Vignjevics bevallotta, hogy nagyon megöregedett

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vignjevics bevallotta, hogy nagyon megöregedett

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.24. 06:06

Budapest - A győztes hadvezér értékelése.

Vignjevics bevallotta, hogy nagyon megöregedett


Nebojsa Vignjevic vezetőedző 2014 után másodszor nyert kupát az Újpesttel, akkor az európai szövetség (UEFA) büntetése miatt nem léphetett ki csapatával a nemzetközi kupaporondra, a 2018/19-es szezont azonban az Európa Liga selejtezőjében kezdheti a gárda. Mint írtuk, az újpesti rakéták a lelátóról és a tienyegyesekből is célba találtak a tegnap esti kupadöntőben.


 


Nebojsa Vignjevics: "Nagyon boldog vagyok, köszönöm a játékosoknak, és köszönöm a családomnak. Azt szoktam mondani, hogy az volt a legnagyobb hibám, hogy öt éve ideigazoltam Újpestre, mert ezek mellett a srácok mellett öt helyett 25 évet öregedtem. Büszke vagyok, boldog vagyok, mi mást is mondhatnék? Csodálatos. Ha meg akarja érteni az ember, mit érzek most, meg kell nyernie a kupát! A végén nyertük meg a döntőt, az utolsó lövéssel. Rendkívül keményen dolgoztunk, számos helyzetet sikerült kialakítanunk. Már korábban, a döntő előtti sajtótájékoztatón is mondtam: a Puskás Akadémiának olyan egyéni képességekkel bíró játékosok is vannak, amelyek nálunk nincsenek, és ez itt is megmutatkozott. Nagyon kis terület is elegendő nekik, a gólszerzéshez, és ezt ma láttuk is. A lényeg azonban az, hogy erre a végén már senki nem fog emlékezni, csak arra, hogy megnyertük a kupát! – mondta boldogan az Újpest vezetőedzője."



Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 95 vendég