Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29080
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2024.05.05. 00:33

Basszus, pedig néztem péntek este Tippmixen, hogy megjátszom a lilákat de ma lusta voltam lottózóba menni... :/

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46286
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.05.05. 06:52

zaggar írta:
Adamek írta:
Sanyeey írta:Én ilyen gyenge Újpestet még nem láttam.

én láttam talán 90/91 környékén

azok legalább zömmel a sajátjaink voltak, nem jól fizetett zsoldoshulladékok

93-ban játszott osztályozót a 14. helyen végzett Újpest a Hatvan ellen. De az se volt ilyen rossz csapat.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35826
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.05.05. 07:23

Szarka írta:
Cselszky írta:A Diók mi a francot műveltek, te jó ég…

Még ha bundáznak is, nem kell ezt így túltolni.

Ha le van beszélve, akkor gondolom az ellenféltől is elvárható, hogy leálljon egy emészthető eredménynél.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35826
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.05.05. 07:32

Adamek írta:ez a Radosevic tuti valami eltitkolt kölke idősebb Lisztes Krisznek

Meglepődtem a végén, milyen jól beszél magyarul. De a transfermarkt szerint Szabadkán született (2003), és Szegedről igazoltuk kb. 6 éve, szóval talán nem kellett volna meglepődnöm.

Nem tudom, járt-e arra Lisztes a Brémával.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 09:22

Deep Purple írta:
Adamek írta:ez a Radosevic tuti valami eltitkolt kölke idősebb Lisztes Krisznek

Meglepődtem a végén, milyen jól beszél magyarul. De a transfermarkt szerint Szabadkán született (2003), és Szegedről igazoltuk kb. 6 éve, szóval talán nem kellett volna meglepődnöm.

Nem tudom, járt-e arra Lisztes a Brémával.

Jaja, jobban tolja a magyart, mint Kerkez.

Normális srácnak tűnik az interjú alapján, és magyar válogatott akar lenni: https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/int ... nge-lennek

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1819
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.05.05. 09:35

Deep Purple írta:
Szarka írta:
Cselszky írta:A Diók mi a francot műveltek, te jó ég…

Még ha bundáznak is, nem kell ezt így túltolni.

Ha le van beszélve, akkor gondolom az ellenféltől is elvárható, hogy leálljon egy emészthető eredménynél.



Értékelhetetlen az egész.
Mondjuk az szívás lesz Miskolcon, ha gyengén rajtolnak a nyáron, mert hülyén fog hangzani, h nem volt idő felkészülni..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51619
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 09:41

zaggar írta:
Deep Purple írta:
Szarka írta:Még ha bundáznak is, nem kell ezt így túltolni.

Ha le van beszélve, akkor gondolom az ellenféltől is elvárható, hogy leálljon egy emészthető eredménynél.



Értékelhetetlen az egész.
Mondjuk az szívás lesz Miskolcon, ha gyengén rajtolnak a nyáron, mert hülyén fog hangzani, h nem volt idő felkészülni..

márpedig az lesz az egyik megszokott kamu duma
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 10:25

Feljutott a Komárom a szlovák 1-be (először történetük során). Fidesz már építi a stadiont egy ideje, az új szezont már ott kezdik elméletileg. Lassan átvesszük a hatalmat a szlovák fociban, a DAC és a Kassa után a Komárom a harmadik magyar érdekeltségű csapat az első osztályban. DAC-nál már évek óta, Kassán pedig a tavaszi szezonra lett kész az új stadion, szóval a körülményekre egyik helyen sem lehet majd panasz.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75193
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 10:31

Mech írta:
Deep Purple írta:
Adamek írta:ez a Radosevic tuti valami eltitkolt kölke idősebb Lisztes Krisznek

Meglepődtem a végén, milyen jól beszél magyarul. De a transfermarkt szerint Szabadkán született (2003), és Szegedről igazoltuk kb. 6 éve, szóval talán nem kellett volna meglepődnöm.

Nem tudom, járt-e arra Lisztes a Brémával.

Jaja, jobban tolja a magyart, mint Kerkez.

Normális srácnak tűnik az interjú alapján, és magyar válogatott akar lenni: https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/int ... nge-lennek

én egyszer láttam élőben a REAC ellen az NB3-ban, akkor azt hitten valamelyik játékos kölke és csak a kezdőrúgásra ment fel a pályára, az én 185 centis, U15-s fiam kb egy terminátornak néz ki mellette
mondjuk nem látszik ügyetlennek, akkor és ott nem lógott ki felfelé, igaz onnan a kedvetlen Coissant se lógott ki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 10:36

A Csíkszereda viszont nem jutott fel, a másodosztály felsőházi rájátszásában szerepeltek, de nem túl sikeresen. A Sepsi pedig az első osztály felsőházában, de a nemzetközi kupaindulás nem lett meg nekik (ott továbbra is Storck az edző, vegyes eredményekkel).

A Topolya valószínűleg bronzérmes lesz idén (a tavalyi ezüst után), így az EL sel. második körében csatlakoznak majd be a Crvena által szállított koefficiens pontok miatt.

A főleg Zetés vonallal működő Lendva két fordulóval a vége előtt vezeti a szlovén másodosztályt.

Az Eszék a negyedik helyen áll a horvátoknál, feljebb végezni már nincs esélyük. Ez EKL selejtezőt ér.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75193
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.05.05. 10:37

Mech írta:Feljutott a Komárom a szlovák 1-be (először történetük során). Fidesz már építi a stadiont egy ideje, az új szezont már ott kezdik elméletileg. Lassan átvesszük a hatalmat a szlovák fociban, a DAC és a Kassa után a Komárom a harmadik magyar érdekeltségű csapat az első osztályban. DAC-nál már évek óta, Kassán pedig a tavaszi szezonra lett kész az új stadion, szóval a körülményekre egyik helyen sem lehet majd panasz.

már értem, az ezernégy-ezerötszázas évek végvár rendszere után most stadionokkal rakjuk ki a védvonalunkat
Vitya-vonal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 10:43

Adamek írta:
Mech írta:Feljutott a Komárom a szlovák 1-be (először történetük során). Fidesz már építi a stadiont egy ideje, az új szezont már ott kezdik elméletileg. Lassan átvesszük a hatalmat a szlovák fociban, a DAC és a Kassa után a Komárom a harmadik magyar érdekeltségű csapat az első osztályban. DAC-nál már évek óta, Kassán pedig a tavaszi szezonra lett kész az új stadion, szóval a körülményekre egyik helyen sem lehet majd panasz.

már értem, az ezernégy-ezerötszázas évek végvár rendszere után most stadionokkal rakjuk ki a védvonalunkat
Vitya-vonal

Viszont hasonló túlzásokba tudnak esni, Kassán építettek egy 12.555 fős stadiont a nagyjából 1000-1500-as átlagnézőszámra.

Kép

Ugye ők a Diósgyőrrel vannak partnerkapcsolatban, viszont nagyon rezeg a léc nekik a bennmaradást illetően (újoncok).

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 10:50

Eközben a szlovák állam Eperjesen épít stadiont, aminek 6.500-as befogadóképessége lesz (szlovák másodosztály, Komárom mögött a második helyen állnak szóval mehetnek playoffra).

Amúgy mi asszonnyal legutóbb ősszel voltunk Kassán, a belvárost és környékét nagyon szépen rendbe rakták, simán hozta egy Debrecen vagy Szeged színvonalát. Szlovákoknál továbbra is a falvakban jön elő ez a putri hatás.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16608
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.05.05. 13:37

Mech írta:A Csíkszereda viszont nem jutott fel, a másodosztály felsőházi rájátszásában szerepeltek, de nem túl sikeresen. A Sepsi pedig az első osztály felsőházában, de a nemzetközi kupaindulás nem lett meg nekik (ott továbbra is Storck az edző, vegyes eredményekkel).

A Topolya valószínűleg bronzérmes lesz idén (a tavalyi ezüst után), így az EL sel. második körében csatlakoznak majd be a Crvena által szállított koefficiens pontok miatt.

A főleg Zetés vonallal működő Lendva két fordulóval a vége előtt vezeti a szlovén másodosztályt.

Az Eszék a negyedik helyen áll a horvátoknál, feljebb végezni már nincs esélyük. Ez EKL selejtezőt ér.

NS szerint a román II-ben valamelyiknek a szeredaiak előtt állók közül nincs licence, szóval ha nagyon nem cseszik el, az osztályozó meglehet.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51619
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 13:48

Mech írta:
Adamek írta:
Mech írta:Feljutott a Komárom a szlovák 1-be (először történetük során). Fidesz már építi a stadiont egy ideje, az új szezont már ott kezdik elméletileg. Lassan átvesszük a hatalmat a szlovák fociban, a DAC és a Kassa után a Komárom a harmadik magyar érdekeltségű csapat az első osztályban. DAC-nál már évek óta, Kassán pedig a tavaszi szezonra lett kész az új stadion, szóval a körülményekre egyik helyen sem lehet majd panasz.

már értem, az ezernégy-ezerötszázas évek végvár rendszere után most stadionokkal rakjuk ki a védvonalunkat
Vitya-vonal

Viszont hasonló túlzásokba tudnak esni, Kassán építettek egy 12.555 fős stadiont a nagyjából 1000-1500-as átlagnézőszámra.

Kép

Ugye ők a Diósgyőrrel vannak partnerkapcsolatban, viszont nagyon rezeg a léc nekik a bennmaradást illetően (újoncok).

Az ott nem túlzás, az ország második legnagyobb városa. Az 1500-as átlagnézőszám nagyjából annak szól, hogy Miskolc 2.0 a hely, pár évente csődbemenő élvonalbeli gárdákkal, alsóbb osztályos, telephely költöztetéses újrakezdésekkel stb. Mostani idényhez képest legutóbb talán 7 éve volt élvonalbeli csapatuk. Ha Szerdahelyen (ami nagyjából Tiszaújváros kaliber), azaz egy kisvárosban elfér egy 12 ezres stadion, Kassán is bőven.
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16608
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.05.05. 13:52

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Adamek írta:már értem, az ezernégy-ezerötszázas évek végvár rendszere után most stadionokkal rakjuk ki a védvonalunkat
Vitya-vonal

Viszont hasonló túlzásokba tudnak esni, Kassán építettek egy 12.555 fős stadiont a nagyjából 1000-1500-as átlagnézőszámra.

Kép

Ugye ők a Diósgyőrrel vannak partnerkapcsolatban, viszont nagyon rezeg a léc nekik a bennmaradást illetően (újoncok).

Az ott nem túlzás, az ország második legnagyobb városa. Az 1500-as átlagnézőszám nagyjából annak szól, hogy Miskolc 2.0 a hely, pár évente csődbemenő élvonalbeli gárdákkal, alsóbb osztályos, telephely költöztetéses újrakezdésekkel stb. Mostani idényhez képest legutóbb talán 7 éve volt élvonalbeli csapatuk. Ha Szerdahelyen (ami nagyjából Tiszaújváros kaliber), azaz egy kisvárosban elfér egy 12 ezres stadion, Kassán is bőven.

A DAC ott a régió csapata, meg Magyarországról is sokan járnak át. Viszont a Sepsivel ellentétben (akik azért csak kétszeres kupagyőztesek) semmit sem sikerült nyerniük, pedig Oszibának köszönhetően nem kell nélkülözniük.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51619
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 13:55

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:Viszont hasonló túlzásokba tudnak esni, Kassán építettek egy 12.555 fős stadiont a nagyjából 1000-1500-as átlagnézőszámra.

Kép

Ugye ők a Diósgyőrrel vannak partnerkapcsolatban, viszont nagyon rezeg a léc nekik a bennmaradást illetően (újoncok).

Az ott nem túlzás, az ország második legnagyobb városa. Az 1500-as átlagnézőszám nagyjából annak szól, hogy Miskolc 2.0 a hely, pár évente csődbemenő élvonalbeli gárdákkal, alsóbb osztályos, telephely költöztetéses újrakezdésekkel stb. Mostani idényhez képest legutóbb talán 7 éve volt élvonalbeli csapatuk. Ha Szerdahelyen (ami nagyjából Tiszaújváros kaliber), azaz egy kisvárosban elfér egy 12 ezres stadion, Kassán is bőven.

A DAC ott a régió csapata, meg Magyarországról is sokan járnak át. Viszont a Sepsivel ellentétben (akik azért csak kétszeres kupagyőztesek) semmit sem sikerült nyerniük, pedig Oszibának köszönhetően nem kell nélkülözniük.

a szlotákok tudnak gecibbek lenni, mint a románok, hogy ne is nyerjenek sose semmit
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51619
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.05.05. 15:10

Hejj, de hiányoznak ezek a jó kis nyilatkozatok, a sok halvérű, inkompetens külföldi köcsög, aki mukkot sem tud magyarul, csak elveszik a jó magyar szakemberek munkáját!

https://www.youtube.com/watch?v=Vf2B_q4F8UI
"Gyémánt alakzatban kezdtünk, ahogy eddig is játszottunk. Nehéz most ezt mondani, de jól játszottunk ebben a rendszerben...' - Vladimir Radenkovics az Újpest elleni 7:0-ás vereség után. :DDDDDDDDDDDDDD

Nersevik bűnözők, takarodjatok Diósgyőrből!!!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35226
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.05.05. 17:37

Ez a Kecso mit csinál, hogy egész meccsen emberelőnyben csak két kaput eltalált lövése van? Összesen 8...
Így nem lesz over :/
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21480
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.05.05. 18:14

Ez a Kecsó kiesik jövőre.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: zaggar valamint 117 vendég