Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.30. 16:50

Magyarország - Nem sokáig lógathatja a lábát az exdiósgyőri tréner.

Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!


A 24.hu információi szerint Bódog Tamás diósgyőri időszaka után Debrecenben vállalhat munkát. Az esetleges hajdúsági szerepvállalásról megkérdezte a portál a szakembert, aki így felelt:


 


"Debrecenről hallott? Akkor többet tud mint én. Más csapatokról is halottam, mely érdeklődik irántam. Az a helyzet, hogy jelen pillanatban Nyugat-Európában pályaedzőként tudnék dolgozni – s erre lenne is lehetőségem –, de én vezetőedző szeretnék lenni, és erre Magyarországon van most a legnagyobb esélyem. Több mint valószínű, hogy itt fogok kikötni, persze bármilyen csapatot én sem szeretnék elvállalni" - fogalmazott Bódog, akitől áprilisban vettek búcsút a DVTK-nál.


 

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.30. 16:52

nab+
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.30. 17:08

Forrest Gump kedveli ezt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.30. 17:36

Azt mondom ha nem erősítjük meg a keretet akkor Bandi sem fog csodát tenni mindig.
Így teljesen mindegy ki az edző...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.30. 17:40

beroka írta:Azt mondom ha nem erősítjük meg a keretet akkor Bandi sem fog csodát tenni mindig.
Így teljesen mindegy ki az edző...

Bandi csak 1 évre írt alá. Eszerint nem akar/nem tud maradni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.30. 17:42

Cselszky írta:
beroka írta:Azt mondom ha nem erősítjük meg a keretet akkor Bandi sem fog csodát tenni mindig.
Így teljesen mindegy ki az edző...

Bandi csak 1 évre írt alá. Eszerint nem akar/nem tud maradni.

Nem csodálkoznék rajta ha nem maradna.
Igaz a tavasz miatt nagy csalódás van bennem hiszen ha egy edző nem tudja motiválni a játékosokat...

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.05.30. 17:47

Na ott viszonylag nyugodt körülmények között dolgozhat,nem lesz kifogás,ha ott sem tud érvényesülni,Kondás és Herczeg bizonyította,hogy jó szakmai munkával ott lehet eredményesen szerepelni.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.30. 17:49

Cselszky írta:
beroka írta:Azt mondom ha nem erősítjük meg a keretet akkor Bandi sem fog csodát tenni mindig.
Így teljesen mindegy ki az edző...

Bandi csak 1 évre írt alá. Eszerint nem akar/nem tud maradni.

Az Akadémia ügyvezető pozijáról már lemondott. Lehet visszavonul. de az is lehet, hogy csak egy kacsa miatt spekulálgatunk.

Mindenesetre az7t látjuk, hogy egy képességekben a Debrecenhez hasonló csapat igen komoly mélyrepülésbe kezdett Bódog keze alatt, ugyanakkor úgy tisztességes, ha megemlítjük, hogy amennyiben igaza van a diósgyőri síránkozó kórusnak, még akkor is, valószínűleg Bódog itt is meg fog bukni, tekintve itt sem kevésbé lutyák a játékosok (ahogy máshol sem). Főleg ha "beerősítünk" a kieső Diósgyőrből vagy két játékossal, akiket egyszerre, egy sajtótájékoztatóan jelentenének be Bódoggal... hát az a világ trollkodása lenne :D
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.30. 17:51

John McClane írta:Na ott viszonylag nyugodt körülmények között dolgozhat,nem lesz kifogás,ha ott sem tud érvényesülni,Kondás és Herczeg bizonyította,hogy jó szakmai munkával ott lehet eredményesen szerepelni.

Ha nem bizonyítana, akkor még mindig ráverheti a játékosokra, hogy végre kiköthessen egy hozzá méltó minőségi labdarúgó állománnyal rendelkező klubnál, pl. a Fradinál, a Vidinél vagy Felcsútnál.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.05.30. 18:18

Reginald McFreez írta:
John McClane írta:Na ott viszonylag nyugodt körülmények között dolgozhat,nem lesz kifogás,ha ott sem tud érvényesülni,Kondás és Herczeg bizonyította,hogy jó szakmai munkával ott lehet eredményesen szerepelni.

Ha nem bizonyítana, akkor még mindig ráverheti a játékosokra, hogy végre kiköthessen egy hozzá méltó minőségi labdarúgó állománnyal rendelkező klubnál, pl. a Fradinál, a Vidinél vagy Felcsútnál.

Pont ezaz,hogy azt már egyszer eljátszotta,mégegyszer már nehéz lenne,főleg,hogy előtte két tag is sikert-sikerre halmozott abban a közegben.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.30. 18:34

John McClane írta:
Reginald McFreez írta:
John McClane írta:Na ott viszonylag nyugodt körülmények között dolgozhat,nem lesz kifogás,ha ott sem tud érvényesülni,Kondás és Herczeg bizonyította,hogy jó szakmai munkával ott lehet eredményesen szerepelni.

Ha nem bizonyítana, akkor még mindig ráverheti a játékosokra, hogy végre kiköthessen egy hozzá méltó minőségi labdarúgó állománnyal rendelkező klubnál, pl. a Fradinál, a Vidinél vagy Felcsútnál.

Pont ezaz,hogy azt már egyszer eljátszotta,mégegyszer már nehéz lenne,főleg,hogy előtte két tag is sikert-sikerre halmozott abban a közegben.

Ha lesz rá vevő, miután kibaszták Debrecenből, miért ne? na de majd látjuk, én azért bízom benne, hogy nem Debrecenben kell ezt majd kikísérletezni... bár... igazából - őszintén szólva - a faszom sem bánja...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.30. 19:02

Savaria1919 írta:Forrest Gump kedveli ezt.

Napi kapcsolatban leszek vele :)
Nagyon kíváncsi vagyok, h mire megy majd - ha igaz a hír. Jelenleg senki sem tudja, h jó edző vagy sem.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.30. 19:41

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Forrest Gump kedveli ezt.

Napi kapcsolatban leszek vele :)
Nagyon kíváncsi vagyok, h mire megy majd - ha igaz a hír. Jelenleg senki sem tudja, h jó edző vagy sem.

Diósgyőrben a jó PR-ja ellenére megégette magát, ez az ajánlólevele. Nem túl biztató. A cikk alapján nincs ez még lefutva, talán annyi igaz, hogy volt érdeklődés. Más klubok is kereshetik. Annyi valószínűsíthető, hogy itthon akar melózni vezetőedzőként.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.30. 19:45

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Forrest Gump kedveli ezt.

Napi kapcsolatban leszek vele :)
Nagyon kíváncsi vagyok, h mire megy majd - ha igaz a hír. Jelenleg senki sem tudja, h jó edző vagy sem.

Diósgyőrben a jó PR-ja ellenére megégette magát, ez az ajánlólevele. Nem túl biztató. A cikk alapján nincs ez még lefutva, talán annyi igaz, hogy volt érdeklődés. Más klubok is kereshetik. Annyi valószínűsíthető, hogy itthon akar melózni vezetőedzőként.

A Vasast is írták vele kapcsolatban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2018.05.30. 20:47

takarodj
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.05.30. 21:28

Forrest Gump írta:takarodj

Mondtam én,hogy visszasírjátok még a Kondás érát.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Misi 23
Profi
Hozzászólások: 2407
Csatlakozott: 2005.05.16. 19:30

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Misi 23 » 2018.05.30. 21:30

Remélem hatalmas kacsa az egész.
Amikor írtam annó egy Diósgyőri topicban, hogy szerintem az őszi szezont nem vele kezdik meg, enyhén szólva le lettem hurrogva. Bárcsak vele kezdték volna az őszi szezont...
MINDÖRÖKKÉ DEBRECEN!!
-----Hajrá LOKI!!!!!!!-----

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Apuka » 2018.05.30. 21:45

Pontosan pályaedzőnek alkalmas.
Inkább abban kéne minél magasabbra törnie!

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2018.05.31. 00:27

John McClane írta:
Forrest Gump írta:takarodj

Mondtam én,hogy visszasírjátok még a Kondás érát.

nana, kondás a legalja
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Bódog Tamás NB I-es klub kispadjára ülhet le!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.05.31. 07:55

Hozzánk jöhetne a halvérű Supka helyett.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég