NB III: "Addig volt esélyünk, amíg el nem kezdődött a meccs" - ötöst értékeltek

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

NB III: "Addig volt esélyünk, amíg el nem kezdődött a meccs" - ötöst értékeltek

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.22. 21:12

Magyarország - Pedig őket gondolták esélyesnek.

NB III: "Addig volt esélyünk, amíg el nem kezdődött a meccs" - ötöst értékeltek


NB III Közép csoport, 28. forduló


Makói FC -  SZEOL SC 1-5 (0-1)


Makó, 500 néző. Vezette: Bálint Attila (Zahorecz Roland, Belicza Bence Péter).


Makó: Füstös - Sirokmán (Rakonczai, 76.), Tóth I., Juhász Gy., Széll K., Molnár J., Varga R. (Bánóczki, 56.), Kasuba, Tóth T. (Vajna, 56.), Gémes, Babolek. Edző: Méhes Tibor.


SZEOL: Prokop - Rácz, Grünvald, Buzási, Kéri, Lévai, Ondrejó, Tomisics (Rabatin, 75.), Makszimovics (Benkő, 80.), Beretka, Péter (Göncző, 56). Edző: Siha Zsolt.


Gól: Babolek (79.) ill. Péter (8.), Tomisics (55., 73.), Makszomovics (76.), Rabatin (83.)


 




Méhes Tibor: - Addig volt esélyünk, amíg el nem kezdődött a meccs. Egyszerűen nem tudtam elhitetni a fiúkkal, hogy nincs vége a bajnokságnak és van még három meccs. Egy hete a mennyben voltunk, ma a pokolban. A SZEOL minden tekintetben felülmúlt bennünket. Nincs mit szégyellnünk, ez is az én csapatom. Beleszaladtunk a késbe, de nincs időnk keseregni, mert van még két forduló. (csafoci.hu)


 


Siha Zsolt: - Őszintén gondoltam, hogy a Makó az esélyese a mai meccsnek, hiszen csak kétszer kaptak ki tavasszal. Nem számítottam erre, hiszen nem szoktuk kihasználni a helyzeteinket, nem szeretnék túlzásokba esni, de az eredmény a Makóra nézve hízelgő. Sok sikert kívánok a Makónak a bennmaradáshoz! (csafoci.hu)



Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég