Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.01.14. 19:45

Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a Leicesterrel, meg Ranierivel... Ez ma kilátástalan.
kanoczrobert.hu

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75002
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.14. 20:00

le is verték a Kotont Nagyék
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Senki
BL-menõ
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2011.10.29. 20:59

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Senki » 2017.01.14. 20:01

Chelsea harmadik gólja nem volt csúnya. :o :) Még ha Willian passza meg is pattant Schmeichelen(ha jól láttam).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Senki 2017.01.14. 20:02-kor.
Ferencvárosi Torna Club
Feyenoord Rotterdam

Honesta mors turpi vita potior

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51419
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.01.14. 20:02

Szpari4Life írta:Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a Leicesterrel, meg Ranierivel... Ez ma kilátástalan.

3 szarabb csapat épp akad tőlük, ha vért izzadva is, de benn fognak maradni, Ranieri is marad, csak helyre áll a világ rendje, ismét a kiesés ellen mennek majd. Viszont ha jövőre is a vonal körül mozognak majd, de BL és karnevál sem lesz majd, akkor már jó eséllyel lapát lesz neki.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.01.14. 20:13

Maradonapoli írta:
Szpari4Life írta:Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a Leicesterrel, meg Ranierivel... Ez ma kilátástalan.

3 szarabb csapat épp akad tőlük, ha vért izzadva is, de benn fognak maradni, Ranieri is marad, csak helyre áll a világ rendje, ismét a kiesés ellen mennek majd. Viszont ha jövőre is a vonal körül mozognak majd, de BL és karnevál sem lesz majd, akkor már jó eséllyel lapát lesz neki.

Az a szerencséjük - a Boronak is -, hogy a hátsó fele a tabellának mocskosul híg idén. Nem tudom meddig hagynák Ranierit a vörös zónában is dolgozni, mert gondolom a thaiföldiek nem nézik jó szemmel, hogy nem azt kapják a pénzükért mint amit eddig.
kanoczrobert.hu

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51419
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.01.14. 20:18

Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:
Szpari4Life írta:Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a Leicesterrel, meg Ranierivel... Ez ma kilátástalan.

3 szarabb csapat épp akad tőlük, ha vért izzadva is, de benn fognak maradni, Ranieri is marad, csak helyre áll a világ rendje, ismét a kiesés ellen mennek majd. Viszont ha jövőre is a vonal körül mozognak majd, de BL és karnevál sem lesz majd, akkor már jó eséllyel lapát lesz neki.

Az a szerencséjük - a Boronak is -, hogy a hátsó fele a tabellának mocskosul híg idén. Nem tudom meddig hagynák Ranierit a vörös zónában is dolgozni, mert gondolom a thaiföldiek nem nézik jó szemmel, hogy nem azt kapják a pénzükért mint amit eddig.

Sztem idén mindenképp. Történelmet írt velük, ikonikus alak lett, BL-ben is épp történelmet írnak. Idén minimum.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.01.14. 20:35

Maradonapoli írta:
Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:3 szarabb csapat épp akad tőlük, ha vért izzadva is, de benn fognak maradni, Ranieri is marad, csak helyre áll a világ rendje, ismét a kiesés ellen mennek majd. Viszont ha jövőre is a vonal körül mozognak majd, de BL és karnevál sem lesz majd, akkor már jó eséllyel lapát lesz neki.

Az a szerencséjük - a Boronak is -, hogy a hátsó fele a tabellának mocskosul híg idén. Nem tudom meddig hagynák Ranierit a vörös zónában is dolgozni, mert gondolom a thaiföldiek nem nézik jó szemmel, hogy nem azt kapják a pénzükért mint amit eddig.

Sztem idén mindenképp. Történelmet írt velük, ikonikus alak lett, BL-ben is épp történelmet írnak. Idén minimum.

Mondjuk nem értem miért nem erősítette meg jobban a csapatát, elvileg pénz van, a bajnoki cím után csábító hely, azt meg gondolom ő sem hitte, hogy egynél több erőn felüli szezon van a csapatában.
kanoczrobert.hu

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nemzetközi futballprogram – A bajnok fogadja a bajnokesélyest a PL-ben

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.01.15. 08:51

Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:
Szpari4Life írta:Az a szerencséjük - a Boronak is -, hogy a hátsó fele a tabellának mocskosul híg idén. Nem tudom meddig hagynák Ranierit a vörös zónában is dolgozni, mert gondolom a thaiföldiek nem nézik jó szemmel, hogy nem azt kapják a pénzükért mint amit eddig.

Sztem idén mindenképp. Történelmet írt velük, ikonikus alak lett, BL-ben is épp történelmet írnak. Idén minimum.

Mondjuk nem értem miért nem erősítette meg jobban a csapatát, elvileg pénz van, a bajnoki cím után csábító hely, azt meg gondolom ő sem hitte, hogy egynél több erőn felüli szezon van a csapatában.

szerintem csak trollkodott. szegény arsenalnak 1 esélye volt az utóbbi x évben hogy bajnokok legyenek, azt is elbaszta nekik :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég