Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.05.27. 10:48

extex írta:Anno Dragóner is csak magasabbra akart ugrani, azért volt az ösztönös, lendülő kéz is. Bezzeg amikor az ő eseteinél mondtam ezt, nem volt senki ilyen megértő. :)


Őt se sokan szerették a zöldeken kívül az biztos.. :)
Kispest távdrukker

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.05.27. 11:24

_carlos_ írta:
extex írta:Anno Dragóner is csak magasabbra akart ugrani, azért volt az ösztönös, lendülő kéz is. Bezzeg amikor az ő eseteinél mondtam ezt, nem volt senki ilyen megértő. :)


Őt se sokan szerették a zöldeken kívül az biztos.. :)
Rokonlelkek. Ő se kért bocsánatot semmiért. Véres könyökkel is reklamált.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.05.27. 12:38

Kíváncsi leszek, hogy Karius esetében is olyan kemény lesz e Klopp, mint volt anno Bogdánnal. :)

BSTH

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.27. 14:14

A meccset két alapvető dolog miatt bukta el a Liverpool.
Salah kiesése és Karius indiszponáltsága voltak ezek.
Hozzá lehet még tenni, hogy vékony a kispadjuk is, az elöl szereplő trió bármelyik tagja kiesik, már döcög a támadójáték.
A Real meg tele volt rutinnal a pályán és azon kívül is.

Avatar
POI
BL-menõ
Hozzászólások: 8877
Csatlakozott: 2005.09.04. 18:36
Tartózkodási hely: New Palace

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: POI » 2018.05.27. 14:34

Gratulálok ikarus Kariusnak!
Mindössze csak az összes kapott gólban volt benne, mondjuk Salah elintézése után már amúgy sem volt sok esélye a Pool-nak, de azt a terhet hogy kapus nélkül játszanak nem lehetett elbírni.
Real-nak grat, de sztem itt be is fejeződött ez a bl győzelmi siker sorozatuk, főleg ha C tényleg visszavonul.
Soha ne vitatkozz hülyékkel mert lesüllyedsz az õ szintjükre s ott legyõznek a rutinjukkal!
"In the early nineties, Parma played the most stylish football of any European club team except Barcelona."

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: sznot » 2018.05.27. 14:50

_carlos_ írta:
cain írta:
SAW írta:Nem a faszt nem.
De ha esetleg mégsem, emiatt Ramost hentesnek beállítani, mert a srác rosszul esett, nagyon alpári ellenségkeresés.

bocs, de komolyan meglepődtem volna, ha ezt a sztorit más hozza össze, és nem ramos.
de ha már nála tartunk, komolyan érdekel, hogy erről mi a véleményed:
https://streamable.com/g49xh


a négyes számú játékos két kézzel lök rajta egyet, amitől elveszti egyensúlyát, ebben egyetértünk? Utána kérdés, hogy reflexből odakönyököl-e a kapusnak, vagy véletlenül van olyan magasan a keze és egy szerencsétlen ütközés.. :)

A másik esettel kapcsolatban azt gondolom, hogy azt ugye nem gondoljátok komolyan, hogy amikor a labdára elindultak, akkor Ramos már tudta, hogy egy wazarit fog dobni Salahon aki rosszul érkezik a vállára és emiatt kiáll? Vannak bizonyos ösztönszerű cselekvések ilyenkor, a védő szemszögéből annyi, hogy semmiképpen sem akarja engedni a támadót a labdához, és ezért kapaszkodik belé. Annyi volt Ramos fejében, hogy mindenképp földre viszi Salaht, de a sérülés okozását nem lehet ebből a helyzetből így kitalálni és megtervezni. Olyan van, hogy lendületből beleszállsz valakinek a térdére, akkor sejted, hogy az illető nem fog felkelni, de ezt a helyzetet tízszer újraindítod és Salahnak semmi baja.
Abban mindenképp egyetértek, hogy Ramos ilyen helyzetekben a végsőkig kihasználja a szabályokat, úgymond nem sportszerű. Ugyanakkor a focitörténelemben az ilyen jellegű játékos abszolút alap.

A másik meg Klopp felelőssége. Most Kariuson túl, ha ráküldi az érzékeny embereit is a letámadásra, hogy minden centiméterért harcoljanak Ramossal meg társaival, akkor benne van egy ilyennek a lehetősége. Ha van a csapatban egy primadonna, aki nélkülözhetetlen, mint CR vagy Messi, akkor azok a játékosok nem szoktak "melózni", mert spórolni kell az energiájukkal, és nem fér bele hogy adott esetben egy csínbe kapott labdánál rosszul lépjenek vagy kicsit is megsérüljenek. A pálya közepén, egy teljesen veszélytelen helyzetben történt az eset, szerintem felesleges volt ennyire pörögni a letámadáson a Poolnak, igazából nem mentek vele sokra egy sokkal labdaügyesebb csapat ellen, viszont rohadtul elfáradtak benne félóra után.


Igen, Klopp felelossege az egesz, Ramos meg aldozat. Pfuuuub+...
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2018.05.27. 16:13

Adamek írta:
SAW írta:Mi ez az inkvizítori szintű pálcatörés Ramos felett?
Harcolt a védő a támadóval, fogták egymást és a támadó sajnálatosan rosszul esett.
A szituáció mindennapos, a kimenetel sajnálatosan szélsőséges.
Mennyi lappangó gyűlölet kell ahhoz, hogy ennek kapcsán hentesnek kiáltsák ki Ramost?
Ésszel, kedves barátaim!

A legfontosabb: mielőbbi felépülést az egyiptominak!


Szalacsi olyan évet futott, aminek idén nem volt párja Európában, a két gigantikust úgy kúrta be az árnyékba, hogy azt öröm volt nézni kívülállóként
két ékkő hiányzott a koronájáról, ezt most Rumos, de lehet, hogy nem csak ezt, szarba tiporta
a döntőjét elvette tőle, valszeg élete egyetlen VB részvételét is, Afrikából kijutni egy közepes válogatottal lottó kategória
az este két nagy nyertese CR és Messi, nekik megint csak egymás picsájára kell figyelni a karácsonyi díjesőnél
Ramos felett nem pálcát kellene törni hanem ciánkapszulát, a büdös kurva anyjába kellene visszarugdosni szaros gumicsizmával az ilyen tetvet

szóval nem illett volna a közelébe se menni, nehogy véletlen megsérüljön valaki miatt. ekkora hülyeséget ritkán hall az ember :DDD

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.27. 16:20

Messinista írta:Mindig öröm, ha a Poolosok sírnak! Attól eltekintve, hogy az idei csapat kivételesen szimpatikus volt. A Liverpool történetének messze legkedvelhetőbb 11-e.
Szopd le magad.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.05.27. 17:16

azért nem semmi dolgokat lehet itt olvasni a döntővel kapcsolatban....

1. Van Dijk hátulról lökte Ramost, aki elestében odabasz Kariusznak, mert máshogy nem is lehet ám elesni, sőt, eleddig mindenki így esett el...
2. igen, harcolatk a labdáért Salah-val, igen, kölcsönösen fogták egymást, igen, ilyenből száz van egy meccsen, olyanból egy sem, hogy a kölcsönös kontakt után földhözbaszom az ellent (más sportágban olimpiát nyernek egy ilyen "dobással")! telefonos segítségként a huszonöt lassításból huszonötön látszik, hogy pont addig van az egyiptomi karja befogva, míg nem nyekken, utána már kegyesen elengedi - egyébként én azon csodálkozom, hogy nem a befogott karja tört el, illetve, kétesélyes volt, mert vagy a befogott kar törik ilyen helyzetben - esetleg a kulcscsont-, vagy a másik váll, utóbbit sikerült összehozni! egyébként az is segít, hogy megnézi az ember nem lassítva, milyen nyekken, csak hogy érezze, mi is történt ott, nem a jajjhátmindketten elestek és szerencsétlen véletlenhogyeztörténtmost!
nyilván én azonnali pirosat adok a másodikért, de én vállaltan elfogult vagyok! azonban azt az egyértelmű tendenciát nem látni Ramos viselkedésében, védeni, vétlennek minősíteni szánalmas, és ami mégnagyobb baj, hozzánemértésről tanúskodik...

nem mondanám, hogy boldog vagyok, az elszalasztott lehetőség nyilvánfáj azért, de aki nem tegnap óta Pool drukker, az megélte ezt már jópárszor! én már Bale ollózásánál röhögtem, és akkor még nem kaptuk meg a harmadikat, ami a cseresznye volt a habon! priorítás bármennyiért egy kapust hozni, ez eddig is egyértelmű volt!
You'll never walk alone!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.05.27. 17:27

Annyit azért mellesleg megjegyeznék, hogy egy csapatnak sem szabadna úgy összeesnie egy játékos kiesésétől, mint a Pool tette.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.27. 17:28

Szarka írta:Annyit azért mellesleg megjegyeznék, hogy egy csapatnak sem szabadna úgy összeesnie egy játékos kiesésétől, mint a Pool tette.

sztem nem attól estek össze, hanem a kapusuktól

BSTH

Re: Real Madrid-Liverpool: élő közvetítés a Bajnokok Ligája döntőjéről - videók

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.27. 17:43

Maradonapoli írta:
Szarka írta:Annyit azért mellesleg megjegyeznék, hogy egy csapatnak sem szabadna úgy összeesnie egy játékos kiesésétől, mint a Pool tette.

sztem nem attól estek össze, hanem a kapusuktól

Kettős tereh. Salah és Karius. Ez így együtt sokk volt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég