Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 11:24

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:és ki fogja a pénzt adni ? az önkormányzat és a helyi vállalkozók ? a felsosorlt csapatok szted 3-400 milliós költségvetésből érték el a sikereiket ? én sem azt mondom, h jól csinálja amit csinál - bízom abban, h a nyártól valami változni fog, akár nb1, akár nb2 - de ha lelép, akkor vele megy a költségvetésünk háromnegyede. az egyetlen esélyünk a visszajutásra, ha marad az Arago és hajlandó lesz LT bizonyos változtatásokat végrehajtani a klubmodellben. különben megyünk aZTE és a Szeged után

pont a kormányközeli futballtulajoktól leginkább elárasztott időben lenne lehetetlen egy új, tehetősebb és befektetni kívánó tulajt találni? kötve hiszem

Senki nem fekteti a saját pénzét a magyar futballba csak úgy, ha más csatornán visszakapja, akár pénz, akár új lehetőségek által. Nulla az esélye annak, h bárki beszálljon saját ötlettől vezérelve

nem is állítottam, hogy saját ötletből szállnának be
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 11:48

egyébként a "különben megyünk a ZTE után" félmondatod sem tudom értelmezni, ott sem a pénzhiánnyal van a gond, nem véletlenül játszik ott Devecseri vagy Vernes, akik bármekkora balfaszok, simán elférnének ebben a hígfos NB1-ben, és ennek megfelelő fizetésük is van jó eséllyel, hanem pont ugyanúgy annyiból áll a szakmai munka mint itt a faszszopó Sánthánál, hogy beleszarnak a ventillátorba, aztán lesz valami
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.27. 13:27

ManBat írta:egyébként a "különben megyünk a ZTE után" félmondatod sem tudom értelmezni, ott sem a pénzhiánnyal van a gond, nem véletlenül játszik ott Devecseri vagy Vernes, akik bármekkora balfaszok, simán elférnének ebben a hígfos NB1-ben, és ennek megfelelő fizetésük is van jó eséllyel, hanem pont ugyanúgy annyiból áll a szakmai munka mint itt a faszszopó Sánthánál, hogy beleszarnak a ventillátorba, aztán lesz valami

Pedig nem bonyolult, évek óta a másodosztályban szenvednek, esélytelenül az első osztályra.Nem tudom, h milyen szakmai munka folyik a ZTE-nél, azt viszont nehezen képzelem el, h a költségvetésük az NB2 élmezőnyéhez tartozik, amikor pont kiesni készülnek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 13:29

SuperDepor írta:
ManBat írta:egyébként a "különben megyünk a ZTE után" félmondatod sem tudom értelmezni, ott sem a pénzhiánnyal van a gond, nem véletlenül játszik ott Devecseri vagy Vernes, akik bármekkora balfaszok, simán elférnének ebben a hígfos NB1-ben, és ennek megfelelő fizetésük is van jó eséllyel, hanem pont ugyanúgy annyiból áll a szakmai munka mint itt a faszszopó Sánthánál, hogy beleszarnak a ventillátorba, aztán lesz valami

Pedig nem bonyolult, évek óta a másodosztályban szenvednek, esélytelenül az első osztályra.Nem tudom, h milyen szakmai munka folyik a ZTE-nél, azt viszont nehezen képzelem el, h a költségvetésük az NB2 élmezőnyéhez tartozik, amikor pont kiesni készülnek.

állítólag nekünk is az 5. legnagyobb költségvetésünk van az országban...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.27. 13:38

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:egyébként a "különben megyünk a ZTE után" félmondatod sem tudom értelmezni, ott sem a pénzhiánnyal van a gond, nem véletlenül játszik ott Devecseri vagy Vernes, akik bármekkora balfaszok, simán elférnének ebben a hígfos NB1-ben, és ennek megfelelő fizetésük is van jó eséllyel, hanem pont ugyanúgy annyiból áll a szakmai munka mint itt a faszszopó Sánthánál, hogy beleszarnak a ventillátorba, aztán lesz valami

Pedig nem bonyolult, évek óta a másodosztályban szenvednek, esélytelenül az első osztályra.Nem tudom, h milyen szakmai munka folyik a ZTE-nél, azt viszont nehezen képzelem el, h a költségvetésük az NB2 élmezőnyéhez tartozik, amikor pont kiesni készülnek.

állítólag nekünk is az 5. legnagyobb költségvetésünk van az országban...

tudom, de most miről vitatkozunk ? rossz szakmai munka alatt mit értesz? kizárólag Sántha és Leisztinger munkáját ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.05.27. 13:40

ManBat írta:
SuperDepor írta:
Dzsotti írta:Ha a többesszám nekem is szól, akkor ismételni fogom magam. Én akarom a legjobban az nb1-et. De ahhoz az aranylábúink fejét kellene rendbetenni. Kezdve a problémás elemek seggberúgásával, hogy az Üllői útig meg se álljanak.

Nem neked szól Zsolti, köztünk minimális a véleménykülönbség, már többször megbeszéltünk. Igazából nem is ManBat válaszként kellett volna írnom, hanem önálló posztként. A csapból is az folyik - igaz nem itt, hisz alig vagyunk diósgyőriek -, h teljes megtisztulást - ami nem tudom mit jelent, ez olyan urbán legend, hogy ha kiesünk akkor "megtisztulunk" - és menjen Leisztinger is, mert nem megszállott DVTK szurkoló. Dühös vagyok, mert ebből a nem túl erős keretből is ki kellett volna hozni egy 8-9 helyt, persze a megfelelő koncepcióval.

soha nem állítottam ilyet, hogy essünk ki, mert akkor megtisztulunk
Leisztingernek ha semmi terve a csapattal, ha tétlenül nézi, ahogy meglopják, akkor igenis semmi keresnivalója a csapatnál - a 8-9. hely mivel jobb, mint a 10.? a szintén semmilyen állami hátszéllel nem rendelkező Újpest 5 év alatt a második kupáját nyerte, a Kispest a sóher, de a szakmához azért valamicskét konyító öreg halásszal bajnok lett, a Vasas idén elkúrta hogy valszeg olyan szerződése van Oenningnek amivel kb. kivághatatlan, de tavaly nem a szél fújta nekik össze a bronzot
eközben nekünk mi az osztályrészünk? az utóbbi három és fél évben semmilyen reménye nincs bármilyen sikernek, és már a második szezonunk ez, amikor a kiesés ellen kell zizegni. pénzért igazolás nulla, szakmai háttér nulla, a Balmazzal párban miénk az NB1 legszarabb kerete, és pont leszarom, hogy milyen edzőközpontot rittyentett ide Leiszti, mert egy csapatot csak és kizárólag az eredményei minősítenek

Balmazba vannak amugy jo kis jatekosok. Haris Siger Vajda vagy Racz pl szerintem eleg jok. Csak kar hogy mi csak ingyen igazolunk. Pedig ilyen jatekosokra lenne szukseg szerintem.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 13:43

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Pedig nem bonyolult, évek óta a másodosztályban szenvednek, esélytelenül az első osztályra.Nem tudom, h milyen szakmai munka folyik a ZTE-nél, azt viszont nehezen képzelem el, h a költségvetésük az NB2 élmezőnyéhez tartozik, amikor pont kiesni készülnek.

állítólag nekünk is az 5. legnagyobb költségvetésünk van az országban...

tudom, de most miről vitatkozunk ? rossz szakmai munka alatt mit értesz? kizárólag Sántha és Leisztinger munkáját ?

az ő munkájukból következik az, hogy KZ óta nincs szakmai igazgatónk (igen, tudom, hogy azóta volt Árki, buzimiki meg Bódog is, de ők legfeljebb betöltötték a pozíciót, nem gyakorolták azt), az ő munkájukból következik az, hogy eddig csak ígéret volt arra, hogy az NB1 egyik leggyengébb kerete meg lesz erősítve, de most már ígéret sincs, csak az ennyire vagyunk képesek mantrázása, az ő munkájukból következik, hogy Bódog (az eredmények fényében vitán felül érett a döntés) kirúgása után csak még lejjebb sikerült csúszni, az ő munkájukból következik, hogy harmadosztályú focisták kiskirálykodhatnak kényükre-kedvükre, az ő munkájukból következik, hogy ha már a sajátjára nem ügyel, többet meg nem akar beletenni Leiszti, akkor nem sikerül legalább egy tőkeerős főszponzort találni, mint pl. a Vidinél a MOL
szóval áttételesen szinte kizárólag az ő munkájukat, igen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 13:44

Pauly D írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Nem neked szól Zsolti, köztünk minimális a véleménykülönbség, már többször megbeszéltünk. Igazából nem is ManBat válaszként kellett volna írnom, hanem önálló posztként. A csapból is az folyik - igaz nem itt, hisz alig vagyunk diósgyőriek -, h teljes megtisztulást - ami nem tudom mit jelent, ez olyan urbán legend, hogy ha kiesünk akkor "megtisztulunk" - és menjen Leisztinger is, mert nem megszállott DVTK szurkoló. Dühös vagyok, mert ebből a nem túl erős keretből is ki kellett volna hozni egy 8-9 helyt, persze a megfelelő koncepcióval.

soha nem állítottam ilyet, hogy essünk ki, mert akkor megtisztulunk
Leisztingernek ha semmi terve a csapattal, ha tétlenül nézi, ahogy meglopják, akkor igenis semmi keresnivalója a csapatnál - a 8-9. hely mivel jobb, mint a 10.? a szintén semmilyen állami hátszéllel nem rendelkező Újpest 5 év alatt a második kupáját nyerte, a Kispest a sóher, de a szakmához azért valamicskét konyító öreg halásszal bajnok lett, a Vasas idén elkúrta hogy valszeg olyan szerződése van Oenningnek amivel kb. kivághatatlan, de tavaly nem a szél fújta nekik össze a bronzot
eközben nekünk mi az osztályrészünk? az utóbbi három és fél évben semmilyen reménye nincs bármilyen sikernek, és már a második szezonunk ez, amikor a kiesés ellen kell zizegni. pénzért igazolás nulla, szakmai háttér nulla, a Balmazzal párban miénk az NB1 legszarabb kerete, és pont leszarom, hogy milyen edzőközpontot rittyentett ide Leiszti, mert egy csapatot csak és kizárólag az eredményei minősítenek

Balmazba vannak amugy jo kis jatekosok. Haris Siger Vajda vagy Racz pl szerintem eleg jok. Csak kar hogy mi csak ingyen igazolunk. Pedig ilyen jatekosokra lenne szukseg szerintem.

nekem a grúz kontingensük szimpatikus, Majszuradze vagy Arabuli kb. bárhova beférne az NB1-ben szvsz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.05.27. 13:51

ManBat írta:
Pauly D írta:
ManBat írta:soha nem állítottam ilyet, hogy essünk ki, mert akkor megtisztulunk
Leisztingernek ha semmi terve a csapattal, ha tétlenül nézi, ahogy meglopják, akkor igenis semmi keresnivalója a csapatnál - a 8-9. hely mivel jobb, mint a 10.? a szintén semmilyen állami hátszéllel nem rendelkező Újpest 5 év alatt a második kupáját nyerte, a Kispest a sóher, de a szakmához azért valamicskét konyító öreg halásszal bajnok lett, a Vasas idén elkúrta hogy valszeg olyan szerződése van Oenningnek amivel kb. kivághatatlan, de tavaly nem a szél fújta nekik össze a bronzot
eközben nekünk mi az osztályrészünk? az utóbbi három és fél évben semmilyen reménye nincs bármilyen sikernek, és már a második szezonunk ez, amikor a kiesés ellen kell zizegni. pénzért igazolás nulla, szakmai háttér nulla, a Balmazzal párban miénk az NB1 legszarabb kerete, és pont leszarom, hogy milyen edzőközpontot rittyentett ide Leiszti, mert egy csapatot csak és kizárólag az eredményei minősítenek

Balmazba vannak amugy jo kis jatekosok. Haris Siger Vajda vagy Racz pl szerintem eleg jok. Csak kar hogy mi csak ingyen igazolunk. Pedig ilyen jatekosokra lenne szukseg szerintem.

nekem a grúz kontingensük szimpatikus, Majszuradze vagy Arabuli kb. bárhova beférne az NB1-ben szvsz

Igen ok is jok. Ami meg eszembe jutott hogy Shestakov hova lett? Tamadokent nem is annyira de pl a Fradi ellen balhatvedkent eleg jo volt szerintem.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.27. 14:06

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:állítólag nekünk is az 5. legnagyobb költségvetésünk van az országban...

tudom, de most miről vitatkozunk ? rossz szakmai munka alatt mit értesz? kizárólag Sántha és Leisztinger munkáját ?

az ő munkájukból következik az, hogy KZ óta nincs szakmai igazgatónk (igen, tudom, hogy azóta volt Árki, buzimiki meg Bódog is, de ők legfeljebb betöltötték a pozíciót, nem gyakorolták azt), az ő munkájukból következik az, hogy eddig csak ígéret volt arra, hogy az NB1 egyik leggyengébb kerete meg lesz erősítve, de most már ígéret sincs, csak az ennyire vagyunk képesek mantrázása, az ő munkájukból következik, hogy Bódog (az eredmények fényében vitán felül érett a döntés) kirúgása után csak még lejjebb sikerült csúszni, az ő munkájukból következik, hogy harmadosztályú focisták kiskirálykodhatnak kényükre-kedvükre, az ő munkájukból következik, hogy ha már a sajátjára nem ügyel, többet meg nem akar beletenni Leiszti, akkor nem sikerül legalább egy tőkeerős főszponzort találni, mint pl. a Vidinél a MOL
szóval áttételesen szinte kizárólag az ő munkájukat, igen

úgy gondolták - nem alaptalanul -, és úgy is tűnt - én is azt gondoltam -,h Bódoggal ez a probléma megoldódik
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.27. 14:24

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:pont a kormányközeli futballtulajoktól leginkább elárasztott időben lenne lehetetlen egy új, tehetősebb és befektetni kívánó tulajt találni? kötve hiszem

Senki nem fekteti a saját pénzét a magyar futballba csak úgy, ha más csatornán visszakapja, akár pénz, akár új lehetőségek által. Nulla az esélye annak, h bárki beszálljon saját ötlettől vezérelve

nem is állítottam, hogy saját ötletből szállnának be

Tehát egy virtigli NER-tulaj az álmod.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 15:16

Cselszky írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Senki nem fekteti a saját pénzét a magyar futballba csak úgy, ha más csatornán visszakapja, akár pénz, akár új lehetőségek által. Nulla az esélye annak, h bárki beszálljon saját ötlettől vezérelve

nem is állítottam, hogy saját ötletből szállnának be

Tehát egy virtigli NER-tulaj az álmod.

attól, hogy az ő oldala már nincs hatalmon, Leiszti sem tisztább, csak szegényebb
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 18:00

takarodjatok a klubtól faszszopók
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.05.27. 18:16

Ugrai :lol:

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.05.27. 18:28

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:nem is állítottam, hogy saját ötletből szállnának be

Tehát egy virtigli NER-tulaj az álmod.

attól, hogy az ő oldala már nincs hatalmon, Leiszti sem tisztább, csak szegényebb

Ja, kurva szegény a 82 milliárdnyi vagyonnal. Lekörözi pl. Vajnát. Ne viccelj már. Csak említésképpen, Szima x 15 = Leiszti. Megkopasztották, de még így is van neki elég. Baromira nem a vagyonával van a probléma, és amennyire tudom, a klub büdzséje sincs a legkarcsúbbak között.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 18:35

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Tehát egy virtigli NER-tulaj az álmod.

attól, hogy az ő oldala már nincs hatalmon, Leiszti sem tisztább, csak szegényebb

Ja, kurva szegény a 82 milliárdnyi vagyonnal. Lekörözi pl. Vajnát. Ne viccelj már. Csak említésképpen, Szima x 15 = Leiszti. Megkopasztották, de még így is van neki elég. Baromira nem a vagyonával van a probléma, és amennyire tudom, a klub büdzséje sincs a legkarcsúbbak között.

akkor miért a Kisvárda vesz brazilokat, ha ennyire gazdag?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.05.27. 18:39

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:attól, hogy az ő oldala már nincs hatalmon, Leiszti sem tisztább, csak szegényebb

Ja, kurva szegény a 82 milliárdnyi vagyonnal. Lekörözi pl. Vajnát. Ne viccelj már. Csak említésképpen, Szima x 15 = Leiszti. Megkopasztották, de még így is van neki elég. Baromira nem a vagyonával van a probléma, és amennyire tudom, a klub büdzséje sincs a legkarcsúbbak között.

akkor miért a Kisvárda vesz brazilokat, ha ennyire gazdag?

ha Sesztáknak a saját pénzét kellene költeni, ő se venne :)

BSTH

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.27. 18:40

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:attól, hogy az ő oldala már nincs hatalmon, Leiszti sem tisztább, csak szegényebb

Ja, kurva szegény a 82 milliárdnyi vagyonnal. Lekörözi pl. Vajnát. Ne viccelj már. Csak említésképpen, Szima x 15 = Leiszti. Megkopasztották, de még így is van neki elég. Baromira nem a vagyonával van a probléma, és amennyire tudom, a klub büdzséje sincs a legkarcsúbbak között.

akkor miért a Kisvárda vesz brazilokat, ha ennyire gazdag?

Biztos sóher.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51497
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.05.27. 18:48

Hahaha! Dupla dinamit! A végére oda kerülünk, ahová valók vagyunk! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10382
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Fernando a Fradi ellen is nyerne - videó

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.05.27. 18:50

Maradonapoli írta:Hahaha! Dupla dinamit! A végére oda kerülünk, ahová valók vagyunk! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na ez azért odabasz.
DEBRECENI VSC


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 101 vendég