Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.05.22. 12:16

Zalaegerszeg - Fontos sikert aratott a ZTE az MTK ellen.

Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók



Zalaegerszegi bajnokverés - galéria - NB2.hu



Zalaegerszeg - Együtt ünnepelték az MTK legyőzését a ZTE játékosai és szurkolói.




Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.05.22. 23:59

Ez micsoda egy "sörmeccs" volt :) ... legalábbis az MTK játékosok igencsak annak tekintették.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.23. 06:51

nick2005 írta:Ez micsoda egy "sörmeccs" volt :) ... legalábbis az MTK játékosok igencsak annak tekintették.
Devecseri,Artner egerszegen? Elég cink.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.05.27. 11:45

MindigÚjpest írta:
nick2005 írta:Ez micsoda egy "sörmeccs" volt :) ... legalábbis az MTK játékosok igencsak annak tekintették.
Devecseri,Artner egerszegen? Elég cink.


Artner nem tudom miért ment oda. Jobb lett volna neki, ha marad Kaposváron, ott elkezdett egy munkát, lassan a bajnoki címet ünnepelhetné az NB III-ban. Devének meg ez a lehetőség adódott. De ott van Nagy Gabi is, azt nem tudom mi van vele, miért nem játszott. Lehet bennmaradnak, mert Sopronban nagy bajok vannak, ott meglehet a 3 pont, az utolsót is hozhatják a Mosonmagyaróvár ellen. A nagyobb baj, hogy a tulaj le akar lépni Egerszegről, tehát lehet, hogy hiába maradnak benn...……...
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Képeken a zalaegerszegi bajnokverés - fotók

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.05.27. 11:50

nick2005 írta:
MindigÚjpest írta:
nick2005 írta:Ez micsoda egy "sörmeccs" volt :) ... legalábbis az MTK játékosok igencsak annak tekintették.
Devecseri,Artner egerszegen? Elég cink.


Artner nem tudom miért ment oda. Jobb lett volna neki, ha marad Kaposváron, ott elkezdett egy munkát, lassan a bajnoki címet ünnepelhetné az NB III-ban. Devének meg ez a lehetőség adódott. De ott van Nagy Gabi is, azt nem tudom mi van vele, miért nem játszott. Lehet bennmaradnak, mert Sopronban nagy bajok vannak, ott meglehet a 3 pont, az utolsót is hozhatják a Mosonmagyaróvár ellen. A nagyobb baj, hogy a tulaj le akar lépni Egerszegről, tehát lehet, hogy hiába maradnak benn...……...

sztem ez az esemény összefügg az ő onnan való távozásával :)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 131 vendég