Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.05.21. 12:16

_carlos_ írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:ZTE - MTK 5:4 xddd

Belenéztem néhány percre, az egyik ZTE gólnál az MTK kapusa látványosan elugrott a labda elől


nem szoktak ilyent csinálni arrafelé: https://www.youtube.com/watch?v=UihR7SO85ok


Neee :D
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.05.21. 12:17

Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:akkor csak beérett Artner mester alázatos munkája

Egy tartalékos MTK volt a pályán mely a számára jelentett tétjének megfelelően kezelte a mérkőzést.Szép stadion, jó idő, kb. mintha a grundon lettek volna.

a meccsnek volt tétje, nem is kicsi

Mi?
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.21. 13:03

BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:Egy tartalékos MTK volt a pályán mely a számára jelentett tétjének megfelelően kezelte a mérkőzést.Szép stadion, jó idő, kb. mintha a grundon lettek volna.

a meccsnek volt tétje, nem is kicsi

Mi?

például a ZTE bennmaradási esélyek életben tartása, ezzel erősen belenyúltak pár csapat lehetséges sorsába
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.05.21. 13:03

_carlos_ írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:ZTE - MTK 5:4 xddd

Belenéztem néhány percre, az egyik ZTE gólnál az MTK kapusa látványosan elugrott a labda elől


nem szoktak ilyent csinálni arrafelé: https://www.youtube.com/watch?v=UihR7SO85ok

délszláv kapus :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.21. 13:11

Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:a meccsnek volt tétje, nem is kicsi

Mi?

például a ZTE bennmaradási esélyek életben tartása, ezzel erősen belenyúltak pár csapat lehetséges sorsába

Ettől még ez csupán konteó. Valójában - vagy ha úgy tetszik: hivatalosan - pedig annyi történt, hogy a bajnoki cím birtokában tartalékosan álltak fel, és még így is épp csak hogy kikaptak a kiesőjelölttől.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.21. 13:20

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:Mi?

például a ZTE bennmaradási esélyek életben tartása, ezzel erősen belenyúltak pár csapat lehetséges sorsába

Ettől még ez csupán konteó. Valójában - vagy ha úgy tetszik: hivatalosan - pedig annyi történt, hogy a bajnoki cím birtokában tartalékosan álltak fel, és még így is épp csak hogy kikaptak a kiesőjelölttől.

és ez nem belenyúlás? a többi rivális 10 fordulóval ezelőtt nem ilyen MTK-val küzdhetett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.05.21. 13:24

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:például a ZTE bennmaradási esélyek életben tartása, ezzel erősen belenyúltak pár csapat lehetséges sorsába

Ettől még ez csupán konteó. Valójában - vagy ha úgy tetszik: hivatalosan - pedig annyi történt, hogy a bajnoki cím birtokában tartalékosan álltak fel, és még így is épp csak hogy kikaptak a kiesőjelölttől.

és ez nem belenyúlás? a többi rivális 10 fordulóval ezelőtt nem ilyen MTK-val küzdhetett

Az azért nem példa nélküli, hogy amikor már nincs tét, akkor esélyt adnak azoknak, akik nem kaptak annyi lehetőséget.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kondás Elemér visszatérhet az NB I-be - eredmények, tabella!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.21. 14:02

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Ettől még ez csupán konteó. Valójában - vagy ha úgy tetszik: hivatalosan - pedig annyi történt, hogy a bajnoki cím birtokában tartalékosan álltak fel, és még így is épp csak hogy kikaptak a kiesőjelölttől.

és ez nem belenyúlás? a többi rivális 10 fordulóval ezelőtt nem ilyen MTK-val küzdhetett

Az azért nem példa nélküli, hogy amikor már nincs tét, akkor esélyt adnak azoknak, akik nem kaptak annyi lehetőséget.

egy csoprtosan elkövetett fegyveres rablás sem lenne példa nélküli
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 140 vendég