Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.05.28. 12:50

Bandibá és a saját neveléseik megérdemelnék az EL-t, a Balmaz mellett nekik fogok szorítani.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.28. 13:24

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:sztem a Kispest jó szopásához híven most is odaadja a 3 pontot a Vasasnak

Mindegy, mert mi maximum egy 0:0-át tudunk kihozni a Vidi meccsből, de ahhoz annyira bele kell szarni a vendégeknek, h olyan már nincs is.

nekünk már egyértelműen eldőlt, ezt nem is vitatom
De jobb is így,nem kell még 2-3 évet várni a tutira.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.28. 13:52

A Vaskezű írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:ezt mondtad erre a fordulóra is

Addig fogsz kóstolgatni amíg megszondáztatlak. És ne hazugggy, nem mondtam, h a Vasas ki fog kapni. Elbaszta Bódog, de az a szerencsénk, h Leiszti ad pénzt.

Nekem sokkal inkább tűnik úgy, hogy Bódog a maximumot hozta ki ebből a vékony keretből. Bódog kért, de nem kapott igazolásokat, aki ezt klubon belül megakasztotta (a kiszivárgott szurkolói egyeztetésből következtetni lehet rá), az a legnagyobb felelős.

Az utolsó mondat csak egy kis oltás volt ManBat felé, sok résztvevője van a bukásnak, BT csak az egyik. A lényeg, h az ötödik legnagyobb költségvetésű csapatnak - Leisztinger mondta - illett volna bent maradni. Sok csapat a szabadon igazolható játékosokra építi a keretét. A dolog pikantériája, h akkor terjedt el nagyon ez a pénzért nem igazolhatunk sztori, amikor többször hangoztatta BT, h végre sikerült olyan játékosokat hozni, akik valóban erősítést jelentenek. Még ebben a szörnyű magyar fociban is a futball megcsúfolása volt ami nálunk történt tavasszal.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 15:44

SuperDepor írta:
A Vaskezű írta:
SuperDepor írta:Addig fogsz kóstolgatni amíg megszondáztatlak. És ne hazugggy, nem mondtam, h a Vasas ki fog kapni. Elbaszta Bódog, de az a szerencsénk, h Leiszti ad pénzt.

Nekem sokkal inkább tűnik úgy, hogy Bódog a maximumot hozta ki ebből a vékony keretből. Bódog kért, de nem kapott igazolásokat, aki ezt klubon belül megakasztotta (a kiszivárgott szurkolói egyeztetésből következtetni lehet rá), az a legnagyobb felelős.

Az utolsó mondat csak egy kis oltás volt ManBat felé, sok résztvevője van a bukásnak, BT csak az egyik. A lényeg, h az ötödik legnagyobb költségvetésű csapatnak - Leisztinger mondta - illett volna bent maradni. Sok csapat a szabadon igazolható játékosokra építi a keretét. A dolog pikantériája, h akkor terjedt el nagyon ez a pénzért nem igazolhatunk sztori, amikor többször hangoztatta BT, h végre sikerült olyan játékosokat hozni, akik valóban erősítést jelentenek. Még ebben a szörnyű magyar fociban is a futball megcsúfolása volt ami nálunk történt tavasszal.

egy kicsit én is benne vagyok, én ígértem meg, hogy bennmaradtok de nem volt a szavaim mögött tartalom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 15:49

BEARGRYLLS írta:Bandibá és a saját neveléseik megérdemelnék az EL-t, a Balmaz mellett nekik fogok szorítani.

jó reggelt a szatyorban, Bandybá és a fijjuk olyan szinten nem kérnek az EL-ből, mint Teréz anya az ökölszexből
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 15:51

Maradonapoli írta:
_carlos_ írta:Annyi lesz, hogy mi leadjuk a Vasasnak, se a Balmaz se a DVTK nem fog nyerni, max. egy döntetlen, de az is elég neccesen.

ja, kb. ez lesz

szerintem mind a négyen - Hali, DVTK. Balmaz, Vasaas - nyernek kiesik a Kövesd és a DVTK
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.28. 15:54

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
_carlos_ írta:Annyi lesz, hogy mi leadjuk a Vasasnak, se a Balmaz se a DVTK nem fog nyerni, max. egy döntetlen, de az is elég neccesen.

ja, kb. ez lesz

szerintem mind a négyen - Hali, DVTK. Balmaz, Vasaas - nyernek kiesik a Kövesd és a DVTK
nerelógiailag, lehet a Hali és mi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.05.28. 15:56

Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:Bandibá és a saját neveléseik megérdemelnék az EL-t, a Balmaz mellett nekik fogok szorítani.

jó reggelt a szatyorban, Bandybá és a fijjuk olyan szinten nem kérnek az EL-ből, mint Teréz anya az ökölszexből

Akkor is szeretném ha ők indulnának a lehetséges opciók közül.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.28. 16:16

_carlos_ írta:Annyi lesz, hogy mi leadjuk a Vasasnak, se a Balmaz se a DVTK nem fog nyerni, max. egy döntetlen, de az is elég neccesen.

Akkor jól kicsesznétek Szimával.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.05.28. 16:34

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
_carlos_ írta:Annyi lesz, hogy mi leadjuk a Vasasnak, se a Balmaz se a DVTK nem fog nyerni, max. egy döntetlen, de az is elég neccesen.

ja, kb. ez lesz

szerintem mind a négyen - Hali, DVTK. Balmaz, Vasaas - nyernek kiesik a Kövesd és a DVTK

Szerintem mindenki nyerni fog (elsőtől a tizenkettedikig), hasznos tapasztalatokat, amelyekre lehet építeni a jövőben.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.28. 17:06

Végtelenül elkeseredett lennék, ha kiesne a Haladás. A klub, a tradíciók meg a szurkolók miatt. A játékosállományon belül nyáron nagy változásokat kell eszközölni, felőlem jöhet még 6-7 cseszkó playa. Az akadémistáink leeresztettek, a sztárjaink kiöregedtek, a 25-30 éveseket meg Illésék eladták/elengedték. Iszlaival, Gaállal, Thomas Wilsszel nem itt tartanánk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 17:19

Savaria1919 írta:Végtelenül elkeseredett lennék, ha kiesne a Haladás. A klub, a tradíciók meg a szurkolók miatt. A játékosállományon belül nyáron nagy változásokat kell eszközölni, felőlem jöhet még 6-7 cseszkó playa. Az akadémistáink leeresztettek, a sztárjaink kiöregedtek, a 25-30 éveseket meg Illésék eladták/elengedték. Iszlaival, Gaállal, Thomas Wilsszel nem itt tartanánk.

általában azok szoktak leginkább leereszteni akiket eladtok
én sem örülnék ha kizúgnátok, főleg ha a DVTK-val karöltve, de nektek legalább elég a saját siker, ennyit meg csak összehoztok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 17:20

A Vaskezű írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:ja, kb. ez lesz

szerintem mind a négyen - Hali, DVTK. Balmaz, Vasaas - nyernek kiesik a Kövesd és a DVTK

Szerintem mindenki nyerni fog (elsőtől a tizenkettedikig), hasznos tapasztalatokat, amelyekre lehet építeni a jövőben.

véredben van a tréfa
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.05.28. 17:21

Savaria1919 írta:Végtelenül elkeseredett lennék, ha kiesne a Haladás. A klub, a tradíciók meg a szurkolók miatt. A játékosállományon belül nyáron nagy változásokat kell eszközölni, felőlem jöhet még 6-7 cseszkó playa. Az akadémistáink leeresztettek, a sztárjaink kiöregedtek, a 25-30 éveseket meg Illésék eladták/elengedték. Iszlaival, Gaállal, Thomas Wilsszel nem itt tartanánk.

A tradíciók szart sem érnek már a szurkolók meg csak a problémát okozzák.
Akik nem érdemelnek kiesést az most az első három csapat a többi csak bundások s egyikért sem kár.
Ha rendeződne a helyzet és olyan bajnokság lenne ahol nem a politikai helyezkedés számít akkor talán érdemes lenne beszélni azokról a dolgokról amit írsz.
Így tök mindegy ki esik ki mivel aki nem tud megelőzni egy nulla Vasast vagy egy "amatőr" újváros, kövesd duót az nem érdemli meg a bentmaradást.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.05.28. 17:29

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Végtelenül elkeseredett lennék, ha kiesne a Haladás. A klub, a tradíciók meg a szurkolók miatt. A játékosállományon belül nyáron nagy változásokat kell eszközölni, felőlem jöhet még 6-7 cseszkó playa. Az akadémistáink leeresztettek, a sztárjaink kiöregedtek, a 25-30 éveseket meg Illésék eladták/elengedték. Iszlaival, Gaállal, Thomas Wilsszel nem itt tartanánk.

általában azok szoktak leginkább leereszteni akiket eladtok
én sem örülnék ha kizúgnátok, főleg ha a DVTK-val karöltve, de nektek legalább elég a saját siker, ennyit meg csak összehoztok

A nagy reménnyel eladottak szoktak leereszteni, ennek szerintem az is az oka, hogy itt van egy elég speckó mikroklíma, ami kedvez nekik, egy-egy szarabb meccs után sem kerültek ki a kispadra, nincs konkurencia a posztjukon (Kovács, Radó az akikre itt elsőként gondolok)
Kuttor meg Tóth Laci évekig dolgoztak nálunk, Illésékkel jóban vannak/voltak. Kutyát két botrányos meccs után 3 éve elküldték innen Béláék, nagy fricska lenne a részükről, ha ők küldhetnének minket a másodosztályba
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36794
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: RC » 2018.05.28. 18:20

Elnézve az nb1 következő idényének várható mezőnyét - három keleti és egy nyugati kiskirály csapata többek között - nem is olyan rossz opció a másodosztály. Csak a ZTE ne zuhanjon lejjebb.
SABARIA 1926

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.28. 19:25

Adamek írta:
SuperDepor írta:
A Vaskezű írta:Nekem sokkal inkább tűnik úgy, hogy Bódog a maximumot hozta ki ebből a vékony keretből. Bódog kért, de nem kapott igazolásokat, aki ezt klubon belül megakasztotta (a kiszivárgott szurkolói egyeztetésből következtetni lehet rá), az a legnagyobb felelős.

Az utolsó mondat csak egy kis oltás volt ManBat felé, sok résztvevője van a bukásnak, BT csak az egyik. A lényeg, h az ötödik legnagyobb költségvetésű csapatnak - Leisztinger mondta - illett volna bent maradni. Sok csapat a szabadon igazolható játékosokra építi a keretét. A dolog pikantériája, h akkor terjedt el nagyon ez a pénzért nem igazolhatunk sztori, amikor többször hangoztatta BT, h végre sikerült olyan játékosokat hozni, akik valóban erősítést jelentenek. Még ebben a szörnyű magyar fociban is a futball megcsúfolása volt ami nálunk történt tavasszal.

egy kicsit én is benne vagyok, én ígértem meg, hogy bennmaradtok de nem volt a szavaim mögött tartalom

most már legalább azt mondd meg, h egy év után visszajutunk-e
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.28. 19:31

A Diósgyőrt sajnálnám, vagyis inkább csak a szurkolókat mert a csapat nem üti meg sajnos ennek a nem túl acélos első osztálynak a színvonalát sem jelen pillanatban. Annyira nem lennénk szomorú ha kikapnánk Miskolcon, de az sem grancia semmire kiesés ügyben.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.05.28. 19:57

A jelentősebb dolgokat (évforduló, villány világítás stb) mindig kieséssel "ünnepeljük". Miért lenne kivétel az új stadion. Egyébként már nem is bánom. Ha ez kell, hogy a gyökér busai, ugrai, lipták stb eltakarodjon, legyen.
Érted élek én!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Elképesztő drámák lesznek az utolsó fordulóban

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.28. 20:56

Dzsotti írta:A jelentősebb dolgokat (évforduló, villány világítás stb) mindig kieséssel "ünnepeljük". Miért lenne kivétel az új stadion. Egyébként már nem is bánom. Ha ez kell, hogy a gyökér busai, ugrai, lipták stb eltakarodjon, legyen.

lesz majd helyette devecseri, szopol zsolt meg tóth bence
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 281 vendég