Düh: így vitáztak a Loki-drukkerek Tőzsérrel - videó

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Düh: így vitáztak a Loki-drukkerek Tőzsérrel - videó

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.05.21. 15:01

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:a Honvéd hiába akar akármit ha lepkefing lesz a Vidi tornádóban

Az Újpestnek viszont egész gyógysorsolása van. A kupadöntőn kiszopnak, a bronzot meg behúzzák. Nekem ez a tippem.

kiszámíthatatlanok mint a máv
tippem sajnos egy akadémiai bronz és mk-győzelem

MK-t nyerhet a Felcsút, a bronzra semmi esélye. Még ha meg is verik a Lokit meg a Paksot az utolsó két fordulóban ,nekünk már nem szabadna pontot szereznünk és az Újpestnek is maximum kettőt. És mivel az Újpest játszik még a Debrecennel ott ha valamelyik nyer az máris nem jó a Felcsútnak.Persze ebben a mai nb1-ben minden benne lehet,de ez azért mégsem.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Düh: így vitáztak a Loki-drukkerek Tőzsérrel - videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.05.21. 16:13

Mrs.Dolcetti írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Az Újpestnek viszont egész gyógysorsolása van. A kupadöntőn kiszopnak, a bronzot meg behúzzák. Nekem ez a tippem.

kiszámíthatatlanok mint a máv
tippem sajnos egy akadémiai bronz és mk-győzelem

MK-t nyerhet a Felcsút, a bronzra semmi esélye. Még ha meg is verik a Lokit meg a Paksot az utolsó két fordulóban ,nekünk már nem szabadna pontot szereznünk és az Újpestnek is maximum kettőt. És mivel az Újpest játszik még a Debrecennel ott ha valamelyik nyer az máris nem jó a Felcsútnak.Persze ebben a mai nb1-ben minden benne lehet,de ez azért mégsem.

simán benne van, hogy ti nem szereztek már pontot és a lilák a debreceniekkel ikszelnek, szóval ha matek esélyük van én félek, hogy meg is csinálják
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Düh: így vitáztak a Loki-drukkerek Tőzsérrel - videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.05.21. 18:24

moszkvicsslusszkulcs írta:
Forrest Gump írta:fradista takony

fu rengeteget játszott a fradiban.. irni akartál valami zorall dolgot..dobok kekszet..
Nagyon osztogatod azt a kekszet. Leesett a kamionról egy nagyobb adag?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 101 vendég