utana, de ezt csak szerzodesszegessel tudja ellebecolni.

egyaltalan nem tudom a jatekos managere es a genk mit kever, gyanitom a bananzabalo atbaszta oket a palankon. mikozben fingja nincs rola, hogy mi az az uefa, es miert fogjak pancelt eltiltani. marpedig sanszos, ha oroszeknal ott van szerzodes az asztalfiokban...

Július 12-én lesz az első EL-meccs.

hm, ennyire eltoltak volna a vb miatt? valamelyik evben ugy remlik, hogy mar juniusban lement az elso kor...
kubatov takarodj!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.06.13. 11:25

Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

Ezek után már nyilván nem lenne értelme visszarángatni. Azonban ha tényleg érvényesítettük a vételi opciónkat december elején, és ebbe ők is beleegyeztek írásban, akkor nincs miről beszélni. A Genknek akkor a Fraditól kéne kivásárolnia.
Nyilván erős kételyekkel kell kezelni Orosz szavait, de amit Páncél menedzsere levágott a ghánai sportsajtóban a tél folyamán, abból nem az jön le, mintha ő is annyira hiteles arc lenne.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.13. 11:54

Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

Nem arra megy ki a játék, hogy visszajöjjön, december óta világos, hogy amint tud, megy tovább valami értelmezhető ligába.
De a vezetés részéről ez a minimum, hogy ne üljenek és nézzék karba tett kézzel, hogy transzfer szempontból úgy kerül Ghánából Belgiumba, mintha a kettő közti budapesti lépcső nem is létezne, és kizárólag ghánai félbűnözők keressenek az átigazolási pénzen.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.13. 12:24

inreallife írta:
Cselszky írta:
inreallife írta:a teli csortebol mi jottunk ki jol, a genk akkor nem vitte el, es a malariabol is kigyogyult, amikor elokerultek a szankciok. altalaban szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, amit a vezetes nyilatkozik, de a telen tortentek miatt most azt gondolom, hogy nem letolt nadraggal akarnak megkuzdeni a pancel jozsiert. nem, nem gondolom, hogy valaha is visszajon hozzank, de az arat el fogjak kerni. egyebkent van meg egy erdekes szituacio a dologban, jun 30-ig szol a kolcsonszerzodes, tehat pancelnak meg kell jelennie a juniusi edzeseken es talan meg az EL elso osszecsapasa is juniusban van, ennek most nem neztem utana, de ezt csak szerzodesszegessel tudja ellebecolni.

egyaltalan nem tudom a jatekos managere es a genk mit kever, gyanitom a bananzabalo atbaszta oket a palankon. mikozben fingja nincs rola, hogy mi az az uefa, es miert fogjak pancelt eltiltani. marpedig sanszos, ha oroszeknal ott van szerzodes az asztalfiokban...

Július 12-én lesz az első EL-meccs.

hm, ennyire eltoltak volna a vb miatt? valamelyik evben ugy remlik, hogy mar juniusban lement az elso kor...

Nem a vb miatt. Idén nyártól átvariálták az EL- és BL-selejtezők rendszerét és menetrendjét.
http://m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaj ... as-2621749
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.13. 12:25

Ferencváros // Man Utd írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

Nem arra megy ki a játék, hogy visszajöjjön, december óta világos, hogy amint tud, megy tovább valami értelmezhető ligába.
De a vezetés részéről ez a minimum, hogy ne üljenek és nézzék karba tett kézzel, hogy transzfer szempontból úgy kerül Ghánából Belgiumba, mintha a kettő közti budapesti lépcső nem is létezne, és kizárólag ghánai félbűnözők keressenek az átigazolási pénzen.

keressenek a budapesti félbűnözők is :cool:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.06.13. 13:38

ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

Nem arra megy ki a játék, hogy visszajöjjön, december óta világos, hogy amint tud, megy tovább valami értelmezhető ligába.
De a vezetés részéről ez a minimum, hogy ne üljenek és nézzék karba tett kézzel, hogy transzfer szempontból úgy kerül Ghánából Belgiumba, mintha a kettő közti budapesti lépcső nem is létezne, és kizárólag ghánai félbűnözők keressenek az átigazolási pénzen.

keressenek a budapesti félbűnözők is :cool:

Azok így is úgy is keresnek, de maradjon a klubnak épkézláb játékosokra is.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Paintsil átigazolása: reagált a Fradi

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.06.13. 14:01

S.O.A.D. írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nem értem miért nem hagyják már lelépni. Miért jó ha olyan játszik náluk aki menni akar? Már télen is össze-vissza kamuzott,hogy ne kelljen visszajönnie.

Ezek után már nyilván nem lenne értelme visszarángatni. Azonban ha tényleg érvényesítettük a vételi opciónkat december elején, és ebbe ők is beleegyeztek írásban, akkor nincs miről beszélni. A Genknek akkor a Fraditól kéne kivásárolnia.
Nyilván erős kételyekkel kell kezelni Orosz szavait, de amit Páncél menedzsere levágott a ghánai sportsajtóban a tél folyamán, abból nem az jön le, mintha ő is annyira hiteles arc lenne.

pontosan, ebben a temakorben szerintem is orosz fele billen a merleg, mert ennek mar volt elozmenye, es akkor az volt a konkluzio, hogy a "manager" meg az orosznal is nagyobb hantas. a genk meg nem tud mit csinalni, ha odamegy a kurafi es azt mondja, hogy nincs is semmilyen papir, mert siman eltunthettek, ellenben ha egy peldany ott lapul orosz fiokjaban, akkor arra nekik nincs ralatasuk, akarmennyi jogaszuk is van. egesz egyszeruen bevallaltak a rizikot, egy belga klubnak ez apropenz, tucat ilyen jatekosert fizetnek es 10-bol max 1 lesz utana "nyero" befektetes.

igazabol oroszek kommunikaciojat nem ertem, ha van "valami", akkor miert nem teszik kozze, ha nincs semmi, akkor miert hadovalnak. tippem szerint megvan a papir, de valami homalyos zagyvasag miatt ez nem nyilvanos. mondjuk valami szaftos korrupcios kitetelek lehetnek benne, amit nem szivesen reklamoznak, de arra jo, hogy az uefanal elkaszaljak a manager urat. igazabol a fo kerdes az, hogy mi kapunk-e penzt panceleert, vagy a ghanai csapat...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 177 vendég