Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.27. 22:08

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Tapolca?

olyasmi
tegnap Füred

nem értesítettél másodiknak :(
egész héten éccakákig melóztam, ha egyeztetünk, vhogy talán tudtunk volna talizni :((((((

az az igazság, hogy ennyi kölökkel a zsebünkben nagyjából a klotyón lehetünk egyedül ha kimozdulunk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51417
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.27. 22:13

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:olyasmi
tegnap Füred

nem értesítettél másodiknak :(
egész héten éccakákig melóztam, ha egyeztetünk, vhogy talán tudtunk volna talizni :((((((

az az igazság, hogy ennyi kölökkel a zsebünkben nagyjából a klotyón lehetünk egyedül ha kimozdulunk

pedig azt hittem, hogy bemutatod őket, azt hallottam róluk, hogy szenvedélyes fényképészek!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.27. 22:28

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:nem értesítettél másodiknak :(
egész héten éccakákig melóztam, ha egyeztetünk, vhogy talán tudtunk volna talizni :((((((

az az igazság, hogy ennyi kölökkel a zsebünkben nagyjából a klotyón lehetünk egyedül ha kimozdulunk

pedig azt hittem, hogy bemutatod őket, azt hallottam róluk, hogy szenvedélyes fényképészek!

mondjuk egy krumpliparty összejöhetett volna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Clark
Sztár
Hozzászólások: 4047
Csatlakozott: 2008.03.27. 19:27
Tartózkodási hely: Kansas C.

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Clark » 2018.05.27. 22:29

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:azzal is kizúgnak ha a Vasas megkapja a Honvédtól mind a hármat

ja
azt nem tuttam

de ha meg nyer a Hali akkor a Kövi lehet bajban
durván kieshet a megyétek összes büszkesége


Paks is alakította a hátsó mezőnyt, hogy a haver csapatoknak "leadták" a pontokat, vidéki csapatok többsége összefog évtizedek óta, örülnek ha egy budapesti csapattal kiszúrhatnak.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51417
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.27. 22:29

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:az az igazság, hogy ennyi kölökkel a zsebünkben nagyjából a klotyón lehetünk egyedül ha kimozdulunk

pedig azt hittem, hogy bemutatod őket, azt hallottam róluk, hogy szenvedélyes fényképészek!

mondjuk egy krumpliparty összejöhetett volna

a kis Bernie eldurranthatott volna egy staniclit

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 23:40

Adamek írta:
ManBat írta:
Adamek írta:hülyeség, jövőre dúsítják a mezőnyt, tuti a visszatérés

a tizenkettediket is feljuttatják?

ja, meg világvége is lesz
amúgy szar így a vége, jobb lett volna ha a tévések játszanak előbb és akkor mi beleszarhattunk volna, jobban jártatok volna
így kövi fordulóban ők is és mi is beleszarunk, megmenekül a Balmaz, a Vasas mert a honvédek lepaktálnak velük, szegény Hali lehet még szopóágon

ha beleszartok, akkor is max. ikszre lettünk volna jóak (bár azt is erősen kétlem), ahhoz Paks szinten kell kűzdeni az EL-indulás ellen, hogy még öngólt is rúgjanak, ha már egyszer kapura lőni képtelenek vagyunk
igazából a mostani helyzet kb. a Szivics elküldését eredményező - mostani szemmel nézve még igen eredményes - tavasz óta eszkalálódik, már az amúgy szintén legfeljebb a közepesek között kiemelkedő Faszrajz Sanyabá is azért hagyott itt minket két évvel ezelőtt, mert szerinte a keret csak a kiesés elleni küzdelemre elég, és nem engedik bővíteni azt
szépen lassan eljutottunk odáig, hogy már a saját idejükben rengeteget szapult Grumicsot, Marjanovicsot vagy Kisbogeszt is úgy sírhatjuk vissza, mintha korszakos egyéniségek lettek volna, és mivel BM konkrétan kijelentette ebben a formában, hogy a jelenlegi keret a lehetőségeink maximuma, semmilyen javulást nem várok a témában - márpedig az, amit Fernandóval a padon mutatunk, az az NB2-ben is csak középmezőny alsó fertályára elég
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.28. 05:12

_carlos_ írta:nem sok különbség van a két osztály között jelenlegi formájában - bár tudom ez majd változni fog. Annyi van hogy az NBII-ben kevesebb lesz a pártcsapat, egy fokkal oldottabb a verseny. Balmaz, Várda, Kövesd, Felcsút - ez lesz fenn plusz Vidi - Fradi... Nem sok értelme van, legalább az MTK visszajön akik valamilyen focit próbálnak játszani, amikor nem mixelnek.

MTK nem pártcsapat?! :D
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.28. 05:46

Clark írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:ja
azt nem tuttam

de ha meg nyer a Hali akkor a Kövi lehet bajban
durván kieshet a megyétek összes büszkesége


Paks is alakította a hátsó mezőnyt, hogy a haver csapatoknak "leadták" a pontokat, vidéki csapatok többsége összefog évtizedek óta, örülnek ha egy budapesti csapattal kiszúrhatnak.

Jó buli is az...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.05.28. 10:26

hmhm, ha leadjuk a 3 pontot a ferieknek, akkor a diosgyor nagy gondban lesz. az egyetlen remenyuk, hogy a vidi is elkomolytalanokodja a meccset, es hatha valamelyik balfasz csapat nem huzza be a meccset. ha valasztani kell, akkor inkabb a dvtk maradjon benn, a tobbiert nem hullajtok konnyet...
kubatov takarodj!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.05.28. 10:42

adrenalin69 írta:
_carlos_ írta:nem sok különbség van a két osztály között jelenlegi formájában - bár tudom ez majd változni fog. Annyi van hogy az NBII-ben kevesebb lesz a pártcsapat, egy fokkal oldottabb a verseny. Balmaz, Várda, Kövesd, Felcsút - ez lesz fenn plusz Vidi - Fradi... Nem sok értelme van, legalább az MTK visszajön akik valamilyen focit próbálnak játszani, amikor nem mixelnek.

MTK nem pártcsapat?! :D

Fuss neki még egyszer :)

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.05.28. 10:46

adrenalin69 írta:
_carlos_ írta:nem sok különbség van a két osztály között jelenlegi formájában - bár tudom ez majd változni fog. Annyi van hogy az NBII-ben kevesebb lesz a pártcsapat, egy fokkal oldottabb a verseny. Balmaz, Várda, Kövesd, Felcsút - ez lesz fenn plusz Vidi - Fradi... Nem sok értelme van, legalább az MTK visszajön akik valamilyen focit próbálnak játszani, amikor nem mixelnek.

MTK nem pártcsapat?! :D


mondjuk ráadásul de.. csak próbáltam valami pozitívat is keresni.. :)
Kispest távdrukker

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.05.28. 10:58

PTi írta:
adrenalin69 írta:
_carlos_ írta:nem sok különbség van a két osztály között jelenlegi formájában - bár tudom ez majd változni fog. Annyi van hogy az NBII-ben kevesebb lesz a pártcsapat, egy fokkal oldottabb a verseny. Balmaz, Várda, Kövesd, Felcsút - ez lesz fenn plusz Vidi - Fradi... Nem sok értelme van, legalább az MTK visszajön akik valamilyen focit próbálnak játszani, amikor nem mixelnek.

MTK nem pártcsapat?! :D

Fuss neki még egyszer :)

Talán, te fuss neki még egyszer. Bezzeg carlos értette!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.28. 12:13

Kép
amiről beszéltem: a csoportok gyakorlatilag tudomást sem vesznek arról, hogy gyakorlatilag eldőlt a sorsunk, és hogy mekkora kibaszott szégyenbe verte magát a klub az elmúlt 1 hónapban, ami ellen itt lenne az ideje fellépni - helyette mintha mi sem történt volna, "szezon legizgalmasabb meccse", " töltsük meg a stadiont"... semminek nincs itt Miskolcon következménye
az RBD-vel való egyoldalú, szánalmas és tök értelmetlen cicaharc pedig már csak hab a tortán
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.05.28. 15:13

Nem is baj, hogy vége a szezonnak, a végén ami elromolhatott, az el is romlott.
Egy simán nyerhető bajnoki címet engedtünk ki a kezünkből. Második éve tart, hogy egy-egy fellángolás mellett stabilan lefele épülünk, miközben kb. sosem látott háttér és játékoskeret volt biztosítva. Egyre jobb körülmények, egyre nagyobb blama. Téltől ráadásul újra az Üllőin megszokott régi hangulat, a 12. játékos is beállt a csapat mögé. Mégis mi a lószar kellene még?
Igazából már tavaly is érett ez, csak azt még elfedte egy kupagyőzelem, idén már semmi se menti a csúfos kudarcot.
Egy Várda ellen kiesni a kupából, és előnyről elbukni a bajnokságot - az egyébként szintén lófütty - Vidi ellen, tavasszal idegenben nyeretlenül, erre nincs mentség. A végére teljesen szétesett az öltöző, Varga most már egyedül, üres kapuba se találna be, annyira bántóan görcsös, a beadásait hagyjuk. Böde lassúbb és lomhább, mint valaha, a bíztató kezdés után Spirovski és Pedroso is látványosan visszaesett, a sérülésig Otigba is teljes homály volt már a végén. Egyedül Blazic emelhető ki, aki a védőmunka mellett elkezdett gólokat is szerezni. De ezen túl az emberek többsége stagnál, vagy inkább gyengült, vagy eleve komoly célokra alkalmatlanok (Priska, kis Lovre).

Méltó korona volt, ahogy tegnap kijött 13 ezer ember egy már lényegében tét nélküli meccsre, végig űzik-hajtják őket, erre meg lefújáskor elindulnak szó nélkül az öltöző felé. Rájuk kell szólni, hogy ugyan vonszolják már oda a picsájukat megköszönni az egész éves szurkolást. Még mi kérünk elnézést, amiért ki merészeltünk jönni.

Ahol ennyi, egyébként alapvetően jó képességű labdarúgó ilyen látványosan becsődöl egyszerre, ott óhatatlanul felmerül, hogy mi a lóf***t csinál a szakmai stáb, akik hétről hétre felkészítik őket. Költői a kérdés. "Hála" a legendás Fradi tavasznak, ez az év kuka, ahogy van, és némi változtatás nélkül a következő is az lesz.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

BSTH

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.28. 15:22

Ferencváros // Man Utd írta:Nem is baj, hogy vége a szezonnak, a végén ami elromolhatott, az el is romlott.
Egy simán nyerhető bajnoki címet engedtünk ki a kezünkből. Második éve tart, hogy egy-egy fellángolás mellett stabilan lefele épülünk, miközben kb. sosem látott háttér és játékoskeret volt biztosítva. Egyre jobb körülmények, egyre nagyobb blama. Téltől ráadásul újra az Üllőin megszokott régi hangulat, a 12. játékos is beállt a csapat mögé. Mégis mi a lószar kellene még?
Igazából már tavaly is érett ez, csak azt még elfedte egy kupagyőzelem, idén már semmi se menti a csúfos kudarcot.
Egy Várda ellen kiesni a kupából, és előnyről elbukni a bajnokságot - az egyébként szintén lófütty - Vidi ellen, tavasszal idegenben nyeretlenül, erre nincs mentség. A végére teljesen szétesett az öltöző, Varga most már egyedül, üres kapuba se találna be, annyira bántóan görcsös, a beadásait hagyjuk. Böde lassúbb és lomhább, mint valaha, a bíztató kezdés után Spirovski és Pedroso is látványosan visszaesett, a sérülésig Otigba is teljes homály volt már a végén. Egyedül Blazic emelhető ki, aki a védőmunka mellett elkezdett gólokat is szerezni. De ezen túl az emberek többsége stagnál, vagy inkább gyengült, vagy eleve komoly célokra alkalmatlanok (Priska, kis Lovre).

Méltó korona volt, ahogy tegnap kijött 13 ezer ember egy már lényegében tét nélküli meccsre, végig űzik-hajtják őket, erre meg lefújáskor elindulnak szó nélkül az öltöző felé. Rájuk kell szólni, hogy ugyan vonszolják már oda a picsájukat megköszönni az egész éves szurkolást. Még mi kérünk elnézést, amiért ki merészeltünk jönni.

Ahol ennyi, egyébként alapvetően jó képességű labdarúgó ilyen látványosan becsődöl egyszerre, ott óhatatlanul felmerül, hogy mi a lóf***t csinál a szakmai stáb, akik hétről hétre felkészítik őket. Költői a kérdés. "Hála" a legendás Fradi tavasznak, ez az év kuka, ahogy van, és némi változtatás nélkül a következő is az lesz.

Ritka korrekt értékelés.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lehet, az NB II-be lökte a Fradi a Diósgyőrt - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.28. 15:39

Ferencváros // Man Utd írta:Nem is baj, hogy vége a szezonnak, a végén ami elromolhatott, az el is romlott.
Egy simán nyerhető bajnoki címet engedtünk ki a kezünkből. Második éve tart, hogy egy-egy fellángolás mellett stabilan lefele épülünk, miközben kb. sosem látott háttér és játékoskeret volt biztosítva. Egyre jobb körülmények, egyre nagyobb blama. Téltől ráadásul újra az Üllőin megszokott régi hangulat, a 12. játékos is beállt a csapat mögé. Mégis mi a lószar kellene még?
Igazából már tavaly is érett ez, csak azt még elfedte egy kupagyőzelem, idén már semmi se menti a csúfos kudarcot.
Egy Várda ellen kiesni a kupából, és előnyről elbukni a bajnokságot - az egyébként szintén lófütty - Vidi ellen, tavasszal idegenben nyeretlenül, erre nincs mentség. A végére teljesen szétesett az öltöző, Varga most már egyedül, üres kapuba se találna be, annyira bántóan görcsös, a beadásait hagyjuk. Böde lassúbb és lomhább, mint valaha, a bíztató kezdés után Spirovski és Pedroso is látványosan visszaesett, a sérülésig Otigba is teljes homály volt már a végén. Egyedül Blazic emelhető ki, aki a védőmunka mellett elkezdett gólokat is szerezni. De ezen túl az emberek többsége stagnál, vagy inkább gyengült, vagy eleve komoly célokra alkalmatlanok (Priska, kis Lovre).

Méltó korona volt, ahogy tegnap kijött 13 ezer ember egy már lényegében tét nélküli meccsre, végig űzik-hajtják őket, erre meg lefújáskor elindulnak szó nélkül az öltöző felé. Rájuk kell szólni, hogy ugyan vonszolják már oda a picsájukat megköszönni az egész éves szurkolást. Még mi kérünk elnézést, amiért ki merészeltünk jönni.

Ahol ennyi, egyébként alapvetően jó képességű labdarúgó ilyen látványosan becsődöl egyszerre, ott óhatatlanul felmerül, hogy mi a lóf***t csinál a szakmai stáb, akik hétről hétre felkészítik őket. Költői a kérdés. "Hála" a legendás Fradi tavasznak, ez az év kuka, ahogy van, és némi változtatás nélkül a következő is az lesz.

ezt az évet egyértelműen Doll és stábja nyakába varrnám (MK+bajnokság), a tavalyi még valahogy magyarázható volt a kerettel, de idén egyértelműen ő cseszte el mert most legalább a kezdőnk kurva erős volt, minden őszi igazolásunk valódi erősítés volt (a nyáriakkal ellentétben),a fékek kikerülhettek volna de időről időre visszamásztak főleg az őszi szezonban, amikor meg váltani kellett volna, most a szezon végén kurvára nem váltottunk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 263 vendég