Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.29. 22:20

moszkvicsslusszkulcs írta:
Bman írta:
adrenalin69 írta:Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

A Pinyő leöntése az a semleges szektorból jött, esetleg feljebbről, egyébként nyakkendő már nem volt rajta, ezért lehet, hogy a saját söre volt. Én a gyakorlatra megadom a maximális 10 pontot, nagyon tetszett az ellenreakció is!
A többi, hát mindenkinek szíve-joga, mit hall meg. Érdekes mód Fradista haverok nem mondják, hogy micsoda ordenáré volt a kupadöntő, volt 2x (sajnos) a f@sszopóz@s, egy kis (sajnos) sz@r a kpest, de ez max. 2 perc volt!!! Én is megsértődnék, ha a zödek a góljuk után nem „mocskosliláznának”, Kifejezetten jó érzés, hogy minden rúgott góljuknál előbb jutunk eszükbe, mint a saját csapatuk! Tiszteljük meg már az ellenfelet, ez a történelem, ez a szokás, ez jár (sajnos). A megvesz a fideg, az 5 perc is volt, de az az kit sért? (Az tény, a tényeken pedig nem sértődni kell, hanem egyetérteni, vagy változtatni rajtuk!) A többi az támogató szurkolás volt. A pirózás szép volt, de az állami-támogatottak már megint komolyabb és nagyobb áldozattal járó tűzijátékot mutattak be. Teljesen érthetetlen, miért a kulturált példamutató szurkolást büntetik?
A Felcsúti szurkolókat meg nem bántotta senki, egyrészt külön buszokkal, külön őrzött bejáraton jöttek, másrészt (én a C5-ben voltam) csak a góljuk után vettük észre őket! A „harmincan vagytok” az rímel, a „harminchárman vagytok, meg az edzőbá”, az nem. Semmi bántás nem volt! Azóta sikerült felvételen is megnéznem, én azt mondom az ultrák teljesen visszafogottak, kulturáltak voltak, még a saját tulajt sem szidták, a címert sem követelték jobban, mint a Hali ellen. Aznap ennyit tudott pénz, hatalom, az esélyeket a szurkolótábor kiegyenlítette, a végén a szerencse meg épp nekünk mosolygott. Ennyi!
Én azoknak akik úgy érzik, hogy kellett ez a 4 milka üzenem: „Egyszerűen senkik vagytok!”

ti ketten a "vak vezet világtalant" tipikus esetei vagytok

Most aztán jól megaszondtad kubifióka! El is rontottad az estémet. Be is jelentkezek Regihez egy konzultációra.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: imici » 2018.05.30. 09:26

Vicc ez a bünti. Rohadt infláció.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.30. 09:34

imici írta:Vicc ez a bünti. Rohadt infláció.

A zsinórmérték a vicc! Példának okáért, a vipből jött a sör a disznóra. Akkor miért mi kapunk ezért büntetést?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: imici » 2018.05.30. 09:59

adrenalin69 írta:
imici írta:Vicc ez a bünti. Rohadt infláció.

A zsinórmérték a vicc! Példának okáért, a vipből jött a sör a disznóra. Akkor miért mi kapunk ezért büntetést?

A vipben milyen érzelműek voltak? Az látszott hogy komoly mennyiség hullt Pintérre, felteszem egy jó adag mellé is ment hiszen nem 25 centiről dobták és hát akkor nagyobb területen szóródik szét, szóval valaki szinte egy egész pohárnyi sört pazarolt el. Vagy nem ő vette, vagy akkor jött rá hogy nem ihat mert vezet.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.30. 12:32

adrenalin69 írta:Azért kiváncsi lennék, hogy a végén skandált: elbasztad Viktor , ebből a 4 millából mennyi ért!
3999980HUF
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.30. 12:34

moszkvicsslusszkulcs írta:
sznot írta:Kivancsi leszek fog e a Fradi valamit kapni a hanggranatos (?) incidens miatt.

még mindig stroboszkóp nem hanggránát. és biztos fog a pirozás miatt meg a diok is voltak szidva természetesen.
Szerintem teljesen mindegy,lényeg,hogy kurva ügyesek voltak.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.05.30. 13:09

imici írta:
adrenalin69 írta:
imici írta:Vicc ez a bünti. Rohadt infláció.

A zsinórmérték a vicc! Példának okáért, a vipből jött a sör a disznóra. Akkor miért mi kapunk ezért büntetést?

A vipben milyen érzelműek voltak? Az látszott hogy komoly mennyiség hullt Pintérre, felteszem egy jó adag mellé is ment hiszen nem 25 centiről dobták és hát akkor nagyobb területen szóródik szét, szóval valaki szinte egy egész pohárnyi sört pazarolt el. Vagy nem ő vette, vagy akkor jött rá hogy nem ihat mert vezet.

Vagy beleivott, és rájött 650 Huf ezért ászoknak csúfolt büntetésért sok volt, úgy döntött kimarad a körforgásból, és közvetlenül visszajuttatja az anyatermészetnek. Pinyő meg belépett... De bárhogy is volt, nekem eddigi életében abban a pillanatban volt a legszimpatikusabb, arcán a cápamosollyal, sörtől bűzlő öltönyben. Mint kivert, esőben ázó, éhes bánatos kölyökkutya úgy nézett... Kezdtem átgondolni, van e elég pénz nálam oltásra, aztán kinyílt a "pofa", és odalett a varázs.
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: extex » 2018.05.30. 19:45

adrenalin69 írta:
sznot írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:még mindig stroboszkóp nem hanggránát. és biztos fog a pirozás miatt meg a diok is voltak szidva természetesen.


A gyengebbek miatt tettem oda a kerdojelet.

Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.30. 22:11

moszkvicsslusszkulcs írta:
Bman írta:
adrenalin69 írta:Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

A Pinyő leöntése az a semleges szektorból jött, esetleg feljebbről, egyébként nyakkendő már nem volt rajta, ezért lehet, hogy a saját söre volt. Én a gyakorlatra megadom a maximális 10 pontot, nagyon tetszett az ellenreakció is!
A többi, hát mindenkinek szíve-joga, mit hall meg. Érdekes mód Fradista haverok nem mondják, hogy micsoda ordenáré volt a kupadöntő, volt 2x (sajnos) a f@sszopóz@s, egy kis (sajnos) sz@r a kpest, de ez max. 2 perc volt!!! Én is megsértődnék, ha a zödek a góljuk után nem „mocskosliláznának”, Kifejezetten jó érzés, hogy minden rúgott góljuknál előbb jutunk eszükbe, mint a saját csapatuk! Tiszteljük meg már az ellenfelet, ez a történelem, ez a szokás, ez jár (sajnos). A megvesz a fideg, az 5 perc is volt, de az az kit sért? (Az tény, a tényeken pedig nem sértődni kell, hanem egyetérteni, vagy változtatni rajtuk!) A többi az támogató szurkolás volt. A pirózás szép volt, de az állami-támogatottak már megint komolyabb és nagyobb áldozattal járó tűzijátékot mutattak be. Teljesen érthetetlen, miért a kulturált példamutató szurkolást büntetik?
A Felcsúti szurkolókat meg nem bántotta senki, egyrészt külön buszokkal, külön őrzött bejáraton jöttek, másrészt (én a C5-ben voltam) csak a góljuk után vettük észre őket! A „harmincan vagytok” az rímel, a „harminchárman vagytok, meg az edzőbá”, az nem. Semmi bántás nem volt! Azóta sikerült felvételen is megnéznem, én azt mondom az ultrák teljesen visszafogottak, kulturáltak voltak, még a saját tulajt sem szidták, a címert sem követelték jobban, mint a Hali ellen. Aznap ennyit tudott pénz, hatalom, az esélyeket a szurkolótábor kiegyenlítette, a végén a szerencse meg épp nekünk mosolygott. Ennyi!
Én azoknak akik úgy érzik, hogy kellett ez a 4 milka üzenem: „Egyszerűen senkik vagytok!”

ti ketten a "vak vezet világtalant" tipikus esetei vagytok

A "Vlak vezet világtalant" eredetibb volt.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.30. 22:38

extex írta:
adrenalin69 írta:
sznot írta:
A gyengebbek miatt tettem oda a kerdojelet.

Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: imici » 2018.05.31. 10:37

adrenalin69 írta:
extex írta:
adrenalin69 írta:Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?

Na jó, akkor 1 millió a Fradinak. És a sör árakat felemelni hogy kétszer is meggondolják hogy kilöttyentsék vagy sem
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.05.31. 12:22

adrenalin69 írta:
extex írta:
adrenalin69 írta:Biztos lesz egy utolsó figyelmeztezès! Azért ez nem èrt fel egy sörrel leöntéssel!

Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?

ennyi erővel a késelés nem a lelátón volt mégis lezárták több meccsre.. ilyenek ezek az igazságtalanságok..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.31. 12:29

moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:
extex írta:Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?

ennyi erővel a késelés nem a lelátón volt mégis lezárták több meccsre.. ilyenek ezek az igazságtalanságok..

Ja, hogy te ennyire buta vagy, akkor nem szóltam.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.05.31. 13:48

adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?

ennyi erővel a késelés nem a lelátón volt mégis lezárták több meccsre.. ilyenek ezek az igazságtalanságok..

Ja, hogy te ennyire buta vagy, akkor nem szóltam.

nyaljál körbe vagy 3 wc deszkát
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.31. 16:15

moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:ennyi erővel a késelés nem a lelátón volt mégis lezárták több meccsre.. ilyenek ezek az igazságtalanságok..

Ja, hogy te ennyire buta vagy, akkor nem szóltam.

nyaljál körbe vagy 3 wc deszkát

És még közönséges is, bár tudvalevő, hogy az egyikből szokott a másik következni!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.31. 17:45

adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:Ja, hogy te ennyire buta vagy, akkor nem szóltam.

nyaljál körbe vagy 3 wc deszkát

És még közönséges is, bár tudvalevő, hogy az egyikből szokott a másik következni!

A kétségtelen közönségesség mellett érzek benne némi aljas szellemességet - gondolva a címerkálváriátokra, ami viszont ellentmond a butasággal.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.31. 18:43

Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:nyaljál körbe vagy 3 wc deszkát

És még közönséges is, bár tudvalevő, hogy az egyikből szokott a másik következni!

A kétségtelen közönségesség mellett érzek benne némi aljas szellemességet - gondolva a címerkálváriátokra, ami viszont ellentmond a butasággal.
Akkor szopjátok le egymást.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.31. 19:06

MindigÚjpest írta:
Reginald McFreez írta:
adrenalin69 írta:És még közönséges is, bár tudvalevő, hogy az egyikből szokott a másik következni!

A kétségtelen közönségesség mellett érzek benne némi aljas szellemességet - gondolva a címerkálváriátokra, ami viszont ellentmond a butasággal.
Akkor szopjátok le egymást.

Erről a Másnaposok c. film jutott az eszembe, amikor - a film vége felé - a szakállas majom próbált beszélgetni a kihúzott fogú fazon frissen kihajított exével. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.31. 19:35

Reginald McFreez írta:
MindigÚjpest írta:
Reginald McFreez írta:A kétségtelen közönségesség mellett érzek benne némi aljas szellemességet - gondolva a címerkálváriátokra, ami viszont ellentmond a butasággal.
Akkor szopjátok le egymást.

Erről a Másnaposok c. film jutott az eszembe, amikor - a film vége felé - a szakállas majom próbált beszélgetni a kihúzott fogú fazon frissen kihajított exével. :)
Jó van. Láttam a filmet,de nem szoktak nagyon megmaradni a részletek.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kupadöntő: elképesztő büntetést kapott az Újpest

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.05.31. 21:04

moszkvicsslusszkulcs írta:
adrenalin69 írta:
extex írta:Ha jól rémlik, kaptukanában is a milliós büntetéseket. Huhogtatok (talán nálatok még több is volt a néger), piró a pályára is került, Pintér még egy zuhanyt is kapott. Utóbbi is elég csöves dolog szerintem, ha meg a játékvezetőkre szent tehénkènt tekint az MLSz (érthető) a vezetőedzőkre főleg.

Csak, hogy kisatírozzam tudatlanságod fehér foltjait, a zsírdisznót, a semleges vippáholyból öntötték le. Tehát?

ennyi erővel a késelés nem a lelátón volt mégis lezárták több meccsre.. ilyenek ezek az igazságtalanságok..

Utcát sem zártak le emiatt, amikor ott alkottatok, úgyhogy ja.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég