"Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

"Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.31. 12:11

Székesfehérvár – Kovács Zoltán válaszolt.

"Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?


Az utolsó forduló előtt két mérkőzés kimenetelében biztosak a szurkolók. Az egyik, hogy az NB I-ért küzdő Balmazújváros megveri a már tét nélkül pályára lépő Ferenvárost, a másik tutinak meg azt mondja mindenki, hogy a már bajnok Videoton odaadja a pontokat a szintén a bentmaradásért harcoló Diósgyőrnek.


 



 




Az utolsó forduló előtt két mérkőzés kimenetelében biztosak a szurkolók. Az egyik, hogy az NB I-ért küzdő Balmazújváros megveri a már tét nélkül pályára lépő Ferenvárost, a másik tutinak meg azt mondja mindenki, hogy a már bajnok Videoton odaadja a pontokat a szintén a bentmaradásért harcoló Diósgyőrnek. Az Origo Kovács Zoltánnal, a Videoton sportigazgatójával készített interjút, aki meg is kapta a legfontosabb kérdést: „Szombaton a Videoton Miskolcon lép pályára az utolsó fordulóban. A hazaiak az életben maradásért küzdenek, a Vidinek viszont tét nélküli a mérkőzés. Milyen csapattal fognak felállni? Az fog pályára lépni, aki maximálisan megérdemli, hogy a Videoton bajnokcsapatát képviselje. Neveket nem mondanék, hiszen nem én állítom össze a csapatot, de erős összeállításban fogunk játszani a DVTK ellen.” Az nb1.hu valamennyi mérkőzésről (és a meccseken lévő fejleményekről) élő közvetítésben számol majd be!



„Szombaton a Videoton Miskolcon lép pályára az utolsó fordulóban. A hazaiak az életben maradásért küzdenek, a Vidinek viszont tét nélküli a mérkőzés. Milyen csapattal fognak felállni?


Az fog pályára lépni, aki maximálisan megérdemli, hogy a Videoton bajnokcsapatát képviselje. Neveket nem mondanék, hiszen nem én állítom össze a csapatot, de erős összeállításban fogunk játszani a DVTK ellen.”


 


Az nb1.hu valamennyi mérkőzésről (és a meccseken lévő fejleményekről) élő közvetítésben számol majd be!


 

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.05.31. 19:43

"Lefekszik-e" a fradi a Balmaznak? :D

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.31. 19:47

"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.31. 20:02

"Lefekszik-e" a palánta a jégesőben?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Kilmister
Serdülõ
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009.09.26. 17:23
Tartózkodási hely: Dél-Buda

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Kilmister » 2018.05.31. 20:06

MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

A Honvéd részéről még van tét.
... voltak passzaink ...

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.31. 20:16

Kilmister írta:
MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

A Honvéd részéről még van tét.
Már hallottam ilyen verziót,mer,hogy nem kell nekik az Európa Liga. Mondjuk szerintem is baromság,hiszen nem csipázzák egymást.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.05.31. 20:42

MindigÚjpest írta:
Kilmister írta:
MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

A Honvéd részéről még van tét.
Már hallottam ilyen verziót,mer,hogy nem kell nekik az Európa Liga. Mondjuk szerintem is baromság,hiszen nem csipázzák egymást.

Az öreg mindenképpen nemzetközi indulást akar minden évben,persze,hogy minek csak ő tudja. De az lehet,hogy a negyedik hellyel is meglenne.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.05.31. 20:51

Azért jó az ilyen cikk, mert ezután, ha nyer a Vasas, akkor 100%, hogy csak akkor nyerhet, ha a Kispest lefekszik neki.
Ha nyer a Diósgyőr, akkor meg tuti lefeküdt neki a Vidi. Várjunk csak, ez tényleg csak akkor lehet mondjuk. Sajnos.
Érted élek én!

Gombi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2007.09.16. 09:13
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Gombi » 2018.05.31. 21:48

A pár nappal ezelőtti szösszenetük után,azt mondom,hogy nem érdekel a Diók kiesése...sőt!(Pedig korábban azt gondoltam,hogy ne ők legyenek...)
Javasolnám,hogy védessük le a VIDI koncepciót: Csinálj bajnokcsapatot és cseszd szét....

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.05.31. 22:39

Gombi írta:A pár nappal ezelőtti szösszenetük után,azt mondom,hogy nem érdekel a Diók kiesése...sőt!(Pedig korábban azt gondoltam,hogy ne ők legyenek...)

Ez a mostani barátságnak volt előzménye azért. Tavalyi szezonzárón előtt az rbd kifejtette a reményeit.
Érted élek én!

Avatar
just
Tartalék
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2007.03.28. 11:13

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: just » 2018.06.01. 18:34

MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

Lefekszik-e a döglött ló?
"Úgy vélem,a mûvem csak akkor lesz befejezve ha meghaltam és eltemetnek" John Lennon
Angyalföld
http://www.youtube.com/watch?v=I-NRriHlLUk

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.01. 18:54

Gombi írta:A pár nappal ezelőtti szösszenetük után,azt mondom,hogy nem érdekel a Diók kiesése...sőt!(Pedig korábban azt gondoltam,hogy ne ők legyenek...)

pár éve már megy a tök értelmetlen cicaharc, a jó Isten tudja miért
kb. a centenáriumi kiesés óta fejükbe vették páran a csoportokon belül, hogy mi mindenkit gyűlölünk (az egyszer ennek, másszor annak a csapatnak szurkoló harmincfős szegedi """ táboron""" kívül), és ennek az RBD-vel szemben valamiért nagyon szeretnek hangot adni
nekem amúgy semmi bajom veletek, sőt, legalább ti vidékiként vagytok sikeresek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.01. 18:59

Dzsotti írta:Azért jó az ilyen cikk, mert ezután, ha nyer a Vasas, akkor 100%, hogy csak akkor nyerhet, ha a Kispest lefekszik neki.
Ha nyer a Diósgyőr, akkor meg tuti lefeküdt neki a Vidi. Várjunk csak, ez tényleg csak akkor lehet mondjuk. Sajnos.

Bennem vívódik a gondolat, hogy egyébként lefekvésnek számít-e egyáltalán, ha egy, a bajnoki címet már begyűjtött csapat az év során kevesebb lehetőséget kapott játékosokkal történő kiállása lefekvésnek számít-e.

A lefekvést akkor tartanám reálisnak, ha egy erős csapattal állnának fel, és simán kikapnának.

Csakhogy mindenbe is beleszóljak.

Vau.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gombi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2007.09.16. 09:13
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Gombi » 2018.06.02. 12:53

ManBat írta:
Gombi írta:A pár nappal ezelőtti szösszenetük után,azt mondom,hogy nem érdekel a Diók kiesése...sőt!(Pedig korábban azt gondoltam,hogy ne ők legyenek...)

pár éve már megy a tök értelmetlen cicaharc, a jó Isten tudja miért
kb. a centenáriumi kiesés óta fejükbe vették páran a csoportokon belül, hogy mi mindenkit gyűlölünk (az egyszer ennek, másszor annak a csapatnak szurkoló harmincfős szegedi """ táboron""" kívül), és ennek az RBD-vel szemben valamiért nagyon szeretnek hangot adni
nekem amúgy semmi bajom veletek, sőt, legalább ti vidékiként vagytok sikeresek

én azt hittem,hogy ez onnan indult,amikor a Diók összerúgták a port a Lokistákkal...s mivel az Rbd. inkább a debreceniek felé húzott,így a táborotok(egy része) úgy gondolta,hogy az ellenségem barátja az ellenségem...De igazából mindegy is,Nektek most az a lényeg,hogy bent maradjatok...Hajrá!;)
Javasolnám,hogy védessük le a VIDI koncepciót: Csinálj bajnokcsapatot és cseszd szét....

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.02. 13:10

Gombi írta:
ManBat írta:
Gombi írta:A pár nappal ezelőtti szösszenetük után,azt mondom,hogy nem érdekel a Diók kiesése...sőt!(Pedig korábban azt gondoltam,hogy ne ők legyenek...)

pár éve már megy a tök értelmetlen cicaharc, a jó Isten tudja miért
kb. a centenáriumi kiesés óta fejükbe vették páran a csoportokon belül, hogy mi mindenkit gyűlölünk (az egyszer ennek, másszor annak a csapatnak szurkoló harmincfős szegedi """ táboron""" kívül), és ennek az RBD-vel szemben valamiért nagyon szeretnek hangot adni
nekem amúgy semmi bajom veletek, sőt, legalább ti vidékiként vagytok sikeresek

én azt hittem,hogy ez onnan indult,amikor a Diók összerúgták a port a Lokistákkal...s mivel az Rbd. inkább a debreceniek felé húzott,így a táborotok(egy része) úgy gondolta,hogy az ellenségem barátja az ellenségem...De igazából mindegy is,Nektek most az a lényeg,hogy bent maradjatok...Hajrá!;)

a Lokival inkább csak a barátság lett felbontva, de az egy egészen friss sztori ehhez képest
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.02. 13:16

Kilmister írta:
MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

A Honvéd részéről még van tét.
Ha akarnak indulni az EL-ben.
A Paks és a Loki mindent meg fognak tenni, hogy ne induljanak. Meggyőződésem.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.02. 13:47

nyúl írta:
Kilmister írta:
MindigÚjpest írta:"Lefekszik-e" a Honvéd a Vasasnak?

A Honvéd részéről még van tét.
Ha akarnak indulni az EL-ben.
A Paks és a Loki mindent meg fognak tenni, hogy ne induljanak. Meggyőződésem.

"Sajnos továbbra is vannak problémáink, Kinyik Ákosra, Aleksandar Jovanovicra, Justin Mengolóra és Könyves Norbertre sem számíthatunk, ráadásul Tomas Kosicky ujjsérülést szenvedett a pénteki edzésen, Bódi Ádám belázasodott és Haris Tabakovic sem tudja vállalni a játékot."
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.02. 14:54

Cselszky írta:
nyúl írta:
Kilmister írta:A Honvéd részéről még van tét.
Ha akarnak indulni az EL-ben.
A Paks és a Loki mindent meg fognak tenni, hogy ne induljanak. Meggyőződésem.

"Sajnos továbbra is vannak problémáink, Kinyik Ákosra, Aleksandar Jovanovicra, Justin Mengolóra és Könyves Norbertre sem számíthatunk, ráadásul Tomas Kosicky ujjsérülést szenvedett a pénteki edzésen, Bódi Ádám belázasodott és Haris Tabakovic sem tudja vállalni a játékot."
Az igen! :)

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.06.02. 15:16

Le hát, kivancsi leszek a pro kiveszi-e a kínálatból.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: "Lefekszik-e" a Videoton a Diósgyőrnek?

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.06.02. 16:22

Nem tudom milyen csapattal állunk ki, de azért nem hiszem hogy gyengével. Most azt mondom hogy kiesik a Diősgyőr a Vasassal egyetemben. A Balmaz viszont szerintem hoz egy bravúrt ma.
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: dingo valamint 206 vendég