Leekens szűkítette a válogatott keretét

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.25. 16:35

Budapest - Négy U21-es játékos bizonyíthat.

Leekens szűkítette a válogatott keretét


Georges Leekens szövetségi kapitány ma délután hirdette ki a Fehéroroszország elleni idegenbeli és az Ausztrália elleni hazai barátságos mérkőzésre összeállított szűk keretét. Bese Barnabást sérülés miatt kénytelen nélkülözni a szakmai stáb, az MLS-ben játszó játékosok pedig klubkötelezettségeik miatt nem tudnak csatlakozni a kerethez az idei utolsó két felkészülési mérkőzésre.


 


A szűk keret tagja lett ismét Predrag Bosnjak, Korcsmár Zsolt, Vadócz Krisztián és Nagy Dominik is. U21-es játékosok közül meghívót kapott Gazdag Dániel, Varga Kevin, Szoboszlai Dominik és Hegedűs János is.


 


– Azokkal a játékosokkal, akik számára már befejeződött a szezon, tegnap már el is kezdtük az edzéseket, ma pedig kialakítottuk a végső keretet – nyilatkozta az mlsz.hu-nak Georges Leekens. – Nagyon örülök, hogy olyan keretet sikerült összeállítanunk, amely jól ötvözi a tapasztalatot és a fiatalok tüzét. Sajnos az Amerikában, az MLS-ben játszó labdarúgók ezúttal nem tudnak csatlakozni hozzánk, akárcsak Bese Barnabás, aki egy kisebb sérülés miatt nem áll rendelkezésünkre. Két fontos mérkőzés vár most ránk ezen rövid időszak alatt, amit együtt tölt a válogatott, és ezen rövid periódusban kell az utolsó előkészületeket megtennünk a szeptemberben rajtoló Nemzetek Ligájára történő felkészülésben. A mostani két találkozó során több dolgot is ki fogunk próbálni, hogy lássuk, milyen döntések tudnak segíteni minket abban, hogy sikeresek legyünk az ősszel induló új sorozatban. Most mindkét mérkőzésre mindössze egy-egy teljes napunk lesz felkészülni, ami nem túl sok, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy Fehéroroszország és Ausztrália ellen is megmutassuk a válogatott pozitív értékeit és a bennünk rejlő potenciált – hangsúlyozta a szövetségi kapitány. 


 




Kapusok


Dibusz Dénes (Ferencváros)


Gulácsi Péter (RB Leipzig)


Kovácsik Ádám (Videoton FC)


 


Védők


Botka Endre (Ferencváros)


Fiola Attila (Videoton FC)


Guzmics Richárd (Csenpien)


Hegedűs János (PAFC)


Kádár Tamás (Dinamo Kijev)


Korcsmár Zsolt (Midtjylland)


Lovrencsics Gergő (Ferencváros)


Predrag Bosnjak (Haladás)


Szabó János (Paksi FC)


Vinícius Paulo (Videoton FC)


 


Középpályások


Elek Ákos (Kajrat Almati)


Gazdag Dániel (Bp. Honvéd)


Kleinheisler László (Asztana FK)


Nagy Ádám (Bologna FC 1909)


Nagy Dominik (Ferencváros)


Pátkai Máté (Videoton FC)


Szoboszlai Dominik (FC Red Bull Salzburg)


Vadócz Krisztián (Kitchee SC)


Varga József (Videoton FC)


 


Támadók


Böde Dániel (Ferencváros)


Dzsudzsák Balázs (al-Vahda)


Eppel Márton (Budapest Honvéd)


Sallai Roland (APOEL)


Szalai Ádám (TSG 1899 Hoffenheim)


Varga Kevin (DVSC)


Varga Roland (Ferencváros)


 


A kerettagok június 3-án érkeznek meg Telkibe, ahonnan kedden utazik majd el a csapat Bresztbe, a június 6-i mérkőzés helyszínére.


 


A három nappal későbbi, hazai, Ausztrália elleni mérkőzésre ide kattintva lehet jegyet vásárolni.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.05.25. 16:41

Hegedűs János, Nagy Dominik és Szabó János beválogatása arra utal, hogy Leekens-el megfogtuk az isten lábát.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.25. 16:45

jól van, ha Szabó Dzsoni jön mi unatkozni nem fogunk, de vajh hol szúrhatta ki magának Vadócz játékát, minden Kicsi SC meccset megnézett az idényben?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.25. 16:58

Szabó, Vinícius, Botka? Adhatna az öreg abból, amit szív.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.05.25. 17:49

Ezt is bedarálták a menedzserek.
DEBRECENI VSC

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.25. 17:53

Próbálkozik szerencsétlen. Bornyákot pl. én ajánlottam be, és ingyen, szóval...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.25. 18:07

Mit vétett a magyar nemzet ?
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.25. 18:15

Gunners írta:Mit vétett a magyar nemzet ?

Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.25. 18:27

Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Mit vétett a magyar nemzet ?

Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.

Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.25. 19:07

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Mit vétett a magyar nemzet ?

Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.

Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Igazából én is így vagyok vele, de kőkeményen dolgozom az optimizmusomon. Fura mód úgy vélem, még mindig jobb azt feldolgozni, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, mintha a szarra várnék, és tejsodó ömlene a nyakamba... olyankor hajlamos az ember arra, hogy asszondja "fúj, tiszta dzsuva lettem..."
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.25. 19:19

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.

Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Igazából én is így vagyok vele, de kőkeményen dolgozom az optimizmusomon. Fura mód úgy vélem, még mindig jobb azt feldolgozni, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, mintha a szarra várnék, és tejsodó ömlene a nyakamba... olyankor hajlamos az ember arra, hogy asszondja "fúj, tiszta dzsuva lettem..."

Amikor 75 perce van egy magyar válogatottnak, hogy Andorra ellen gólt szerezzen, de csak a lötyögő és tehetetlen balfék játékot látom, valahogy nem az optimizmus jár a fejemben. Az a baj, hogy ilyenkor már az idegeskedés se nagyon megy.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.25. 19:32

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Mit vétett a magyar nemzet ?

Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.

Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Én is próbálom leszarni de nem sikerül sajnos általában, így van ez a Vidivel is. :D
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.25. 19:34

Gunners írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Szart sem számítanak ezek a meccsek. Nekem úgy tűnik, hogy próbálkozik. Pl. mintha most akarna középpályát. Tény, hogy nem kavar bele a szarba, tény, hogy nem várhatunk megváltást tőle, de szerintem a maga kényelmes banyatankos tempójában próbálkozik.

Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Én is próbálom leszarni de nem sikerül sajnos általában, így van ez a Vidivel is. :D

Én is megnézem mindig egyébként. De már nincs meg az a fociláz, mint régebben. Egay selejtező meccs előtt pár nappal már alig vártam a kezdő sípszót.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.05.25. 19:35

Márkvárttal mi lett?
Kispest távdrukker

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.05.25. 19:37

_carlos_ írta:Márkvárttal mi lett?

Azt nem tudom! Hegedüs János azért került be mert kihagyta a lilák ellen a tizit ? :D
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.25. 19:55

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Az Andorra, Luxemburg, Kazahsztán szentháromság után semmi jót nem várok, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira ez a magyar válogatott.

Igazából én is így vagyok vele, de kőkeményen dolgozom az optimizmusomon. Fura mód úgy vélem, még mindig jobb azt feldolgozni, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, mintha a szarra várnék, és tejsodó ömlene a nyakamba... olyankor hajlamos az ember arra, hogy asszondja "fúj, tiszta dzsuva lettem..."

Amikor 75 perce van egy magyar válogatottnak, hogy Andorra ellen gólt szerezzen, de csak a lötyögő és tehetetlen balfék játékot látom, valahogy nem az optimizmus jár a fejemben. Az a baj, hogy ilyenkor már az idegeskedés se nagyon megy.

Alapvetően együtt gondolkodom veled. De a "várom a csodát" attitűdöt nem akarom elengedni... ez nekem jó. Ez nekem jó, ez nekem jó, ez nekem jó... :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.05.25. 20:00

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Igazából én is így vagyok vele, de kőkeményen dolgozom az optimizmusomon. Fura mód úgy vélem, még mindig jobb azt feldolgozni, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, mintha a szarra várnék, és tejsodó ömlene a nyakamba... olyankor hajlamos az ember arra, hogy asszondja "fúj, tiszta dzsuva lettem..."

Amikor 75 perce van egy magyar válogatottnak, hogy Andorra ellen gólt szerezzen, de csak a lötyögő és tehetetlen balfék játékot látom, valahogy nem az optimizmus jár a fejemben. Az a baj, hogy ilyenkor már az idegeskedés se nagyon megy.

Alapvetően együtt gondolkodom veled. De a "várom a csodát" attitűdöt nem akarom elengedni... ez nekem jó. Ez nekem jó, ez nekem jó, ez nekem jó... :)

Helyes. :)

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Leekens szűkítette a válogatott keretét

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2018.05.25. 20:10

Hmm, akármilyen gyengék is vagyunk úgy általában, meg mostanában,... meg lennék lepve, ha sem az észteket, se az ellenünk mindig kétballábas finneket ne gyűrnék le valahogy. A görögök már mást tészta.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 106 vendég